Opinie o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Szczecin

Agencja zatrudnienia KS Service już od ponad 10 lat pomaga Klientom dynamicznie rozwijać się, zwiększać produkcję i sprzedaż. Czynimy to skutecznie wyszukując na rynku najlepszych i najbardziej wartościowych pracowników. Nasze działania cechuje etyczność, uczciwość i profesjonalizm. Wychodzimy z założenia, że każda kariera, niezależnie od stanowiska i środowiska pracy, jest wartościowa i zasługuje na pełen szacunek. Jesteśmy przekonani, że źródłem sukcesu i siłą napędową każdej firmy są odpowiednio dobrani, wyszkoleni i zmotywowani pracownicy. Wiemy jak ich znaleźć.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Szczecin

Ala

A wiesz może jak jest na pakowaniu książek i płyt?

Alan

Fun a przy czym byles bo mysle nad wyjazdem na magazyny rehaus.

Alan

Witam mlody dobra praca na rehause jest? Bo mysle nad wyjazdem przez ks servis gdzie to dokladnie jest jakie miejscowosc. Pozdrawiam.

Oferty Pracy

Mechanik samochodowy – Niemcy – praca od zaraz KS Personal Service 2016-01-21 Żródło: Gowork.pl Berlin ( ) KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą zna

Młoda
@Oferty Pracy

Dzięki za info. A jeszcze chciałam zapytać o pracę czy jest tam ciepło i wogole

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko OPERATOR MASZYN CNC - OD ZARAZ ! SZCZECIN powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
mlody

@Młoda, w porównaniu z innymi firmami, które wysyłają cie do rhenusa to warunki są najlepsze. Płacisz 120 euro i mieszkasz w mieszkaniu 6 osobowym,da radę sie dogadac z ludzmi, wkoncu male towarzystwo. w pokoju jestes tylko ze swoją kobitą, wiec prywatnosc jest. Byłem na kawie u ludzi wysyłanych przez LPS i oni maja dwa łóżka piętrowe w pokoju i płacą więcej to jest porażka. Lozka pietrowe to sa dla dzieci dziesiecioletnich. A zarobek to zalezy od miesiaca, jak chcesz pojechac na miesiac to niezarobisz, wiecej stracisz, ale ja pracuje ponad pól roku i calkiem dobrze mi sie powodzi. Oczywiscie nie zarobisz tutaj 2000 euro, no ale czego wymagac, skoro jezyka znac nie musisz, doswiadczenia szczerze tez nie musisz miec, tylko checi do roboty. przyjedz i ocen sama prace

Mloda

Witam. Interesuje mnie oferta pracy w tej firmie przy logistyce pakowanie książek płyt i karmy w Niemczech. Czy ktoś może napisać jakie warunki mieszkaniowe i zarobek?

Lizus

kurde, da radę przeżyć, styczeń może ciulowy, ale ja w grudniu wyszedłem na czysto dostając 1150 euro.

anonimmmm

sory ale jak ktoś jest nierobem i chce wyjechać do pracy odpoczywać to zawsze coś nie pasuje. Jak dla mnie nie jest źle. w klosterparku mieszkałem i szczurów nie widziałem, więc to jakaś ściema. Warunki nie były nawet takie złe. Jak komuś się nie chce pracować to niech nie wyjeżdża i tyle. Ja już trochę pracuję i jakos nie mam problemu.

QW
@anonimmmm

hahah nie rozsmieszaj mnie. Szczury byly sa i beda! Spytaj sie ludzi jak nie widziales na wlasne oczy, No chyba, ze wogole nie wychodzisz z pokoju to rozumiem. A praca raz jest raz nie ma, ogolnie czlowiek nie dorobi sie przez KS. Wyzysk i slabe zarobki, to juz wole w Polsce pracowac za 3000 zl

mirek
@QW

zawsze mozna robic to samo pod poznaniem z godzinnym dojazdem do pracy za 2tysie, oczywiscie jak wyrobisz premie, a i za pokoik ze studentem tez trzeba odliczyc 500zl minimum. A zreszta jak niektorych po tygodniu wywalaja to chyba warto sie zastanowic nad swoimi kwalifikacjami do jezdzenia wozkiem a nie uczciwoscia lub nie samej firmy, skoro niektorzy juz pol roku siedza. W niemczech magazynow duzo wiec moze wearto wziasc sie do roboty a nie narzekac.

jaaaa

Karta ubezpieczeniowa to chyba z nfz a nie z agencji, wiec to raczej nie ich wina

PO dwóch tygodniach pracy od razu dostaliśmy tydzień wolnego. Karty ubezpieczeniowej nie otrzymaliśmy przez prawie 2 miesiące

Zawiedziony

Witam, z całego serca nie polecam wyjazdów przez słynna firmę KS service, co prawda słynny koordynator się zmienił ale wątpię aby praktyki w firmie się zmieniły. Wyjeżdżając z tą firmą trzeba się nastawić na sporo dni wolnych ( może ktoś lubi) trzeba się nastawić na kilku dniowe opóźnienia z wypłatą przelaną na konto po kilkunastu telefonach wykonanych do Szczecina. Kartę EKUZ polecam wyrobić sobie jeszcze w Polsce bo się może okazać że po 8 tyg nadal się jej nie będzie miało i w razie W jest zonk. Były sytuacje ze ludzie po 10 dniach od przyjazdu usłyszeli że mają tydzień wolnego i mogą na ten czas jechać do domu :P no przez 10 dni to zarobili taką kasę i tak się napracowali że urlop jak najbardziej pożądany. Różnych historii można przytaczać bez końca. Pozdrawiam

ela

lepsze zarobki?? hahahha nie rozsmieszaj mnie! umowa polska, ubezpieczenie polskie, czyli nie mozna leczyc sie za granica. Po odjeciu wszystkich kosztow wychodzi 5.5 euro/h ! I myslisz, ze podszkolisz jezyk? Lepiej podszkolisz sie na kursie w Polsce, bo za granica w pracy 90% polakow wiec nie ma mowy o jakiejkolwiek nauce

joannaj

Proszę o wyjaśnienie czemu ludzie wrócili z długami? za co tam trzeba było płacić? Joa

Pracowałem miesiąc

Pan Rajmund nierób straszny w godzinach pracy często piję kawę z panią Anną i ludzi ma gdzieś,odmawia ludziom pomocy i straszy zwolnieniami kto bedzie na niego donosił tego zwolni szkoda dalej pisać bo brak słów o tym PAJACU.

