Opinie o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Szukasz pracy? Uczciwy pracodawca to dobry poczatek!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Jack

Ja zaczynam pracę od poniedziałku 01-11-2021.mysle ze będzie O.K.

Seba
@Jack

Ja z kolega zaczynamy 11.11.21 przyjeżdżamy wtedy do Holandii

Flexrozwaliciłeb
@Jack

Powodzenia chłopaki, będziecie go potrzebować

PancernySTEFF
@Flexrozwaliciłeb

Jak sobie ktoś nie radzi to wiadomo, że jest ciężko ale warunki są akurat bardzo spoko, więc nie wiem skąd ten twój dziwnie dramatyczny nick.

Szach
@Flexrozwaliciłeb

ok, już powiedziałeś co wiedziałeś, a teraz możesz wrócić do swoich zajęć a innym dać się skupić na pracy

Alpaka
@Szach

Czyli ogólnie okej jest tak? Warunki itd?

Szach
@Alpaka

ja cudów ani luksusów nigdy nie oczekiwałem, więc nie mam się do czego przyczepić. warunki uczciwe, kasa zawsze jest jaka powinna być a do roboty raz bardziej ci się chce a raz w ogóle ci sie nie chce, norma

panzerfaust
@Alpaka

żeby o tym mówić, najpierw wypadałoby wiedzieć o jakim projekcie mowa

Gęgę
@Szach

a robota ogolnie bardzo ciężka? są normalnie przerwy nie? żeby odpoczać i zjeść

Kokosik
@Gęgę

nastaw się raczej na cięższą robote niż na lżejszą, ale to tez zalezy na co idziesz, a przerwy oczywiście normalnie są to nie tak, że harujesz jak (usunięte przez administratora) bez konca i nawet w pracy masz wydzielone specjalne miejsce, gdzie normalnie siadasz i jesz

Goku
@Kokosik

Na magazynie spożywczym ktoś był i może mi coś opowiedzieć? Bo właśnie trochę mało konkretnie się tu raczej mówi a prace są różne. Może ktoś ma jakieś doświadczenie z tym i mógłby mi co nie co o tym opowiedzieć. Tak z opisu to nie wygląda ta praca na jakąś mega ciężką - pakowanie, transport tego mięsa, nie wiem.

Daro
@Goku

Raz tylko pracowałem na tym magazynie, ale co nieco ci moge powiedzieć od siebie. Nie wiem jak te prace odebrałaby dziewczyna, bo ja akurat bylem wtedy sam, ale w moim odczuciu była taka sobie, bylem w cięższych i byłem w lżejszych robotach że tak powiem. Ogólnie praca sie sprowadza do realizowania zamówień w systemie i paletowania towaru, ale masz tez inne jakieś typowe prace produkcyjne. Myśle, że mniej więcej można sobie wyobrazić jak to wygląda. Prace zaczynasz wcześnie, bo o 5.30, ale to mi akurat nie przeszkadzało, bardziej doczuwałem niską temperature, ale jak juz sie rozruszać to sie przyzwyczaisz. Moje zdanie jest ogolnie dość pozytywne, ale decyzja juz nalezy do ciebie.

@Daro

Trzeba się odpowiednio ubrać przede wszystkim, najlepiej w termy (ubrania termoaktywne) na to spodnie, najlepiej luźniejsze, żeby nie przylegały no i polar grubszy albo i dwa. Ja jeszcze miałem taki komin no i kaptur na to i nie było zimno, tylko potem śmieszne uczucie jak się wychodzi i jest ciepło. Ogólnie do przyzwyczajenia według mnie.

Lekusz

fajnie, że o tym napisałeś serio, ale myślę, że każdy jest w stanie odpowiednio się przygotować do wyjazdu jak przeczyta w ogłoszeniu warunki w jakich ma pracować hhaa

Wojażer
@Lekusz

Nie każdy moim zdaniem, te termy to akurat niezły pomysł, nie pomyślałem o tym a może się kiedyś przydać. Dzięki bardzo za protipy, często brakuje właśnie takich konkretnych informacji na jakiś temat.

