Opinie o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Szukasz pracy? Uczciwy pracodawca to dobry poczatek!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Bbb

Hej, pracuje ktoś na magazynie spożywczym jako order picker w Alkmaar? Proszę o opinie o pracy, zakwaterowaniu i wypłatach :)

Ryszard
@Bbb

Ja też się przyłączam do pytania powyżej. Wiecie może czy są jakieś normy do wyrobienia? I jak ze stawką, czy są jakieś premie?

Pawel
@Ryszard

Pracowalem tam okolo 2 lata, zarobki tygodniowe bardzo dobre jedne z lepszych, ktore mialem w Holandii Order pickerka bardzo latwa, na poczatku trzeba sie wdrozyc ale potem juz z gorki, jak pracujesz normalnie a nie lazisz bez sensu po hali to wszystko wyrabiasz w czasie Jest duzo dodatkow zmianowych i dodatki za weekendy wiec fajnie mozna zarobic.lokacja tez okej nie mialem nigdy problemow tam

Alicja
@Pawel

A trzeba już mieć obycie ze skanerem, czy właśnie przy wdrażaniu nauczą obsługi? :)

lublu
@Alicja

Wdrażają, nie trzeba mieć doświadczenia

amek

Cześć. Powiedzcie mi jak pracuje się wam w Holandii? Jak z pracą? Czy macie normalnych ludzi ? Zarobki ? Kwatera ? Itp

kero
@amek

u mnie wszystko w porządku, tak jak było rozmawiane wcześniej

Katarzyna

Polecam firme Flexcraft a zwlaszcza prace w Grocie, czekam na ponowne rozpoczecie pracy :) Obsluga na wysokim poziomie jak rowniez wyplata tyg na czas.

@Katarzyna

A co się tam robi? Jaki rodzaj pracy?

@Benson

Dzień dobry, zakład o którym wspomniała Pani Katarzyna to firma dystrubyjąca świeże owoce. Nasi pracownicy zajmują się tam głównie pracami produkcyjnymi, np : -sortowaniem oraz pakowaniem owoców -kontrolą jakości towaru Osoby posiadające uprawnienia na wózek widłowy również moga tu podjąć pracę na stanowisku operatora wózka widłowego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z działem rekrutacji.

@Aldiver Flexcraft

to chyba nie jest bardzo ciężka praca prawda?

@Monika

Jest to praca produkcyjna, na której odnajdzie się każdy. Nie ma w niej żadnych obowiązków, które mogły by sprawiać trudność.

Dzień dobry, nasi rekruterzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z podjęciem pracy, przedstawią warunki oraz obowiązujące stawki i możliwe zarobki. Prosimy o kontakt pod numerem 77 474 68 08

To super, dziękuję bardzo

Hamburger

Hej interesuje mnie oferta na produkcję mięsa do hamburgerów. Ktoś był/jest i mógłby powiedzieć jak tam jest? Szybkie tempo? Dziękuję z góry za odpowiedzi.

Anka
@Hamburger

pracuje tutaj już 3 miesiace i wszystko ok, tempo jest normalne, to moja pierwsza praca w Holandii i jak na razie nie zamierzam zmieniac, stale godziny pracy, co tydzien wyplata, nie ma na co narzekac

@Anka

I jak tam zakwaterowanie? Koordynatorzy spoko?

Anka
@Hamburger

tak wszystko ok, na zakwaterowaniu sa też wszystkie niezbędne rzeczy, koordynatorzy też spoko w razie problemów można zawsze zadzwonić

@Anka

Okej, dzięki wielkie

@Hamburger

Czy na kwaterze jest internet dostępny? Czy to trzeba jakoś we własnym zkaresie?

Zakresie*

@Benson

Nie wiem, ja jeszcze nie wyjechałem, też się orientuję w sytuacji

@Benson

Dzień dobry, internet jest dostępny na zakwaterowaniach.

To dobrze, dziękuję

Magazynier

Ok

Ok

Maciejka

Był ktoś z Was albo jest na produkcji ziemniaczanych produktów? Jest tam trudno?? I jak zakwaterowanie? Normalni ludzie w mieszkaniu?

