NEXUS-GROUP Sp. z o.o.

Opinie o NEXUS-GROUP Sp. z o.o.

Bronek

Adwokat z Kancelarii Nexus Group to prawdziwy profesjonalista. Doskonale orientuje się w przepisach prawa i jest doskonale przygotowany merytorycznie do sprawy. Dzięki ciągłemu kontaktowi z klientem, odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania co dodatkowo buduje zaufanie. Sprawa została poprowadzona zgodnie z początkowymi założeniami i w pełni satysfakcjonuje mnie. Polecam każdemu, kto szuka wygranej sprawy skorzystanie z usług Kancelarii Nexus Group. Jeszcze raz dziękuję za pomoc!

Zawada

Kancelaria Nexus Group była dla mnie ogromnym wsparciem, gdy oszuści wyczyścili moje konto bankowe. Ich profesjonalizm i zaangażowanie przyniosły mi ulgę w trudnej sytuacji. Serdecznie polecam ich usługi i jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Brzozowcy

Chcielibyśmy serdecznie podziękować i z pełnym przekonaniem polecić firmę Nexus Group. Ich prawnik skutecznie poprowadził naszą sprawę, udzielając fachowych porad i reprezentując nas w Sądzie. Zawsze jest doskonale przygotowany, nie daje się zaskoczyć, a zawiłości prawne tłumaczy klientom w sposób zrozumiały i przystępny. Kancelaria Nexus Group to prawdziwy profesjonalizm. Jeszcze raz dziękujemy.

Bogdan

Firma Nexus Group od samego początku zapewniła mi konkretne porady i skuteczne działanie. Ich komunikacja była bardzo dobra, a cierpliwość w tłumaczeniu prawnych niuansów nieoceniona. Czułem się zaopiekowany przez cały proces, od początku do końca. Serdecznie polecam ich usługi każdemu potrzebującemu profesjonalnej pomocy prawnej.

Handlowiec

Rozmowa o niczym, główne pytania dotyczące tego ile chce zarabiać. Klientów trzeba poszukiwać we własnym zakresie, nie jest istotne czy dłużnik zapłaci, chodzi o sam fakt, aby podpisać umowę. Nie mam doświadczenia w sprzedaży, wolałbym obsługę klienta, (usunięte przez administratora)

Rozmowa o niczym, główne pytania dotyczące tego ile chce zarabiać. Klientów trzeba poszukiwać we własnym zakresie, nie jest istotne czy dłużnik zapłaci, chodzi o sam fakt, aby podpisać umowę. Nie mam doświadczenia w sprzedaży, wolałbym obsługę klienta, niż wciskanie ludziom kitu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Z całego serca polecam firmę Nexus Group. Wspaniali ludzie pracują tam, którzy potrafią sprawnie poradzić sobie z każdą zawiłością prawną. Dla nich żadne trudności nie są nie do pokonania. Ich zaangażowanie i profesjonalizm są godne podziwu.

Damian

Kiedy napotkałem problem (usunięte przez administratora) internetowego i zdecydowałem się szukać pomocy, firma Nexus Group była dla mnie niczym zbawienie. Ich szybka reakcja i gotowość do działania były imponujące. Od samego początku czułem się wsparciem i zrozumieniem. Dzięki ich profesjonalizmowi i skuteczności udało mi się rozwiązać tę trudną sytuację. Jestem im niezmiernie wdzięczny za pomoc i szczerze polecam ich usługi każdemu, kto potrzebuje wsparcia w walce z oszustwami internetowymi.

Jacek

Kancelaria skutecznie odzyskała pieniądze za kilka miesięcy czynszu od dłużnika, który wynajmował mieszkanie. Ich podejście było bardzo profesjonalne a proces windykacji bardzo efektywny. Dodatkowo mieliśmy stały kontakt i byłem regularnie informowany na bieżąco o przebiegu sprawy.

Kindston

Współpraca z kancelarią prawną przyniosła mi dużą satysfakcję. Rzetelne podejście do sprawy oraz profesjonalizm sprawiły, że od samego początku czułem się pewnie. Proponowany plan działania był klarowny i skutecznie wdrożony. Jestem bardzo zadowolony z osiągnięcia celu i mogę polecić tę kancelarię z pełnym przekonaniem każdemu potrzebującemu pomocy prawnej.

Krzysztof

Korzystanie z usług kancelarii prawnej było dla mnie istotnym wsparciem. Ich głęboka znajomość prawa oraz zaangażowanie pomogły mi wyjść z trudnej sytuacji prawnej, w której wcześniej czułem się bezradny. Dzięki ich pomocy udało mi się odzyskać utracone środki oraz rozwiązać konflikty rodzinne w sposób korzystny dla wszystkich stron. Ich profesjonalizm i skuteczność sprawiły, że mogłem spokojnie spać, wiedząc, że moje sprawy są w dobrych rękach. Gorąco polecam kancelarię każdemu, kto potrzebuje pomocy prawnej i solidnego wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych. To rzeczywiście ceniony partner, któremu można zaufać w każdej sytuacji.