Mlody

czytam i nie wierzę. agencja jest serio ok, ja bym to wszystko co tu czytacie dzielił przez pół... u mnie wszystko było zupełnie okej??? więc się dziwię skąd te opinie, może konkurencja macza palce bo to aż dziwne... w każdym razie pozdro, nie sugerujcie sie tylko najlepiej samemu ocenić

POLO12
@Mlody

Ja też się na nich nie sparzyłem jeszcze

Punio
@Mlody

Mam wrażenie troche, że pare komentarzy negatywnych to napisała jedna osoba której ktoś nadepnął na odcisk tak szczerze

szpilka44

dostałem oferte pracy w piekarni w miejscowości Hardinxveld-Giessendam,czy może ktos napisać o atmosferze w pracy i warunkach zakwaterowania.Będę wdzięczny

Arturo
@szpilka44

Tam nie ma pracy dla Ciebie i tobie podobnych.Potrzebuja ludzi do opłat za te ich domki w hardinxveld-giessendam domki po 8 osób mają tam takie 3 lub 4(usunięte przez administratora)

@Arturo

Pracujesz,mieszkasz?

Arturo
@szpilka44

(usunięte przez administratora) Jeżeli chodzi o całokształt pracy i warunków we formie flexcraft jest on fatalny mieszkania to rudery (usunięte przez administratora). Nigdy nie wiadomo kogo dadzą na pokój po prostu rano wstajesz a tam klijent siedzi z walizkami (usunięte przez administratora) i mówi że tu będzie mieszkał. Mieszkalem w Hardinxveld-Giessendam mają kilka mieszkam 3 lub wszystkie ruiny a teraz zimno taka pora roku.Mieszkania zajmuje 8 do 9 osób.To nie piekarnia tylko fabryka, oni nie ptrzebuja ludzi do pracy tylko potrzebuja żeby im te rudery opłacać.Wyjdzie tak że w tygodniu będziesz miał zarobek na opłacenie rudery,ubezpieczenia ,dojazdu do pracy i zostanie ci 30 E na jedzenie. Nawet 200 E nie zarobisz.

@Arturo

Dzięki,mordo za pomoc ,wymiksowalem się z wyjazdu.Pozdrocraz jeszcze

Edi

Kolejna konkret firma robilem na vionie ale warunki fatalne mieszkanie w lesie konkretnie w uddel

Magazynier

Ok

Ok

KKK

Tak czytam te opinie I nie wiem od czego zacząć hmm. Ok ogulnie na terenie Holandi moja nogą powstała w 2017 roku aż do 2021 tego roku aczkolwiek i pracujac w jednej Agencji i u jednego pracodawcy było fajnie i mam dobre wspomnienia mimo cierzkich chwil i przerzyć ,szkole rzycia już przeszedłem ale Nasz czas i osób kture poznałem a także osoby z biura kture pracowały 5 lata dłużej niż ja inni krucej . Wszystko się posypało ludzie z biura się pozwalniali sporo pracowników odeszła . Więc szukam następnej Agencji i fajnej pracy co do kwater to nie mam jakiś wymogów jak (usunięte przez administratora), ale wiadomo to są koszta od 320/400€ za miesiąc a spać w szopie (usunięte przez administratora)co tylko czeka za wypłatą rzeby się tylko bawić No to sory ale szkoda .nerwów .(usunięte przez administratora) Do rzeczy jak nie wyjdzie na Niemcy praca to spróbuję tutaj .Pozdrawiam

Haber
@KKK

ciężko się czyta ten komentarz z tak pokaleczonym językiem i mam wrażenie ze specjalnie użytymi błędami, nie wiem po co to ale to chyba inny stan umysłu

Haber

ja myślę, że komentarz i język w nim użyty bardziej świadczy o autorze, ale nie będę od ciebie wymagać za wiele

KKK
@Haber

Odezwał się mistrz ortografii Polsko jezycznej hmmm zamiast komentować głobie czyjaś ortografię zacznij odpowiadać na proste Zadane Pytania jak dla Dzieci w wieku 5 lat Ok

sonata
@KKK

przecież w tamtej wypowiedzi żadnego pytania nie było

Mugol

Myślałem o ofercie pracy przy produkcji gotowych dań, czy przy pracy z żywnością trzeba wyrobić w Holandii coś na kształt naszej książeczki sanepidowskiej? Orientuje się ktoś jak to wygląda i jakie są ewentualne koszta?

