Opinie o Delivery Duck Monika Dzikowska w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Delivery Duck Monika Dzikowska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Delivery Duck Monika Dzikowska o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delivery Duck Monika Dzikowska w Gdańsk

Administrator Nowy wpis

W Gdańsk Delivery Duck Monika Dzikowska poszukuje osoby na stanowisko Kurier. Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacji, daj znać, jak on wyglądał. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Pracowałem w inpost u Donalda który obsługuje gdansk wrzeszcz To jest istny koszmar Paczkami Rzucają jak kamieniami Na moje pytanie dlaczego tak robią odp że mają klientów i paczki w (usunięte przez administratora) Bluzgaja przy klientach i w magazynie ublizeja klientom Wymagania mają że w ciągu 2 dni mam znac cały gdansk i rozwieźć astronomiczne ilości pączek Praca 12 13 godzin bez umowy badań stroju tel nawigacji uchwytu ubrań firmowych wszystko ja mam miec a to mi służy do pracy powinien dać pracodawca aż się prosi o inspekcję pracy Samochody nie sprawne uszkodzone. Światła pasy słabe światło w bagażniku gdzie są paczki musiałem tel świecić bez gaśnicy Jeżdżą nie przepisowo i kurierom nakazują aż się prosi o kontrolę policji Odnoszenie się do ludzi krzykiem nie umieją normalnie rozmawiać Walą na ty nie na pan Mało tego nie zapłacili mi A szef donald się na mnie rzucił mam rozwalone kolano i reke Kłamią w ogłoszeniach że od 4000 do 5500 tak naprawdę jest minimum 2500 Szef mi ubliżał groził że mnie załatwi policja straszył że powie ze ukradłem paczki co jest klamstwem Tel tego człowieka Donalda z inpost pruszcz gdanski 536 882 313 wystrzegajcie się go kłamca (usunięte przez administratora) wulgarny arogancki dno człowieka (usunięte przez administratora) do dechy Wyzyskać człowieka do cna i wykorzystac żeby pracował za darmo Tak się pracuje w inpost Współpraca z inpost to koszmar Zastanawiam się nad doniesieniem na policję i do inspekcji pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Delivery Duck Monika Dzikowska - Gdańsk

Firma Delivery Duck Monika Dzikowska prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Kurier, Gdańsk - Kwiecień 2024

Czy pracujesz w firmie Delivery Duck Monika Dzikowska lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Delivery Duck Monika Dzikowska?

Zobacz opinie na temat firmy Delivery Duck Monika Dzikowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Delivery Duck Monika Dzikowska
  • Konstantego Bergiela 3 lok. 29