Bonprix Sp. z o.o.

Opinie o Bonprix Sp. z o.o.

Nowa

Jestem nowa i z obserwacji mogę się już wypowiedzieć .Praca jak każda inna nigdzie nie posadzą trzeba robić i tyle w temacie trzeba pracować raz zrobisz normę raz nie .Firma zawsze wypłaca pieniądze na czas socjal to też bardzo przyjemna sprawa w tej firmie .No oczywiście zawsze jest każdemu mało i każdy chce więcej takie czasy . (usunięte przez administratora)

Pudelek

To forum o pracy, a nie portal plotkarski.

Pudelek

To sobie gadajcie między sobą, a nie na publicznym forum Są pewne granice przyzwoitości...

Dyzia

Sprawa zamknięta?

Mila

Czy opieka medyczna przysługuje od razu czy po jakimś okresie próbnym? Miałam tak w poprzedniej pracy, że po miesiącu dopiero była i chciałabym wiedzieć wcześniej jak jest tutaj

xo
@Mila

jest po 3 miesiącach

Mila
@xo

Dobra, super, dziękuję

Powinniście podawać imiona tych osób. Niech się wstydzą za swoje zachowanie. Może to ich czegoś nauczy?

@Anonim

RODO, więc lepiej chyba zostawić te rzeczy dla siebie ;)

Bloom
@Anonim

Myślę, że nie trzeba podawać. Osoba o której mowa, jak przeczyta będzie wiedziała, że to o niej mowa. A druga kwestia RODO obowiązuję :-)

xxx

Kobieto, brakarki nie są zatrudniane w oparciu o umowy zlecenia. Pracowałaś jako osoba zatrudniona przez agencję pracy tymczasowej i tam kieruj swoje żale a nie wylewasz pomyje na nic nie winną firmę! za takie oskarżenia bonprix powinien ci założyć sprawę o zniesławienie

ABC

Nie jest to prawda co wypisujesz, będąc na umowie zlecenie masz prawo iść na L4 z różnych względów to raz dwa pracując przez agencję masz coś takiego jak płatne L4 po przepracowanych 90 dniach za które po tym czasie jest płatne. Pracodawca nie ma prawa rozwiązać z Tobą umowy będąc na zwolnieniu.

SOLIDARNA Z UKRAINĄ

Daabi

Przyjmuja teraz? Jak tak to na jakie stanowiska?

Konrad
@Daabi

Są oferty. Ja na dyspozytora np startuję.

Che
@Daabi

Przyjmują, ale głównie na specjalistyczne stanowiska.

Che
@Daabi

Na pracuju są oferty, obczaj sobie.

Ktoś
@Che

Witam. Są oferty nawet na stronie firmy, ale co z tego jak aplikujesz i nikt nie odpowiada. Czasami zastanawiam się dlaczego tak jest. Pozdrawiam.

Bebe

Jestem zawiedziona sześć tygodni temu zamówiłam towar ,zapłaciłam za niego i czekam

@Bebe

Aż tyle czekasz? Próbowałaś się kontaktować z firmą w tym czasie? Jeśli tak, to co ci mówili?

kafar
@Bebe

No dokładnie to kontaktuj się z firmą bo tutaj raczej jest miejsce na pisanie o pracy a nie o takich rzeczach.

gonia

Ktoś jest na stanowisku dyspozytor? Jak praca?

xx
@gonia

ale co chcesz konkretnie wiedzieć?

@gonia

jak to na dyspozytorce, raczej jest co robić, ale nie narzekam, bo nie ma na co

@Lidzia

Dużo obowiązków? Pracy się nie boję żeby nie było tylko tak dla rozeznania pytam.

@gonia

Trochę tego jest, jak z resztą widać po samym ogłoszeniu, ale jak wchodzisz w taki rytm dnia to jest spoko

@Lidzia

Aha czyli to po prostu kwestia przyzwyczajenia tak? To dobrze bo ja ogólnie już tak pracowałam podobnie więc myślę że wiem o co chodzi.

@Lidzia

A pomagają w miarę ludzie?

@Lidzia

A dobrze płacą? Bo jak dużo obowiązków to pewnie kasa też dobra? ;d

@gonia

Moim zdaniem tak, jak pracowałaś na podobnym stanowisku to nie powinnaś mieć problemu z wdrożeniem się i załapaniem tematu

@Leszek

właściwie to napisałam, że trochę tego jest, a nie, że jakoś nadwymiar. Zgodnie ze stanowiskiem, raczej w każdej pracy masz obowiązki, a nie siedzisz pół dnia bez niczego do roboty.

Zastanawiam się...

Cześć. Niedługo mam rozmowę na stanowisko Specjalista działu utrzymania ruchu. Wiecie może jak wygląda wartość wynagrodzenia oraz ogólnie praca na tym stanowisku?? Co do mojego doświadczenia na podobnym stanowisku w innej firmie to mam 4 lata takiej praktyki.

