Opinie o Litex w Ostrów Wielkopolski

"Przywództwo nie jest dominacją, lecz sztuką przekonywania ludzi do osiągania wspólnego celu." Daniel Goleman

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Litex w Ostrów Wielkopolski

KORPO

Nie polecam.Brałem udział w rekrutacji, dostałem nawet umowę do zaakceptowania.Rekrutacja trzy etapy.Kierownik,prezes i pani prezes.Wszystko ok.i nawet zebrali się aby zaakceptować moje warunki płacowe.Zgodzili się....uff...myślałem,że mam już pracę w "poważnej firmie"i miałem juz się przeprowadzić ze Szczecina.Miałem być zatrudniony za tydzień.Pełen profesjonalizm...hehe!!!W umówionym terminie nie oddzwoniono i nie odbierano telefonów - Pan kierownik - handel.Dopiero po moich kilku sms -ach pan kierownik łaskawie oddzwonił i powiedział ,że Ostrów to mała mieścina i wieści o zatrudnieniu kogoś ze Szczecina szybko się roznoszą.Ponoć miejscowi notable tak zadecydowali.Pytanie? Kto rządzi w tej "firemce"-pan kierownik prezes, pani prezesowa czy lokalne układziki? Wstyd pani prezes i reszta!!!Z dala od tej mało profesjonalnej firmy.Fe....

@KORPO

jesli można zapytac- na jake stanowisko?

nick

i to wszystko za 1500 zł netto

Czy wszyscy handlowcy pracuja podpisujac taka umowę? jakie sa srednie zarobki?

ann

ok 1500 zl na reke + prowizje od sprzedazy, po okresie probnym zmuszaja cie na pojscie na dzialalnosc gospodarcza a jak nie to do widzenia ( kaza podpisac jakas smieszna umowa gdzie odpowiadasz swoim majatkiem chociaz zapis jest ze 100 000 zl, pomimo dzialalnosci i tak musisz siedziec w pracy od 8-16 - w praktyce jednak czesciej, urlopu masz caly czas tylko 21 dni

Aplikowałeś do Litex na stanowisko Ekipa montażowa ogrodzeń? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

A ktos coś wie na temat pracy handlowca|???

Są takie osoby, które mają ponad 10 zł na produkcji.

rozan

już nie mówiąc nawet o tym że aby wyrobić się z robotą trzeba pracować po godzinach ( w domu lub na miejscu w pracy, do wyboru ) oczywiście bez dodatkowego wynagrodzenia, to w litexie jeszcze same intrygi, podchody, insynuacje, nikt o zdrowych nerwach długo tak nie wytrzyma - mowa o pracownikach biurowych

przeciwny dorobkiewiczom

Czytam te wszysktie opinie i sie tak zastanawiam dlaczego sie wszyscy dziwią iż sa takie niskie stawki za prace i powiem tak ze to sami ludzie są sobie winni od 1989roku bo tak nauczyli jeden chce byc lepszy od drugiego kosztem nawet zdrowia po co.. zeby własciciel sobie latał na karaiby przezciez to ejst tylko interes w jedna strone dla niego a nie dla ludzi takie stawki 6,80 to ja zarabialem w 1999 roku a jest który rok... no mwłąsnie 2014 jak tak dalej pojdzie to sie to w kraju zle skonczy bo ilez mozna wytrzymac klepac biede i wegetować????

Zdziwiony
@przeciwny dorobkiewiczom

ja się ludziom dziwię, że godzą się na takie stawki. przecież bardziej opłacalne jest już nic nie robić, ewentualnie zbierać złom.

przeciwny dorobkiewiczom
@Zdziwiony

nie rozumiesz mnie to co napisałem chodzi o godziwa zapłate za pracę i umowe o prace czy stawke 6,80 uważasz za godziwą...? moze zyjesz powietrzemi mieszkasz w szałasie gdzieś w lesie?

chlip chlip

Aż roi się od ciągłych ofert pracy w tej firmie!

PRACUŚ

Nie polecam, co miesiąc nowy pracownik na jednym stanowisku w dziale handlowym to chyba o czymś świadczy! Dłużej nikt nie wytrzymuje - współczuje klientom...

anna

...ta oferta to czysta kpina! płacą 6.80 za godz.Praca po 10h od poniedziałku do piątku,w soboty 8h.

Proszę bardzo jedna pozytywna. Płacą na czas - zasada by 10go pieniązki były na koncie. A co do zarobków to masz tyle ile wynegocjowałeś. Jak się nie zgadzasz to przyjdą ( lub nie) inni za tyle. Płaca jest taka słaba dopóki znajdą się tacy co będą za nią robić ot proste. A praktykantów / stażystów i ludzi którzy próbują się "wybić" np z produkcji jest sporo więc dopóki wszyscy nie powiedzą że nie chcą za tyle pracować (ale nie tylko powiedzą alei nie będą pracować mówiąc pod nosem że nie i narzekając) to będzie tak jak jest czyli praca za tzw. marne stawki i po godzinach. Jest coraz mniej firm o ile jeszcze są że idzie się do pracy nie myśląc o dziś dostanę zjebę i czy wyrobię się do godziny x. Uśmiech w pracy w Polsce jeszcze uważa się za zbyt duże zarobki delikwenta albo zbyt małą ilość pracy. Czy się zmieni? spójrzmy na zachód i dalej marzmy.

bez nicka

...nic dodac nic ując, niestety tego typu proceder, jak wyżej opisany panuje w większości tzw.dynamicznie rozwijających sie firmach.

elektryk

a jak praca elektryka w firmie złożyłem papiery wie ktoś???

bolo

Szukam choć jednej pozytywnej opini !!

Zaciekawiona Rekrutowana

Czy w tej firmie zatrudniają kogoś na umowę o pracę, czy zlecenie to jest maksimum ich dobrej woli?

?

na pewno mozna odmówic, ale to nie jest mile widziane pewnie wszedzie, zawsze jest tak, że pracownik ktory popracuje po godzinach pracy ZA DARMO jest lepszy niz ten ktory odmowi - a to i tak zalezy od tego jakiego masz szefa i jakie z nim masz uklady

?

odmów, to się dowiesz.

do sasasa

nie ma w umowie żadne zapisu o płatnych nadgodzinach, a nadgodziny są.

A na jakie stanowisko chcesz się dostać? Zresztą nieważne tak czy siak nie jet to 8h dziennie....

Zostaw merytoryczną opinię o Litex - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Litex?

Zobacz opinie na temat firmy Litex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Litex?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Litex?

Kandydaci do pracy w Litex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Litex