Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.

Sosnowiec

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.

Konrad

Witam! Jestem tutaj nowy mam takie pytanie jak wygląda praca jako spawacz w budirem? Czy jest szansa zatrudnienia z malym doswiadczeniem? Słyszałem że spoko ta firma i jest możliwość rozwoju dla tych którzy chcą pracować i dają coś z siebie.

Agnieszka

@1 Kwietnia czy takie same warunki Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM proponuje dla kierowców? Pojawiły się aktualne oferty pracy na to stanowisko i na pewno zainteresowane osoby byłyby wdzięczne za informacje dotyczące warunków zatrudnienia.

Agnieszka

@Rock czy naprawdę nie zauważyłeś w pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J. żadnych pozytywów? W jakim dziale byłeś zatrudniony? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy czy atmosfera różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska. Jakie zmiany w takim razie wprowadziłbyś w firmie?

1 KWIETNIA

BRAWO Kapitalna firma wielki szacunek od pracodawcy dla pracownika!! Znakomite warunki pracy połaczone z bardzo dużym wynagrodzeniem jak na polskie warunki pracy Od pierwszego dnia gwarantowana umowa o prace na czas nieokreslony połączona z bogatym pakietem socjalnym[bezpłatne przedszkole dla dzieci pracowników ,wczasy na koszt pracodawcy , bony o dużej wartosci na swieta , opłacona prywatna opieka medyczna ]W tej firmie na pierwszym miejscu jest pracownik bardzo spokojna praca bez jakiegokolwiek stresu znakomita przyjazna atmosfera w pracy ,kilka!!! mozliwosci dodatkowej premii dla pracownika do miesięcznego wynagrodzenia NUMER 1 W POLSCE JAKO WZOROWY PRACODAWCA

Agnieszka

@Andrzej Wolny, a jakie plusy znalazłeś pracując w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.?

Rock
@Agnieszka 31.03.2017 09:56

Żadnych plusów.(usunięte przez administratora)

Agnieszka

@Gienek, to bardzo dobrze! A co powiesz o samej pracy w tym miejscu? Jesteś zadowolony?

Gienek

Kasa zawsze na czas nawet za nadgodziny polecam

Agnieszka

A teraz można znaleźć ogłoszenia na stanowiska Inżyniera budowy, cieśli zbrojarzy, operatorów sprzętu budowlanego, pracowników ogólnobudowl. :) Znajdziecie je na portalach ogłoszeniowych.

Ja.

A jak z pracą jako operator kop-ład pracował ktoś jakie stawki itd. Z Góry dzięki za info. :)

lopek

Widziałem oferty pracy na kierownika i inżyniera budowy. To jakieś nowe stanowisko, czy wypełnienie dziury po kimś, kto odszedł lub został zwolniony? Może ktoś wie i będzie pomocny, jak wygląda sprawa dojazdów na budowy (samochód służbowy?), jaką umowę oferują?

Aaa

Pracowałem trochę ponad dwa miesiące w tej firmie, było wporzadku, jak w każdej pracy są osoby lepiej i gorzej nastawione społecznie do współpracowników, do tych gorzej nastawionych można z czasem wypracować sobie nawyk nie zbliżania się. Warunki zatrudnienia są godne, płaca jest regularna, trzeba kochać budownictwo by nie zostać zwolnionym.

nick
@Aaa 03.02.2017 16:44

a świstak zawija to w sreberko

zml

ile firma daje zarobic operatorowi sprzetu ? na teleskopie albo koparce ?

ciekawy

znowu szukają zaopatrzeniowca ciekawe dlaeczego ?

sarkastyczny

bardzo polecam firme Budirem jako wzorowego pracodawce od pierwszego dnia dostanie cie umowę o prace pracodawca opłaca badania wstępne oraz daje ubrania robocze może cie liczyc na takie profity jak dodatkowe pieniadze na świeta wczasy pod gruszą oraz zyski zawsze wypłacane na czas na fali nie ma żadnych kamer bardzo miła atmosfera w pracy szacunek dla pracownika ogromny zdecydowanie polecam

dajciesobiespokoj

Dajcie sobie spokój i nie aplikujcie naprawdę dobrze radzę.

