Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.

Tymon

W internecie firma ma dobrą opinię. Może nie jest idealnie ale jet ok!

Ta pozytywna opinia o firmie zamieszczona na początku, to niestety ponury żart. Na dzień dzisiejszy nie wiele jest firm w tym kraju, które dbają o pracownika. Mam nadzieję że traktowanie pracownika (usunięte przez administratora) ulegnie w końcu zmianie..

1 KWIETNIA

BRAWO Kapitalna firma wielki szacunek od pracodawcy dla pracownika!! Znakomite warunki pracy połaczone z bardzo dużym wynagrodzeniem jak na polskie warunki pracy Od pierwszego dnia gwarantowana umowa o prace na czas nieokreslony połączona z bogatym pakietem socjalnym[bezpłatne przedszkole dla dzieci pracowników ,wczasy na koszt pracodawcy , bony o dużej wartosci na swieta , opłacona prywatna opieka medyczna ]W tej firmie na pierwszym miejscu jest pracownik bardzo spokojna praca bez jakiegokolwiek stresu znakomita przyjazna atmosfera w pracy ,kilka!!! mozliwosci dodatkowej premii dla pracownika do miesięcznego wynagrodzenia NUMER 1 W POLSCE JAKO WZOROWY PRACODAWCA

Avi
@1 KWIETNIA

Ktoś pomylil firmę, albo celowo zachęca do pracy w tej firmie, prawda jest taka zero socjalu, umowa pierwsza na okres próbny, kolejna o ile bedzie podpisana na czas określony, problem z urlopem, zeby wziąść jeden dzień w tygodniu trzeba sie nieźle napocic,

Paula
@1 KWIETNIA

Ta wypowiedź to chyba jakiś żart. Ani słowo nie jest prawdą.

Jamalo
@1 KWIETNIA

To niech płaci na czas!!

Futerał
@1 KWIETNIA

Oddam jeszcze to tego fantastycznego komentarza kilka drobiazgów: za badania lekarskie sobie trzeba samemu zapłaciła potem się prosić o zwrot pieniędzy.Praca w soboty mimo, że człowiek dowiaduje się o tym jak się już zatrudni. (usunięte przez administratora)Atmosfera w pracy, nasuwają mi się trzy słowa: osaczenie, dezaprobata, obłuda. Zwalniają bez przyczyny a dowiadujesz się o tym przed 15.00, potem przez okres wypowiedzenia nie chcą Cię widzieć. A i bym zapomniał: dwie listy obecności

M

Ja rowniez polecam pracowac mozna sie wiele nauczyc i sa czeste wyjazdy. Jak lubie tak pracowac wyjazdowo. Za niedlugo jade zagranice z nimi!

Ryszard
@M

Czy pisząc o nauce masz na myśli także kursy i szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje zawodowe? Jeśli chodzi o wyjazdy, czy są to delegacje? Mógłbyś przybliżyć na jakim stanowisku pracujesz i jakie masz obowiązki? Podziel się swoim doświadczeniem z osobami zainteresowanymi rekrutacją.

Murarz

Pani zadzwonila z kadr później spotkanie i dostałem prace i pracuje

Gdzie pracowales, co potrafisz zrobić i takie tam

Staszek

Ja przyszlem do nich z konkurenjci i sobie chwale i to bardzo bo mam w budiremie lepsze warunki.

Robert

Moje zdanie jest takie - jest to ogolnie porzadna firma, ktora ma duzo zlecen, placa na czas i szkola jak potrzeba. Takze ja osobiscie nie narzekam.

rudagmara

odradzam pracę w tej firmie, a już szczególnie w dziale kadr. Pracodaca duzo obiecuje na rozmowie wstępnej, natomiast potem okazuje się że postępuje inaczej.

kiki
@rudagmara

Właśnie zastanawiałam się żeby tam aplikować na to stanowisko, mogłaby pani rozwinąć?

kryptonim szef.

Nie zatrudniajcie się w tej firmie w charakterze portiera zdecydowanie odradzam

Duzy
@kryptonim szef.

Najniższa krajowa, a wymagania ogromne

lolel

praca w tej firmie spoko

Xxx
@lolel

Nie zgadzam sie

Rudagmarka

bardzo zła atmosfera (usunięte przez administratora)

Lutek

(usunięte przez administratora) Na romowie bardzo duzo obiecuje, natoniast nie ma to nic wpólnego z prawda.

