Opinie o S&A Bud Szymon Synowiec w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie S&A Bud Szymon Synowiec. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie S&A Bud Szymon Synowiec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S&A Bud Szymon Synowiec w Mysłowice

Usługi budowalne na wysokim poziomie, generalny remont mieszkania wykonany wedle ustaleń,podwieszane sufity,łazienka etc. Polecam

S.h Nowy wpis
@Michał

Ten Pan, podszywa się w "nick-u" pod inną ( inne) osoby, wszystkich których znam miały same nieprzyjemne sytuacje z firmą -Synowiec Szymon - jak i z tym osobnikiem. Pozytywne opinie sam - sobie wystawia jedynie tzw. właściciel jednoosobowej firmy. Ta firma w osobie tego Pana - Firma Szymon Synowiec, NIE MA ŻADNEGO POJĘCIA O PRACACH BUDOWLANYCH, A ZWŁASZCZA WYKOŃCZENIOWYCH, co można z łatwością udowodnić jak i również ucieka się do szantażu i wyłudzeń. KAŻDEGO PRZESTRZEGAM PRZED FIRMĄ -Szymon Synowiec. Szkoda zdrowia, czasu i pieniędzy.

PaniWu Nowy wpis

Niechlujny, niesłowny, nie dotrzymuje terminów, niewłaściwa kolejność prac np. pokój córki malowany cztery razy! bo a to zadrapał ścianę, a to zabrudził, ościeżnice montowane po dwa razy bo a to się nie zeszły, a to zapomniał o tapecie, tapeta krzywo docięta, miała być od samego sufitu, jest odstęp bo znowu poprawiał, widać też klej, większość prac poprawiana po dwa, trzy razy. Na pierwszym spotkaniu podkreśla, że płatność po wykonanej pracy a potem wypłacasz zaliczki bo Cię szantażuje, że nie ma na chleb, nie ma za co dojechać. Na powierzchnię 30 m2 kupiłam 40 m2 płytek gresowych, nie została ani jedna, a te, które udało się jakoś położyć są w czterech miejscach uszkodzone! Uszkodzona również szafka łazienkowa, dekor, kratka wentylacyjna, przewiercony przewód elektryczny (dla zainteresowanych zdjęcia). Wszędzie pełno kleju mamuta i silikonu. Moja rada: - materiał kupujecie TYLKO i WYŁĄCZNIE sami i kontrolujecie jego zużycie, w przeciwnym wypadku możecie się zdziwić jak kupujecie biały geoflex do marmuru a gość klei wieczorami czarną najtańszą zaprawą klejącą, - wszystko na piśmie i płatność po dobrze wykonanej pracy, o ile się uda bo będzie próbował z zaliczkami, - a najlepiej omijajcie szerokim łukiem i poczekajcie na kogoś doświadczonego, szkoda marnować czas, nerwy i pieniądze.

S. H Nowy wpis
@PaniWu

Szukam osób poszkodowanych przez Szymona Synowca, uciekł z miejsca pracy, wziął pieniądze "z góry", WYŁUDZIŁ ode mnie znaczną sumę pieniędzy. Nie rozliczył się z rachunków. Totalnie zniszczył materiał. Nie odbiera telefonów. Rozmawiałam z Policją w Mysłowciach i oddaję sprawę do prokuratury.

S.H Nowy wpis
@PaniWu

Zgadzam się z tą opinią, ponieważ ten pan u mnie również "niby pracował" , zrujnował co się dało, poprawka od poprawki, a od tej poprawki kolejna poprawka uciekł z miejsca pracy nie wykonują jej ( wyszedł tylko na papierosa), poza tym wyłudził od nas znaczną sumą pieniędzy- schemat ten sam, że nie ma na chleb, że auto "kangura" ma popsutego i nie będzie mógł przyjeżdżać do pracy bo nie ma czym i za co, a autem którym się porusza nie może bo nie jest jego tylko pożyczone, okazało się to nie prawdą, znam osobę której totalnie wszystko zniszczył i okradał na rachunkach, jesteśmy w kontakcie z P. Klaudią. Straszny bez empatii człowiek. ZWYKŁY (usunięte przez administratora) żerujący na dobroci ludzi. Rozmawialiśmy z dzielnicowym na jego temat, czekamy tylko na ekspertyzę i sprawa trafia bezpośrednio do prokuratury, jako karna wyłudzenie z art 286kk i cywilna. Poza tym nie odbiera żadnych telefonów, a tu pisze ( odpisuje) pod imionami Michał, Piotr i jest po prostu chamski. JAK SIĘ SKONTAKTOWAĆ Z PANIĄ WU (?), która też jest poszkodowana przez tego osobnika.

Ł. M

Szukam osób poszkodowanych przez tego Pana i jego "firmę". Kompletny brak wiedzy, brak jakiegokolwiek doświadczenia!

Zostaw merytoryczną opinię o S&A Bud Szymon Synowiec - Mysłowice

S&A Bud Szymon Synowiec