NEXUS-GROUP Sp. z o.o.

Opinie o NEXUS-GROUP Sp. z o.o.

Roman

(usunięte przez administratora) na wielką skalę! Wyszukiwałem ofert (usunięte przez administratora) sezonowej i natknąłem się na fałszywą ofertę obiecującą pracę, która nie istniała. To (usunięte przez administratora) które miało na celu wyłudzenie pieniędzy lub danych osobowych. Ostrzegam wszystkich przed podchodzeniem do podobnych ofert z dużą rezerwą. Na szczęście firma Nexus group pomogła w odzyskaniu gotówki polecam .

Janek

To absolutnie niedopuszczalne! Zgłosiłem się po darmowe próbki produktów lub suplementów, jednak po podaniu moich danych osobowych i adresu dostawy, zostałem obciążony za pełną wersję produktu bez mojej zgody. To manipulacja i naruszenie zaufania klienta. Ostrzegam wszystkich przed korzystaniem z takich ofert i zachęcam do dokładnego czytania warunków przed udostępnieniem swoich danych osobowych.dzieki kancelari Nexus gropu odzyskałem pieniądze

Maciek

Ostrzegam przed programem inwestycyjnym opartym na kryptowalutach który obiecuje wysokie zwroty ale w rzeczywistości jest to kolejne (usunięte przez administratora) typu piramida. Nie dajcie się nabrać na te obietnice zbyt szybkich zysków to klasyczny schemat piramidy finansowej który doprowadzi do straty pieniędzy dla większości uczestników. Firma Nexus Group na szczęście pomogła odzyskać moje pieniądze. Polecam

Madzia

Podpisałam umowę internetu . Po zapłaceniu opłaty usługi nie dotarła do mnie paczka . Zrozumiałam ze zostałam (usunięte przez administratora) Na szczęście koleżanka poinformowała mnie ze miała kiedys podobna sytuacja. Skorzystała z firmy Nexux group udało jej się odzyskać skradzione pieniądze. To również zadzwoniłam i opowiedziałam swoją tragedię. Firma od razu zaoferowała pomoc po nie całych 2 tygodniach odzyskałam cale pieniądze które straciłam dzięki firmie Nexus group . Polecam .

Handlowiec

Rozmowa o niczym, główne pytania dotyczące tego ile chce zarabiać. Klientów trzeba poszukiwać we własnym zakresie, nie jest istotne czy dłużnik zapłaci, chodzi o sam fakt, aby podpisać umowę. Nie mam doświadczenia w sprzedaży, wolałbym obsługę klienta, (usunięte przez administratora)

Rozmowa o niczym, główne pytania dotyczące tego ile chce zarabiać. Klientów trzeba poszukiwać we własnym zakresie, nie jest istotne czy dłużnik zapłaci, chodzi o sam fakt, aby podpisać umowę. Nie mam doświadczenia w sprzedaży, wolałbym obsługę klienta, niż wciskanie ludziom kitu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Waldek

Nexus był nieocenioną pomocą, gdy stanąłem w obliczu fałszywych loterii i konkursów online. Ich wsparcie pozwoliło mi przejrzeć całą sytuację i uniknąć pułapki która polegała na próbie wyłudzenia opłaty wstępnej lub danych osobowych w zamian za nieistniejącą nagrodę. Dzięki ich szybkiej i skutecznej interwencji uniknąłem potencjalnych strat. Gorąco polecam ich profesjonalizm każdemu

Magdalena

Otrzymałam wsparcie od Nexusa w załatwieniu sprawy dotyczącej nieuczciwej aukcji online. Pomogli mi odzyskać środki po tym jak wystawiony przedmiot okazał się nieistniejący lub niezgodny z opisem. Ich profesjonalizm i skuteczność w rozwiązaniu tego problemu zasługują na pochwałę. Dzięki nim mogłam odzyskać zastrzeżone fundusze i uniknąć straty. Gorąco polecam ich usługi wszystkim którzy napotykają podobne trudności przy zakupach online.