duzo zlecen maja i to dobrze swiadczy o firmie bo jest i bedzie praca a w tej branzy to roznie bywa

Karol

Porzadna firma kasa na czas sa dodatki

Zdzisiek

Pracuje w tej firmie 2 lata i placom na czas tyle ile na umowie co nie fajno czasem jakas premia dojdzie nadgodzin tego nie mozna narzekac. Jak ktos chce pracowac i zarabiac a nie sie obijac to polecam

villa88

a jak wygląda malarnia ???

roman

i żeby było jak najwięcej przydatnych informacji..

xxx

Pewnie jest szansa u nich na dwuskładnikowe wynagrodzenie, co znacznie umila teraz zatrudnienie. A socjale?

dobrzeradze

nie aplikujcie dobrze radze

Jack

Ale brednie. Napiszcie lepiej prawdę. Nie poleca tej firmy nikomu, nawet wrogowi

BULE

Chyba nie wierzysz w to co piszesz. Co za brednie. Pracowałem w tej firmie i nie polecam jej nikomu. Trująca atmosfera w pracy

STS_1906

Witam,poszukuje opini na temat pracy jako magazynier na budowie w firmie budirem. Jeśli ktoś ma jakieś info to będę wdzięczny .

jo

dziwna firma

szczery

poszukują spawaczy i ślusarzy do przyuczenia wieć samo to daje do myślenia jak sa traktowani pracownicy w tej pożal sie boże firmie

MAriusz

a napisze ktoś jak z wynagrodzeniem w biurze ???

andrew

Witajcie mógłby ktoś powiedzieć, jak wygląda praca na stanowisku inzyniera budowy? Jak przeprowadzana jest ewentualna rozmowa kwalifikacyjna ? (może jakieś pytania techniczne, rysunek w CAD)?

Mont Everest

Zgadzam się z opinią

Jarząbek

Gdzie sie podziały wpisy ??????????????????????? Main Got!!!!!!!!

Jarząbek

Wszytko super

BOBO

Firmę oceniam negatywnie

lop

No możliwe, że to losowe sytuacje, głównie dlatego, że rzadko mają oferty do siebie, więc rotacji dużej nie ma. Fakt, że w niewielkim odstępie czasu mają tą samą ofertę, ale może po prostu to jest jakiś błąd systemu. No i tak o samej ofercie mówiąc to ciekawa ta fucha na zastępcę kierownika zakładu produkcji konstrukcji stalowej. Doświadczenie trzeba mieć, ale za to umowa o pracę, szkolenia, możliwość rozwoju, i co lepsza, awansu!

Drozd

Skoro Budirem szuka pracowników, to nie widzę powodu by zaraz kogoś mieli zwalniać @xMAN. Może były to jakieś losowe sytuacje ze zwolnieniami, bo ktoś podpadł?

natan

@pracownik nierobol dużo racji jest w tym co piszesz. praca to nie samolot, zawsze mozna wysiasc jak komus nie odpowiada. zawsze to co czytam w necie dzielę na troje bo ludzie lubią narzekać, komu się podoba to tu nie zagląda :) dlatego wysłałem cv do nich do działu pprzygotowania produkcji, bo dają możliwość robienia uprawnień a na tym mi zalezy

adam

Bo nie posiadasz wiedzy praktycznej @rostek,doświadczenia, poza tym poszukuja pracownikow budowlanych zbrojarzy,betoniarzy,trzeba wyslac maila z cv lub zadzwonic i dopytac tak napisali,to dla osób zainteresowanych

roman

wydaje mi się, że u nich można dobra prace znaleźć jako inżynier budowy o specjalności drogowej. Tylko wymagają min 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.

