Opinie o Medical Tribune Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Medical Tribune Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Medical Tribune Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medical Tribune Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Weronika

Kto ostatnio aplikował do Medical Tribune Polska Sp. z o.o.? Dostaliście zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jak wrażenia?

jhb

@Info no to powiem szczerze zarobki nie powalają za specjalnie jak mam byc szczera... No to z prowizjami i podstawą ile można zarobic na rękę? bede wdzięczna za informacje zwrotną :) pozdrawiam !!

Misio

No ciekawe, może ktoś kto pracuje tam podzieli się tą istotną wiedzą ;-)

Misio

Hej, mam pytanko, czy prowizja od sprzedaży czasopism jest wypłacana niezależnie od wyrobienia założonego planu miesięcznego?

technik serwisu

Rozmowa bardzo kiepska - jeden pan się spóźnił. Totalna porażka jak dla mnie, umawiając się przez telefon Pani z biura pytała kilkanaście razy, czy będę i się nie spóźnię. Stracony czas na dojazd ponad 100 km.

Czy jeździ pan autem? Czy nie ma pan problemu z podnoszeniem ciężaru ok 30 kg- sporadycznie? Środowisko windows itd. Raczej kasy tam nie ma !!!! A w oczach prowadzącego rozmowę widać strach. Na pytanie o finanse kwaśna mina... szkoda czasu.

Monte Cristo

po przeczytaniu z w/m opinii musze na pisać kilka słów od siebie. Po pierwsze nie jest to praca dla kazdego, tylko jesli umiesz sprzedawać i sprzedajesz dużo to zarobisz nawet do 4tyś miesięczie.Ale trzeba się troche przyłożyć plan nie jest łatwy lecz można go zrobić,dużo zależy od nastawienia i motywacji do pracy. Nie jest to praca dla tych, co przychdzą by odbębnic 6 lub 8 godzin Praca nie jest lekka, ale też nie ciężka da się wytrzymać. Pracę mogę polecic osobą, które mają doświadczenie w prcy na słuchawkach i lubią tę pracę ja takie doświdczenie na byłem pracyjąc w innych call center na róznych projektach. Nadmienie że pracują też osoby bez doświadczenia i też sobie daja radę i zarabiają nie złą kasę Trzeba być kreatywnym i umiejętnie prowadzić rozmowę z klientem. I co najważniejsze nie poddawać sie nawet jak ci nie idzie sprezedaż Zawsze można zwrucuc sie o pomoc do liderów, albo onisami ci pomogą Atmoswera w pracy jest ok to nie prawda ze stoją ci nad głową i cisną na wynik jednego dnia masz gorszą sprzedaż to na drugi dzień mozesz miec lepszą sprzedaż i nadrobisz plan z nawiąską Ja pracuje juz ok 2 lat i nie narzekam przy 150 godz można zarobic spokojnie 3tyś jesli chodzi o stawki to najniższa stawka to 10zl/h Stawka jest zależna na ile godzin sie zdeklarujesz w danym miesiacu 120 godz-10zl/h 140 godz-12zł/h 160-14 zl/h minimum 80 proc planu i prowizja od kazdego zamówienia za 100 proc planu 600zl premi i 200zł zadodatki 400tyś utargu. Praca polega na sprzedaży prenumerat róznch czasopism medyczych. grafik ustlasz do własnych potrzeb jest możliwośc pracy w soboty ale tylko dla chetnych

anulka31

Również jestem ciekawa jakie warunki oferują i czy faktycznie jest realna szansa aby otrzymac ok.20zł/godz.Jaka atmosfera?Jak przełożeni?

eeee

zarobki bardzo dobre mila atmosfera pracowalam dwa lata POLECAM JAK NAJBARDZIEJ

sasa

pracuje w firmie od dwoch lat, nie jest latwo wyrobic plany sprzedazowe, ale jest to do wykonania, mozna zarobic calkiem dobre pieniadze wiec jesli ktos pisze, ze otrzymal 3 zl za godzine to niestety musze tutaj powiedziec, ze sam na to zasluzyl. Wyrabiajac min 80 % planu kazdy otrzymuje normalne pieniadze

Małgośka

Jestem po rozmowie. Za ok. tydzień dostanę odpowiedź czy mnie przyjęli. Obawiam się trochę tego co czytam. Jednak po pracy w Sądzie Rejonowym w Pruszkowie, już raczej nic nie jest dla mnie straszne. Pożyjemy, zobaczymy. Spróbować nie zaszkodzi...

Styniu

Zastanawiam się jakie kwalifikacje trzeba posiadać, aby mieć pewność zatrudnienia w Medical Tribune, która jest matką dla wielu czasopism bazujących na wiedzy medycznej i tym podobnych. Uważam, że jakość pism jest wysoka, ale nie nie stałoby się to bez udziału świetnej kadry. Chciałbym do niej dołączyć...

Katarzyna

niestety miałam wątpliwą przyjemność pracowania tam...tylko wyzysk i niewolnictwo, grosze marne.

gosc

Witam. Czy to pytanie retoryczne? Przypuszczam kto pyta więc odpowiadam, że osoba na wyższym stanowisku powinna lepiej wiedzieć i potwierdzilaby, że na tym blogu nie wypisuje się historii scence fiction ale fakty. Pozdrawiam kierowniczki i Prodact Manager i zachęcam do lektury blogu.

gosc

anonim - 2013-08-06 11:43:08 czy ktoś może mi powiedzieć czy trudno jest się dostać do firmy Medical Tribune Polska sp.z.o.o? jakie trzeba mieć kwalifikacje?Kazdego teraz biorą bo tak kiepska jest tam płaca, że nikt nie chce pracować, spójrz na post wyżej i sobie odp, czy napewno chcesz tam się przyjąć. ... Ja po roku pracy odradzam.

prosze o odp

Witam, pracuje tu ok 2 tygodnii i co 2 dni widze jak ktos się zwalnia. Spytałem sie kogos na papierosie to mówia mi, że oni też odchodzą, w nastepnym tygodniu. Co tu jest grane, jeśli ktoś wie co się tu dzieje niech mi powie bo to jest dla mnie dziwne, dlaczego nikt tu nie chce pracować i czy warto tu dluzej zostac, czy [usunięte przez moderatora] stad.

okokok

Hej, Twoja opinia jest bardzo przydatna. A jak oceniasz ostatnie dwa mies pracy? o ile nadal tam oczywiście pracujesz:) pozdrawiam.

jedyny

Moją opinię na temat tej firmy każdy zna, kto tam pracuje, chcesz podpisać cyrograf, zapraszam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...

Tak tak. Po odejściu Staszka i kilku innych wcześniej nie ma charyzmatycznych osób. Też mnie ciekawi kto siedzi pod nickiem pracownik i uchyli rąbka tajemnicy, chcielibyśmy wiedzieć kim jest ta osoba która unosi się z dumą przez internet.

?????

czy ktoś może tak szczerze powiedzieć czy iść tam do pracy ??? bo na tych szkoleniach ci ludzie pierdziela jakies głupoty ?

Jan

Świetna sprawa, też złoże tam moje CiVi. Panie [usunięte przez administratora] naprawdę imponujący wynik, życze dalszych sukcesów i zasłużonego awansu. Dziękuje za radę

...

A i jest i wynagrodzenie 3700 brutto przy 140 godzinowym planie. Jest to jak najbardziej firma godna polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Medical Tribune Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medical Tribune Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medical Tribune Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medical Tribune Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Medical Tribune Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medical Tribune Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Powązkowska 44C
    01-797 Warszawa

Medical Tribune Polska Sp. z o.o.