Opinie o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Szukasz pracy? Uczciwy pracodawca to dobry poczatek!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

szok

W tej agencji to bałagan jak w rządzie (usunięte przez administratora) Nieporozumienie i (usunięte przez administratora). 2 tygodnie sprawdziłem i uciekam stąd. Nie słuchaj bajek o tygodniówkach po 470-570. Śmiech na sali. 200-370 to tak ale nie więcej.

Obecny

Ludzi od groma i pracujesz po 2 do 3 dni w tyg ale bonus na święta był 75 haha w (usunięte przez administratora) Sb mg to wsadzić jak święta (usunięte przez administratora)

@Obecny

Dziwne, bo po 6 dni mnie planowali i tak jak na początku prosiłem o godziny, tak pod koniec miałem już dość. Po 2-3 dni to dostają lamusy, którzy nie są wstanie pojawić się w pracy lub sypią ziekami.

andre

ziekami? czyli, że czym?

andre
@zwykły

sorry jak głupie pytanie, ale serio nie wiem

@andre

Ziekami, czyli chorobą. Dużo ludzi zapije albo zaćpa i zgłasza jednodniowe choroby, a agencja bardzo źle na to patrzy. I przy okazji osoby, które faktycznie się pochorują też dostają po (usunięte przez administratora) bo i na nich krzywo patrzą.

flexi
@zwykły

jak firma źle patrzy na pracownika, który naprawdę się pochoruje, choćby w 1 dzień,(usunięte przez administratora)

@flexi

Ciężko pobłażliwym okiem patrzeć na choroby jeżeli większość "chorych" przećpana albo z promilami, bo impreza trwała do 3 nad ranem, a o 4 trzeba do roboty jechać... Nie dziwię się. Mimo, że faktycznie się pochorowałem i przez takich głąbów dostałem rykoszetem, bo udaję, bo ściemniam itd.

Darek

Ludzie uważajcie bo w umówię jest 500€ na cały rok za ubezpieczenie zdrowotne a (usunięte przez administratora) pobierają co tydzień i jak się zwalniasz np masz 600€ to tyle nie dostaniecie tylko 100€ bo(usunięte przez administratora) do ubezpieczenia zdrowotnego 500€ co i tak pobierają co tydzień

Dociekliwy
@Darek

Co to za bełkot? Jakie 500 euro masz w umowie za ubezpieczenie zdrowotne? Ubezpieczenie zdrowotne to 25 euro tygodniowo i w NL jest to obowiązek prawny, niezależnie od pracodawcy. Jakie 600 euro i za co? Ty chyba nie rozumiesz systemu ubezpieczeń w NL, kwestii obowiązkowych składek płaconych co tydzień, prawdopodobnie tzw. "wkładu własnego" też nie rozumiesz i ewentualnych dodatków wypłacanych przez państwo.

Gab

Wszystko w Polsce miałem uzgodnione, elegancko, praca, pokój itd. przyjechałem, siedziałem na początku tydzień w domku bez pracy, nigdy nie trafiłem do zakładu w którym miałem pracować, a zamiast tego trafiłem do zakładu mięsnego, z którego po 3 miesiącach mnie zwolnili nie podając powodu, podejście koordynatorów to (usunięte przez administratora) totalne, a jak zaczniesz się stawiać to cię wywalą. Myślałem że gorszego biura niż Otto nie znajdę, ale ta dziadownia bije ich na głowę

Magazynier

Ok

Ok

Klusi650

Siemanko ,wybieramy się z kolegą jutro na opony przez flexcraft ,czy może ktoś tam jest albo pracował prosiłbym o opinię na temat godzin i zarobków dziękuję z gory

Jarek
@Klusi650

z tego co widze na internecie to pisze o duzej ilości godzin wiec pewnie będzie tego sporo. spoko można faktycznie by było zarobić porządnie

@Klusi650

Dajcie znać jak już będziecie na miejscu, czy spoko i czy warto

@Klusi650

O ile będziecie mieli na to czas i chęci

@Reidi

Nie jest źle tylko trzeba trochę przerzucić tych opon

@@Klusi650

Dzięki! Podejrzewam że pracy trochę jest

Miłka

Czy są tu kobiety, które pracowały w sektorze ogrodnictwa? Ciężka praca?

