Opinie o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Szukasz pracy? Uczciwy pracodawca to dobry poczatek!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Piter

Jak jest z meldunkiem, zakwaterowaniem ,ubezpieczeniem i pomocą w założeniu konta bankowego trzeba wszystko samemu ogarnąć czy agencja pomaga w jakiś sposób?

@Piter

Też jestem ciekawy jak to wygląda

Bart
@Piter

Agencja ma Cię w (usunięte przez administratora) Podpiszesz umowę i tyle zawiozą Cię na lokacje i po wszystkim. Zawsze możesz liczyć na pomoc meneli z lokacji czy narkomanów. Oni nigdy po weekendzie nie mają już kasy także podarujesz kierownika to pomoże

Antek

Pracowałem w kilku agencjach i w każdej potrącali za wszystko kwestia tylko czy za jedno czy za drugie płaci się mniej lub więcej ale sumasumarum wychodzi na to samo, mieszkanie skłamałbym gdybym powiedział, że jets szał ale jak się trafi na czas i miejsce gdzie sie robi dużo godzin to pienieżnie wychodzi sie dobrze a po to sie jedzie

@Antek

no raczej za darmo się tego nie dostaje nigdzie. przecież ty mieszkasz ty uzywasz więc logiczne że coś tam musza potrącić. wiadomo że bardziej korzystnie finansowo wychodiz jak to agencja załatwia niż jak się samemu ogarnia mieszkanie np

@Rezon

ja raz pojechałem z inną agencją, gdzie dawali możliwośc wolnej ręki w kwestii zakwaterowania i oh boy nigdy więcej

@Rezon

myślałem, że się nie wypłacę, stres taki że o matko

@Rezon

także wolę, żeby mi pobrali hajs, ale to ogarniali od a do z

@Adek

Znam to :) też się kiedyś próbowałem zorientować jak wychodzi mieszkanie do wynajęcia samemu.. to są takie koszty że totalnie się to nie opłaca chyba że ktoś już pracuje od lat np pod niemiecką firmą to go stać na to. ale jak ktoś jedzie tymczasowo z agencji, typowo pod zarobek to w ogole bez sensu sobie tak dokładać. żeby się wyspać po pracy i coś przyszykować do jedzenia nie trzeba mieć warunków 5 gwiazdkowego hotelu

@Adek

Ale wiadomo to moje zdanie no i Twoje całkiem podobne. jak ktoś chce się tak bawić myśląc że lepiej na tym wyjdzie no to niech się bawi, szybko go życie zweryfikuje

e
@Wojtek

Niekoniecznie, jak ktoś jest zaradny i wie z czym to się je, to jest sobie to w stanie ogarnąc.

e
@Wojtek

Więc już tak nie demonizujcie. Jak kto woli, nie ma lepszej czy gorszej metody, zależy od człowieka.

@e

Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem. W żadnym razie nie mówiłem nic na temat zaradności ;) tylko o kwestiach finansowych

@e

Ale nie ma co się rozwlekać nad tematem. Każdy zrobi tak jak uważa i jak będzie dla niego lepiej

On prawda.
@Rezon

Jakie ty bzdury wygadujesz aż normalnie ręce opadają,jeszcze masz czelność taką głupotę opowiadać innym ludziom, widać że jesteś z biura co opowiada kit innym , człowieku płacisz 2 razy więcej na agencyjnym niż na prywatnym,420euro płacisz obecnie agencji a jeśli masz prywatny i jeszcze kogoś to płacisz nawet 300 euro lub mniej, jak jesteś na agencyjnym musisz urzerać się z jakimiś elementami co niekiedy z patologia a tak masz święty spokój (usunięte przez administratora) jeśli na prywatnym, warunki na agencyjnym to czysta loteria tak jak i z pracą,,,Ludzie nie wierzcie temu idiocie bo on nie zna się całkowicie.

