Opinie o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Szukasz pracy? Uczciwy pracodawca to dobry poczatek!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Witam. Chciałabym rozwiązać umowę z dnia na dzień i od razu opuścić lokacje. Czy serio potrącają 400 euro za lokacje w takim przypadku?

@Marta

Ogólnie rozmawiałam z koordynatorem i mówił, ze serio tak jest. Ze wypowiedzenie trwa 4 tygodnie… a jakbym po prostu pewnego dnia nie poszła do pracy? To zwolnią mnie z dnia na dzień i wywala bez potrącania żadnych dodatkowych kosztów?

Młody

@mira @janusz @halo zal.pl Was to chyba w Bydgoszczy , strugali

Krystyna

Cześć @Mira, bardzo niepokojące informacje, gdzie dokładnie wyjechałaś do pracy? Czy ktoś z Was miał podobne doświadczenia z Aldiver Flexcraft?

Lolek

Mozesz cos wiecej opisac o tym hotelu chodzi mi o opiekunow obiektu czy jest czysto bezpieczbie itd . Mam zamiar jechsc do pracy i wlasnie mam isc mieszkac na Velp warto?

Zupa postrach Mokotowa
@Młody

Twoją starą zaraz postrugamy w Bydgoszczy..

Dominik

Mam auto, szukam osoby/osób do wspólnego wyjazdu. Mój email: dominikdominikusd@gmail.com

Maze
@Dominik

jaka lokalizacja? masz coś wybrane konkretnego czy to wszystko jest do dogadania

Kampi
@Maze

jeśli cię to interesuje to napisz na maila tak jak podał, chyba będzie dla ciebie najprościej

Rojas

Do pracy na magazynie Nissana potrzeba mieć prawko, czy ogarniają dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy? Pracował tam ktoś w ogóle? Zamierzam wyjechać jako order picker, podobno dosyć spoko robota. I trzeba mieć chociaż podstawy holenderskiego? Bo po angielsku nawet śmigam, ale z holenderskiego to umiem tylko się przywitać i pożegnać, to max moich umiejetności, więc jak obleci bez, to super.

jazz
@Rojas

angielski ci wystarczy spokojnie. większośc osób w Holandii mówi normalnie po angielsku dogadasz się

Magazynier

Ok

Ok

On

Pracowałem na kontenerach w zeszłym roku. No tyrawka jest, nie jest to lekka robota, trzeba napiepszać, taka prawda. Ale każdy kto był zagranicą w robocie wie z czym to się je, poza tym to praca, wiec czego sie niby innego spodziewać. Wypłata spoko. Mieszkanie, no bez cudów, rarytasów to nie ma, ale warunki są wystarczające, żeby normalnie mieszkać. Jedzie się do pracy, nie na wakacje do hotelu, więc no. Normalny kontakt z Kordo, bezproblemowy. Wypłaty na czas, nie zdarzyło mi się, żeby coś było nie tak. Trzeba chcieć pracować i będzie ok. Bez powodu też nikogo nie wyrzucą. Musiałem się zawijać przez covida, ale myślę czy by nie wrócić. Jednak jak chodzi o zarobki to niebo a ziemia jak to co w Pl zarobie.

gosling
@On

co ci szkodzi, żeby wrócić? wypłata do którego dnia mieisąca? idzie coś odłożyć faktycznie przy takim normalnym funkcjonowaniu (nie lubię żyć jakoś mega oszczędnie, chciałybm raz na czas sobie kupić jakieś lokalne żarcie w resteuracji czy co) zdarzyło się, żeby kogoś wyrzucili? jak tak to za co? pytam z ciekawości, nie żebym miał w planach odwalać jakieś krzywe akcje w jakich godzinach się pracuje, są też nocki?

igor
@gosling

pewnie kiedyś kogoś na bank wyrzucili jak się obijał nic nie robił albo wpływaly na niego skargi. różni ludzie wyjeżdżają za granice i wszystkiego czasem można się po nich spodziewać

@gosling

a nie po to się jedzie za granicę żeby kase odłożyć? chyba nie po to żeby zarabiać i wydawać tyle samo bo jaki to ma wtedy sens zeby tam siedzieć