Olek
@Maciejka

ja tam pracowałem i pewnie wróce na wakacje zeby sobie dorobic.nie ma nic skomplikowanego, po pierwszym dniu wszystko zalapiesz zakwaterowanie ok, ja zadnych zastrzezen nie mam

chao
@Maciejka

No to na jakich ludzi trafisz to już loteria, nie da się powiedzieć tego z góry

azkaban
@Maciejka

ta oferta jest na stronie ich czy gdzieś indziej? jak tak jest jak mówisz to byłbym zainteresowany

Maciejka
@azkaban

Ja akurat oferte znalazłam na jober i będę się tam zgłaszał, bo brzmi faktycznie dobrze

Marlena

Czy ktoś pracował przez agencje flexcraft przy produkcji plastikowych pojemników w Nieuwkuijk? Proszę o opinie

Mati
@Marlena

Razem z bratem bylismy w tamtym roku na pol roku. Co tydzien bylo po 38 godzin, stale zmiany, a jak ktos chcial nadgodziny w weekendy to z Kamilem dalo sie zawsze dogadac. Na pewno bedziemy w tym roku tez jechac

kiki
@Mati

praca do przyzwyczajenia? ja się przyznaje, że pierwszy raz się przymierzam do wyjazdu

Mati
@kiki

serio, nic skomplikowanego, trzeba bardzo nie chciec, zeby sobie nie poradzic....

kiki
@Mati

okej bardzo dziękuję za odpowiedź właśnie chodziło mi o takie coś, żeby nie było trudne a sobie zarobić. a jak mówisz że są godziny to też dobrze, w końcu po to się jedzie żeby pracować

chester

I jakie papiery trzeba pozałatwiać przed wyjazdem? Dużo gonienia i załatwiania?

Nie tak dużo

@chester

Zadzwoń do biura to ci wszystko powiedzą co i jak

@chester

Info z pierwszej ręki, to jednak info z pierwszej ręki, nie

Riki
@Nekromanta

Poczytaj sobie co trzeba, internet to kopalnia wiedzy.

@Riki

No cóż, 4 odpowiedzi, a wiem dokładnie tyle ile wiedziałem przed zadaniem pytania

@Riki

No ale dzięki za chęci

@Nekromanta

No chyba tak będzie najszybciej

@chester

Dowód najważniejszy a resztę możesz załatwić u nich na miejscu

Luppo

Wszystko czyli co, na czego wyrabianie się trzeba nastawić?

@Luppo

nie do końca rozumiem pytanie, trzeba się nastawić na pewną papierologię

@yym

Dobrze, a bardziej konkretnie? Szybko to idzie w miare?

@Luppo

szybko, bo in to wszystko pomagają ogarniać

nju
@yym

A taki spis na ich stronie z wyszczególnionym co mi potrzeba na wyjazd czy to muszę się skontaktować. z nimi i dopiero wtedy się dowiem?

gość

jak wygląda sprawa z tą karą za mieszkanie? jeżeli przepracuje te 4 tygodnie i zadzwonię np. w piątek, że się zwalniam i wyjeżdżam w niedzielę to naliczą mi karę za kolejne 4 tygodnie mieszkania czy jak to wygląda?

Jarek
@gość

Musisz złożyć wypowiedzenie 4 tygodnie przed odjazdem, co oczywiscie wiąże się z tym, że jeden dzień pracy w tygodniu możesz uznać za sukces

@gość

Dzień dobry, Umowę można wypowiedzieć w ciągu kilku dni, jednak wypowiedzenie najmu mieszkania trwa miesiąc (termin ten może ulec skróceniu za porozumieniem i zgodą koordynatora)

@Jarek

Miałeś tak? I siedziałeś tam pracując tylko 2 dni czy wróciłeś wcześniej?

pacjent
@Aldiver Flexcraft

Na fazie a i b wypowiedzenie? Mnie ta agencja się kojarzy ze szpitalem psychiatrycznym. Szkoda na nich czasu i energii. Dopóki nie wyjedziesz to Ci będą robić dobrze ale jak już przyjedziesz to nie rozpakowuj walizek do końca...

para

Jak oceniacie wyjazdy w parach? Ktoś był? Zakwaterowanie dostaje się razem?

@para

to zalezy czy masz fajną parę czy jest to ktoś kto cię notorycznie wnerwia. wtedy raczej nie polecam :D w innych przypadkach jak najbardziej

@Kinni

Raczej chodziło mi o zakwaterowanie i pracę. Czy w jednym miejscu, czy to faktycznie spoko opcja. Jakby para nie była spoko to bym jechał sam

@para

pytanie nie było dokładnie skonkretyzowane. tak mieszka się razem i pracuje się razem

@Kinni

Okej, razem na zasadzie tylko we dwójkę, nie? nie że dokoptują was do kilkuosobowego pokoju, ale zasadniczo nadal jesteście razem, więc się liczy...bo tego wolałbym uniknąć

tak

to luz, dzięki bardzo

Marzena
@para

@para Czy jesteście już w Holandii we Flexcraft?

pare
@Marzena

na razie się rozglądamy ale z tego co tu czytam to bardzo możliwe że gdzieś niedługo się z nimi wybierzemy. jeszcze kwestie prywatne nas trochę trzymają ale to nie będę się tutaj rozwodził na ten temat

dazzzman
@pare

Witam, mam pytanie. Że pary to widzę że można jechać a jak to jest, jak chce się jechać w 3 osoby? Też można sobie to jakoś poustawiać?

@dazzzman

nie wiem, nie było u mnie takiej sytuacji, najlepiej się skontaktuj z agencją bezpośrednio, to wszystko powiedzą

może się uda to ogarnąć

senio
@dazzzman

zawsze to dodatkowe ręce do pracy, więc może nie będzie problemu

@dazzzman

Pytałes się może i wiesz jak to wygląda?

@Luppo

a to sam się spytać nie możesz?

@yym

Po co ta agresja? Mogę, ale nie ma sensu dzwonić i bombardować ludzi z biura tym samym pytaniem, może akurat się dowiedział i byłby skłonny się podzielić wiedzą...

@yym

Nie chce, to nie musi odpowiadać, ale nie trzeba tu adwokata.

@Luppo

Dzień dobry, oczywiście mamy oferty pracy zarówno dla par jak i dla grupy 3 osobowej. Nasi rekruterzy przedstawią aktualne oferty pracy oraz możliwości podjęcia pracy.

Super, dziękuję za odpowiedź

Jarek

Po wysłaniu cv zadzwoniła kobieta zapraszając do Holandii do pracy, zero pomocy na miejscu, praca 2 dni w tygodniu, tak żeby wystarczyło na hotel i suchy chleb do jedzenia. Odradzam, lokacje też dramatyczne, pokoje tak małe, ze z obcym chłopem się barkami w łóżkach stykaliśmy, ogólnie zmarnowane 2 miesiące

Prawda

Szczera prawda Potwierdzam!!! Szkoda czasu i nerwów.Flexcraft to katastrofa

Poszukiwacz
@Jarek

A na jakim zakladzie dokladnie tak bylo? Bo mam od nich oferte i teraz nie wiem czy warto

@Jarek

Witam, prosimy o przesłaniu szczegółów zaistniałych sytuacji na adres: infoeu@flexcraft.eu

Rafael

Cześć, pytanie, czy komuś udało się odzyskać te 400e za 4 tygodnie hotelu? Widać, że to proceder, ja bym im bardzo chciał utrzeć nosa. Nikt przed wyjazdem o niczym takim nie informuje. Każdy się dowiaduje na odejściu(usunięte przez administratora)

@Rafael

Dzień dobry, Informacja jest przekazywana w e-mailu wraz z ofertą pracy. W załącznikach znajduje się plik o nazwie Broszura, w którym widnieje zapis o miesięcznym okresie wypowiedzenia najmu mieszkania. Każda osoba udająca się do pracy przez naszą agencję otrzymuje taki e-mail wraz z ww. załącznikiem. Podczas procesu rekrutacji, nasi rekruterzy odpowiadają na wszystkie pytania i starają się jak najlepiej przedstawić ofertę oraz rozwiać wszelkie wątpliwości. Aby móc rozwiązać Pana/Pani sprawę prosimy o kontakt pod adresem e-mail: infoeu@flexcraft.eu.

Robert

Dziwne, jestem tu juz 9 miesiecy i jeszcze nic takiego nie slyszalem... na Albercie przez OTTO bafurany chodzil kazdy, a tu chyba musze lepiej poszukac zeby jednak cos znalezc

Divad

Nie polecam pracy w VOMAR przez flexcraft. Jeśli chodzi o godziny - dramat. Średnia to 32h. Przez 3 miesiące pracy, tylko 2 razy miałem 40h. Zakwaterowanie - hotel w Leiden posiada naprawdę bardzo małe, dwuosobowe pokoje w których nie ma miejsca nawet na odzież. Transport 70km do pracy, dla kierowców miła niespodzianka bo trzeba tankować ze własnych środków i dopiero na kolejny tydzień biuro łaskawie oddaje Ci 12 centów od kilometra więc jeśli przekroczysz poziom spalania jadąc więcej niż 100km/h - dopłacisz z własnych funduszy. I teraz wisienka na torcie. Jeśli zwolnisz się nie informując o tym biura 4 tygodnie wcześniej - zapłacisz karę 400e które zostanie ściągnięte z twojej ostatniej wypłaty bądź godzin wakacyjnych.

