HOLDER

Opole

Opinie o HOLDER

Naiwniak

Ostrzegam przed firmą Holder z Opola ul.Światowida.Obiecanki cacanki.Niby auto służbowe,facet ma złom,sorry jedno auto jest w dobrym stanie.Zgłosiłem się a tu ani umowy ani samochodu działaj z buta lub własny samochód,to można przeboleć ale co z paliwem? zapomnij tankuj za własne.Jak się wykażesz to może dostaniesz umowę o pracę i tak zwleka i przeciąga.Radzę się nie pakować w to szambo.AA i jeszcze jedna sprawa brak cenników,folderów strony internetowej,ogólnie nie ma materiałów dla PH. Dodatkowo co rano zjawia się tam PH z firmy kosmetycznej kawał [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o HOLDER - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOLDER