NEXUS-GROUP Sp. z o.o.

Opinie o NEXUS-GROUP Sp. z o.o.

Topek

Ogromne podziękowania kieruję w stronę kancelarii Nexus. Po stracie znacznej sumy pieniędzy byłem zaniepokojony, ale ich interwencja przyniosła rezultaty. Ich profesjonalizm i podejście do klienta zasługują na uznanie.

Tobiasz

Od pierwszych kroków w mojej inwestycyjnej opowieści zdałem sobie sprawę że potrzebuję wsparcia prawnego. Wybór kancelarii Nexus był rezultatem przeczytanych pozytywnych opinii i rekomendacji a okazał się być jednym z najmądrzejszych w tej trudnej sytuacji. Najważniejsze jednak że udało się odzyskać utracone pieniądze. Nexus podjął wszelkie niezbędne działania prawne a ich zespół negocjatorów zadbał o to aby proces odzyskiwania przebiegał jak najbardziej sprawnie. Dzięki ich determinacji i kompetencjom sprawa zakończyła się sukcesem.

Tobiasz

Sebol

Odezwawszy się do Kancelarii Nexus w kwestii trudnej windykacji, która dotyczyła znaczącej kwoty pieniężnej, byłem pod wrażeniem ich profesjonalizmu i zaangażowania. Przez długi czas samodzielne działania nie przynosiły rezultatów, a sytuacja z dłużnikiem stawała się coraz bardziej skomplikowana. Jednakże od pierwszego kontaktu z Kancelarią Nexus doświadczyłem wysokiej jakości usług, empatii i rzetelności. Ich zespół wykazał się pełnym zaangażowaniem, analizując każdy dokument i prezentując mi różne możliwości rozwiązania problemu. Co wyróżnia Kancelarię Nexus to ich umiejętność prowadzenia skutecznych mediacji. Dzięki nim udało się nawiązać konstruktywny dialog z dłużnikiem i znaleźć rozwiązanie, które zadowoliło obie strony.

Handlowiec

Rozmowa o niczym, główne pytania dotyczące tego ile chce zarabiać. Klientów trzeba poszukiwać we własnym zakresie, nie jest istotne czy dłużnik zapłaci, chodzi o sam fakt, aby podpisać umowę. Nie mam doświadczenia w sprzedaży, wolałbym obsługę klienta, (usunięte przez administratora)

Rozmowa o niczym, główne pytania dotyczące tego ile chce zarabiać. Klientów trzeba poszukiwać we własnym zakresie, nie jest istotne czy dłużnik zapłaci, chodzi o sam fakt, aby podpisać umowę. Nie mam doświadczenia w sprzedaży, wolałbym obsługę klienta, niż wciskanie ludziom kitu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Tadek

Odwzorowując współpracę z Nexus Group, wyrażam zadowolenie z ich profesjonalnego podejścia i skuteczności w procesie windykacji.

Tom

Polecam tego detektywa. Pomógł mi bardzo szybko zidentyfikować osobę i potwierdzić tożsamość.

Wojtas

Polecam, bardzo dobra współpraca. Już pół roku razem pozdrawiam cały zespół

Zenek

Serdecznie polecam tę firmę.

Mark

Jestem naprawdę zadowolony z efektywnej współpracy z nimi. To najlepszy kontakt z windykacją, jaki miałem. Sami regularnie informowali mnie o postępach i podejmowanych działaniach, a co najważniejsze, udało im się odzyskać moje pieniądze.

Celeslaw

W pełni polecam tę firmę za skuteczne odzyskanie moich pieniędzy. Miałem problem z wypłatą środków z moich inwestycji, ale dzięki ich pomocy wszystko zostało załatwione.

Samanta
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Wrażenia po współpracy z tą firmą są niesamowite. Dlaczego? Bo traktują każdego klienta indywidualnie i z najwyższą troską. Kilka miesięcy temu padłam ofiarą (usunięte przez administratora) na Blika, tracąc ponad 70 tysięcy. Dzięki ich profesjonalizmowi i zaangażowaniu sprawa została skutecznie rozwiązana, a pieniądze powróciły na moje konto. Jestem wdzięczna, że mogłam skorzystać z usług tej firmy.