@Adek

A ja mam możliwość pojechać do holandii do pracy i mam możliwość w systemie 5.na 2 lub 6.na 2 jak wiadomo 6 tygodni na 2 tygodnie wolnego to się chyba nie opłaca szukać mieszkania samemu co powiesz o tej agencj opłaca się jechać pszez tą agencjie i ile miałeś kasy na czysto

@On prawda.

ale ja ci nic nie wciskam pisze jak uważam

@On prawda.

także rób se jak chcesz, ale nie musisz mnie wyzywac od razu...może troche kultury by się przydało, co?

@On prawda.

a zbiurem to nic wspólnego nie mam, ale oczywiście już jakieś teorie spiskowe lecą, bo ktoś smiał mieć inne zdanie niż ty...weź się w łeb puknij i przestań wmawiać ludziom "swoją prawdę" napisałem jak uważałem i tyle mam do tego prawo, a ty od razu ciśniesz

db
@Rezon

Nie wymagaj kultury od kogoś kto nie zna znaczenia tego słowa ;) ale tak to jest, troche poczucia anonimowości i już się wydaje że wszystko wolno. Polecam najlepszy sposób - ignorowac.

Bart
@Wojtek

Co ty piszesz. Chyba biuro piszę te brednie żeby zniechęcić ludzi do własnego wynajmu. Dla chcącego nic trudnego ale kto by na melinach agencyjnych wtedy mieszkał ? No tak...

abba

Pracował ktoś na szklarni z bluszczem? Zastanawiam się nad wyjazdem. Jakie obowiązki i warunki?

@abba

Halo halo, podbijam, ktoś coś?

@abba

Chyba i tak wyjadę, ale nie pogardzę jakimis info z pierwszej ręki

@abba

nie kojarzę tej roboty. chyba jakaś nowa miejscówka

@abba

Ale jak ci charakter pracy odpowiada, to bym sie nie zastanawiał za dużo

@abba

Zwłaszcza, że wg mnie Flex jest jedną z bardziej bezproblemowych agencji

Leon

Hotel w Leiderdorp tragiczny.Pokoje 2 osobowe ,jedna szafka na ubrania ,w kojcu dla psa jest więcej miejsca.Typowe pokoje ale na 1 osobę to są a nie na 2!!!!Kuchnia na dole ,do sklepu 2 km do Lidla (usunięte przez administratora) ,trzeba uważać jak się idzie do stołu żeby lokatora z łóżka nie zwalić.Masakra zjechałem w ten sam dzień gdy zobaczyłem warunki mieszkaniowe ,cyrk

Magazynier

Ok

Ok

Agencja nir jest zła, praca w Vomar bardzo dobra, ale jeśli zostaniesz zakwaterowany w Leiderdorp to współczuję. Pokoje wielkości łazienki a o łazience nawet nie warto mówić. Ten hotel to po prostu największa porażka. Młodszy gościu, który zajmuje się tym burdelem to jakiś niespełniony kierownik hotelu. Warunki w pokojach poniżej krytyki.

karol

Coś chyba przesadzasz. Obydwaj hausmajstrzy są naprawdę spoko, a to, że wymagają porządku to raczej plus. Pokoje faktycznie są przymałe jak na dwie, szczególnie obce osoby, to fakt, ale sam hotel jest na mocny plus.

Robert
@karol

Co kogo obchodzi porządek w twoim pokoju !!!płacisz w tym momencie pokój jest twój i nikt nie ma prawa tam wchodzić,ktoś wszedł to do sądu ,nie ma prawa!!

karol
@Robert

A chociaż przeczytałeś umowę, którą podpisałeś?

Eos
@Robert

nikogo by nie obchodziło jakby było faktycznie twoje wykupione i na stałe. a jeżeli po tobie ktoś kiedyś tam ma przyjśc to chyba powinno się utrzymać porzadek a nie niszczyć wszystko wokół

Leon

Trafiłem na kwaterę w Leiderdorp,zjechałem w tym samym dniu.Pokój na 2 osoby ani nie ma miejsca na nic,kuchnia na dole ,ja na 3 piętrze ,wszędzie daleko ,do sklepu 2 km ,jedna szafka w kącie na 2 osoby ,w budzie dla psa było więcej miejsca i za to płacić 100 euro za tydzień

olek

Tyle, że karta nie jest Ci potrzebna żeby iść do lekarza. Ja co prawda pracując przez inną agencję musiałem iść do lekarza, karty nie miałem, podałem BSN i mnie znaleźli w systemie.

