Opinie o Cocomoyo Marek Ogrodowczyk w Piła

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cocomoyo Marek Ogrodowczyk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cocomoyo Marek Ogrodowczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cocomoyo Marek Ogrodowczyk w Piła

Zaneta

Niestety też zostałam oszukana na 250 zl:(

Aleksandra S.

19 lipca 2023 roku zrobiłam zamówienie, sukienki do tej pory nie otrzymałam , nie odpowiadają na wiadomości. (usunięte przez administratora) I jeszcze osoba, z którą pisałam zapewniała mnie mnie, że przesyłka przyjdzie szybko ponieważ potrzebowałam sukienki na wesel - zamówienie na 240 zł. (usunięte przez administratora)

Daga

Bardzo ciekawe, firma została (usunięte przez administratora) a od lutego wciąż "realizuje zamówienia" - mnie (usunięte przez administratora) na 350zl na zwrot czekam od lutego. Kontakt zerowy. Wysłali maila o zwrocie kwoty...z 2 mc-e temu. Zgłosiłam do UOKIK. Również będę zgłaszać na policję.

Milena

Niestety też zostałam (usunięte przez administratora)przez ten sklep, teraz widzę na Fb że się likwidują bo Ich okradli, to jakiś żart, od 2 mcy nie ma z nimi kontaktu, dokonalam zwrotu marynarki, niestety zwrotu pieniedzy nie otrzymałam ????????

Iza
@Milena

Ja również zostałam (usunięte przez administratora) przez ten sklep. Na pieniądze za niewysłaną sukienkę czekam już cztery miesiące. Na maile nie odpisują.

@Milena

To, że ich okradli to jakaś ściema, już w zimie kilka osób broniąc ich pisało, żeby okazać wyrozumiałość bo ich okradli. I teraz niby znowu. Jak na razie widzę, że dużo klientów jest okradzionych.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Cocomoyo Marek Ogrodowczyk spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Iza

Również zostałam (usunięte przez administratora) przez ten sklep. Na pieniądze za niewysłaną sukienkę czekam już cztery miesiące. Na maile nie odpisują.

Sylwiaa

Niewygodne opinie widzę są usuwane na bieżąco... (usunięte przez administratora) i tyle - ostrzegam nic nie kupujcie!!!!! Nie mogę doprosić się swoich pieniędzy za zwrot, a jest to ponad 600 zł!!!! Zero kontaktu, tylko wyświetlanie wiadomości, (usunięte przez administratora)a nie obsługa!! Będę zgłaszać sprawę na policję, poszkodowane osoby proszę o kontakt mailowy: mirsylwia4@o2.pl

Joanna

Pierwszy raz spotkałam się z tak nieuczciwa firma!!! Przesyłka zamówiona ponad miesiac temu do tej pory brak zwrotu środków za towar który nie został wysłany!!!! oStrzegam przed tymi oszustami!!!! Zero kontaktu mailowego, przez fb, Instagram.

Aga

Również zostałam (usunięte przez administratora) przez butik.Paczka zamówiona 22 lipca do dziś żadnej odpowiedzi oraz pieniędzy.Butik widmo.Nie polecam

Kornelia

Sprawa jest już zgłoszona na policję!!!!! Nie otrzymałam zwrotu pieniędzy za zamówienie oszukano mnie !!!! Nie ma żadnego kontaktu!!!!!!!

Kornelia
@Kornelia

Zostałam (usunięte przez administratora) (300zl) Jesli ktos jest w tej samej sytuacji co ja prosze o kontakt (usunięte przez administratora)

@Kornelia

Również zostałam (usunięte przez administratora) na 300zł.

Dominika

Ten sklep, to (usunięte przez administratora) sukienka zamówiona i opłacona, brak przesyłki po 6 tygodniach, brak odpowiedzi na mejle.

Agata

(usunięte przez administratora) Brak jakiegokolwiek odzewu na wiadomości wysłane przed maile, Facebooka, Instagrama jak również kontakt telefoniczny. Oszukano mnie na 200 zł.! Po zwrocie paczki od 28 czerwca oczekuję na zwrot gotówki. (usunięte przez administratora) i tyle. Sprawa zostanie oczywiście zgłoszona!

SABINA
@Agata

Ja również zostałam (usunięte przez administratora) na 150zł. paczka zwrócona na początku lipca! zero odpowiedzi na maila. Zgłaszam na policje!

Marzenka

Tylko pozew zbiorowy może coś dać inaczej dalej będą (usunięte przez administratora) i naciągać ludzi Ja czekam od stycznia na pieniądze ,sprawę zgłosiłam na policję i tyle .

