Opinie o Alicja Żukowska Milenium Mobile w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alicja Żukowska Milenium Mobile. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Alicja Żukowska Milenium Mobile o rekrutacji.

Branże: Telekomunikacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alicja Żukowska Milenium Mobile w Warszawa

Iza

A skąd Ci nowi się dalej biorą skoro podobno tak często są tu odrzucani i niby źle traktowani?

Robi
@Iza

Jak ktoś nie znał firmy a nie było żadnych komentarzy pod firma to można sobie samemu odp

Iza
@Robi

No dobrze, ale teraz już są to rozumiem, że aktualnie nowych już nie ma?

@Iza

Jak idziesz do nowej pracy gdzie nikt z Twoich znajomych nie pracował to skąd możesz wiedzieć czy będziesz dobrze traktowany?

Iza Nowy wpis

No chyba z ponad 90% osób ma ten problem i ryzykuje?

Były pracownik Nowy wpis
@Iza

Do czego dążysz? Bo ta rozmowa do niczego nie prowadzi. Pracowalem to wyraziłem swoją opinię. Być może komuś się przyda jak będzie szukać nowej pracy jak nie to nie i tyle

Jan Nowy wpis

No i dobrze że napisałeś bo wiadomo że komuś może się przydać. Ja mam zamiar aplikować i chętnie dowiedziałbym się jak płacą. Uważasz że kasa jest dobra czy mogłoby być lepiej?

Pracownik Nowy wpis
@Jan

Zawsze może być lepiej...

Irena

Nie ma czym podłogi umyć? Jako merytoryczni pracownicy myjecie podłogę?

Zapomniałem dodać, że sam serwis nie ma nic wspólnego z profesjonalnym serwisem, technicy w większości przypadków napraw czyszczą tylko sprzęt a potem głównym opisem naprawy jest wyczyszczono z silnych zabrudzeń. Wszedzie też widzą mechaniczne uszkodzenia więc co druga naprawa jest wykluczona z gwarancji. Jako sklep jest parę etui. I to do większości modeli nic nie znajdziesz. Już nie wspominając o cenach. (usunięte przez administratora) Kolejna rzecz to ceny z kosmosu, nie opłaca się tu naprawiać. (usunięte przez administratora) Pracownicy którzy długo tu pracuja też w większości tylko jeden na drugiego donosza. I to cala filozofia tej marnej firemki

Hmm

Tiaa dokładnie. Jak Ty popelnisz mały błąd to jest afera ale sami nie potrafią poprawnie prostej umowy ułożyć. W której będzie milion błędów.

Byly pracownik

Praca sama w sobie jest okej, ale pracownicy koszmarni sami dla siebie. Jeden na drugiego nadaje. Wymogi nieadekwatne do pensji. Najgorzej wspolpracuje sie z technikami

Jan
@Byly pracownik

Szkoda że taka słaba atmosfera bo miałem wysłać CV a teraz się zacząłem zastanawiać. Jak narzekasz na ilość obowiązków to ile dają tej wypłaty że tego nie rekompensuje? Co?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Alicja Żukowska Milenium Mobile? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Eryk

Cześć. Szukam pracy i zainteresowały mnie oferty Milenium Mobile. Widzę, że szukają teraz technika serwisu telefonów komórkowych. Chyba bym się w tym odnalazł, ale boję się tego, że brak tu jakichkolwiek opinii na ich temat, a jednak chciałbym przed podjęciem pracy czegoś się o nich dowiedzieć, jak wygląda praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Alicja Żukowska Milenium Mobile - Warszawa

• Jak się pracuje w Alicja Żukowska Milenium Mobile?

Zobacz opinie na temat firmy Alicja Żukowska Milenium Mobile tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Alicja Żukowska Milenium Mobile
  • Gen. W.Andersa 33