Ewka
@Divad

Dziwne, razem z chlopakiem pracujemy i tydzien w tydzien mamy minimum 40 godzin akurat na Vomarze. Co do transportu to dojezdzamy jeszcze dalej, ale zakwaterowanie jest super i mamy zwrot takze nie ma na co narzekac.

hopjes

Tak czytam i się dziwie. Ja robie na wózku i spokojnie i godziny mam i zakwaterowanie w miare. Najważniejsze żeby też samemu porządek umieć utrzymać i chcieć robić Raz mi się trafił współlokator troche nie tego ale to nie jest wina nikogo tylko jego. Praca do wyrobienia, już kawałek robie i póki co na pewno chwilę zostane.

Baum

wiadomo coś jak będzie z pracą po nowym roku?? czekać na więcej ofert? czy tyle co jest to zostaje

zwykły
@Baum

będzie mniej. Tak jest zawsze. I w Polsce i w NL. Od marca powinno się ruszyć.

@zwykły

po nowym roku mniej? zawsze mi się wydawało że po świętach jest większe zapotrzebowanie. ale skoro dopiero od marca no to niech też tak będzie

@Baum

Jak ktoś chce to słyszałem że w Amsterdamie jest okej na order pickerce (czy jakkolwiek to się piszę) Ja właśnie się przymierzam bo kolega był i mi mówił że można jechać.

@Florian

byłem też kiedyś na order pickerce ale z inną firmą. sama praca nie była zla, o agencji nie mogę tego samego powiedzieć ale to już za mną więc po co wspominać. może wrócę tym razem z flexem

@Baum

Z jakim flexem? nie rozumiem

@Florian

chodziło mi że wrócę na to stanowisko tym razem przy wyjeździe z agencją flexcraft.. taki skrót.

@Baum

No tak, jak ja na to nie wpadłem... Zmyliło mnie, bo pomyślałem od razu o tym rodzaju umowy i jakoś mi nie pasowało do kontekstu, a druga myśl to flex w kontekście szpanu i to mi zgrzytnęło jeszcze mocniej Tymczasem rozwiązanie prostsze niż budowa cepa, aż mi głupio

loko
@Florian

Jak z zakwaterowaniem w Amsterdamie? To są jakieś domki?

@Florian

spoko najlepszym się może zdarzyć a w sumie nie wiem czy to skrót taki znany czy ja to sam wymyśliłem

Dejmen
@loko

na stronie wiem że jest opis ale nie pamiętam czy dokładnie opisali w jakich lokalizacjach jakie są.

ha
@Dejmen

czyli to zależy od danego miejsca czy jak?

Kolo
@ha

Nie, ze wszystkich lokalizacji jeździsz codziennie do tego samego hotelu. No przecież chyba oczywiste że zależy od danego miejsca.

Kolo
@ha

Chyba że o coś innego się pytasz bo już trochę się gubie

Bart
@loko

Kojarzy ktoś czy są jeszcze do Amsterdamu właśnie oferty? Ja się coś gubię na tej stronie i nie mogę znaleźć

job
@Bart

na pracuj i jober mają też oferty może tam łatwiej ogarniesz

Bart
@job

A faktycznie, dzięki. Ten order picker w drogerii się wydaję spoko, był ktoś?

massi88
@Bart

tam jest spoko, byłam i mogę polecić

massi88
@Bart

to jeszcze tak dodam że warunki nie za ciężkie, normalnie się można wyrobić i spoko zakwaterowanie

Darko
@massi88

Witam. W Amsterdamie jest tylko jeden projekt? Chodzi mi o to że jakbym się nie odnalazł na projekcie czy jest możliwość przeniesienia się na inny? Nie to żebym od razu chciał ale czy można tak

ysy

Pracował ktoś z Was przez flex w Manaw w Amsterdamie? Jak tam jest jakie lokacje zarobki itd? Będę wdzięczny za każdą odpowiedz pozdrawiam ;)