Tarra

Witam. Czy wyjazd w parze w takim układzie, że ma się zmiany w tym samym czasie jest możliwy? Zależy mi na tym najbardziej.

Tarra
@Tarra

Lokalizacja obojętna, byleby nie była jakaś bardzo ciężka praca.

karol
@Tarra

Wszystko jest możliwe. Zależy od projektu na który się wybieracie.

otto
@Tarra

jest możliwe zeby pracować razem i razem mieszkać

otto
@Tarra

często przy ofertach może być napisane że np praca dla par. ale najlepiej to chyba do biura dzwonić

Andzia
@Tarra

Nie Ma takiej możliwości najpierw obiecują wszytko a potem rozdzielają jak tylko mogą

ha
@Andzia

A co to titanic? jaki niby byłby w tym cel bo nie bardzo rozumiem

Limo

Hej mam pytanie bo słyszałem, że w holandii zarobki są w jakis sposób uzależnione od wieku, na czym to polega? opłaca się wyjechać i pracować mając 20 lat, czy nie zarobię zbyt dużo w tym wieku?

Bat

Firma kibel,zwolnili kolegę z którym przyjechałem,a razem z nim wyrzucili mnie bez żadnego powodu. Wysłali jakiegoś koordynatora i coś gadali od rzeczy,nikt o niczym nie wie ,tylko tyle że obaj mamy opuścić domek,odpuść cię sobie tych miglantów,polecam

@Bat

Tak na pewno było. Na potęgę ściągali ludzi, jak leci, bo rąk do pracy brakuje i od tak sobie zwolnili... Takie pierdamony tylko tutaj można wyczytać...

Wiola

Powinni się wstydzić.

doino

trzeba mieć swój samochód, czy bez też idzie ogarnąć wyjazd i dojazdy na robotę z kwater?

Marco
@doino

Można sobie ogarnąć bez samochodu, przynajmniej na magazynie gdzie ja byłem. Z Polski możesz się zabrać z kimś albo autobusami które organizują, mają jakichś przewoźników zewnętrznych. No a na miejscu są dojazdy na zakład także z tym też nie ma problemu. Tylko popatrz sobie najlepiej jak wygląda to w ofercie twojej i dopytaj, żeby być pewnym.

Zed
@doino

ja dwa razy wyjechalem bez samochodu i z dojazdem nie bylo żadnego problemu albo był zapewniony albo sie z kimś dogadałem

piroman
@Marco

a autokary podjeżdzają pod ciebie? kojarzy ktoś? bo kiedyś brat jechał to podjechali bo mieszkamy na wsi

@doino

Ja byłem kierowcą do pracy 100km albo 150km i zbieranie ludzi po drodze.Mialem mieć dodatek za kierowcę a wychodziło że do paliwa doplacalem.Z każdym kierowcą co rozmawiałem tak miał. I w dodatku kary za uszkodzone auto nawet jak auto inna osoba uszkodzila

@Arturo

Do paliwa dopłaca się jeżeli się tankuje na autostradzie lub jeżeli trzeba "cisnąć", bo jakiś gamoń zaspał. Ale - jest proste rozwiązanie. Tankujesz tak, by w niedzielę samochód był zalany pod korek. Jeżeli wychodzi Ci dopłata to wysyłasz paragony za dany tydzień i jest to rozliczone(zgodnie z umową agencja oddaje za paliwo, a nie za km tak jak sobie wymyślili i nie ma dyskusji). No ale jeżeli część ludzi tankuje w taki sposób, że nie da się tego doliczyć i nie uwzględniają, że agencja rozlicza się tygodniami to mogą być niespodzianki. Inna kwestia to sens bycia kierowcą - większa odpowiedzialność, marnujesz swój czas by to przećpane i przepite towarzystwo pozbierać, trzeba się szarpać, budzić, wysłuchiwać, że jest się złym, bo do pracy się przyszło obudzić, denerwować, a masz z tego max 20 euro. Wg mnie - szkoda czasu...

