Opinie o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w Bydgoszcz

"Najważniejsza jest dla nas motywacja do pracy, zaangażowanie w wykonywane zadania i chęć rozwoju. Poszukujemy osób, dla których praca nie stanowi przykrej konieczności, a przeciwnie – jest pasją, której realizacja daje uczucie spełnienia i satysfakcji."

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w Bydgoszcz

gin

faktycznie można się fajnych rzeczy nauczyć, zawsze mnie interesowała ta tematyka, na studiach mielismy teorię a teraz widzę jak to wygląda w praktyce, chociażby takie rzeczy jak opanowania (przydaje mi się jak mnie dziewczyna wnerwi:), wyczucia klienta, komunikacji itp. W sumie sporo tego jest i jak ktoś ma zamiar pracować w handlu to naprawdę można zdobyć doświadczenie, bo jak sprzedaż komuś coś przez tel to w sytuacji twarzą w twarz opchniesz nawet piasek na pustyni :D

wcześniej pracowałem na stacji benzynowej i nalewałem ludziom benzyne do baka, bite 8 godzin na zewnątrz, szczególnie nie do zniesienia było w zimie, a jedyna umiejętność jakiej się nauczyłem to lanie za okrągłą kwotę – wiecie bez końcówki 0,1 zł :/ poszedłem wiec do CTDP- kumple mnie namówili. I wiecie co? nie żałuję, warunki super, ekipa też, całkiem dobra pensja a to czego się tu nauczyłem przyda mi się w przyszłości.

zadowolona

Pracuje tu 8 miesiecy. Praca czasem trudna, ponieważ nie zawsze da się bez problemu usiedzieć 8h z założonymi słuchawkami ale chwalę sobie zarobki i atmosferę. Praca i firma nie są złe, najważniejsze reguły w stosunku do mnie są przestrzegane i dla mnie to wystarczający powód do tego żeby zatrzymać się tu na dłużej. A teraz ide spac, bo jutro zamierzam swym tel. obudzic niejednego Polaka :)

mike

Witam, myslalem ze to forum nosi nazwe "opinie o pracodawcach" a nie "opinie niezadowolonych klientow o pracownikach". Dlaczego Admin nie usuwa tego typu wypowiedzi, ktore bynajmniej nie pomagaja potencjalnym pracownikom w podjeciu decyzji o zatrudnieniu...? Kolejna sprawa - zazarte dyskusje pomiedzy zadowolonymi a niezadowolonymi pracownikami. To rowniez niewiele wnosi do tematu. W ten sposob ten portal staje sie smietnikiem, na ktorym potencjalny pracownik nie znajdzie informacji pomocnych mu w decyzji o podjeciu pracy. PS Sorry za brak polskich czcionek ale kiedys napisalem posta z ich uzyciem i widoczne byly "krzaki" (btw to tez przydaloby sie naprawic).

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
lukas

zawsze na kazdym forum, jest tak, ze konkurencja musi zamącić, takie Zycie ;/

czesio

Coś jest w tych słowach o dziwnych działaniach konkurencji. Daleki jestem od tropienia jakiś teorii spiskowych, ale...

ciacho

otóż to, jak tylko przeczytałam tego posta, od razu wiedziałam, że to jakaś ściema, oprócz rozdawania tych śmiesznych ulotek pod drzwiami firmy udają też niby oburzonych klientów (a przy okazji pracowników), co by szkody narobić firmie, trochę to śmieszne z ich strony, ale robią to dlatego, że CTDP jest dla nich największą konkurencją w mieście i zabierają im klientów i najlepszych TMów, więc muszą jakoś odreagować i piszą banialuki na forum. Cóż konkurencja nie śpi...

nana

kochany do ludzi z takim początkiem numeru tomy dzwonimy po kilkadziesiąt razy dziennie, żaden to argumen(usunięte przez administratora)

klient sieci Plus

MM - jak jestes taka blyskotliwa osoba to sprawdz, ktora z twoich kolezanek dzwonila okolo 9:26 pod nr zaczynajacy sie od(usunięte przez administratora)

MM

pozdrowienia dla konkurencyjnej firmy z Bydgoszczy, która ostatnio spod drzwi próbowała nas przekupić do siebie, ale tak marnych usług jakie ma w portfolio nikt nie chce sprzedawać, więc teraz robi partyzantkę na forum i udaje niby niezadowolonego klienta, żeby firmie rogi doprawić - stary numer.

Anka

Słyszałam trochę o tej firmie, mam iść jutro na rozmowę, ale do "administracji biurowej". Czy faktycznie jest to wpisywanie danych i konstruowanie umów? Czy może to tylko taki haczyk, a się okaże, że do sprzedaży mnie wciągną? Pomóżcie

no to teraz za aktywację dają dużo więcej, ja średnio sprzedaję po 20 aktywacji więc biedy nie ma :)

tzn ile?jak ja tam kiedys pracowalem to dawalai 20zl brutto od sprzedanego telefonu. a jak jest teraz. no i powiem ze kiedys nie bylo latwo sprzedac tel biznesowym

SLmaster

da się da się, zapraszamy ponownie, jak byłem nowy grupa i przełożony przyjęli mnie bardzo sympatycznie, myślę, że Ciebie też tak przyjmą, ja miesięcznie wyciągam tyle, że spokojnie starcza mi na życie i przyjemności :)

jestem zaskoczony pozytywnymi komentarzami na forum. pracowalem jakis czas temu w bydgoszczy na biznesie i nie bylo latwo. da sie tam teraz zarobic sprzedajac telefony do biznesu?moze wroce...

fakt w firmie pracują rewelacyjni ludzie, którzy tworzą niepowtarzalną atmosferę w tym miejscu.

ONA

nie zaluje ani jednego dnia w tej firmie, wspaniali ludzie, atmosfera przepiekna, a koordynatorzy czasem powiedzieli coś żeby troche popracować, ale było to powiedziane w sposób kulturalny i z przymrużeniem oka. Narzekać nie mogę. Pozdrawiam moją grupę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cynia

wychodzę z założenia, że w życiu nie można sugerować się opiniami innych, ale samemu trzeba wszystkiego spróbować i sprawdzić. Ja sprawdziłam. Ściskam was grupo moja :)))))))))))

firma jest ok, nie narzekam.

Waldek

Ok dzięki, spróbować nie zaszkodzi. Mam nadzieję, że mi się uda i bynajmniej nie będę tego żałował. Jest to już moja 3 próba, poprzednio się nie udało, prawdopodobnie poległem na czymś na rozmowie kwalifikacyjnej albo za dużo zażądałem kasy ;) Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska - Bydgoszcz

CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska