Opinie o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w Bydgoszcz

"Najważniejsza jest dla nas motywacja do pracy, zaangażowanie w wykonywane zadania i chęć rozwoju. Poszukujemy osób, dla których praca nie stanowi przykrej konieczności, a przeciwnie – jest pasją, której realizacja daje uczucie spełnienia i satysfakcji."

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w Bydgoszcz

Witam, dostalem propozycje pracy w CTDP. zastanawiam sie czy przyjac oferte. moze mi ktos napisac-ale obiektywnie-jak tam jest?jakie zarobki, atmosfera?czy jest duza rotacja?Pozdrawiam WAS i z gory dziekuje!!!

Forza ROMA

ROMA jest zdecydowanie najlepsza ze wszystkich! :-D

gagatek

czy wy naprawde myslicie, ze te negatywy Pisza faktyczni pracownicy ? toż to od razu widać, ze niektóre opinie sa nieprawdziwe, a ten kto je pisze raczej nie jest pracownikiem firmy…

Forza ROMA

ByłoByło - 2010-04-05 18:18:29 Bo był pionkiem i kiedy przestał być użyteczny ot go strącili. Ciekawe kiedy ciebie strącą. No chyba, że zajdziesz w ciąże i udasz się na L4.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

anonim - 2010-04-09 10:54:03 Idź sobie na rozmowę to się dowiesz. "Uprzejmość" w cenie, tak? :P

Idź sobie na rozmowę to się dowiesz.

zastanawiam się

a ile można obecnie zarobić na początku pracy? Wiecie jak jest w Toruniu? ostatnie wypowiedzi o wynagrodzeniu nie są zbyt aktualne :)

Forza Roma?

A ja myślałem, że to chodzi o klub piłkarski :)))

Co wy tak jeździecie po tej ROMIE?rzeczywiście jest tak beznadziejna jak piszecie?a skoro tak to co ona tam jeszcze robi?

genius

no coż malinka nektórzy tak mają, że za swoje niepowodzenia obwiniaja innych

no coz dżentelmentow na tym forum raczej nie ma, za to wyzwiska i b�azenada. smutne to

ByłoByło

Bo był pionkiem i kiedy przestał być użyteczny ot go strącili.

mazi

a Ty co jestes mesjaszem telemarketerow i myslisz ze ci beda brawa bic jak se z nas (usunięte przez administratora) na forum zrobisz, ty masz nas za ciemna mase? frajer.

stosując się do twego toku myślenia: lepiej robić z siebie pajaca na forum niż przed grupą ludzi

lepiej zaczynać od kosmetyków niż robienia z siebie pajaca na forum. powodzenia kolego

W czym pracuje kilka lat???? buahahahaha!!!! W kosmetykach chyba!

brando

a ja mam gleboko gdzies kto jaka szkole skonczyl, wazne ze babka pracuje w tej branzy kilka lat i zna sie na rzeczy, co niektorym chyba zal [usunięte przez moderatora]sciska, zawisc, zazdrosc i kompleksy. tyle

hehe, co prawda to prawda. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku! Forza Roma!

Dziwne w tej firmie jest to jak zmieniają się osoby, które obejmują stanowiska koordynatorów. Niektóre osoby zmieniają się bardzo (niestety na niekorzyść), ale są też takie [dane osobowe usunięte przez admina], która chyba nigdy nie miała kompetancji aby znajdować się tam gdzie się znajduje.

re: na biznesie gites

to jak wam idzie sprzedaż dla klientów biznesowych? no i co wogole teraz sprzedajecie dla biznesu- lapy czy tel? interesuje mnie sprzedaz tel dla biznesu. pracowalam kiedys na drugiej zmianie i biznes wogole nie szedl. bylo raptem kilka telefonow na grupę...

Zostaw merytoryczną opinię o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska - Bydgoszcz

CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska