Opinie o Maxtop w Sławków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maxtop. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Maxtop o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maxtop w Sławków

Jak długo czekaliście na odzew z Maxtop? Oddzwaniają zawsze?

Zadowolony

Tak oddzwaniają do mnie oddzwonili za dwa dni jak wysłałem cv .

Magda

Jakie firma proponuje etaty ?

Ross

Co się stało, że znowu na eksport szukają?

Dawid

Skoro firma cały czas się rozwija to nie powinno nikogo dziwić, że potrzebują nowych pracowników!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Maxtop, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Norsk

Dlaczego szukają do działu eksport?

poszukujący

Na OLX przy ogłoszeniu o pracę podano nr telefonu 504 492 459. Przy próbie kontaktu informacja, że nie ma takiego numeru. Dobrze byłoby poprawić, lub zaktualizować, bo niektórzy nie chcą ograniczać się do samego wysłania CV i czekania Pozdrawiam

zadowolony

Nie widzę żadnego związku tych złośliwych wpisów z opinią o pracy a pracuje się tu dobrze!!

hfgd

maxtop ma finansować fontannę w slawkowie za cos?:) ktoś coś wie czy chodzi o smieci?:)

@hfgd

ONI WSZYSTKO ZROBIĄ TYLKO MUSI IM SIĘ TO DZIESIĘĆ RAZY ZWRÓCI U NICH NIEMA NIC ZA DARMO .

Zjawa

W sumie to dziwię się ludziom tam pracującym, bo sami godzą się na takie warunki. A co najgorsze, w ogóle nie próbują tego zmienić. Wolałbym zarobić mniej(choć jeszcze mniej się chyba nie da :>), ale przynajmniej być z zadowolonym z pracy, w pracy i po pracy.

@Zjawa

CZYLI JAK BYŁO NA POCZĄTKU TAK TERAZ I ZAWSZE I NA WIKI WIEKÓW .

Agata

@Karol, dowiedziałeś się czegoś więcej o MAXTOP? Zachęcam Was do opisania swoich doświadczeń związanych z pracą w tej firmie. Przypominam, że wszystkie wpisy powinny być zgodne z regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin.Wasze informacje odnośnie pracodawcy powinny być prawdziwe. Tylko w ten sposób pomożemy innym użytkownikom w znalezieniu odpowiedniej pracy.

@Agata

pracowałem tam dość długo w latach dwucyfrowego bezrobocia za 3 zł /godz mówiono że to jest (usunięte przez administratora) 2 I TO BYŁA PRAWDA CO CHCIELI TO ROBILI Z LUDZMI BYLIŚMY WSZYSCY ZA NIC nie mam potrzeby ich oczerniać ale to była żywa prawda , jak teraz jest tego dokładnie nie wiem bo już tam nie pracuje dość długo ,ale z tego co mi wiadomo z opowoedzi dużo się nie zmieniło ,jest tyle pracy spróbuj gdzie indziej . tutaj szczerze odradzam

co słychać w tej firmie ? czy dobrze widać, że znikają z rynku ?

tediK

od kilku miesięcy regularnie pojawia się ogłosznie 'magazynier - magazyn zimny' z niezła stawką 3-3,5 k na rękę, kumpel dzwonił tam i dowiedział się, że ogłoszenie aktualne, ciągle szukają, obaj wysłaliśmy cv - nie ukrywam, że doświadczenie mam niezłe (łącznie 5 lat na wózku widłowym+suwnica, uprawnienia udt, znam programy, procedury itp itd)... niestety w obu przypadkach zero odezwu, może ktoś z pracujących w maxtopie napisać o co tu chodzi? czy firma faktycznie potrzebuje magazynierów?

Wojciech
@tediK

Być może zbyt późno wysłaliście swoje CV i pracodawca wybrał już inne osoby na to stanowisko. Mógłbyś napisać, jak to się stało, że trafiliście w ogóle na ogłoszenia dodawane przez tego pracodawcę?

ted
@Wojciech

co tydzień ogłoszenie pojawia się w lokalnej gazecie

Ccc
@tediK

wałek bo te 3,5k z ogloszenia to jest za +/- 200h , rotacja spora bo praca przy -20 stopniach, czlowiek wiecznie chodzi przeziebiony....

Wojciech
@ted

Widziałem i co z tym zrobili ?

Aga

Podpowiecie czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

zapiekanki mają bardzo pyszne nie spotkałem lepszych

darecki

nie znam firmy kupilem dzis pizze w markecie i wywalio mi www wiec zerknolem, gdybym wczesniej tu zerknl te tego bym wogle nie kupil, i niesamowite jak moderator usuwa tu posty czyzby mial wielki interes w tej firmie czy moze ja sie myle, szkoda ze mnie nie staac na orgilanl Dr oecer bo tylko ta pizza jest smaczna i znadliwa nie mylic tych co sie dopisali do firmy na tak zwanym wysokim ciescie bo zapiekanek to ja nie jadam dzis kupilem taki produkt z tej j/w firmy pod tytulem dwie male pizze i tylko dlatego bo kartonik byl plaski, bulki to mam w piekarni a pizza prawdziwa czasami sie zamyka w 3 mm z dodatkami, takowa jadlem u pizzera z z itali, mam nadzieje ze teraz ci pracownicy beda juz szanowani w tej gownianej firmie bo zadnego chlama tam nie kupie podrawiam darecki wrocek

Leszek
@darecki

Człowieku... Naucz się pisać i dopiero podbijaj internet.

Karol

Czy macie jakiś powód, że nikt nie pisze?

Pedro

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego?

ptok a nie krzok

Widzę że przez 27 lat nic tam się nie zmieniło. Pracowałem w tej "szanownej" firmie na początku.

Agata

@........co najbardziej nie podoba Ci się pracując w firmie Maxtop? Czy po dłuższym stażu pracy nie ma możliwości przejścia na umowę o pracę? Czy ktoś jeszcze pozostawi informację o pracy w tej firmie? Pozostawiając swoją opinie pomagacie tym, którzy myślą nad aplikowaniem do firmy.

........

Jak to jest ze juz nawet ukraincy nie chca tam pracowac. Dno dno dno. Zaklad ze zlgch warunkow pracy i brkau poszanowania dla pracownikow, oraz problemach z umowami o prace znany we wszystkich wojewodztwach osciennych. Brawo teraz znany ze zlej strony nawet na Ukrainie. Brawo za rozslawianie Dobrego imienia firmy za granicami kraju(hahaha)

Zostaw merytoryczną opinię o Maxtop - Sławków

• Jak się pracuje w Maxtop?

Zobacz opinie na temat firmy Maxtop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxtop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Maxtop