KS Design Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o KS Design Sp. z o.o.

tomik

Dziwi mnie ten brak komentarzy tutaj. Zwłaszcza, ze na stronie Ks Design jest ciekawa oferta pracy. Poszukiwany jest Konstruktor podzespołów motoryzacyjnych, a wymagania to: wykształcenie wyższe techniczne, min roczne doświadczenie na stanowisku konstruktora, dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego i doświadczenie w pracy z systemem CATIA V5 / Siemens NX .

Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie KS Design Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o KS Design Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KS Design Sp. z o.o.