Dominico

Pracowałem przy rozładunku kontenerów w Moerdijk praca nawet spoko. Czas oczekiwania w biurze na podpisanie umowy i poznanie adresu lokalizacji od 6:00 do 12:00 porażka.Pomimo wypracowaniu takiej samej ilości godzin np przez 3 tyg pracowaliśmy po 40h róże kwoty do wypłaty na solarisie, 100€ za mieszkanie w pokoju bez okna i wentylacji mega słabe ogólnie melina. Po zerwaniu umowy kara 400€ za mieszkanie. Umowę o pracę można wypowiedzieć w ciagu kilku dni . Niestety okres wypowiedzenia umowy najmu mieszkania wynosi 4 tygodnie w przypadku krótszego okresu kara 100€ za tydzień 4tyg×100€=400€ . No i oczywiście po zerwaniu umowy zapomnijcie o pieniadzach za urlopowe i wakacyjne. Szczerze nie polecam omijacie szerokim łukiem

@Dominico

Znam wielu chłopaków którzy pracowali na kątach kontenerach porażka to malo powiedziane, oni szukają parobkow

Szpilka44
@Dominico

Witam,nie ma czegoś takiego jak kara za domek lub brak wypłaty wakacyjnego ,lub pensji.Mnie jedna agencja chciała przekręcić na wakacyjne i Salaris się nie zgadzał.Ich pech ,bo interweniował związek zawodowy FNV .oddali bez gadania cała kaskę i salarisy zaczęły się zgadzać

Nowy.
@Dominico

Ile zarabiales tam za 40 h ? Na pierwszej i drugiej zmianie.

Wie ktoś może jak wygląda praca na kontenerach w moerdijk W firmie euro rijn? I ile można tam zarobić na 1 i 2 zmianie.

doino

i czy można wyjechać bez znajomości języka, czy to mus?

Korrida
@doino

Ja znam tylko polski i nie było problemów. Koordynatorzy są polakami, wszystko idzie ogarnąć, nic skomplikowanego na robocie nie ma no i koledzy też polacy. Nie wiem czy wszędzie tak jest. mówie za siebie.

Nilek
@doino

ja też nie mialem przymusu, ale przed wyjazdem wolałem sie poduczyc tak nawet kilku podstawowych zwrotów tak bardziej dla siebie

Tort
@Nilek

nawet jak do sklepu pójdziesz to warto umieć cokolwiek powiedzieć czy się zapytać. Choćby półmigowym ale zawsze heh.

Nilek
@Tort

właśnie takie sytuacje mam na myśli..koordynator koordynatorem ale nie można tylko polegać na kimś, dobrze sobie umiec poradzić nawet z takimi głupotami jak zakupy czy nie wiem..zapytanie o drogę

@Korrida

Tym gorzej że są Polakami

Sad
@Tom

uważaj, żebyś sie nie doczekał, że ktoś tak kiedyś powie o tobie

chojrak
@Tom

masz jakiś problem z polakami jak sam jesteś polakiem? fajnie to świadczy o tobie nie pozdrawiam.

chojrak
@Tom

ja jakoś się z ludzmi potrafie normalnie dogadać a że dużo polaków to tym lepiej bo człowiek sobie może pogadać, coś sie dowiedzieć. piwa napić wieczorem.

@doino

Bez języka to pojedziesz zarobić 100e na utrzymanie ich melin. Jest okres zimowy to i pracy mniej będziesz pracował 3 dni na bugal bo nic innego nie mają. Panuje reżim sanitarny godzina policyjna gdzie wy się wybieracie żeby spać po 10 osób w jednym domku

oszusci

ta agencja to smietnik do pl bez kasy wrocisz

@oszusci

No nie wiem. Mnie w 13 tygodni udalo się odłożyć ok. 23 tysiące zeta. Jest jeden warunek trzeba pracować, nie zasypiać i nie bawić się w uciekanie w chorobę, a tu jest to częste.

