NEXUS-GROUP Sp. z o.o.

Opinie o NEXUS-GROUP Sp. z o.o.

Dominika

Miałam duże obawy co do pomocy firmowej po negatywnym doświadczeniu z oszustwem co skłoniło mnie do utraty zaufania. Jednak po dokładnej analizie zdecydowałam się dać szansę. Teraz dzięki profesjonalizmowi Nexus Group odzyskałam swoje pieniądze. Ich świetny kontakt i indywidualne podejście do klienta zasługują na polecenie. To było wartościowe doświadczenie, za które jestem wdzięczna.

Maciek

Korzystam z Nexus Group od około pół roku i ostatnio udało się odzyskać jeden mniejszy przelew. Dział prawny zapewnia mnie, że to tylko początek i dobry znak na drodze do odzyskania reszty pieniędzy wkrótce. Mam nadzieję, że całość zostanie odzyskana. Proces przebiega bardzo sprawnie, co dodaje mi optymizmu.

Magda i Marek

Jesteśmy pełni wdzięczności za Wasze niezwykłe zaangażowanie i wsparcie. Bez Waszej nieustannej determinacji i pomocy, nie wiem, jak byśmy sobie poradzili. Serdecznie polecamy Wasz zespół każdemu w potrzebie. Dziękujemy z całego serca i pozdrawiamy Was wszystkich.

Łukasz

Zachęcam do skorzystania z usług Nexus Group w sprawach związanych z kryptowalutami. Ich profesjonalne podejście oraz skuteczne działania przyniosły mi nie tylko rozwiązanie problemu, ale również pewność, że mam za sobą solidnego partnera w tego typu sprawach. Gorąco polecam ich każdemu, kto potrzebuje wsparcia w dziedzinie krypto. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Handlowiec

Rozmowa o niczym, główne pytania dotyczące tego ile chce zarabiać. Klientów trzeba poszukiwać we własnym zakresie, nie jest istotne czy dłużnik zapłaci, chodzi o sam fakt, aby podpisać umowę. Nie mam doświadczenia w sprzedaży, wolałbym obsługę klienta, (usunięte przez administratora)

Rozmowa o niczym, główne pytania dotyczące tego ile chce zarabiać. Klientów trzeba poszukiwać we własnym zakresie, nie jest istotne czy dłużnik zapłaci, chodzi o sam fakt, aby podpisać umowę. Nie mam doświadczenia w sprzedaży, wolałbym obsługę klienta, niż wciskanie ludziom kitu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Franek

Ja chcę podzielić się moim doświadczeniem z firmą Nexus Group. Ostatnio miałem problem z osobą, która uprzykrzała mi życie a ja nie wiedziałem, jak sobie poradzić. Wtedy postanowiłem skorzystać z ich usług i nie zawiodłem się! Dzięki ich niezwykłej szybkości i profesjonalizmowi udało mi się szybko ustalić dane tej osoby i rozwiązać ten problem. Gorąco polecam wszystkim którzy potrzebują szybkiej i skutecznej pomocy w podobnych sytuacjach. Dziękuję za pomoc!

Gienek

Oj to było naprawdę niesamowite doświadczenie Nexus Group naprawdę wzięli się ostro do roboty i odzyskaliśmy aż 100 tysięcy Zanim skorzystałem z ich usług, myślałem że straciłem nadzieję na odzyskanie tych pieniędzy ale oni naprawdę mnie zaskoczyli! Profesjonalizm zaangażowanie i skuteczność - wszystko to można przypisać Nexus Group. Naprawdę super, dziękuję bardzo!

Mikołajczyk

Prawdziwi profesjonaliści bez zbędnych owijania w bawełnę. Mimo że moja sprawa była nie do rozstrzygnięcia po gruntownej analizie otrzymałem tę informację. Przyznaję 5 gwiazdek za to że nie naciągali na dodatkowe koszty, gdy wiedzieli, że i tak nie ma szans na pomoc. Moja sprawa jest niezwykle skomplikowana i zawiła ale z pełnym zaufaniem oddaję ją w ręce prawdziwych profesjonalistów.