Nic

Dokładnie zgadzam się z wami ten kto pisze te pozytywne komentarze jak tam dobrze i w ogóle to masakra serio to musi być ktoś z agencji tam jedziecie pracować tylko i wyłącznie na agencje w pracy dużo stresu atmosfera nerwowa nie dajcie się im omamić jak wam wciskają jak tam pięknie i w ogóle to wszystko jedno wielkie kłamstwo

@Nic

Z ilu agencji wyjeżdżałeś? ja z conajmniej 4 i flex uwierz że wypada najlepiej

@Rikardo

No właśnie mój brat też mówił, że jest względnie spoko...

@Rikardo

Nie wiadomo komu wierzyć...

@Rikardo

Chyba najlepiej mieć w tyle opinie i sprawdzić samemu

@Peperoni

Jak wolisz ja tam byłam i mówię nie nigdy więcej

Rikardo

A ja mówię o swoim przypadku, czy o twoim?

Rikardo

Bo w przypadku moich przepraw z agencjami wypada najlepiej

Także, wiem co mówię...

Rikardo

Ty masz inne zdanie i doświadczenie i ok, rozumiem i nie deprecjonuje tego

Iza

Czyli ile w takim razie wynosi miesięczne wynagrodzenie w Aldiverze? Czy jest stałe czy może zależne od efektywności pracownika? Czy obowiązują jakieś premie?

Premium
@Iza

jest zależne przede wszystkim od stanowiska i od tego pod jaką firmą się pracuje, nie ma ogólnej stawki dla wszystkich wyjeżdżających z tą agencją

Rezon

kolejny, który wie najlepiej...

Rezon

dajcie sie ludziom wypowiedzieć, nawet tym, którzy mają inne zdanie a nie od razu tłamsić i mówić, że nie mają racji, kiedy piszą o czymś subiektywnym...bo tu to widze chyba tylko hejterzy prawo głosu mają...

Premium
@Rezon

bez sensu się tutaj sprzeczać bo i tak zawsze się znajdzie jakiś co myśli że rozumy wszystkie pozjadał

Nic

A najlepsze jest w tym wszystkim że dojeżdżasz na miejsce kwaterują cię na jeden dzień w bloku a potem dowiadujesz się że przeprowadzka a rano przed przeprowadzką gościu cię ostrzega przed miejscem do którego jedziesz zacytuję jego słowa mniej więcej " tam jest (usunięte przez administratora) "zdjęcia na internecie tylko co fakt przyzwoicie to wygląda ale na miejscu już nie więc sami się decydujcie czy chcecie tam jechać na darmo i szukać innej robót czy wolićie znaleźć coś porządnego i mieć pewność

Bo

Do którego dnia miesiąca są wypłaty? Miesięczne, czy tygodniówki?

Cataleya
@Bo

Wypłaty sa co tydzień w piątki , pierwsza po 2 tygodniach .

@Cataleya

Git. I to jest ujednolicone dla Flexa, czy kwestia może się różnić na poszczególnych projektach?

Ede
@Cataleya

czyli na pierwsze 2 tygodnie trzeba się zaopatrzyć finansowo.. dobrze że o tym piszesz

@Ede

To chyba oczywiste, że nie dostaniesz pierwszego dnia, więc tak, trzeba mieć jakiś swój hajs na początku.

@Peperoni

A zgłosiliście mój komentarz, bo?

@Peperoni

Co takiego niby powiedziałem...

@Peperoni

A zresztą, nie będę się przejmował

Janek

@Janek Szczerze to Mała liczba godzin. Daleki dojazd do pracy. Brak pomocy ze strony koordynatora. Zatłoczone mieszkania.