Karola

Współpraca z Nexus-Group była dla mnie niezwykle zaskakująca ze względu na ich szybkie i skuteczne działanie. Odzyskali moje pieniądze w sposób, który wydawał się niemożliwy do osiągnięcia. To naprawdę godne podziwu, że firma działa w tak szybki sposób, zwłaszcza w obecnych czasach. Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia, polecam skorzystać z ich usług.

Tolek

Kancelaria której działanie naprawdę robi wrażenie ich szybka i skuteczna pomoc przy odzyskiwaniu pieniędzy przerosła moje oczekiwania to niesamowite że firma działa tak sprawnie zwłaszcza w obecnych czasach gdy (usunięte przez administratora) czyhają na każdym kroku

Amadeusz

Współpraca z ekspertami z Nexus była naprawdę przyjemna, a co najważniejsze - skuteczna! Przy ich pomocy i wsparciu udało mi się odzyskać moje pieniądze, które straciłem w związku z natknięciem się na fałszywego brokera. Ich działania naprawdę robią wrażenie. Polecam wszystkim Nexus!

Bernarda
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Jestem pod wrażeniem podejścia tej firmy. Dlaczego? Bo traktują każdego klienta jakby był jedyny na świecie. Parę miesięcy temu zostałam (usunięte przez administratora) na Blika i straciłam ponad 50 tysięcy. Panowie specjaliści skutecznie zajęli się tą sprawą i w efekcie wszystko zakończyło się tak, że pieniądze wróciły na moje konto. Cieszę się, że skorzystałam z usług tej firmy.

Gdy straciłam 30 tysięcy myślałam że nie ma nadziei na ich odzyskanie. Jednak współpraca z tą firmą okazała się strzałem w dziesiątkę! Ich profesjonalizm i wiedza w odzyskiwaniu pieniędzy od (usunięte przez administratora) są niesamowite. Gorąco polecam ich usługi każdemu kto padł ofiarą podobnej kradzieży.

Ula

Nexus to więcej niż firma odzyskująca pieniądze; to firma przywracająca nadzieję. Gorąco polecam jeśli kiedykolwiek miałeś do czynienia z fałszywym brokerem, który obiecywał złote góry! Nexus wie co robi i z pewnością nie wykorzystuje klientów dla zysku. Tego typu rzetelnych firm brakuje na rynku a (usunięte przez administratora) przez internet przybywa

Daga

Długo wahałam się, zanim zdecydowałam się napisać do firmy o pomoc w odzyskaniu moich pieniędzy. Jednak po skontaktowaniu się z Nexus-Group moje obawy szybko się rozwiały. Ich wsparcie i skuteczne odzyskanie środków przywróciły mi wiarę w możliwość powrotu do normalności. Współpraca z nimi nie tylko przyniosła mi ulgę finansową ale również pozwoliła mi spokojnie spać przez całą noc.

Maria

Kiedy zrozumiałam że padłam ofiarą (usunięte przez administratora) i moje życiowe oszczędności zostały skradzione poczułam się kompletnie bezradna. Jednak znalezienie firmy Nexus-Group okazało się zbawienne. Pomogli mi w załatwieniu formalności i prowadzili negocjacje z bankami w moim imieniu. Ich wsparcie było bezcenne. Polecam ich z całego serca!

Robert

Odkąd pierwszy raz się z nimi skontaktowałem poczułem że trafiłem na firmę która naprawdę troszczy się o swoich klientów Wiedziałem że mogę zaufać i powierzyć odzyskanie moich pieniędzy w ich ręce To nie tylko pozwoliło mi odzyskać utracone środki ale także otrzymałem wsparcie w trudnym czasie Gorąco polecam ich usługi każdemu potrzebującemu pomocy w odzyskiwaniu pieniędzy od (usunięte przez administratora) którzy czyhają na każdym kroku

Zostaw merytoryczną opinię o NEXUS-GROUP Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NEXUS-GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NEXUS-GROUP Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NEXUS-GROUP Sp. z o.o.