Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.

lop

No możliwe, że to losowe sytuacje, głównie dlatego, że rzadko mają oferty do siebie, więc rotacji dużej nie ma. Fakt, że w niewielkim odstępie czasu mają tą samą ofertę, ale może po prostu to jest jakiś błąd systemu. No i tak o samej ofercie mówiąc to ciekawa ta fucha na zastępcę kierownika zakładu produkcji konstrukcji stalowej. Doświadczenie trzeba mieć, ale za to umowa o pracę, szkolenia, możliwość rozwoju, i co lepsza, awansu!

Drozd

Skoro Budirem szuka pracowników, to nie widzę powodu by zaraz kogoś mieli zwalniać @xMAN. Może były to jakieś losowe sytuacje ze zwolnieniami, bo ktoś podpadł?

natan

@pracownik nierobol dużo racji jest w tym co piszesz. praca to nie samolot, zawsze mozna wysiasc jak komus nie odpowiada. zawsze to co czytam w necie dzielę na troje bo ludzie lubią narzekać, komu się podoba to tu nie zagląda :) dlatego wysłałem cv do nich do działu pprzygotowania produkcji, bo dają możliwość robienia uprawnień a na tym mi zalezy

adam

Bo nie posiadasz wiedzy praktycznej @rostek,doświadczenia, poza tym poszukuja pracownikow budowlanych zbrojarzy,betoniarzy,trzeba wyslac maila z cv lub zadzwonic i dopytac tak napisali,to dla osób zainteresowanych

Murarz

Pani zadzwonila z kadr później spotkanie i dostałem prace i pracuje

Gdzie pracowales, co potrafisz zrobić i takie tam

roman

wydaje mi się, że u nich można dobra prace znaleźć jako inżynier budowy o specjalności drogowej. Tylko wymagają min 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.

Grzegorz

Witam jestem zainteresowany pracą w firmie ktoś może coś więcej powiedzieć na temat poniższego stanowiska ??? Inżynier o specjalności budowlanej w dziale przygotowania produkcji i marketingu Wymagania wykształcenie wyższe (budownictwo) lub pokrewne dyspozycyjność i oddanie wykonywanej pracy samochód służbowy

rostek

Cześć wszystkim. Słyszałem , że tutaj przede wszystkim początki nie są zbyt łatwe. Zwłaszcza po studiach kiedy tej wiedzy nie ma się niesetety zbyt dużej .

X-Man
@rostek

Widzę, że nie studiowałeś. Wiedzę się ma, to raczej doświadczenie może być niewielkie. Pomyśl zanim coś napiszesz. Myślenie nie boli

rtgn

@Michał czesc, no wlasnie nie wiadomo, mysle ze jakies informacje pojawia sie wtedy gdy firma wstawi moze jakies nowe ogloszenia z ofertami o pracre..

Nie wiecie jak z premiami w tej firmie ??? Po samochodach w firmie widać że biznes się kręci. Skoro Szef ma to sie podzieli lub powinien ???

kindo

Dla pewności sugerowałbym bezpośredni kontakt z firmą. Nie wiem skąd wziąłeś to pytanie czy to jest związane z jakimiś nowymi inwestycjami na 2016 rok?

Nie wiecie czy szukają inżyniera budowy ?????

brawo

Widziałem, że mają ogłoszenie pracy na pracowników budowlanych. Ciekawe tylko jakie są średnie zarobki u nich, bo sam chętnie podjąłbym zatrudnienie u nich.

Budirem

Witam, Ogólnie bardzo dobrze wspominam pracę w firmie. Bardzo dobrze współpracowało mi się z pracownikami na budowie i z kierownikami, którzy posiadali duże doświadczenie. Bardzo fajne jest w tym przedsiębiorstwie to, że dyrektor zna na bieżąco wszystkie sprawy na budowie, wszystko można załatwić. Firma posiada biuro projektowe, wytwórnie konstrukcji stalowej, własny transport, maszyny, zaopatrzeniowców. Zajmuje się głównie budownictwem przemysłowym i to dużymi inwestycjami. Bardzo dobra atmosfera na budowach, którą tworzą pracownicy firmy. Można zdobyć duże doświadczenie. Kier. robót

tadek

Nie wiem, gdzie Wy macie te oferty, ja znalazlem, ze poszukiwany jest jedynie Inżynier o specjalności budowlanej w dziale przygotowania produkcji i marketingu.

silana

Budirem nie jest może liderem na rynku, ale osoby, które mają wykształcenie techniczne mogą w spokoju ducha podjąć u nich pracę

trtrtr

@tytus wiesz co wydaje mi się że akurat zarobki tam w tej firmie sa uzależnione od tego na jakim stanowisku pracujesz

tytus

Ja widziałem, że są poszukiwani u nich ludzie na pracowników budowlanych. Szukają cieśli, zbrojarzy, murarzy, betoniarzy, p. ogólnobudowlanych, spawacza, operatora sprzętu budowlanego,, koparko-ładowarki, ładowarki teleskopowej, koparki, dźwigu, ale szkoda, że nie określili jakie są przewidywane zarobki dla nich.

gazeciarz

Jak by było dobrze z warunkami pracy zaopatrzeniowca nie było by pewno takiej rotacji. A że pracownicy odchodzą albo ich zwalniają to tylko świadczy o ograniczeniu kierownictwa firmy. Miałem aplikować ale daruje sobie, poszukam czegoś normalnego. Szkoda czasu (usunięte przez administratora)

gazeciarz

firma BUDIREM od 2 lat ogłasza się co chwilę że szukają zaopatrzeniowca (usunięte przez administratora)Co rusz pytania i komentarze na temat zaopatrzenia, za chwilę nawet gołębie nie usiądą w tej firmie na parapecie. Szkoda czasu nawet na komentowanie ale jak to ma pomagać innym to ... .

Bronek

Wydaje mi się @Ksawery, że praca po 10 czy 11 godzin dziennie, to nie jest żadna tragedia. Zauważyłem, że coraz mniej firm zapewnia system ośmiogodzinnej pracy. Wydaje mi się, że skoro tak jest, to i zarobić pewnie można więcej niż na normalnym etacie 160 godzin. Jak dla mnie firma wygląda całkiem w porządku.

misiopysio

pracowałem tam i o dziwo: -dość dobre zarobki -regularnie płacą -płacą do ręki (usunięte przez administratora)> - nie są najgorsi -dużo i ciężko czeba pracować (usunięte przez administratora)> ogólnie 7/10 punktów. wcale nie tak źle. są gorszy firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.