Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.

mir

Witam chcialem sie spytac jak wtej firmie jest ze spawaczami czy tez kicha czy oni pracuja na miejscu dzieki za odpowiedz

kapelan

to jak jest skonstruowana umowa że takie szybkie zwolnienia? jaki jest okres wypowiedzenia regulaminowy? jak takie złe umowy to po co je podpisujecie? mnie ciekawi ilość ich reallizacji, firma wydaje się bardzo solidna

Rama
@kapelan

To proponuję się zatrudnić. I wtedy będziesz wiedział o czym się tu pisze na forum

frep
@kapelan

heh, no jakbym patrzył na moją prace gdy tam byłem, kropka w kropke, nawet te powroty z delegacji w nocy i rano na 7 już trzeba być na baczność. Koperty wiecznie żywe, brak poszanowania czyjegoś czasu

Karate

Z tego co widać na ich stronie internetowej całkiem sporo mają realizacji projektów, także nie wiem w czym jest większy problem z pracą w tej firmie. Rozumiem, że czasami kierownicy się nie nadają albo współpracownicy są poniżej oczekiwań, ale warunki finansowe oferowane przez firmę powinny być zadowalające.

kuku

Sądząc po tych wpisach nie ma co starać się tam o pracę. Tyle osób odradza, nie ma jednej dobrej opinii... Coś w tym musi być, bo nie wierzę, że wszyscy kłamią i chcą zrobić złą opinię dla tej firmy. W jakiej Polsce my żyjemy?!

Murarz

Pani zadzwonila z kadr później spotkanie i dostałem prace i pracuje

Gdzie pracowales, co potrafisz zrobić i takie tam

Duduś

Jak na marsie.Perspektywy obiecujące ale atmosfera trująca.

to ja

A jak tam w biurze? Jak atmosfera? Czy w ogóle ta firma płaci na czas wynagrodzenia?

Były

Pracowałem, tam troche totalna porażka omijać szerokim łukiem tą firme.

pet

dobre i wypłacalne firmy nie szukają ludzi przez ogłoszenia.W dobrych firmach jest kupa CV złożonych i czekających aż zwolni się miejsce.

doświadczony

inżynier budowy - ciężka praca - zależy w jakie miejsce trafisz i z kim przyjdzie ci pracować. (usunięte przez administratora)

zorin

Mam pytanie do inzynierów budowy dawają wpisy w dziennik praktyk czy ciężko jest tam na stanowisku inżyniera budowy ?

inzynier
@zorin

wysłałem CV i zaprosili mnie na rozmowe ale po tym co tutaj sie naczytałem chyba rezygnuje, Kiedy masz rozmowe? ja za tydzień gdzieś bo wcześniej nie mam jak. jak bedziesz wiedział co i jak to pisz.. moze nie zmarnuje sobie czasu.

Stine

Robota pewnie standardowa, ale wazniejsze jest to jakie warunki potrafia zaoferowac a z tym chyba moze byc bardzo roznie...

pw102

Mają zamieszczone ogłoszenia w Urzędzie Pracy w Starogardzie Gdańskim o charakterze pracy : murarzy, cieśli, budowlańców, operatorów sprzętu budowlanego itp., która miałaby być wykonywana na terenie Czarna Woda. Interesuje mnie stanowisko jako operator koparki? Czy ktoś miał styczność? po opiniach widzę ze nie bardzo , no ale z robotą słabo... Jeżeli ktoś cokolwiek wie na ten temat proszę o wypowiedź. Pozdrawiam

Damiano

Pracowalem tam 3 miesiace. Nie bylo innej roboty wiec se zaczepilem i po 1 dniu wiedzialem, ze musze znalezc cos innego.(usunięte przez administratora) . Jak tylko znalazlem nowa prace od razu to zostawilem. ODRADZAM.

krzysio

to lepiej się tam nie pchać do pracy bo miałem

krzysio

ile tam na sprzęcie zarabiaja na koparkach

Stine

A na jakim stanowisku to 11zł na łapkę? Rzeczywiście kasa szału nie robi, ale dla młodego pracownika może być zadowalająca.

rostek

a rozumiem, że pewnie potem tak dobrze nie jest. Możesz napisać @był w takim razie na co można liczyć w PB Budirem?

kon

Wie ktoś coś na temat pracy w biurze? Zostałem zaproszony na rozmowę jako potencjalny asystent projektanta. Podejrzewam że też tam nie ma lekko ale mogę się mylić. Jak tam jest?

Pracownik88
@kon

Chyba nie pracuje długo o nim nie słyszałem .

obserwator

Nic się nie zmieniło

student

coś się zmieniło ? Można liczyć na umowę o pracę, warto próbowac zaczynać w tej firmie pracę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.