Opinie o Kokardeczka Andżelika Ratajczak w Police

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kokardeczka Andżelika Ratajczak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kokardeczka Andżelika Ratajczak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kokardeczka Andżelika Ratajczak w Police

Amelia Nowy wpis

Hm wyczytałam tutaj w komentarzu że kontakt z firmą kokardeczka jest utrudniony hmm według mnie to jest kłamstwo ponieważ sama kupuje i nigdy nie miałam problemu z kontaktem ! Polecam cierpliwym być tak wiem to w tych czasach trudne ale mimo wszystko cierpliwości . Jak najbardziej polecam zakupy w kokardeczka mega atmosfera dla każdego z poczuciem humoru. Zakupy są mega ładnie pakowane co jest naprawdę wyjątkowo mile kiedy otwieram paczkę czuje się jeszcze bardziej wyjątkowo. Kocham i zawsze polecam

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Kokardeczka Andżelika Ratajczak?

@Kropla Życia Nowy wpis

KOKARDECZKA to najlepsza społeczność na TT.Nie ma lepszych od nich...z nimi zawsze jest wesoło.Bardzo dobrzy,sympatyczni i przemili LUDZIE.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Kokardeczka Andżelika Ratajczak?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kokardeczka Andżelika Ratajczak spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Sweeetunia

Pojawiłam się Pierwszy raz ponad rok temu na Kokardcze na Tik Toku. Zaczęłam słuchać live, gdzie Pani Andżelika rozśmieszała swoich Widzów do łez. Nie wiedziałam, że prowadzą sklep o nazwie " Kokardeczka". Przez przypadek dowiedziałam się, na live na Tik Toku że prowadzą transmisje na Facebooku " Kokardeczki" od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00. Pamiętam, że któregoś dnia weszłam na ich Transmisje na Facebooku i zamówiłam towar. Towar Mój pierwszy dostałam dnia 20 kwietnia tego roku, gdzie byłam Pełni zaskoczona, Cieszyłam się jak dziecko. Jak można tak cudowny sposób zapakować tak cudowną paczkę ?? Parę ciuszków w środku, do tego zdjęcie Andżeliki i Krzysia z autografem i Ogromnym podziękowaniem z testerami z Ziaji i do tego lizaczki, Jak kto lubi dla siebie lub dla dzieczka, dla pociechy. Zapakowany w różowy papier Pachnący z Przecudownym zapachem, który unosił się Aż dwa dni po całym domu. Nigdzie takiej paczki nigdzie nie dostałam. To co robią Andżelika, Krzysiu i Kasia jako pracownica , pomocnica sklepu "Kokardeczka" to naprawdę nie da się tego popisać . Jestem dumna. Będę z Dumną prezentować bluzę Kokardeczki, którą zamówiłam i Wszystkim ale to Wszystkim polecać Sklep "Kokardeczka " i nie raz jeszcze zaskoczą Swoich klientów towarem dobrej jakości, z dobrym składem, A Ja nie raz jeszcze w sklepie zamówie nie jednego ciuszka lub produkty "Ziaji". Serdecznie polecam . Kochająca, wspierająca Kokardeczka Jowita. Z Tik Toka Sweeetunia. KOCHAM.

Dawna widzka
@Sweeetunia

Towar fakt ładnie zapakowany i pachnie. Jednak prywatny kontakt z tymi ludźmi odbiega o 180 stopni. Podczas transmisji robią show, jacy są wspaniali. Poza transmisją niestety odbiega to od fejk show.

Dzagita
@Dawna widzka

A co ty za bzdury piszesz kontakt jest idealny

Jak wygląda ścieżka kariery w Kokardeczka Andżelika Ratajczak? Czy trudno jest zdobyć awans?

Monika Hetman ????

Polecam Sklep internetowy Kokardeczka paczuszki przepięknie zapakowane ubrania przecudne a właściciele najlepsi na świecie uwielbiam zakupy w Kokardeczka

Doncia

Jestem mega zadowolona ❤️ cudowni ludzie którzy kochają to co robią i dają nam przy tym ogrom uśmiechu ciepła i życzliwości ???? ciuszki buty kosmetyki naprawdę dobrej jakości a paczuszka zapakowana obłędnie i pachnąco ???? gorąco polecam ????

Zostaw merytoryczną opinię o Kokardeczka Andżelika Ratajczak - Police

• Jak się pracuje w Kokardeczka Andżelika Ratajczak?

Zobacz opinie na temat firmy Kokardeczka Andżelika Ratajczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kokardeczka Andżelika Ratajczak?

Kokardeczka Andżelika Ratajczak
  • Zygmunta Wróblewskiego 12