Grzegorz

Witam jestem zainteresowany pracą w firmie ktoś może coś więcej powiedzieć na temat poniższego stanowiska ??? Inżynier o specjalności budowlanej w dziale przygotowania produkcji i marketingu Wymagania wykształcenie wyższe (budownictwo) lub pokrewne dyspozycyjność i oddanie wykonywanej pracy samochód służbowy

rostek

Cześć wszystkim. Słyszałem , że tutaj przede wszystkim początki nie są zbyt łatwe. Zwłaszcza po studiach kiedy tej wiedzy nie ma się niesetety zbyt dużej .

X-Man
@rostek 11.01.2016 01:14

Widzę, że nie studiowałeś. Wiedzę się ma, to raczej doświadczenie może być niewielkie. Pomyśl zanim coś napiszesz. Myślenie nie boli

rtgn

@Michał czesc, no wlasnie nie wiadomo, mysle ze jakies informacje pojawia sie wtedy gdy firma wstawi moze jakies nowe ogloszenia z ofertami o pracre..

Michał

Nie wiecie jak z premiami w tej firmie ??? Po samochodach w firmie widać że biznes się kręci. Skoro Szef ma to sie podzieli lub powinien ???

kindo

Dla pewności sugerowałbym bezpośredni kontakt z firmą. Nie wiem skąd wziąłeś to pytanie czy to jest związane z jakimiś nowymi inwestycjami na 2016 rok?

Michał

Nie wiecie czy szukają inżyniera budowy ?????

brawo

Widziałem, że mają ogłoszenie pracy na pracowników budowlanych. Ciekawe tylko jakie są średnie zarobki u nich, bo sam chętnie podjąłbym zatrudnienie u nich.

Budirem

Witam, Ogólnie bardzo dobrze wspominam pracę w firmie. Bardzo dobrze współpracowało mi się z pracownikami na budowie i z kierownikami, którzy posiadali duże doświadczenie. Bardzo fajne jest w tym przedsiębiorstwie to, że dyrektor zna na bieżąco wszystkie sprawy na budowie, wszystko można załatwić. Firma posiada biuro projektowe, wytwórnie konstrukcji stalowej, własny transport, maszyny, zaopatrzeniowców. Zajmuje się głównie budownictwem przemysłowym i to dużymi inwestycjami. Bardzo dobra atmosfera na budowach, którą tworzą pracownicy firmy. Można zdobyć duże doświadczenie. Kier. robót

Xo

Jeżeli jest taka miła atmosfera to nikt nie ukrywałby związku w firmie.

tadek

Nie wiem, gdzie Wy macie te oferty, ja znalazlem, ze poszukiwany jest jedynie Inżynier o specjalności budowlanej w dziale przygotowania produkcji i marketingu.

silana

Budirem nie jest może liderem na rynku, ale osoby, które mają wykształcenie techniczne mogą w spokoju ducha podjąć u nich pracę

trtrtr

@tytus wiesz co wydaje mi się że akurat zarobki tam w tej firmie sa uzależnione od tego na jakim stanowisku pracujesz

tytus

Ja widziałem, że są poszukiwani u nich ludzie na pracowników budowlanych. Szukają cieśli, zbrojarzy, murarzy, betoniarzy, p. ogólnobudowlanych, spawacza, operatora sprzętu budowlanego,, koparko-ładowarki, ładowarki teleskopowej, koparki, dźwigu, ale szkoda, że nie określili jakie są przewidywane zarobki dla nich.

gazeciarz

Jak by było dobrze z warunkami pracy zaopatrzeniowca nie było by pewno takiej rotacji. A że pracownicy odchodzą albo ich zwalniają to tylko świadczy o ograniczeniu kierownictwa firmy. Miałem aplikować ale daruje sobie, poszukam czegoś normalnego. Szkoda czasu (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.