Patryk

Korzystając z usług kancelarii prawniczej doświadczyłem nie tylko profesjonalizmu ale także empatii i zaangażowania w moje sprawy Po wielu nieudanych próbach samodzielnego rozwiązania problemów prawnych zdecydowałem się skorzystać z pomocy ekspertów I nie żałuję tego wyboru Kancelaria nie tylko zapewniła mi fachowe doradztwo i reprezentację prawna ale także dała mi poczucie wsparcia i zrozumienia w trudnych chwilach Ich podejście do klienta jest wyjątkowe zawsze słuchają uważnie moich obaw i potrzeb starając się znaleźć najlepsze rozwiązanie Dzięki nim odzyskałem pieniądze których nie miałem nadziei odzyskać rozwiązałem spory sądowe w sposób korzystny dla mnie i mojej rodziny a także uzyskałem wsparcie i porady prawne które okazały się niezastąpione w wielu życiowych sytuacjach Polecam kancelarię każdemu kto szuka nie tylko fachowej pomocy prawnej ale także wsparcia i zrozumienia w trudnych sprawach życiowych To naprawdę wartościowy partner w walce o swoje prawa i sprawiedliwość

Milosz

sklep odmówił zwrotu pieniędzy za wadliwy produkt czułem się bezradny. Jednak kancelaria prawnicza pokazała mi że mam prawa jako klient i pomogła mi odzyskać pieniądze oraz otrzymać rekompensatę za niedogodności.

Mariusz

firma dla której pracowałem nagle zaczęła zwalniać pracowników bez uzasadnienia, czułem się bezsilny. Jednak kancelaria prawnicza była w stanie obronić moje prawa pracownicze i uzyskać sprawiedliwe odszkodowanie za niesłuszne zwolnienie.

Bogdan

Kupiłem wadliwy produkt, a sklep nie chciał go przyjąć. Kancelaria prawnicza pomogła mi odzyskać pieniądze. Jestem im bardzo wdzięczny!

Łukasz

Bez pomocy prawników, nie wiem, co bym zrobił. Ubezpieczyciel odmówił wypłaty, ale dzięki nim dostałem odszkodowanie, na które zasłużyłem.

Mikołaj

Pomoc od kancelarii prawniczej była niesamowita! Po wielu problemach z firmą, w końcu odzyskałem moje pieniądze. Dziękuję!

Olaf

Obsługa klienta w kancelarii Nexus była niesamowita Zawsze byli dostępni do odpowiedzi na moje pytania i regularnie informowali mnie o postępach w procesie Czułem się w pełni zaopiekowany i pewny że moje sprawy są w dobrych rękach Gorąco polecam kancelarię Nexus Group z Gdańska każdemu kto potrzebuje pomocy w uzyskaniu sprawiedliwego odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej To profesjonalna firma która naprawdę stara się o interesy swoich klientów i osiąga doskonałe wyniki

Janek

Chciałabym serdecznie podziękować Kancelarii Nexus za wsparcie w odzyskaniu moich środków od brokera giełdowego AlphaTrade Ostatnio napotkałam na poważne trudności związane z zamrożeniem moich funduszy które broker próbował uzasadnić koniecznością uregulowania podatków co jednak okazało się nieprawidłowe Dzięki Kancelarii Nexus zrozumiałam nie tylko całą sytuację ale również otrzymałam pomoc w przesłaniu kilku pism w mojej sprawie oraz rozpoczęciu negocjacji z brokerem Dzięki ich profesjonalizmowi i determinacji udało się załatwić tę kwestię poprzez odpowiednie instytucje nadzoru finansowego Jestem im niezmiernie wdzięczna za pomoc i skuteczność

Ela

Ci faceci to prawdziwi fachowcy, zawsze prości i bezpośredni. Mój problem wydawał się beznadziejny ale po dokładnej analizie dostałam jasną odpowiedź. Daję im pełne 5 gwiazdek nawet za to że nie próbowali mi wcisnąć dodatkowych opłat kiedy wiedzieli, że szanse na rozwiązanie są niewielkie. Moja sytuacja jest naprawdę skomplikowana i pełna zamieszania.

Elwira

Miałam kiedyś problem z kredytem zagranicznym. Chociaż Nexus nie był bezpośrednio zaangażowany w tę sprawę tylko pomagał jako pośrednik, to ostatecznie udało się uzyskać wyrok sądu i odzyskać należną kwotę. Dlatego szczerze polecam ich usługi.

Zostaw merytoryczną opinię o NEXUS-GROUP Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NEXUS-GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NEXUS-GROUP Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NEXUS-GROUP Sp. z o.o.