@gosling

nocki raczej rzadko. zalezy jaka lokalizacja ale zazwyczaj na dwie zmiany się pracuje

Pawel
@Wip

Dobrze że piszesz nie widziałem wcześniej takiej informacji a nie ukrywam że za nockami nie przepadam zbytnio

@Pawel

ja nie znam nikogo kto lubi nocki także nie jesteś w tym raczej osamotniony. ale jak trzeba to trzeba i tyle i się robi

Davvski

Jak z wypłatami a new Forester przekonski

Mr K

Zdecydowanie nie polecam, całość rozliczeń budzi bardzo dużo wątpliwości, od brakujących godzin po kary finansowe za wcześniejsze zerwanie umowy zakwaterowania, wypowiedzenia są jak najbardziej zrozumiałe, ale w przypadku gdy nie ma się chociażby 35h w tygodniu wypowiedzenie nadal zobowiązuje, a wiadomą sprawa jest że nikt nie jedzie za granice aby zarobić 150euro tygodniowo i nie będzie za takie pieniądze siedział, w przypadku rezygnacji z uwagi na brak godzin i tak pracownik jest obciążany kara finansową 100e za za każdy tydzień z zobowiązujących 4 tygodni. Nieporozumienie.......

Gacek

Czy mógłby ktoś powiedzieć coś o przetwórni drobiu w oudewater? Zamierzam jechać tam do pracy i potrzebowałbym szczerej opinii

@Gacek

to praca tymczasowa czy bardziej na stałe?

Mans
@Gucio

Zależy z jakim nastawieniem chcesz jechać ;) jak na dłużej i będziesz dobry to zostaniesz na dłużej, jak nie to nie

@Mans

a to by się jeszcze okazało jakby mi szła ta praca

@Mans

chodziło mi bardziej aspekt ze strony agencji czy stawiają też na długoterminowe umowy i takich też pracowników. na tej robocie o której tutaj pisali czy może jakiejś innej

levis
@Gucio

Myślę że ogólnie agencja jak najbardziej szuka takich pracowników na dłużej. Jak chcesz znać szczegóły to po prostu zadzwoń do biura

@levis

tak też zrobię, ale na razie wypytuje tutaj ile mogę żeby wiedzieć na co się nastawiać

Czterdziestolatek

Nie będę nawet do nich dzwonił Po wypowiedziach jakie czytam Nie jestem wołem pracowniczym max 40 godzin tygodniowo żadnych nadgodzin Wiadomo im więcej godzin tym większy zarobek ale i większy podatek od zarobku Więc wyjdziesz prawie tak samo za wszystko więc po co Jestem osobą szybko przechodzącą do rękoczynów gdy ktoś mnie obraża więc nie daję sobą pomiatać Tak po krótce jestem pracowity nie opierniczam się mogę robić za 11e brutto pod warunkiem godziwych warunków mieszkaniowych itp Firma musi mieć certyfikaty ABU i Flexhome do tego dobrze gdyby przeprowadzali szkolenia VCA Niestety o tym nikt nie pisze Wszystkich interesuje gdzie łatwiej prościej i wygodniej oraz byle było max godzin typowe myślenie Polaka jaki myśli że w Holandi są takie same zasady w pracy i z podatkami jak w Polsce a potem woła oszukali mnie na wypłacie Nie znacie rynku pracy nie poruszacie konkretnych tematów Forum dla ciemnogrodu

Hastalavista

Elo jak z wyposażeniem na kwaterach? Co wypada wziąć ze sobą z Polski? Mi w sumie dużo nie trzeba. Przydał by się czajnik, coś do podgrzania jedzenia (mikrofala, piekarnik, cokolwiek). Resztę w sumie mogę wziąć, jakiś garnek patelnię, toster to bez problemu. Macie jakieś rady co koniecznie trzeba wziąć? Plus czy jest gdzie co uprać, może być nawet ręcznie, jakaś miednica, misa, jak mówiłem mi dużo nie trzeba. I jak jest z cenami żywności? Lepiej obkupić się w Polsce w jakieś chleby tostowe, makarony, ryże itp. a na miejscu kupować tylko te rzeczy, które mają krótkie daty przydatności, czy żywicie się w pełni na miejscu i nie ma aż tak drastycznego skoku cen? Sorry za gradobicie pytań, ale to mój pierwszy wyjazd za granicę (co chyba widać) więc chciałbym się przygotować

jarjar
@Hastalavista

ja kupowałem żarcie na miejscu i mi stykało finansowo, a mało nie jem ale jak jesteś dusigroszem to weź se jakie wafle, zupki chińskie czy inne takie, jeżeli to faktycznie ci zrobi różnice

Hjamar
@Hastalavista

to zależy czy będzie ci odpowiadało jedzenie na miejscu. jak bedziesz miał pierwszy zjazd czy tam urlop to będziesz wiedział co ci brakuje czy co tam chcesz sobie zabrać z rzeczy jedzeniowych bo tam np nie ma czegoś takiego. Ale raczej radziłbym się przyzwyczajać do tego co się ma tam na miejscu, bo wozić co chwile czegoś nie będziesz. Wszystkie podstawowe rzeczy są na kwaterach.

Piter
@Hastalavista

Tak jak mówią jak chcesz wozić to woź ale przyzwyczaisz się do tego co tam mają, jak ci się będzie chciało gotować to już w ogóle sobie poradzisz ze wszystkim

Edek

Czy bez własnego transportu jest sens się rekrutować?

ło
@Edek

Przeszukaj w ofertach, jeżeli na daną lokalizację musisz mieć prawko, to będzie tam zawarte info.

Lex
@Edek

To zależy, ale dojazdy do pracy z tego co wiem są zapewniane z reguły

@Edek

jest sens, wszystko dogadasz w biurze

@Edek

znaczy nie do końca w biurze, źle się wyraziłem, bo można to przez telefon załatwiać, ale chodziło mi o osoby z biura

Edek
@Dedis

Już dobra dobra, nie jestem taki głupi, nie musisz tłumaczyć...

@Edek

nic takiego nie sugerowałem.. po prostu sam się poprawiłem żeby nikogo nie wprowadzać w błąd

@Dedis

Hej @Dedis, pracujesz w Aldiver Flexcraft? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej można negocjować stawki? Jestem bardzo ciekawa co powiesz.

@Krystyna

móc to zawsze można, ale co z tego wyjdzie to już inna sprawa.

@Krystyna

i tak, pracuję tu, co zresztą widać po podpisie

Obi
@Dedis

a długo już? jak oceniasz z perspektywy czasu? jest to agencja w której można zostać na dłużej?

On

Cześć pracował ktoś na kontenerach przy rozładunku w moerdijk Jaka jest wyplata tygodniowo?

Arek
@On

to zależy. ogólnie w flexcraftcie jest tak że wypłata w pln przychodzi na kontro raz w miesiącu, a tygodniówki są wypłacane w euro

@On

jak ktoś pracował i się odezwie to niech jeszcze da znać czy bardzo ciężko i czy warto jechać

Slawek
@Mentel

Zawsze warto jechać jak się chce kase zarobić. z nieba ona nie spada, nie spadała i nigdy spadać nie będzie. byłeś już za granicą? wiesz jak to wygląda? nigdy nie jest lekko, trzeba robić żeby kase mieć tak to jest.

@Slawek

w zasadzie to jeszcze nie. miałem zawsze pracę w polsce. teraz zostałem bez niczego i chce wyjechac żeby cokolwiek sobie dorobić

Sławek
@Mentel

No to jedź jak najbardziej. nastaw się na ciężką pracę ale też opłacalną i dobrze płatną. w Polsce ciężko tyle dostać chyba że się ma świetny fach w ręku albo własną firme

@Sławek

dzięki za dobre słowo i radę na pewno będę miał to na uwadze przy wyborze

Wuja

Pracował ktoś można na Piekarni Brood and Banket ?

kamil
@Wuja

w jakiej to lokalizacji? co się tam konkretnie robi?