Rhenus

Potwierdzam to co wyżej napisane. Jest co raz mniej pracy, KS ściąga ludzi z Polski a oni siedzą na mieszkaniach, bo nie ma pracy. Nie przyjeżdżajcie tutaj, unikajcie jak tylko się da!

przepraszam pomylka, ja dostalem za 120h-600euro. Wychodzi na to, ze za 160h wyszloby ponad 800e. Kolega za ponad 150h dostal 720euro.

ert

Rajmund trzyma z Anka i chodzi do niej na kawki w godzinach swojej pracy. Nie jest wtedy dostepny dla pracownikow. Jego psim obowiazkiem jest poswiecenie tego czasu pracownikowi a nie kawka z kolezanka

paweł

Hej!Kolego czy tam Koleżanko my mieszkamy tu już długo więc nie pajacuj co,może twoim pragnieniem jest praca za 1900 euro własna sprzątaczka,praczka OBUDŹ SIE CZŁOWIEKU TO PO CO TU PRZYJECHAŁEŚ CO KSIĄŻĄTKO MYŚLAŁO,ŻE GO GŁASKAĆ BĘDĄ TULIC I DARMO PIENIĄDZE DAWAĆ NIE ROBOLU TY JEDEN TO PRACUJ W SWOJEJ MIEŚCINIE PO 12 GODZIN ZA MARNE 1600 POLSKICH ZŁOTYCH A DAJ SPOKOJNYM LUDZIA ŻYĆ NIE JEDEN MARZY ŻEBY CHOĆ SIĘ TU DOSTAĆ BY TROCHE GROSZA WIECEJ ZAROBIC ZAMIAST NARZEKAĆ TO DO UCZCIWEJ PRACY SIĘ ZABIERAJ.A CO DO PANI ANI NIE JEDNEMU Z NAS POMOGŁA I TO WE WSZYSTKICH SPRAWACH ALBO SZUKAŁA WYJŚCIA U INNYCH CO DO SYFU MYŚLĘ ZE ONA TEGO SAMA NIE ZROBIŁA A MIESZKAŃCY JACY TU PRZEBYWAJĄ TRZEBA BYŁO SŁUCHAĆ REGULAMINU. A JAK CI NIE ODPOWIADAŁO MIESZKANIE I PRACA TO TRZEBA BYŁOy WRÓCIĆ DO DOMU .NIE SŁUCHAJCIE TEGO SNOBA CO SAM ZA SOBĄ NIE UMIE NIC ZROBIĆ.BYWAŁEM JUZ W WIELU MIEJSCACH I ZAWSZE POLACY NISZCZYLI ,BRUDZILI OGÓLNIE BRAK POSZANOWANIA I NIE JEDEN NA KLOSTERPARK WRÓCIŁ I DZIĘKOWAŁ ,ZE ISTNIEJE.A DWA JAK BĘDZIESZ SZEFEM ANI TO MOŻESZ RZĄDZIĆ NIĄ JAKO PRACODAWCA I USTALAĆ CO I KIEDY MA ROBIC TO RAZ A CO DO POKOI SĄ CZYSTE I NIE ZAZDROSZCZĘ JEJ TEJ PRACY BO MUSI SIE UŻERAĆ Z TAKIMI JAK TY W DODATKU NA TE WSZYSTKIE BUDYNKI JEST SAMA A MA TYLKO 2 RĘCE A TU JEST NAS ZE SŁOWAKAMI OKOŁO 130 OSÓB WIĘC JAK W JEDNYM MIEJSCU ZROBISZ TO JUZ W DRUGIM NASRANE.A CO DO SZCZURKA JAK DOMY MAJA DRZWI OTWARTE,A MIESZKASZ W ŚRODKU LASU ZAŚ W BUDYNKU JEST CIEPLO TO RUSZ GŁOWA NIE BĘDZIE TO DLA KAŻDEGO STWORZENIA KUSZĄCE TO JEDNORAZOWA HISTORIA ZRESZTĄ I CO CIE TAK DZIWI CO TY W PIWNICY NIE MASZ MYSZ,SZCZURÓW? CO DO RESZTY MOGŁO BY BYC FAKTYCZNIE CIEPLEJ W POKOJACH CO DO WODY MI JAKOS NIE BRAKOWAŁO CIEPŁEJ NO CHYBA,ŻE BYŁA JAKAŚ AWARIA I CO W TYM DZIWNEGO JAK BY W INNYCH MIEJSCACH TEGO NIE BYŁO. WIESZ CO CHWAŁA,ZE TACY JAK TY Z SŁABA PSYCHA (,BO POWIEDZIEĆ O KIMŚ GRUBY TO BRAK WYCHOWANIA I KULTURY)WRACAJĄ DO DOMU I POPATRZ NA SIEBIE A POTEM OCENIAJ INNEGO ZYCZE CI POWODZENIA BEZ URAZY

ktoś

Pracę można stracić w każdej chwili, tak po prostu. Ostrzegam.

jo

oszukują jak się da i na czym się da, szkoda czasu....

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.