BEKA Sp. z o.o.
counter
2 2 8 5 1
Bożena Nowy wpis

W Internecie nie ma zbyt wielu informacji o firmie, czy ktoś z Was obecnie tam pracuje? Zastanawiam się, czy w związku z pandemią miały miejsce jakieś zwolnienia. A może firma szuka teraz nowych pracowników? Jeśli tak, czy zatrudnia też osoby bez doświadczenia? Interesuje mnie też, czy w BEKA można awansować.

zenio Nowy wpis
Klient

Najwięksi truciciele Kęt palą chyba oponami tam po nocach.

Mikołaj Nowy wpis

Ile tam stolarz zarobi na start?

Klejorz

Nie polecam pracy w tej firmie. Kolega stolorz zapomniał dodać że właściciele to dusigrosze i kombinatorzy. Zakład nastawiony tylko na zysk kosztem wyzysku.

Malarz Nowy wpis
@Klejorz

W skrócie własciciele to zabetonowani Janusze. Z roku na rok coraz gorzej się pracuje, ludzie odchodzą, a nikt nie wyciąga żadnych wniosków… większość kompetentnych ludzi już zwolnili lub sami odeszli jak widzieli co się dzieje i z kim trzeba pracować... Jeśli ktoś szuka porządnej, uczciwej firmy, której zależy na pracowniku i ukształtowaniu jego kompetencji, to niestety nie ta firma. Tu liczy się wyciskanie ostatnich soków z zatrudnionych i co za tym idzie cięcie kosztów na pracownikach. Wypłaty są słabe a premie przewijają się tylko w miejskich legendach. Polecam firmę tylko osobom, które chcą wyrobić dniówkę bez konieczności zapoznawania się z wiedzą - tutaj jest to możliwe :) Generalnie w firmie pozostają osoby bez większych horyzontów finansowych i ambicjonalnych. Jest to odpowiednie miejsce dla ludzi którzy zatrzymali się sto lat za murzynami i nie przeszkadza im polityka firmy pod nazwą CEBULA, która tutaj akurat kwitnie puszczając szczypiorek pod sam sufit :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stolorz

Żenada nad żenadami a nad nimi jeszcze większa żenada. Robota ciężka. Tępo jak na akord. Pensja minimalna. Kodeks pracy tam nie obowiązuje tzn. przerwa 15 min. Odzież robocza w zakresie własnym itp. Socjal nie istnieje. Na święta łaskawie wypłacili..... nadgodziny!!! Po jadalni biegają myszy. Ubikacja jeden (usunięte przez administratora) Brak sprzątaczki. Zakład prosi się o wszystkie możliwe kontrole tzn. skarbówkę, sanepid, pip, udt, ochronę środowiska i strażaków. ŻENADA

Twoja mama

Nie polecam pracy w tej firmie najniższa stawka umowa zlecenie zero bhp maszyny archaiczne które miały atest 30 lat temu może

Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę BEKA Sp. z o.o..

Zostaw merytoryczną opinię o BEKA Sp. z o.o. - Kęty

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

BEKA Sp. z o.o.