Opinie o DyalCom Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DyalCom Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DyalCom Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DyalCom Sp. z o.o. w Poznań

Arek Nowy wpis

Czy można wybrać sobie na jakie szkolenie chce się dostać ?

Administrator Nowy wpis

Jakim pracodawcą jest DyalCom Sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Panna M. Nowy wpis

Niestety nie polecam. Po 2 latach pracy, po złożeniu wypowiedzenia, zostałam potraktowana jak śmieć, choć próbowałam iść na ugodę i chciałam służyć pomocą prezesowi. Obecnie tam są pustki, nie ma nawet dobrego grafika, o handlowcach nie ma co marzyć. Jedyny plus firmy to praca zdalna. Płacone miałam jak za cukierki.

Hanna

@marta, dlaczego tak uważasz? Dlaczego tak negatywnie oceniasz DyalCom Sp. z o.o.? Uargumentuj swoją opinię.

lolek

Pewnie, że umowa jest w pełni respektowana @Maks, bo przecież doskonale dbają o dobre zatrudnienie. Ja to się zastanawiam jakich zarobków można się teraz spodziewać, wiecie może? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie DyalCom Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
marta

Beznadzieja nie polecam

byly pracownik

Pełna amatorka, wciskają kity klientowi ktory nie wie co to jest internet, który cały czas wierzy ze to duża panorama firm. Projekty graficzne archaiczne, zero jakichkolwiek technologii na czasie, cmsy które wciskaja to oprogramowanie z lat 2007-2009, pełne dziur i niedoróbek - pisane przez ówczesnych studentów, każdy kolejny programista wdeptując w to (usunięte przez administratora) klnął i starał się nie pisać gorzej - nawet się nie dało ;) "Szefostwo" - małżenstwo, które ma bujna wyobraznie i tylko licza grosz do grosza zeby starczylo - oficjalnie, podwyżka? zapomnij, przeciez "szefostwo" musi utrzymac dom pod Poznaniem, wyjechać na wakacje, komputery do pracy to padaki poleasingowe z lepszych firm. Z każdym byłym pracownikiem rozchodzą się paląc most. Kultury osobistej "szefostwo" napewno nie ma. Ewidentnie nie polecam

jakitaki

Witam, nie polecam pracy w tej firmie osobom, które marzą o umowie o pracę (zwłaszcza na czas nieokreślony). Strony są drogie do sprzedania, nie różnią się zbytnio stronami konkurencji - tymi tańszymi. Firma na rynku blisko 20 lat, a oferują umowę o dzieło dla swoich pracowników. Wypłata jak to w takiej firmie uzależniona od obrotu, a podstawa jest gwarantowana dopiero po jakimś progu. Więc jeżeli nie masz doświadczenia to może się okazać że będziesz pracować za darmo pierwsze miesiące dopóki sobie klientów nie nałapiesz. Stanowiska pracy też kiepskie, stare delle, no chyba że coś wymienili. Raz jeszcze nie polecam.

real

To firma rodzinna mało kto się tam na czymś dobrze zna, klientom wciskają hurtowo kupiaste strone i sie z nich smieja ze to łykaja jak pelikany. Wypłata to daja minimum a reszta pod stołem ciekawe kiedy sie nim kontrola zajmie. Najgorsza firma z tej branży jaką znam. Mierna jakość.

kirsuu

powiecie mi coś na temat pracy osoby ktora sie ma zajmowac klientem biznesowym - nie chce odrzucac firmy bez wczesniejszej inforamcji na temat zatrudnienia tam. na pewno wchodza tutaj osoby ktore tutaj rpacowaly i wiedza cokolwiek wiecej. mam nadzieje, ze sie uda. pozdrawiam i czekam na inforamcje .

team leader galaktyki

DyalCom Sp. z o.o. jak słyszałam obecnie pilnie poszukuje dużej grupy nowych pracowników bo rzekomo mają być planowane duże zwolnienia. takie plotki na mieście krążą ale nie wiem czy są prawdziwe. wiecie coś na ten temat kochani forumowicze? i czy mam szansę dostać u nich umowę o pracę na czas nieokreślony?

expracownica

Jak widać "Polecam" wpisuje "szef" po każdym "Nie polecam" , strasznie smutne

Maciej

Polecam usługi tej firmy.

Mezo

nie polecam! yoł

gh

POLECAM!!

it

Z kasa są uczciwi, ale ten szef to niezły kiep, pracownicy , jeden rasista inny ateista , nerwus inny gik sztywny jak kołek , generalnie szału ni ma , ściemniają że pracują hehe i to jest dobre tylko ten gik kierownik robi za 10 i jak cos nie wyjdzie to zwala winę na innych tak mu to szefostwo naiwne wierzy we wszystko...

huk

kogo

POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o DyalCom Sp. z o.o. - Poznań

DyalCom Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Szczepankowo 61B
    61-311 Poznań