Po intensywnej (usunięte przez administratora) zespołu Nexus udało się odzyskać kontrolę nad moim kontem bankowym a także zidentyfikować sprawców ataku. Dzięki ich współpracy z organami ścigania sprawcy zostali zatrzymani i postawieni przed wymiarem sprawiedliwości. To był ważny krok w zapewnieniu bezpieczeństwa nie tylko dla mnie ale także dla innych potencjalnych ofiar tego rodzaju ataków. Dzięki Nexusowi mogłem odzyskać spokój i pewność, że moje dane są bezpieczne.

Błażej

Chciałbym podzielić się moim doświadczeniem z firmą Nexus, która okazała się niezwykle pomocna w procesie odzyskania moich środków po nieudanej transakcji na aukcji online. Kiedy odkryłem, że przedmiot, który zakupiłem, nie istniał lub nie spełniał opisu, byłam zrozpaczony. Jednakże, dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu pracowników Nexus, udało mi się odzyskać pieniądze, które straciłem. Ich skuteczne podejście do rozwiązania problemu oraz szybka reakcja sprawiły, że czułem się zaopiekowany i wspierany w trudnej sytuacji. Polecam firmę Nexus każdemu, kto znalazł się w podobnej sytuacji, ponieważ mogą Państwo być pewni, że zostaną Państwo obsłużeni z należytą troską i profesjonalizmem. Dziękuję Nexus za pomoc i wsparcie w tym trudnym czasie.

Włodzimierz

W pewien deszczowy wieczór otrzymałem podejrzanie wyglądającą wiadomość e-mail, która sugerowała, że wygrałem niesamowitą nagrodę. Niepewny, lecz zaciekawiony, otworzyłem załącznik który okazał się być złośliwym oprogramowaniem. Po chwili moje konto bankowe zostało zhakowane a dane osobowe skradzione. Zrozpaczony udałem się do Nexus gdzie spotkałem eksperta od cyberbezpieczeństwa. Z ich pomocą usunięto złośliwe oprogramowanie z mojego komputera i wzmocniono zabezpieczenia aby chronić się przed przyszłymi atakami. Dzięki ich szybkiej i profesjonalnej pomocy udało mi się uniknąć większych strat i nauczyć się, jak chronić się przed podobnymi zagrożeniami w przyszłości.Po intensywnej (usunięte przez administratora) zespołu Nexus udało się odzyskać kontrolę nad moim kontem bankowym a także zidentyfikować sprawców ataku. Dzięki ich współpracy z organami ścigania sprawcy zostali zatrzymani i postawieni przed wymiarem sprawiedliwości. To był ważny krok w zapewnieniu bezpieczeństwa nie tylko dla mnie, ale także dla innych potencjalnych ofiar tego rodzaju ataków. Dzięki Nexusowi mogłem odzyskać spokój i pewnośc że moje dane są bezpieczne.

Podczas próby dokonania zakupu przez internet natknąłem się na podejrzanie niską cenę za produkt. Po dokładniejszym dochodzeniu okazało się, że to była próba oszustwa. Jednak dzięki Nexusowi udało mi się odzyskać środki, które były już prawie stracone. Dzięki ich szybkiej reakcji i wsparciu udało się uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji finansowych.

Bronisław

Kiedy wpadłem w pułapkę fałszywej strony internetowej udającej mój bank poczułem się kompletnie bezradny. To było przerażające odkryć, że moje dane mogą być w niebezpieczeństwie. Jednakże dzięki Nexus, która szybko zareagowała na moje zgłoszenie udało mi się odzyskać kontrolę nad sytuacją. Ich ekspertyza pozwoliła mi zrozumieć, co się stało, i podjęć niezbędne kroki w celu zabezpieczenia moich danych. Teraz, dzięki ich wsparciu, czuję się bardziej pewny i zabezpieczony online.

Chciałbym podkreślićże dzięki szybkiej reakcji i pomocy Firma Nexus pomogła mi odzyskać dostęp do mojego konta oraz złapać złodziei Ich skuteczna forma wsparcia pozwoliła mi szybko zareagować na atak phishingowy i zapobiec większym stratom. Jestem wdzięczny za ich profesjonalizm i wsparcie w tym trudnym czasie.