Doremi
@Wuja

na stronie jest tylko oferta do Hardinxveld-Giessendam, to to samo, czy zupełnie coś odrębnego?

kamil
@Doremi

to co on napisał to wydaje mi się że tylko nazwa firmy więc to może być ta lokalizacja, trzeba by pogrzebac chyba

Doremi
@kamil

właśnie nie mogę znaleźć więcej info

Sid
@kamil

też znalazłem tą ofertę na Hardinxveld-Giessendam. Był tam ktoś może? mają jakieś konkretne wymagania odnośnie osób które zatrudniają?

eee
@Sid

a nie masz w ofercie wymagań???

Karool
@eee

W ofertach zawsze są wymagania, więc głupie pytanie

Migel
@Karool

to było zapewne pytanie retoryczne, albo motywujące do sprawdzenia ;)

Len
@Karool

Czasami są ogólnie tylko zapisane, a nie ma szczegółów. a żadne pytanie nie jest głupie

Lex
@Len

Niektóre są. Wiem co mówię.

@eee

Hej @eee, wiesz, to co napisane w ofercie pomaga, ale nie tak jak opinia kogoś z osób uprzednio pracujących w firmie. Poznanie opisu typowego dnia pracy na jakimś stanowisku daje nam wgląd w realny zakres obowiązków. Może wiesz coś na temat tej oferty od Flexcraftu: https://www.flexcraft.pl/vacancies/vacancy-produkcja-w%C4%99dlin-alkmaar-9878-31.html ?

eee
@Krystyna

Ale pytanie było o wymagania, które są podane w ofercie, to nie jest kwestia opinii a faktów

opinia

W sumie było O.K

geralt
@opinia

hej a gdzie byłeś, powiesz coś więcej?

Poket
@opinia

no i dobre po co więcej dodawać. ja też jestem i jest ok

chopin
@Poket

Może po to, że kandydaci chcieli by wiedzieć która lokalizacja jest ok, dlaczego jest ok, sam statement " jest ok" nic nie wnosi za bardzo.

Poket
@chopin

lokalizacje są różne warto wybierać pod siebie czyli pod robotę i tym co się chce robić albo tam gdzie ci stawka odpowiada. mi chodziło tez ogólnie że cały proces organizacji jak i sama agencja są po prostu ok i uczciwie można zarobić

chopin
@Poket

No dobra, kminie

@opinia

Cześć:) Nie bardzo wiem jak się donieść do Twojego wpisu- byłoby znacznie prościej, gdybyś podał więcej szczegółów. Super, gdybyś napisał ile zarabiałeś w Flexcraft i na jakim stanowisku.

Krystyna

Jak oceniacie Aldiver Flexcraft jako pracodawcę- czy można im zaufać? W wypadku pojawienia się jakichś problemów na wyjeździe, czy można liczyć na wsparcie z biura? Widzę, że szukają pracowników: https://www.flexcraft.pl/index.php/page/advsearchvacs/bb/1/command/startupresults/cms_categorie/2174. Liczę na szybkie zebranie informacji.

Inny

Nie musi tego płacić niema takiego prawa w nl żeby to płacić.taka umowa jest na znaczenia w świetle prawa jak.cos to nawet można to zgłosić wprowadzasz się i tyle to że oni tak sobie napiszą to jest ściema

Opiniusz

Tak to standard w flexcraft (usunięte przez administratora)

Mlody
@Opiniusz

Jak ktos jest uposledzony umysłowo to tak kończy z minus 400 jak ma się (usunięte przez administratora) zamiast mózgu

daniel

Fajna agencja pieniadze zawsze na czas

Daniel

Jest ok

Kamil

Fajnie

mlody

Bardzo fajna agencja

Zostaw merytoryczną opinię o Aldiver Flexcraft - Gorinchem

• Jak się pracuje w Aldiver Flexcraft?

Zobacz opinie na temat firmy Aldiver Flexcraft tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldiver Flexcraft?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 25 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldiver Flexcraft?

Kandydaci do pracy w Aldiver Flexcraft napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldiver Flexcraft