@Mugol

Hej,pracowałem w firmie Plukon na kurczakach i miałem książeczkę sanepidowska z racji tego że jestem piekarzem.Koordynator powiedział,że Holandia nie honoruje naszych książeczek i do pracy mimo tego ,że przy surowym mięsie nie potrzebuje żadnych zaświadczeń,także nic nie miałem robione w nl.Chiciaz było to przed wybuchem pandemii na początku 2020 roku.

@Szpilka44

Czyli ogólnie jak sie chce pracować za granicą przy spożywce to nie trzeba mieć niczego takiego jak książeczka?

Daniel M.

Nie potrzeba nic

@Daniel M.

Dziwne, ale ok.

Mugol
@Szpilka44

O, okej, to problem z głowy. Polską książeczkę mam, więc sumienie czyste, że nikogo nie pozarażam jakimś cholerstwem w razie "W". Dzięki wielkie

@Wiktor

Tak,nie trzeba,mnie i nikt nic nie pytał i nikt żadnych badań mi oraz innym nie robił

Praca Holandia

Witam wszystkich czytam wasze opinie na temat agencji Flex i widzę ze firma nie jest zła byłby to mój pierwszy wyjazd do Holandii i dlatego chciałbym się was doradzić i prosić o pomoc jeśli to możliwe jeśli ma ktoś z was namiary na firmę w której pracuje i są miejsca ewentualnie pomógł ty już przyjadę bo samemu jednak nie wie się kogo spotka na miejscu jeśli ktoś może podać namiary do siebie na Fejsa byśmy pogadali z góry dzięki za pomoc :)

Anpel

zatrudniłem sie jako magazynier, zakwaterowanie bez zastrzeżeń a ja też cudów nie wymagam, do ludzi też nic nie mam, no i kaska jak najbardziej na plus. dobra, wiem że nigdzie nie ma idealnie, ale bez kitu chodzi o to, zeby pracowac i żeby kasa sie zgadzała

Venu
@Anpel

a na jakiej lokalizacji?

Venu
@Anpel

i ilu osobowe były pokoje?

zawiedziony

Zdecydowanie NIE POLECAM agencji flexcraft. Przede wszystkim, pamiętajcie że w umowie macie taki kruczek ze jak się zwolnicie bez miesięcznego wypowiedzenia to jesteście w plecy 400 euro, a rekruterka o tym nie informuje, dowiadujecie się dopiero na miejscu jeśli przeczytacie dokładnie umowę. Koordynator cie o tym poinformuje ale później jak już umowę podpisaliście ;) Ta sama rekruterka zapewniała mnie że nie ma problemu z ilością godzin... to też nie była prawda, pierwsze kilka wypłat miałem po około 200 euro bo? było malutko godzin. Zaświadczenie o niekaralności podobno wymagane, ale Ci co nie mogli go uzyskać to... pracowali dalej ale jak ja dostawałem np 200 to ci bez zaświadczenia po 160 bo agencja wiedziała że nie będą reagować. Lokacja mieszkaniowa? no niby fajnie, nowiutka ale co z tego jak miałęm 2 osobowy pokój 4x3 metry, bez okna i bez mebli poza łóżkiem! Po jakimś czasie darmowy internet przestał działać, hausmaistra to nie obchodziło... Wyspać się żeby wstać na poranną zmianę na 5 rano? przykro nam impreza w środku lokacji do 2-3 nad ranem, hausmaistra to nie obchodziło(usunięte przez administratora). Zachrowałem na chłodni na anginę, chciałem kilka dni wolnego bezpłatnego lub wykorzystać mój urlop, to koordynatorka zaproponowała mi żebym się zwolnił, ale jak ktoś zachlał albo się zaćpał to mówił że chce zika, nie idzie do pracy i dla takich ludzi wolne było zawsze. Do tego planing... jak pracujesz dowiadujesz się dopiero o godzinie 19, chyba że z aplikacją agencji były problemy to wtedy nawet później.