Były
@Zastanawiam się...

Ogólnie dobra fucha. trzeba sobie szukać zajęcia. Niestety Firma wybierała ostatnio nieodpowiednie osoby na te stanowisko i po kilku miesiącach musiała szukać nowych. Najlepszy był jeden co non stop czerwony przychodził. Przepracował miesiąc i tyle go widzieli

Hej! Od ponad pół roku widzę że co jakiś czas firma szuka specjalisty ds.BHP, mam pytanie czy trudno jest się dostać na to stanowisko? Wysyłałam już CV a firma się wciąż nie odzywa.

Hellcat

Jest dobra atmosfera, a to dla mnie mega ważny czynnik, jak kiedyś pracowałem z mrukami, do których nawet gęby nie dało się otworzyć, to mi nie było do śmiechu, ale tutaj życzliwie jest

@Hellcat

Mogę podpytać w jakim dziale? Bo właśnie się przymierzam na dyspozytora i chciałbym się dowiedzieć przed wszystkim jaki panuje klimat.

@Mobi

z tego co wiem to tam nie jest źle, ale wiesz, po plotkach to czasami nie za wiele można się spodziewać. lepiej się przekonać na własnej skórze. nawet jak stwierdzisz ze nie chcesz tu pracować no to na siłe nikt cie trzymać nie będzie.

@..

Rozumiem, że jest najpierw jakiś okres próbny w razie czego?

Bon

3 miesiące jesteś na zleceniu, potem mogą ci dac umowe o prace

@Bon

Umowe o prace na jaki okres później?

Ona
@Mobi

ja miałam na rok a potem na nieokreślony jak dobrze pamiętam ale nie wiem jak teraz

Asia
@Hellcat

No super mruki szkoda że sami Ukraińcy pracują. Chyba połowa.

Nie
@Asia

NiE

kickit
@Asia

I co w związku z tym? Chcesz się pochwalić na forum, że masz ksenofobiczne naleciałości, czy co?

Bonprix Sp. z o.o. szuka kogoś na to stanowisko Asystentka. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

ee

o pracy ogólnie czy o tym konkretnym stanowisku???

Drum

Gdyby nie wyprowadzka to nadal bym tu pracował

Wer
@Drum

Możesz powiedzieć coś więcej? Na jakim pracowałeś stanowisku?

@Wer

Pracowałem jako magazynier, dział spedycji, ale to już dłuższy czas temu

@Wer

Co jeszcze więcej miałbym powiedzieć? Jakieś konkrety chcesz wiedzieć?

@Drum

Sorry, źle zaznaczyłem, miało być oczywiście jako "były pracownik" no ale to wynika z kontekstu

Wer
@Drum

A to co innego niż bym chciała ale dzięki.Ale ogólem to warunki pasowały tak?

Piotr G.

Na czym polega praca mężczyzn na magazynie A ? Jak wyglądają relacje przełożony, pracownik?

Ktosiek
@Piotr G.

Zależy. Jak ktoś jest w porządku dla przełożonego, to i przełożony będzie w porządku. Ale wiadomo, że trzeba robić swoje i nie oczekiwać cudów.

Piotr G.
@Ktosiek

Jasne. Dzięki

Liszaj
@Ktosiek

Czyli jesteś miły i nie masz własnego zdania i przytakujesz. Od czasu do czasu donosisz

smutne
@Liszaj

pamietaj że każdy mierzy swoją miarą

haha
@Liszaj

mówisz tak dlatego że sam tak robisz? żeby rzucać takie oskarżenia to trzeba mieć o czymkolwiek pojęcie a ty to chyba jesteś odklejony od rzeczywistości

Uncle

Warto zaglądać na oficjalne strony, aby być na bieżąco. Ja mam jednak pytanie na które odpowiedzi na oficjalnej stronie nie znalazłem. Czy mógłby ktoś napisać mi, czy firma ta przyjmuje do pracy osoby bez doświadczenia zawodowego?

nany41
@Uncle

zależy na co chcesz iść ale ogólnie coś tam znajdziesz.

Arina
@Uncle

są takie stanowiska które nie wymagają doświadczenia. ale to zależy o jakie konkretnie chodzi. każdy kiedyś zaczyna więc i tutaj można zacząć wstępnie

wat
@Uncle

na brakarkę możesz iść jak chcesz

Uncle
@wat

Ale to praca profilowana raczej dla kobiet, nie? Wnioskuję po nazwie, bo szczerze to nawet nie wiem na czym konkretnie ona polega

?
@Uncle

ale czemu niby ? tak z ciekawości pytam

AKA
@Uncle

To polega na tym, że się sprawdza czy są jakieś uszkodzenia i tak dalej, czy ogólnie towar jest okej

jenna
@AKA

no to wydaje się że praca dla obu płci bo w sumie co za różnica. praca to praca

jenna
@AKA

są jakieś limity??