Jagoda

Jestem rozczarowana zakupem pierścionka przez internet, który okazał się być tombakiem zamiast deklarowanego materiału. To nieuczciwe i wprowadzające w błąd.Informacje podane przy zakupie okazały się fałszywe. Czytałam na internecie co mogę zrobić z tą sytuacją, pisało że to jest (usunięte przez administratora) i na tą są kodeksy karne więc postanowiłam znaleźć dobra kancelarie prawna. Przykuła mi uwagę kancelaria Nexus Group za dobre opinie . Postanowiłam zadzwonić i dowiedzieć się więcej. Zaoferowano mi pomóc. Od samego początku do końca byłam informowana o przebiegu sytuacji . Jestem szczęśliwa bo udało się wygrać i odzyskałam swoje pieniądze dziękuję firmie za pomoc. Polecam z całym szacunkiem.

Waldemar Kuczyński

Nie sposób przecenić zaangażowania i determinacji, jakie firma Nexus wykazała w prowadzeniu mojej sprawy związanej z odzyskiwaniem środków od nieuczciwego brokera. Choć wynik nie był całkowicie zadowalający, cały zespół nie oszczędzał wysiłków, podejmując wszelkie możliwe działania w celu odzyskania naszych pieniędzy. Ich profesjonalizm i determinacja zasługują na najwyższe uznanie.

Amadeusz

Serdeczne podziękowania dla Kancelarii Nexus za ich zaangażowanie w rozwiązanie mojej sprawy dotyczącej (usunięte przez administratora) na platformie zakupowej nie będę podawać nazwy żeby nie robić darmowej reklamy Zostałem (usunięte przez administratora) przez innego użytkownika, który nie zapłacił za przedmioty, które wysłałem przez paczkomat. Nexus nie tylko skutecznie pomógł mi odzyskać moje pieniądze, ale także wykazał się wyjątkową determinacją w namierzeniu (usunięte przez administratora) i uzyskaniu dodatkowego odszkodowania od platformy

Dominika

Chociaż firma Nexus nie bezpośrednio prowadziła moją sprawę dotyczącą kredytu frankowego, jedynie pośredniczyła, to z całą pewnością zasługują na polecenie. Dzięki ich wsparciu i profesjonalnemu pośrednictwu, moja sprawa zakończyła się wyrokiem sądowym i wypłatą należnego zwrotu z umowy. Gorąco polecam firmę Nexus każdemu, kto potrzebuje rzetelnej pomocy prawnej

Jacek.S

Zdecydowanie polecam Nexus Group! Doświadczyłem doskonałej obsługi i profesjonalizmu. Zespół jest kompetentny, elastyczny i skuteczny. Moje doświadczenia z nimi były bardzo pozytywne, a ich usługi zasługują na polecenie.

Magdalena

Doświadczyłam oszustwa przy zakupie chemii, która miała być niemieckiego pochodzenia, a okazała się najtańszym zamiennikiem. Jestem głęboko rozczarowana i zaniepokojona brakiem rzetelności w tym transakcji. Z żalem postanowiłam ukarać osobę która wciska ludzia podróbki. Więc podzwoniłam po kancelariach by uzyskać jakie Kolwiek wiadomości co mogę zrobić niestety kilka kancelari odmówiło pomocy . Dopiero kancelaria Nexus Group postanowiła pomoc . Bardzo szybko i sprawnie dopięli oszustwa bo miesiącu odzyskałam swoją gotówkę jestem szczęśliwa. Polecam firmę każdemu kto ma jakiekolwiek problemy .

Bogdan

Niestety, doświadczyłem nieuczciwej praktyki ze strony agencji reklamowej. Moje oczekiwania nie zostały spełnione, a obietnice nie zostały zrealizowane. Odradzam korzystanie z usług tej agencji, nie będę pisał jakiej ponieważ moje doświadczenie było rozczarowujące i niezgodne z obiecankami. Postanowiłem ze nie zostawię tego tak . Znajomy polecił mi firmę Nexus group . Po chwili zamyśleń postanowiłem działać . Zadzwoniłem do.kancelari . Obgadałem cało sytuację, powiedziano mi że rozwiążą mój problem. Myślałem że będzie trwało to dość długo ,na moje szczęście już po kilku dniach zadzwonili do mnie i poinformowali mnie że sprawa jest załatwiona a moje środki zostaną wzrucone . Dzięki firmie odzyskałem swoje pieniądze. Firma godna polecenia.