Dzidek

Pracowałem przez ta firmę w Kleve w Niemczech jedną wielką porażką jest koordynatorzy do niczego nie załatwię nic mieszkanie (usunięte przez administratora)

Zwyły

Najpierw oczytałem się opinii z tej strony. Co prawda - znałem tę agencję z doniesień ludzi z którymi miałem kontakt i którzy pracowali przez Flexa i jakoś mi to nie pasowało. Przyjechałem. Widzę, że jest konkretna rozmowa - i to jest problem dla wielu amatorów lokalnych "kofików". Po kilku tygodniach widzę, że problemem są głównie ludzie, pracownicy. Wypisujecie, że ta i tamta koordynatorka jest zła, ale jak ma być dobra dla głąbów, którzy wiecznie zasypiają, wiecznie biorą chorobowe albo wprost mówią, że (usunięte przez administratora) i nie idą? Przez ten czas tylko raz udało się wyjechać do pracy na czas, bo akurat wszyscy się pojawili. A później taki głąb wchodzi tutaj i wypisuje jaka krzywda mu się stała! W mojej ocenie - agencja jak każda inna. Dość wyrozumiała dla amatorów "zieleniny", bo znam takie, które szybko kończą współpracę z tego typu zawodnikami. Kasa na czas, zgadza się, praca jest. Warunki mieszkaniowe - hotel, pokój mały, ale schludny. Problemem może być współlokator, który ma wszystko w (usunięte przez administratora) i myśli jedynie o paleniu i robieniu syfu. Typowy przykład z piosenki Elektrycznych Gitar - przewróciło się, niech leży... No ale jaki wpływ ma na to agencja? Przed wyjazdem nie ma "testu czystości". A i dla jasności - nie ma dobrych agencji. Wszystkie są beznadziejne, a ta jakoś nie wyróżnia się na minus na tle innych. Chcesz pracować - zarobisz. Przyjechałeś na "zielone" wakacje - pofruniesz. Jeżeli się zastanawiasz - warto spróbować. Jeżeli faktycznie chcesz pracować to zarobisz.

@Zwyły

Da się sensownie napisać swoje przemyślenia? Da się. Bierzcie przykład z kolegi. Ja się z tobą zgadzam.

@Zwyły

Ale wysyp koordynatorów, chyba jakaś konferencja się odbyła w biurze i jest masowa akcja dodawania pozytywnych opinii. Co do (usunięte przez administratora), to pierwszy raz się z tym spotkałem w jednej z opinii na temat agencji flexcraft, a teraz widzę opinię, że jednak w innej agencji to się dzieję, szczerze myślałem, że to jakaś bajka, ale widząc takie próby wybielenia agencji, zaczynam dawać temu wiarę

@WysypKoordynatorów

Dzieje się w miejscu pracy - osobiście widziałem na własne oczy. Agencja agencją, jak trafisz na(usunięte przez administratora) pracę do i najlepsza agencja do niczego się nie przyda

Sza
@Zwyły

fajnie, że tak klarownie to wszytsko przestawiłeś, a nie albo cukierkowo albo z co drugim słowem na k

Zwykły
@WysypKoordynatorów

Jaki wysyp koordynatorów? Czy każda w miarę pozytywna opinia od razu uznawana jest za fake? Ciężko zrozumieć, że są na tym świecie NORMALNI ludzie, którzy umieją NORMALNIE żyć, pracować i dogadywać się z agencją?

WysypKoordynatorów

Ten koordynator, który miał zgwałcić pracownika, pracował dla flexcraft? Koordynatorka również?