Wiola

Kleve,mieszkanie nad siedziba: *2 kobiet mieszkające nad biurem znęcały się nade mną psychicznie poprzez w nocy i stosowanie zasady fugi czyli przeciągają się i mówią ale jest jest Bruno w wannie mogłabyś to umyć bądź budzenie w nocy o 22:40 bo w pralce zostawiłam sukienkę i jej nie wyciągnęłam * I testy typu Ty masz zryty ryj i jesteś (usunięte przez administratora) to widać na co ja idpieram że mój wygląd to skutek depresji po poprzedniej pracy *Groźby jeżeli mi coś tutaj zginie to wyrzucę Cię rzeź balkon Skutek: załamanie psychiczne i pobyt w szpitalu. Sami zdecydujcie Ten wpis będę publikować raz w tygodniu.

Wiola
@Wiola

Ps. z tym w jednym razie w tygodniu odwoluje. Nekalabym Wasza firmę.

Heniek4569

Wyjezdzam w niedziele do pracy na vomar (mrożonki )gdzie jest na chłodni ponoć -26 stopni ktoś tam robił bądź wyjezdza w tym samym terminie jakieś opinie itp ????

luex
@Heniek4569

własnie był ktoś i może dac jakieś wskazówki jak się najlepiej ubrać na takie warunki?

luex
@Heniek4569

i czy dają jakieś ubranie robocze i jak ono wygląda?

@Heniek4569

Daj sobie spokój, przeczytaj mój ostatni wpis

Rafael

Po 12h podróży i nieprzespanej drodze wylądowałem w biurze podpisać umowę. Wszystko szybko by móc się położyć i odespać podróż ale ale nie tak szybko, zanim dotarłem na hotel minęło 6h. W hotelu internet nie działa, winda raz działa raz nie działa, w pokoju część świateł nie działała, grzyb na ścianie. Dzień i noc kręci się impreza ze środkami przeczyszczającymi nosy. 3,4 dni pracy na solarisach od 125 do 250e. Jak już się przyznasz, że jesteś kierowcą możesz dostać auto, jak odmówisz mogą cię zwolnić. Auto zalewasz za swoje. Później zwracają, opinie są podzielone, jedni mówią, że brakuje inni mówią, że jest ok. Kierowca zanim wyruszy wydzwania do koordynatorki ze stanem osób do pracy. Musi dzwonić po ludziach, budzić ich albo pytać czy idą do pracy i wyjaśniać to z koordynatorem. Żadnych pieniędzy za wożenie nie dostaniesz. Transport do pracy płatny. Niby faza A ale jak nie dasz wypowiedzenia 4tygodniowego to Cię zadłużą na 4 tygodnie hotelu w którym nie przebywasz. A na moich oczach bez zachowania 4 tygodni innego chłopaczka, który lubił wąchać wyrzucili z hotelu, fakt, że miał zwolnienie lekarskie. Przed wyjazdem obiecywali tygodniówki między 450 -570e ale tam u nich na obietnicach się kończy. Było trzeba się uczyć liczebników do 100 po holendersku. W pracy bałagan (voomar) wszędzie, system lubi się zawieszać, heftrucki i pickerzy nie zwracają na nikogo uwagi. Praca nie na moje nerwy. W 3 dni zmieniłem pracę i jestem bardzo zadowolony.

Lambo

hej, zapewniają jakiś dojazd do pracy od miejsca zakwaterowania, czy to na własną rękę? mam prawko, ale nie mam obecnie samochodu, więc własny póki co nie wchodzi w grę

Luigi
@Lambo

tak, jest zapewniony dojazd do pracy

@Luigi

a to jest jakiś bus pracowniczy czy jak?

vito
@Lambo

Ja np. miałem samochód służbowy do używania na przejazdy, brałem tam przy okazji parę osób

vito
@Lambo

Ale to już pewnie od lokalizacji zależy, wiem, że niektórzy jak mieli blisko, to i rowerami popylali

@vito

a dobra, w ten sposób

@vito

to mnie by to urządzało, bo jak mówiłem, prawko mam, samochodu brak. Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Aldiver Flexcraft - Gorinchem

• Jak się pracuje w Aldiver Flexcraft?

Zobacz opinie na temat firmy Aldiver Flexcraft tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldiver Flexcraft?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 25 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldiver Flexcraft?

Kandydaci do pracy w Aldiver Flexcraft napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldiver Flexcraft