tak to jest
@oszusci

Tak, wrócisz jeżeli sam nie wiesz po co przyjechałeś i masz na wszystko wywalone. Przykład - przyjechał koleś, pierwszy dzień pracy, nie pojawił się przy samochodzie. Niby był zaskoczony, że tak szybko ma iść do pracy. Dowieźli go 3 godziny później, typ przepracował 5 godzin. Drugi dzień - typ nie jedzie, bo chory. Minęło kilka dni, widzę, że mam go jako pasażera. Typ się nie pojawił, dzwonię - poczta. I koniec kariery. Drugi agent - doskonale został poinformowany jakie panują warunki(temperatura ok. 7 stopni), że ma zbierać zamówienia. Wysiada z samochodu, pytam, czy ma czapkę, jakąś kurtkę, bo tam dość chłodno. I zbulwersowany! Że go (usunięte przez administratora) jakie zbieranie zamówień, że nie w takim chłodzie, on miał być kierowcą, on ma dyplomy. Wszedł, poinformował, że rezygnuje i tyle. Jeszcze agencja musiała organizować transport żeby tego księcia przywieźć z pracy na lokację. Trzeci agent - awantura, bo voicepick mu się zacina. Zdarza się, każdemu przymula. Koleś robi awanturę i rzuca robotę. I takich ludzi sporo przyjeżdża, a później wypisują tu żale jaka to krzywda się stała itd. Takie same przypadki widziałem pracując u konkurencji(E&A). Jak Ci się nie chce pracować to po co w ogóle tu przyjeżdżasz? Nie szkoda Ci kasy na busy? Siedź w Polsce na dooopie i nie marnuj ludziom czasu! Czy to z tej agencji, czy to z każdej innej. Bądźmy poważni!

@tak to jest

Takich historii to by można było cały dzień wymieniać i by brakło.

Prawda
@oszusci

(usunięte przez administratora) Takich ludzi są setki być może tysiące. Koordynatorzy zamiast działać w celu poprawienia sytuacji ludzi , np. poprzez okazywanie im większego szacunku, wywiązywanie się z obietnic oraz umów, zapewnienie godnego miejsca zakwaterowania, jak ktoś mówi że sobie nie życzy mieszkania z (usunięte przez administratora) to powinien zostać zakwaterowany osobno, nawet w więzieniu biorą pod uwagę takie rzeczy. Natomiast szefostwo tej firmy jak widzicie myśli w inny sposób, zamiast pomóc tym ludziom w kwestiach które wymieniłem, to obserwuje forum GoWork i koordynatorzy tu obecni odpisują na każdą negatywną opinię , próbując wmówić innym ludziom, którzy zechcą skorzystać z ich usług że wcale tak nie jest i że tak naprawdę tysiące ludzi , którzy zostali (usunięte przez administratora) w sposób taki, że np. mieli pracować przy zbieraniu zamówień na hali w normalnej temperaturze , są wysyłani na chłodnie i jak w związku z tym rezygnują, to są leniami i obibokami. To uświadomie was śmieszne koordynatorki, że niektórzy nie mogą pracowac w chłodni ze względu na stan zdrowia, czy też samopoczucie w takiej pracy, więc nie jest to rzecz bez znaczenia, a wręcz diametralnie zmienia postać rzeczy, idioci

wodzirej232

Jakie jest dobre miejsce na pracę na wózku widłowym? Ktoś poleca jakieś miejsce?

Jojo
@wodzirej232

Ja byłem w Amsterdamie kiedyś i było w porządku tylko mi się nie trafili ludzie bardzo. teraz bardziej uderzam po nowym roku chyba na Alkmaar ale jeszcze się zastanawiam bo pewnie tam zimno. Ale ogólnie agencja spoko, nie miałem przejść jakichś. No oprócz tych oszołomów na kwaterze no ale to nie ich wina że ludzie robili totalną wieś.

Jojo
@wodzirej232

W ogóle może ktoś był właśnie na chłodniach i powie jak to wygląda i czy idzie wytrzymać?

@Jojo

Cytując klasyka jak jest zima to musi być zimno. Ubierasz się ciepło, zresztą kolega na górze napisał - czapka na głowę i za ojczyznę. No co ja ci powiem innego. Praca dobra ale trzeba się przyzwyczaić.

@Jojo

Zawsze jak ci to już tak przeszkadza możesz wybrać coś innego

Tom

Snf certyfikat ? Tym się chwalą w ogłoszeniach. W 2 osobowych pokojach i to w czasie (usunięte przez administratora) to jakaś kpina .Za 400 euro od osoby miesięcznie. Polecam

@Tom

Dlaczego administrator usuwa słowa które określają czas w ktorym żyjemy tzn. Godziny policyjne w Niderlandach zamknięte sklepy po 17 tej trzymanie odległości i paszporty polsatu. To można wpakować 20 ludzi na 20 m kwadratowych i niech płacą po 400e za miesiąc. Przecież to tylko (usunięte przez administratora) z polski.