@Zwykły

Nic wam nie dadzą, droga Pani koordynatorko, lub koordynatorze próby wybielenia agencji, już tyle zostało tutaj napisane , że każdy się 10 razy zastanowi, zanim wejdzie na tą minę. Musicie chyba kolejny raz zmieniać nazwę, ale jeżeli szef to czyta , to dla ratowania firmy polecam zwolnić całą tą bandę niekompetentnych ludzi, którzy traktują pracowników jak śmieci , no ale podejrzewam że szef wie o procederze np. nakładania kar na pracowników, którzy np. przyjadą na miejsce , okaże się że nic się nie zgadza i muszą wracać bez żadnych pieniędzy, bo agencja bierze wszystko na poczet kary, więc jak pracowaliście np. Tydzień to zabiorą wam połowę wypłaty + godziny urlopowe, wakacyjne i naliczą dług. O tym procederze agencja nie informuje pracownika przed wyjazdem. Również podczas podpisywania umowy ta informacja jest ukryta, podczas jej podpisywania , nie ma w niej punktu , który mówi o tym jasno. Poza tym nikt nie będzie czytał umowy składającej się z kilkudziesięciu stron , podczas kiedy w kolejce za nim czekają ludzie różnego pochodzenia , Rumunii, Turcy , Ukraińcy, Polacy itd. i jest nimi wypełniony cały garaż przerobiony na biuro. Tak wygląda proces podpisywania umowy w flexcraft. Pod presją. Do tego czasu wszystko przebiega miło , jednak jak już Wasz podpis znajdzie się pod umową, nagle sytuacja zmienia się o 180 stopni , idziecie na spotkanie z Waszym koordynatorem, który od początku Was poniewiera jak śmiecia. Niech wszyscy wiedzą jak wygląda procedura zanim przyjedzie , a na pewno zanim podpisze umowę.

...
@Zwyły

Zapytaj się chłopaków z Vomaru za co wypadli albo wypadają? Agencja jedna z gorszych

ciekawe

Ale tak wszystko z głową ok? Dlaczego takie durne opinie są publikowane? nic to nie wnosi, a jakieś historie z palca wyssane. Naoglądałeś się paradokumentów za dużo i takie później efekty. Ciekawa jestem skąd taka wiedza o koligacjach koordynatorów z policją, czymkolwiek. Żadne informacje tego typu nie są umieszczane na stronie policji.

Zwykły
@...

Po co pytać? Skoro masz info to po prostu napisz. Po co jakieś niedomówienia i wysyłanie do osób, których nawet nie znam i nie mam do nich kontaktu?

@Zwyły

bo holandia czeka na takich ćpunów itp i dla normalnych ludzi nie ma tam miejsca

@WysypKoordynatorów

a co do traktowania ludzi to oni są tak szkoleni i mają nakazane żeby tak traktować pracowników, więc to nie całkiem ich wina. Najlepiej do nich nie jeździć, jest tyle krajów że prace sie znajdzie

Zastanawiajaca się

Hej, dostalam oferte z mieszkaniem na Kleve czy piszesz o tym miejscu?

Szukam

Masz jakieś zdjęcia??? Mamy tam jechać z dziewczyną, bo znajomi polecali, ale po tym co przeczytaliśmy się zastanawiamy

@Szukam

Sugerowanie się opiniami jakiś zawistnych ludzi jest co najmniej bez sensu. Wystarczy że jedna rzecz im nie podpasuje i zaraz lecą prosto tutaj żeby wylać wiadro pomyj na firmę która wcale na to nie zasługuje. Tak to właśnie wygląda z tymi opiniami. Zadzwońcie sobie na spokojnie do biura, zastanówcie się jaka oferta wam pracuje, jaką prace chcecie wykonywać itp

@Tomek

nie ma co generalizować, nie wszystkie opinie to zawistni ludzie od razu

@Tomek

ale w wielu przypadkach forma pozostawia wiele do życzenia

@Tomek

ale prawda, najlepiej zadzwonić do biura i tam wypytac o wszystko od a do z

@Tomek

Panie kordynatorze dzięki za info

Były Pracownik

Nic dziwnego, oni nawet w pracy robią homoseksualne orgie (nie flexcraft ale w innych agencjach tak)

Koniu
@Zastanawiajaca się

Uciekaj mieszkanie w slumsach Kleve warunki jak z (usunięte przez administratora) nie wspomne o (usunięte przez administratora) wszytsko poniszczone podrapane a wymagają potem od Ciebie napraw nawet mopa nie chcieli kupić nie wspominając o odkuzraczu.Drzwi nie mają nawet zamka więc każdy może wejść do Twojego pokoju .Budynki po starym cuhnącym szpitalu . Nie warto

ciachbajera

Luudzie, miejcie litość. Ja wszystko rozumiem ale jak się niektóre pierdolamento bez składu, ładu i kultury jakiejkolwiek czyta, to aż oczy krwawią. Każda opinia się liczy, ale forma jej zapodania też...bo ja nie chcę, żeby takie osoby jak wy robiły wizytówkę wszystkim pracownikom flexa, że niby każdy z nas to burak i (usunięte przez administratora) kiedy tak nie jest... Ogar Panowie, ogar!