Agnieszka

@lolel, fajnie, że jesteś zadowolony z pracy. Mógłbyś rozwinąć swoją opinię napisać bardziej szczegółowo o warunkach pracy u tego pracodawcy i kwalifikacjach jakie należy mieć, żeby zostać przyjętym? Jakie są umowy? Zlecenie, czy na czas określony? Firma na swojej stronie http://www.budirem.pl/jobs/ zamieszcza dużo ofert pracy w Sosnowcu lub Dąbrowie Górniczej na stanowiska; spawacz, operator śrutownicy, operator suwnicy i inne. Oferują bardzo dobre wynagrodzenie, duże perspektywy rozwoju zawodowego, możliwość podnoszenia kwalifikacji. Co myślicie o tej ofercie rekrutacyjnej?

A.

Ja tez potwierdzam ze to spoko firma. Pracuje u nich teraz w Krosnie.

Byłem na praktykach i sporo się nauczyłem no a po praktykach zaoferowali mi przyuczenie w zawodzie i pracę także fajnie.

Arek

Tez robie u nich i moge potwierdzic ze jest tak jak mowi kolega. Wyplata jest zawsze na koncie wtedy co powinna. Szczerze? To poza wyplata nic mnie nie interesuje haha

Pracuje u nich juz 3 lata po roznych budowach i nigdy nie mialaem z nimi jakis wiekszych problemow czy cos. Takze sa okej,

Bolo

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować, czy zarobki są ok?

Radek
@Bolo

Bolo jak chcesz pracowac i zarabiac to sie rekrutuj. Najlepiej wez delegacje bo kasa dodatkowa

Radek

Dobry pracodawca - ja polecam bo rzetelnie placa i jest duzo roboty, a nie tak ze jakies postoje czy cos jak w innych firmach

sławek

Witam! Dzień dobry! Czy ktoś z pracujących obecnie w Budiremie lub osoba, która pracowała jako kierownik robót/budowy w tej firmie, może wypowiedzieć się, jak wyglądają warunki pracy na ww. stanowiskach w P.B. "Budirem" Sp.J? Byłbym wdzięczny. Za każdą merytoryczną wypowiedź dziękuję.

NICK
@sławek

Mając 15 letnie doświadczenie i wyższe wykształcenie trafiłem do tej firmy przez przypadek. Obecnie pracuje od kilku lat w dużym przedsiębiorstwie i prawie codziennie dziękuję za to, że mnie jeden z właścicieli firmy Budirem zwolnił. (usunięte przez administratora)To jedyna dobra rzecz którą ta firma zrobiła. Pracę w tej firmie traktuję jako nieznaczący epizod i przyznam się szerze drogi czytelniku, że nawet nie ujmuję go w CV.

Sławek
@NICK

Dziękuję za odpowiedź. Aplikowałem do tej firmy. Dziwne, a właściwie to już chyba nie, że Budiremowi szkoda na wynagrodzenie (usunięte przez administratora) netto dla kierownika robót budowlanych. Na marginesie powiem, że w dużych firmach, do grona których Budirem cały czas aspiruje, powyższe wynagrodzenie ma na starcie mistrz budowy.... Nic dodać, nic ująć. Patrząc na olbrzymią ilość negatywnych komentarzy, jakie ma przedmiotowa firma na GoWorku (i nie tylko na tym portalu), cieszę się, że mnie tam nie przyjęto. Szkoda czasu nawet na aplikowanie. PS. Uwaga dla osób chcących aplikować do Budiremu: po przesłaniu e-mailem cv, rozmowę z potencjalnym kandydatem prowadzi przez telefon pani z kadr, która od razu chce wiedzieć, jakie są nasze oczekiwania finansowe. I nic więcej jej nie interesuje. Rzecz niespotykana na skalę krajową. Sprawy warunków pracy i płacy ustala się przecież na rozmowie z przedstawicielami zarządu firmy. Tutaj jest inaczej (gorzej).

@sławek

Z daleka od tej firmy. Były pracownik inżynier w dziale marketingu. Atmosfera gorsza niż na wenus.

Kapral

Nie ma działu marketingu w firmie budirem :)

Kamil
@Kapral

Ja miałem normalna rekrutacje przez kadry. Nie wiem o co wam chodzi. Oj to chyba działania konkurencji...masakra

wetor

Witam ... opłaca się aplikować do tej firmy Budirem?

Kamil
@wetor

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.