Czy pracownicy w Cocomoyo Marek Ogrodowczyk dogadują się między sobą?

Agata

Należy coś z tym zrobić , coraz więcej osób (usunięte przez administratora) a zero wyjaśnień ze strony sprzedawcy ZERO !!!!!!! LUDZIE na pieniądzach ni spia , towar odbierają że zwrotów a nie oddają pieniędzy , kpina z kupujących , (usunięte przez administratora) jak się patrzy !!! Sprawa zapewne znajdzie miejsce w sądzie ..

Joanna

(usunięte przez administratora) Zero odpowiedzi na maile, brak zamówienia oraz zwrotu pieniędzy od ponad miesiąca.

Daria

Składałam zamówienie 26 kwietnia. Brak towaru, brak pieniędzy. Oszukano mnie na ponad 700zl. Nigdy nie spotkałam się z tak nierzetelną firmą. Stanowczo odradzam.

@Daria

Przykro mi. Od kilku miesięcy piszę komentarze ostrzegające przed kupowaniem u tego sprzedawcy, ale wszystkie komentarze są usuwane. Ja też nie mogę odzyskać moich pieniędzy.

Jess

TRAGEDIA jednym słowem... Czas na zwrot pieniędzy minął kilka dni temu, a ja dalej nie otrzymałam swoich pieniędzy. Kilka maili wysłanych w tej sprawie a sklep dalej milczy, zero odpowiedzi... NIE POLECAM

@Jess

Zwrot odebrany przez Cocomoyo 28.06 i do dnia dzisiejszego nie ma zwrotu pieniędzy na konto !!!! Zero odpowiedzi na maile i zero telefonów.

@Jess

Ja czekam na zwrot pieniędzy od pół roku. Zamówienie złożyłam 28 stycznia, nigdy nie dotarło. Pieniędzy też nie zwracają. Wszystkie moje komentarze ostrzegające innych są regularnie usuwane. (usunięte przez administratora)

Dominika

Nie polecam, sklep nie wywiązuje się z realizacji zamówienia, po jego anulowaniu oczekuje na zwrot środków pieniężnych od ponad 2 miesięcy! Dostałam fikcyjnego maila, że zlecono zwrot, czego faktycznie nie uczyniono. Telefonu do firmy brak, na maile nie odpowiadają.

An
@Dominika

Również zostałam (usunięte przez administratora) - dziewczyny powinien ktoś się za to wziąć, jakiś (usunięte przez administratora) proponuje założyć maila żeby się porozumieć. Pisze tu już 7 komentarz i wszystkie były usunięte. Zostałam (usunięte przez administratora) w lutym, a tu z lipca dziewczyny piszą, widziałam ze z zeszłego roku tez. Ten (usunięte przez administratora) cały czas działa i (usunięte przez administratora) kolejne osoby, a i tak z długów nie wyjdzie! Kłamie, że skradli mu media społecznościowe - i pisze to właśnie na tych mediach społecznościowych! Pisze, że kradzież zasobów, a ma 10 tys obserwujących! Kłamie w żywe oczy. Zamiast odpisywać na maile to kasuje wszystkie niepochlebne komentarze z neta żeby dalej (usunięte przez administratora) Mam radę do tych co otrzymają jakimś cudem zamówiona rzecz - mimo tego że to chiński szit nie mający wiele wspólnego z rzeczą na zdjęciu - to lepiej sprzedajcie to choćby za 1/3 ceny na vintedzie żeby odzyskać chociaż jakiś grosz. A tobie panie ogrodowczyk życzę żeby karma wróciła ze zdwojoną siłą.

Magdalena

Składałam zamówienie 16 maja również brak przelewu. Do tej pory nie ma pieniędzy. (usunięte przez administratora) Nie można doprosić się swoich pieniędzy

Daria

Składałam zamówienie 26 kwietnia. Brak towaru, brak pieniędzy. Oszukano mnie na ponad 700 zł. Nigdy nie spotkałam się z tak nierzetelną firmą. Stanowczo odradzam.

Natalia

Ja zamówiłam buty na stronie dnia 19.07 do dnia dzisiejszego cisza. Zero odzewu, odczytują moje wiadomości, natomiast nie odpisują. Butów nie otrzymałam. PROSZĘ NIC NIE KUPOWAĆ NA TEJ STRONIE!!(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Cocomoyo Marek Ogrodowczyk - Piła

• Jak się pracuje w Cocomoyo Marek Ogrodowczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Cocomoyo Marek Ogrodowczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cocomoyo Marek Ogrodowczyk?

Cocomoyo Marek Ogrodowczyk
4.2/5 Na podstawie 44 ocen.

Cocomoyo Marek Ogrodowczyk