@ciachbajera

Podbijam, bo dzisiaj to mi witki opadły

Słomeczka
@ciachbajera

Ja myśle że Ci bardziej rozeznani raczej odróżnią co jest prawdą a co śmieszkiem. Można się uśmiać, zawsze to jakaś atrakcja do kawki XD Praca jest dobra to ludzie znajdą sobie tak dziwne powody do narzekania, że można się (usunięte przez administratora). Zatrzymajcie tą karuzele smiechu XD

Były Pracownik

(usunięte przez administratora)Jak na Holandię to nie ma tragedii we Flexcraft

@Były Pracownik

skoro nie dotyczy to flexa, to na uj za przeproszeniem w ogóle tu o tym piszesz? to jest profil o firmie flexcraft, więc jak masz coś do powiedzenia to o nich, a nie o samej holandii i jej obyczajach wśród pracowników...

Tak czytam opinie i się zastanawiam która agencja jest w porządku bo na jaką agencje bym nie w wchodził w opinię to wszystkie są do bani.Więc może ktoś łaskawie mi powiedzieć która agencja jest ok bo już zaczynam mieć rozdwojenie jaźni.

Nie ma

Nie ma żadnych agencji w 100% uczciwych i dobrze traktujących pracowników , no chyba że jesteś laską, to za dupę może dostač dobre traktowanie, albo za donosicielstwo. Byłem w 5 agencjach i wszędzie coś było nie tak jak miało być, ale w większości zawsze idzie się dogadać, jeśli masz trochę oleju w głowie , nie jesteś ćpunem , alkoholikiem czy innym degeneratem, to wykłócisz lub wytargujesz, znając swoje prawa i znich korzystając. Ta zasada, jednak nie tyczy się agencji flexcraft, dlatego jedyne co mogę Ci powiedzieć, to to żebyś na pewno nie próbował wyjeżdżać przez to gówno, Pani z biura w Opolu , będzie Ci obiecywać gruszki na wierzbie , a na miejscu dowiesz się od innej już "Pani", że nie masz nic do gadania , to nie konert życzeń, a jak Ci cokolwiek nie odpowiada to wypad i 400 euro kary za niedotrzymanie terminu wypowiedzenia, więc nie bardzo bardzo nie polecam. Kara jest oczywiście nielegalna, ale na jej poczet zabiorą Ci część ostatniej wypłaty + wakacyjne + urlopowe , więc dosyć dotkliwa, a nie da się w żaden sposób bez adwokata tych pieniędzy odzyskać, a z drugiej strony nie opłaca się ;) więc cwaniaczki nie z tej ziemi. No jeszcze w tej sytuacji masaż drugie wyjście , zgodzić się pracować przez miesiąc , będąc traktowanym jak śmieć i nie mając nic do gadania, gwarantuje Ci że żadna agencja nie jest aż tak perfidna , jeżeli chodzi o wyzysk ludzi jak ta

@Nie ma

Dzien dobry Panie Kamilu, Zanim zacznie Pan udzielać wszystkim potencjalnym pracownikom porad prawnch dotyczących warunkow umów to mamy pytanie do Pana czy ma Pan takie uprawnienia? Z treści Pana wpisu wynika , ze Pan tez nie zapoznał się ze swoją umową do końca. Zyczymy milego dnia

Bob budowniczy
@Nie ma

Zawsze warto zadawać pytania nim podejmie się decyzję odnośnie współpracy z agencją ...czy to będzie agencja A czy agencja Y. Jeśli piszesz, że nie opłaca się na drodze prawnej dochodzić zwrotu pieniędzy itd. to znaczy nie znasz prawa i gadasz głupoty. Jeśli jest winna agencja uwierz mi zwrócą pieniądze ale jeśli udowodnią, że wina jest po Twojej stronie to faktycznie nie opłaca się .... Jeśli nie chcesz pracować, przez agencję możesz iść na kontrakt, lub być ZZP'em. Opcji jest bardzo dużo -kwestia która wybierzesz Ty i inni.