Jak dla mnie wszystko ok. Tak jak było mowione. Zarabiam 350 na czysto, czasem dochodzi do 450. Wypłata zawsze na czas, nie zamierzam zmieniać agencji

Dziękujemy za komentarz. pozdrawiamy

Gol
@Marek

Kasa tragedia, opłaca się za takie pieniądze pracować?

Corleone
@Marek

Ileee?? Hoho to grubo. Starcza ci chociaż na jakiś zjazd do Polski czy musisz cały rok przepracowac?

Marekk
@Corleone

to chyba normalne zarobki w NL 350 - 450 e na tydzień na czysto ciężko o lepsze jak 450/500 na tydzień

@Aldiver Flexcraft

Ustosunkujcie się lepiej do reszty wypowiedzi ????

Ktoś

350 na tydzień tak

K
@Marek

Bo w niej (usunięte przez administratora) pracujesz (usunięte przez administratora) koordynatorzyno

Janek
@Marek

żartujesz chyba a skąd bierzesz te godziny pracy w NL w większości firm pracuje się ok 20-25h

Bo

Jest możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka?

Nic

Warunki na bungalah są okropne za mieszkanie odbijają wam 100€ ciekawe za co ? za dojazdy 70€ wysyłają ofertę która nie jest zgodna nie ma żadnych dodatków za pracę ludzie przyjeżdżają i nawet w ten sam dzień uciekają Jeden wielki (usunięte przez administratora)

Nic

Nie polecam tej agencji a zwłaszcza jeśli wam proponują Pracę przy lodach najgorsza praca jaka tylko może tam być nawet nie wybierajcie tej roboty z tamtąd jak najdalej radzę uciekać

Ed

Wybiera się ktoś na ta ofertę do pracy przy mięsie określonej jako dużo godzin? czy ktoś wie ile faktycznie tych godzin można zrobić?

@Ed

na mięsie to słyszałem wlaśnie że jest dobrze i nigdy tych godzin nie brakuje ale osobiście tam nie bylem

Ed
@Adek

No nie ukrywam że szukam kogoś kto tam był i ma informację z pierwszej ręki. albo może jest ktoś aktualnie??

@Adek

A wiesz jak to wygląda z zarobkami w Aldiver Flexcraft? I czy biorą też chętnie ludzi bez doświadczenia zawodowego? Jeśli tak, to jaką funkcję mogą oni pełnić w firmie? :D

@Andrzej

no zależy od projektu, nie w każde miejsce przyjmą osobę bez doświadczenia i nie wszędzie są ujednolicone zarobki

@Andrzej

więc jak chcesz bardziej konkretne info, to się określ, bo rzucanie takimi ogólnikami to sie mija z celem

Adriano

Jako, że mój wątek został przejęty i to raczej mi się tam zadaje pytania, to zapytam osobno: Myślałem, żeby znowu wyjechać na zarobek, które lokalizacje/prace polecacie? Myślałem o piekarni Bunschoten-Spakenburg był ktoś? Z góry dzięki

young
@Adriano

ktoś niżej pisał, że piekarnia spoko, chyba, ręki uciąć nie dam, ale weź sobie poszukaj

Ktoś coś wie?

@Adriano

tak ja wiem co prawda nie osobiście ale kolega tam był. zadowolony praca nie ponad siły dobre warunki na lokalizacji. ale on tez nie jest osobą która wymaga nie wiadomo czego.

@Adriano

a ty chcesz jechać na dłuższy okres czy tymczasowo tylko sobie dorobić?

@Adriano

ja też kilka razy byłem tak na pare miesięcy żeby sobie dorobić nie wiem czy na piekarnie szukają tak bardziej stałych czy tymczasowych

koster

jest też opcja na wyjazd dla osoby bez prawka? zapewniają dojazd na miejsce czy musiałbym kobinowac i się z kimś umówić na wspólny dojazd?

Eol
@koster

Są dojazdy do pracy zorganizowane, jedyne co to potrącają z wypłaty, no ale to jak wszędzie

misz

no to ciesz się bo pewnie inaczej to byś nie dostał pracy ;))))

koster

ej ej, stary, bez takich w niepełnosprawności (tej umysłowej też) nie ma nic złego i używanie tego do obrażania jest opór słabe koleś mam brata z porażeniem mózgowym, powiedziałbyś mu coś takiego w twarz? serio, są granice, a ty trochę je przekraczasz wiem, że nie miałeś tego na myśli, ale pomyśl, bo pogłębiasz stygmę ludzi, którzy wystarczającego kopa od życia dostali. pozdro.

@misz

nie ma co dogryzać, głupotę powiedział, ale przerzucanie się złośliwościami sie mija z celem

@Eol

dzięki za odpowiedz Eol, spoko, że nie trzeba tego ogarniać prywatnie

@koster

no w sumie masz rację.. mogłem sobie to darować bo pokazuje że wcale nie jestem mądrzejszy

@koster

i mam nadzieję że apel dotrze do tej osoby do której powinien.

Ojejku
@koster

Ty... chwalisz się czy zapisz bo ni kunsztu ni czaczuu

Iza
@Eol

A jaki jest to koszt w ciągu całego miesiąca pracy? Od razu przy okazji chciałabym dopytać o grafik pracy w Aldiver Flexcrafcie. Jak on jest ustalany? Na miesiąc w przód? Można czasami dokonywać w nich zmian i podawać swoją dyspozycyjność?

Buzz
@Iza

tak grafik jest ustalany z gory bo zwykle jest 3 zmianowy system. zmiany na pewno można między sobą robić

Kakakak

Czy pracowal ktos w magazynie nissana i moze sie wypowiedziec? Chcialbym ruszyc z dziewczyna, lecz u niej ciezko z angielskim, sporo rozumie, malo mowi. :) mozecie powiedziec jak to wyglada? I czy to spoko praca?

Franek
@Kakakak

z czasem sie nauczy mówić jak się osłucha z językiem i ją przymusi sytuacja do gadania. rozumiem że ty umiesz ang?

Adriano

Pracowałem kilka lat temu w Bredzie na pakowaniu warzyw i owoców i było spoko. Szło zarobić, do pracy nie daleko, transport był , ludzie ok chociaż paru, którzy mi nie podeszli by znalazł;) ale to ewenementy, z reguły byli w porządku. Myślałem, żeby znowu wyjechać na zarobek, które lokalizacje/prace polecacie? Myślałem o piekarni Bunschoten-Spakenburg był ktoś?

koxu
@Adriano

nie kojarzę tej oferty na warzywa i owoce, to chyba dawno musiało być?

Ori
@Adriano

to pakowanie było na magazynie? czy jak to wyglądało w sensie obowiązków?

Nomen
@Ori

tak na logikę.. gdzie indziej miałoby się odbywać pakowanie? przecież wiadomo że to magazyn. W sensie obowiązków wygląda właśnie tak że pakujesz po prostu do paczek i tyle

Nomen
@Ori

całkiem spoko robota tez byłem swego czasu na pakowaniu. Trzeba sobie jakieś tam tempo wyrobić ale wszystko jest do zrobienia jak się na fajnych ogarniętych ludzi trafi to jest jeszcze lepiej

@koxu

No dosyć.

@Nomen

No w telegraficznym skrócie.

Zuza
@Adriano

Dalej przyjmują do pracy przy tych owocach? Masz jakieś namiary?

rr
@Nomen

a wcześniej pracowałeś już na pakowaniu czy to było pierwsza twoja robota w tym?

Josh

niektórzy to naprawdę nie mają tutaj za grosz wstydu. zdajecie sobie sprawę że podawanie czyichś danych osobowych może być nawet karalne? ale to tak tylko mówię, bo chyba nie każdy to wie.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldiver Flexcraft - Gorinchem

• Jak się pracuje w Aldiver Flexcraft?

Zobacz opinie na temat firmy Aldiver Flexcraft tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldiver Flexcraft?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 25 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldiver Flexcraft?

Kandydaci do pracy w Aldiver Flexcraft napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldiver Flexcraft