Mateusz

Kupiłem przez portal sprzedażowy talerze porcelanowe, ale po otrzymaniu kilka z nich było pękniętych. To niedopuszczalne, żeby jakość produktów była tak niska. Kontakt z firmą w sprawie reklamacji był utrudniony, a obsługa klienta nie była wystarczająco pomocna. Bardzo niezadowolony z doświadczenia zakupowego i jakości produktów. Firma Nexus group bez żadnego zastanawiania zaoferowała pomoc. Po kilu tygodniach otrzymałam zwrot wszystkich kosztów dziękuję firmie za pomoc .

Piotrek

U mnie sprawa tego typu .Niestety muszę zawiadomić że zakupiony przez mnie pies posiada podrobiony rodowód. Jest to niezwykle nieetyczne i problematyczne. Nie tylko zostałem wprowadzony w błąd co do pochodzenia psa, ale także nie mam pewności co do jego zdrowia i linii genetycznej. Zachęcam innych potencjalnych nabywców do ostrożności i do upewnienia się, że każdy pies, który zamierzają kupić pochodzi z godnej zaufania hodowli a jego dokumentacja jest autentyczna. Postanowiłam zgłosić się do prawnika . Wybrałam kancelarie Nexus Group z powodu dobrych opini . Firma pomogła dostrzec mojej prawdy otrzymałam wzrost pieniędzy .

Dorian

Kupiłem odkurzacz, ale gdy go otrzymałem, brakowało kilku istotnych części. To niedopuszczalne, żeby produkt był dostarczony w niekompletnym stanie. Kontakt z firmą w sprawie brakujących części był uciążliwy.Jestem bardzo rozczarowany jakością obsługi klienta i stanem dostarczonego produktu. Kancelaria pomogło mi w odzyskaniu całych pieniędzy dziękuję

Aleksander

Zamówiłem radio do samochodu, ale po otrzymaniu okazało się, że nie działało. Kontakt z firmą był bardzo trudny, a obsługa klienta nie była pomocna ani uprzejma. Po kilku próbach naprawy, nadal nie działa. Totalna strata czasu i pieniędzy. Poleciłem się kancelari czy w tym przypadku mogę coś zrobić dali mi.nadzieje. po nie całym miesiącu odzyskałem pieniądze jestem zadowolony . Polecam firmę Nexus Group

Patrycja

Nexus okazał się niezwykle pomocny w mojej sytuacji jako kobiety, gdy dozorca zaniedbał obowiązek odśnieżania chodnika, co doprowadziło do poważnego złamania nogi. Właściciel posesji odmówił wypłaty odszkodowania, twierdząc, że teren był odśnieżony. Dzięki zaangażowaniu Nexus udało się zebrać niezbędne dowody potwierdzające zaniedbanie i uzyskać sprawiedliwe odszkodowanie za poniesione straty i cierpienie. Jestem im ogromnie wdzięczna za pomoc w tej trudnej sytuacji.

Jerymy

Doświadczenie z Nexus było niezwykle pozytywne. Pomogli mi odzyskać środki, które zostały wysłane przez pomyłkę na inne konto osoby, która unikała zwrotu. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi udało się rozwiązać tę sytuację, zapewniając sprawiedliwe rozliczenie i zakończenie problemu. Polecam Nexus wszystkim potrzebującym skutecznej pomocy w podobnych sytuacjach.

Mirek

Po złej diagnozie lekarza, która doprowadziła do poważnych komplikacji zdrowotnych skontaktowałem się z firmą Nexus aby uzyskać pomoc w walce o odszkodowanie. Dzięki ich profesjonalnemu wsparciu i determinacji udało mi się wywalczyć sprawiedliwe odszkodowanie, które w znaczący sposób pomogło mi w dalszym leczeniu i rehabilitacji. Gorąco polecam firmę Nexus każdemu, kto potrzebuje pomocy w walce o swoje prawa. Dziękuję za Waszą niezawodną pomoc

Damian

Dostarczono mi szczegółowe informacje na temat procesu odzyskiwania moich środków, co pozwoliło mi lepiej zrozumieć jego przebieg i czas trwania. Doceniam to, że ktoś z firmy zechciał mi pomóc i udzielić fachowych porad. Bardzo dziękuję za wsparcie i pomoc. Pozdrawiam cały zespół z uznaniem.

Zostaw merytoryczną opinię o NEXUS-GROUP Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NEXUS-GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NEXUS-GROUP Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NEXUS-GROUP Sp. z o.o.