Witek

Pracują tam raczej młode osoby czy starsze również? wiem, ze to moze sie wydawac troche dziwne, ze tak pytam, ale chciałbym aplikować, mam doswiadczenie, ale jestem juz tak w srednim wieku i juz raz bylem w pracy, gdzie były same mlodziaki i tak nie do konca komfortowo się czułem.

@Witek

No na pewno będzie więcej młodych

@Witek

Jak tylko masz jeszcze siłę i podołasz w ogóle...bo to nie jest takie hop sup

@doremi

Trochę wiary w człowieka widzę brakuje, młodsi nie zawsze umieją się bardziej wykazać.

Tyle chciałem wiedzieć.

@Witek

Ja nie powątpiewam, jeśli ty oceniasz, że dasz radę, to nie mam powodu ci nie wierzyć

@doremi

Spokojnie dam sobie radę.

Czy jeśli zgłoszę tych (usunięte przez administratora) do SOLVIT to jest możliwość że wezmą się za tych (usunięte przez administratora) Przez takich (usunięte przez administratora)upadnie gospodarka Holenderska

Łukasz

Oferta: Adres Diepvries Bergh De Immenhorst 1 7041KE ’s-Heerenberg - praca odbywa się na tej lokacji, możliwa rotacja na pozostałe : Houtmolenstraat 20 7008AR Doetinchem Diepvries Zevenaar Transito 3 6909DA Babberich Opis firmy DIEPVRIES.PL; EKSPERT W MAGAZYNACH TOWARÓW MROŻONYCH! Diepvries jest firmą zajmującą się przechowywaniem i przewozem towarów mrożonych Czy ktoś pracował tam jakieś opinie

Vizir
@Łukasz

a jest gdzieś więcej informacji na temat tej pracy? jest jakieś ogłoszenie z wymiaganiami czy trzeba dzwonić bezpośrednio do firmy?

kexu
@Vizir

Skoro skopiował, to oferta jest...sam by sobie nie wymyślił.

@Vizir

Weź poszukaj na stronie...

@Vizir

Już bez przesady, żeby wszystko na tacy...

@Err

chłop chciał tylko pare informacji jak juz tu niektórzy są i piszą to po prostu moga odpowiedziec i tyle jak nie chcesz to nie odpowiadaj i od razu bedziesz mial mniej stresów w życiu

@Wiktor

Ja się nie stresuję, ani nie denerwuję, po prostu lepiej dawać wędkę, niż rybę Chcesz, to odpowiedz mu, zamiast czepiać się mojego podejścia :)

Sskk
@Łukasz

Pracuję aktualnie w sHerernbergu od 3 tygodni, bardzo spokojne miejsce pracy, w porządku ludzie, pieniądz jak za pracę, którą się wykonuje w miarę OK. Polecam, zapraszam.

Gall

Pracuje ktos na nocki? jak to mniej wiecej wyglada?

Jak wyglądają nocki??

@Gall

Tak samo jak dniówki, tylko, że w nocy. Mam nadzieję, że pomogłem ;) ;)

@Gall

A tak serio, to z tego co pytałem w biurze, to rzadko się zdarzają nocki wiadomo to i tak wszystko zależy od konkretnej roboty

Flexdziwki

Flexdziwki opłacają różne serwisy, aby usuwały negatywne opinie byłych pracowników. Opłaty dokonują z pieniędzy ukradzionych pracownikom, tysiącom już pracowników zostało (usunięte przez administratora)100 euro przynajmniej z ostatniej wypłaty, lub z pieniędzy wakacyjnych/urlopowych. Flexdziwki żerują na tym, że nikt nie będzie zakładał sprawy sądowej o 100 euro, musiałby być pozew zbiorowy, ale nie ma możliwości zebrania wszystkich byłych pracowników, którzy zostali okradzeni, tym bardziej że flexdziwki większość czasu spędzają na przeszukiwaniu internetu i likwidowanie negatywnych opinii, dlatego ten kurwidół się jeszcze trzyma.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldiver Flexcraft - Gorinchem

• Jak się pracuje w Aldiver Flexcraft?

Zobacz opinie na temat firmy Aldiver Flexcraft tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldiver Flexcraft?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 25 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldiver Flexcraft?

Kandydaci do pracy w Aldiver Flexcraft napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldiver Flexcraft