Wiktor

Chciałbym podzielić się moim niesamowitym doświadczeniem z firmą Nexus Group, która pomogła mi odzyskać stracone środki. Byłem w bardzo trudnej sytuacji, gdy straciłem pieniądze w wyniku (usunięte przez administratora) internetowego. Byłem zrozpaczony i nie wiedziałem, co robić.Wtedy usłyszałem o Nexus Group i postanowiłem skontaktować się z nimi w nadziei na pomoc. Od samego początku czułem się zaopiekowany i wsparcie, jakie otrzymałem od ich zespołu, było niesamowite. Pracownicy Nexus Group byli bardzo profesjonalni i empatyczni, słuchali mojej historii i zrozumieli moje obawy.Nexus Group przeprowadził dokładne dochodzenie w mojej sprawie, korzystając z zaawansowanych narzędzi i technik. Ich wiedza i doświadczenie w dziedzinie odzyskiwania środków były imponujące. Dzięki ich determinacji i wysiłkom udało im się zlokalizować i zidentyfikować oszustów.Nexus Group nie tylko pomógł mi odzyskać moje stracone środki, ale także zapewnił mi wsparcie emocjonalne i pewność, że jestem w dobrych rękach. Byłem pod wrażeniem ich profesjonalizmu i skuteczności w działaniu.Dzięki Nexus Group odzyskałem nie tylko moje pieniądze, ale także moje zaufanie do rynku finansowego. Ich praca jest nieoceniona i polecam ich usługi każdemu, kto znalazł się w podobnej sytuacji. Jeśli potrzebujesz pomocy w odzyskaniu straconych środków, nie wahaj się skontaktować z Nexus Group - są prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie.

Bogdan

Otrzymałem niezadowalającą obsługę od biura podróży. Niestety, doświadczyłem (usunięte przez administratora) co bardzo mnie rozczarowało. Nie polecam tego biura podróży innym klientom i rozważam podjęcie kroków prawnych w związku z tą sytuacją, zaczęłam szukać na internecie pomocy trafiłam na kancelaria Nexus group . Gdzie opisałam swoją sytuację. Okazano mi wyrazy zrozumienia i obiecano pomoc . Już po kilku dniach otrzymałam informację zwrotną ze moja sprawa jest w połowie załatwiona. Minęło kilka tygodni i otrzymałam swoje cale pieniądze . Polecam firmę Nexus group za szybkie załatwienie mojej sprawy dziekuje

Zaletą współpracy z Nexus Group było to, że miałem możliwość regularnych konsultacji i uzyskiwania profesjonalnych porad od ich zespołu. Nawet najbardziej skomplikowane kwestie prawne zostały mi wyjaśnione w sposób zrozumiały i przystępny.

Marcel

Zdecydowanie polecam tę firmę! Profesjonalne podejście, skuteczność w rozwiązywaniu trudnych spraw, a także regularny bezpośredni kontakt, co zwiększa zaufanie. Odniosłem sukces w odzyskaniu części pieniędzy w niespełna 3 tygodnie.

Aneta

Dzięki Firmie Nexus mój synek jest ze mną. Ojciec chciał zabrać dziecko za granicę, gdzie przedtem mieszkaliśmy zanim uciekłam do Polski. Po jego stronie były przepisy międzynarodowe. Wszyscy mówili, ze to beznadziejne. Jednak syn jest zemną w Polsce. Polecam Firmę wszystko potrafią załatwić

Mieczysław

Szczerze dziękuję Nexus Group za nieocenioną pomoc w odzyskaniu moich środków po tym, jak padłem ofiarą piramidy finansowej. Wasza skuteczność, profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że znów mogę spokojnie patrzeć w przyszłość. Jesteście nie tylko kompetentni, ale również zawsze gotowi wspierać klientów w trudnych sytuacjach. Dziękuję za przywrócenie mi wiary w sprawiedliwość i uczciwość.

Zostaw merytoryczną opinię o NEXUS-GROUP Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NEXUS-GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NEXUS-GROUP Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NEXUS-GROUP Sp. z o.o.