@Tom

To co usuneli chodzilo o zwierzęta takie jak np.krowy

@Tom

Realny koszt zakwaterowania to od ok. 72E do 100E tygodniowo, w zależności ile agencji uda się wrzucić w koszty eksterytorialne. Poczytaj o tych kosztach i później mędrkuj.

Chetny na wyjazd

A jak się sprawa przedstawia w Produkcji czekolady i draży cukrowych ? W Geldermalsen oraz oraz Leerdam. Mógłby ktoś może naświetlić bliżej coś o tej pracy z góry dziękuje

lenon
@Chetny na wyjazd

tez jestem zainteresowany, fajnie by było gdyby ktoś się podzielił jakąś informację pozdr

Pracowałem przez flexraft w drahten na chłodni na mięsie mało strasznie płacili i mieszkałem z myszami w pokoju nie polecam !!

chester

Jakie są mniej z reguły długości projektów na jakie wysyłają? W sensie Flex celuje raczej w pracowników długoterminowych (czyli mniej więcej praca rok wzwyż)c czy krótsze, kilkumiesięczne (ok pół roku najchętniej) wchodzą w grę?

Terr
@chester

jak sie orientowałem ostatnio w ogłoszeniach to we wszystkich jakie sprawdziłem pisało, że chcą na dłuższy okres czasu, sam sie przymierzam tak na marginesie

Alv

Tutaj jest praca zmianowa i nocki?

ciachbajera
@Alv

Zależy od projektu, nie na wszytskich będzie to ujednolicone, logiczne Nocki rzadko, z tego co wiem, ale mogą się zdarzyć, mnie ominęły

Alv
@Alv

A jeśli chodzi o kontakt z koordynatorem w razie jakichś problemów? Słyszałem, że koordynatorzy są z Polski i chciałem zapytać, czy komunikacja jest ok.

Wojażer
@ciachbajera

A zapewniają godziny, żeby odpowiednio zarobić? Jest to jakoś normowane, że przyjeżdżasz i wiesz, że praca będzie? Są nadgodziny?

Badry
@Wojażer

Wszystko jest przed wyjazdem dokladnie ustalone, nie ma co panikować. Po pierwsze o wszystko możesz wypytac ustalić co chcesz i jak chcesz podczas rozmowy, przeciez to jest jest tak że sie pakujesz i jedziesz w ciemno, bo wszystko jest wcześniej ugadane. poza jeszcze tą rozmową otrzymujesz takiego dosyć długiego maila, gdzie masz konkretnie napisane o twojej ofercie i warunkach pracy, na jakie sie decydujesz, a np. przy polskich umowach jeszcze sie dostaje smsem info np. co do kasy. Będziesz o wszystkim poinformowany, ale ty też powiedz czego oczekujesz, to nie jest tak, że wyjedziesz i nagle sie zdziwisz bo pracy nie będzie, to poważna firma i też im zależy, żeby ten kto jedzie był zadowolony, przecież to świadczy też o nich

Badry
@Wojażer

Ja byłem dwa razy zarobilem sobie ile chciałem i nie żałuję, teraz dalem na wstrzymanie, bo chce troche w Polsce posiedzieć, ale jak jeszcze będę potrzebowal przypływu gotówki będę uderzał tutaj

ciachbajera
@Wojażer

Powtórzę się - zależy od projektu Wyrocznią nie jestem U mnie nie było problemu z wyrabianiem odpowiedniej dla mnie liczby godzin, ale nadgodzin z kolei nie było

Zostaw merytoryczną opinię o Aldiver Flexcraft - Gorinchem

• Jak się pracuje w Aldiver Flexcraft?

Zobacz opinie na temat firmy Aldiver Flexcraft tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldiver Flexcraft?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 25 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldiver Flexcraft?

Kandydaci do pracy w Aldiver Flexcraft napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldiver Flexcraft