Ktosiek
@jenna

Brakarką może być tylko kobieta, mężczyźni to głównie magazynierzy.

AKA
@jenna

O jakie limity ci chodzi bo nie bardzo rozumiem?

A co się dzieja na zakładzie B-na meblach.Podobno straszny (usunięte przez administratora) ?

@ja

Gonitwa z norma i zastraszanie przez nadzór.Wytrzymalem pare miesiecy i stwierdziłem, że dość poniżania.

Radzixx

Kojarzy ktoś może ile trwa rekrutacja na magazyn? Może bym jeszcze zdąrzył wyrobić sobie UDT a jak nie to chciałbym zacząć od nowego roku dopiero. Myślicie, że tak się da? Nie wiem ile osób startuje ale ja bym się przyuczył na magazyniera i od razu może w trakcie by mi się te uprawnienia udało zrobić, nie wiem jak to tam wygląda. W każdym bądź razie jakbyście mieli jakieś informację to proszę o pomoc bo nie wiem czy startować jeszcze teraz czy już po nowym roku szukać czegoś.

Henio
@Radzixx

Ale wiesz że to trwa trochę?

Henio
@Radzixx

Nie chcę cie zniechęcać czy coś ale to ze dwa tygodnie minimum to raczej już po nowym roku. Ale próbuj, może akurat ci się tak poukłada dobrze

@Radzixx

Jezeli chcesz pracowac jako (usunięte przez administratora) roboczy to sie staraj na magazyniera za marne pieniądze...

@Henio

No wiem, skąd wniosek, że nie?

@Henio

Zdaję sobie sprawę, nie widzę powodu, aby miało mnie to zniechęcić

Ico
@Radzixx

co mu to za różnicę zrobi już teraz dwa tygodnie w te czy w tamte.

@Ico

No żadnej mi nie zrobi, tak jak napisałem wyżej.

@Radzixx

Jezeli chcesz trafic do (usunięte przez administratora), gdzie pracownik nie ma nic do powiedzenia tylko jest traktowany przez zarzadzajacych jako robol do wykonania czarnej roboty to sie dziwię sie dyrektorowi ze pozwala na traktowanie w ten sposób pracownikow ktorzy pracuja na jego pensję i dobro firmy.Ja wytrzymalem pare miesiecy i o tyle za długo.

Nowa

Jakie firma robi benefity dla pracowników np. na święta? Jest dofinansowanie Świąt lub urlopówka?

Mona
@Nowa

co to jest urlopówka??? na święta dają np bony zawsze

Citra

Słyszałam, że przyjmują głównie agencje i OK, rozumiem to, ale czy po jakimś czasie układającej się współpracy jest szansa przejść pod firmę?

Sapa
@Citra

Tak

Sapa
@Citra

Jeśli będą z ciebie zadowoleni, po 18 miesiącach biorą cie pod siebie i dają ci umowe o prace

Julia
@Sapa

Półtora roku na umowie zlecenie to starsznie długo. Czy jesteś szansa przejść na umowę o pracę szybciej?

@Julia

Jeśli są z kogoś zadowoleni, to umowę o pracę można dostać nawet po 5 miesiącach.

Hania
@pracownik

ooo i to już zupełnie co innego, dobrze wiedzieć

Panterka
@Hania

jak ktos ma tam umowę o pracę to raczej zostaje na dłuzej?

remmi
@Panterka

Indywidualna kwestia, nie da się tak zbiorczo powiedzieć za wszystkich w uogólnieniu

Teria
@pracownik

zadowoleni czyli co? jak ktoś robi dobrze to co do niego należy czy trzeba sie wykazać ponad swoje obowiązki?

@Teria

jeśli widzą, że wyrabiasz już normę i ogarniasz już wszystko co masz robić, nie trzeba się wykazywać ponad obowiązki

Berna
@pracownik

Tak, to nie jest jakaś wielka łaska, że ktoś daje umowę o pracę bo to po prostu jest uczciwe, każdy sobie chce wziąć l4 jak jest chory i tak dalej. Raczej tu chodzi o to właśnie, żeby robić w ramach swoich obowiązków te 100% i nie ma wtedy problemu z umową. Przynajmniej ja nie miałam. No i wtedy to już i składki i wszystko także też bardziej stabilnie się człowiek czuje tak na swoim miejscu, myślę.

Teria
@Berna

ok, dzięki wielkie

Ona
@Berna

Niektórym bardziej zlecenie pasuje jak gdzieś sie uczy jeszcze

Masakra
@Ona

Nie wyobrażam sobie jeszcze się uczyć. Podziwiam takich ludzi...

Kojarzycie, czy będą się szykować przyjęcia nowych ludzi w nowym roku?

Zostaw merytoryczną opinię o Bonprix Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Bonprix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonprix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 335.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonprix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 223, z czego 41 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 108 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bonprix Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bonprix Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bonprix Sp. z o.o.