Opinie o Medical Factory Sp. z o.o. w Poznań-wysogotowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Medical Factory Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Medical Factory Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medical Factory Sp. z o.o. w Poznań-wysogotowo

Ana

Mój tato został (usunięte przez administratora) przez te firmę. Zmanipulowany podpisał umowę na kwotę 15.600 zł, z czego raty do zapłacenia wynosiły 24.000 zł. Jak to jest możliwe,że w demokratycznym kraju legalnie działają tacy (usunięte przez administratora)

Rysiu

Witam, czy ktoś wie przez jaki Bank przechodzą ich umowy kredytowe pod zakup sprzętu.

stefan.maksymow@gmail.com

Firma działająca nieodpowiedzialnie, wciska przeterminowane środki czyszczące za ogromne pieniądze ; jednocześnie nie dostarcza uzgodnionych materiałów eksploatacyjnych.

oszuści i złodzieje. Nic więcej nie mogę o nich napisać, ZŁODZIEJ, ZŁODZIEJE

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Medical Factory Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Moja mama również poszła na takie spotkanie i niestety zakupiła marnej jakości rzeczy za dużą kwotę, dostając gratisy. Po rozmowie w domu zdecydowała się odesłać rzeczy, zgodnie z umową jest 14 dni na odstąpienie od umowy i zwrot pieniędzy. Minęło już ponad 2 miesiące i żadnej reakcji. W tym przypadku sprawa również zakończy się w sądzie.

Basia

Bardzo nieuczciwa Firma - unikać .... unikać .... unikać .... na spotkania zapraszają zazwyczaj starsze osoby ,- proponują bardzo słabej jakości sprzęt po mocno zawżonych cenach a następnie dokonują prób wyłudzeń finansowych - cały proceder nadaje się do protokołu Policyjnego

Maria
@Basia

Tak, to nieuczciwa firma, 14.09.2022 zadzwoniła kobieta, mówiła, że dzwoni w ramach akcji "dbam o zdrowie" i proponowała nowe suplementy za 220 zł , twierdziła, że są bardzo pomocne w budowaniu odporności a także we wzmacnianiu całego organizmu. Zamówiłam, a gdy preparaty przysłano, sprawdziłam je na stronach internetowych, to produkty Himalaya, rzeczywiście mają dobrą opinię,Jednak ich cena jest ponad trzykrotnie niższa, niż ja zapłaciłam. Zatem ktoś żeruje na na schorowanych ludziach, brak mi słów...

Klient

Firma istne dno, szumowiny, (usunięte przez administratora) Mam nadzieję że los im się odpowiednio odwdzięczy za to co robią innym ludziom. Jak widać, nie tylko w Rosji są Putiny. Ludzie bez sumienia i żadnych skrupułów. Życzę wszystkiego najg...ego. Jak mogą sobie spojrzeć w lustro. W firmie panuje też wsteczny analfabetyzm, Pani odbierając atelefon twierdzi, żenie było podanego numeru konta do zwrotu pieniędzy (chociaż był napisany powiększoną i pogrubioną czcionką). Drugim razem twierdzi, że Prezes nie potrafi wykonać przelewu. Pracownicy nawet nie potrafią zadbać o dobre imię firmy, więc co się dziwić, że perfidnie (usunięte przez administratora) obcych ludzi. Ja na miejscu takiego Prezesa, to bym zwolniła takiego pracownika, który przedstawia mnie i moją firmę w takim świetle. Ale widocznie, to jedna banda analfabetów.

@Klient

Tak,zgadza się.Sami (usunięte przez administratora).Nadają się tylko do łopaty a nie do pracy z ludżmi.

Natalia
@Klient

Też dałam się zrobić w konia. W tej opinii jest cała prawda... Dziś odstepuje od umowy i odsyłam zakupione rzeczy.. Jak będą robić problemy sprawa się zajmą prawnicy... (usunięte przez administratora) starszych ludzi... Czy ktoś wie jaki bank im pomaga w udzielaniu rat...

Krzyś
@Natalia

Też mnie wyrolowali.Ostepuje od umowy.W razie problemów prawnicy prokurator,

@Krzyś

@Krzyś jak odstąpić od umowy?też dałam się nabrać.

Jak odstąpić od umowy?

@Natalia

Jak odstąpić od umowy?

Jacek

Spotaknie odbyło się w Łodzi Było 4 miłych usmoechentych ludzi pełnych energii i uśmiechu Nic niestety nie zakupiłem ponieważ nie mam tyle pieniędzy Ale następnym razem obiecałem sobie ze zakupie ta poduszko pas do masażu A teraz nacieszę się darmowym laptopkiem i bonami do wykorzystania Dziękuje

@Jacek

Miła opinia Mi tez się podobało spotaknie Miło spędzony czas Tez nic nie kupiłam ale wiele się dowiedziałam

Klient

Dlaczego administrator usuwa prawdę, którą pewnie uważa za obraźliwą. Tak na prawdę nie da się bardziej obrazić firmy, która sama przez zachowanie swoich pracowników jest obrażana. To pracownicy powinni zadbać o dobre imię firmy, a nie administrator. Żadne słowa nie są w stanie wyrazić odczuć i bardziej obrazić firmy niż ona sama to robi.

adi.p2@wp.pl

(usunięte przez administratora) i ignoranci, pracownicy kłamią i śmieją się w twarz zaproszonym klientom, na spotkaniu 31-08-2022 w Białymstoki

Klient

Za o wiele niższą cenę kupiłam zamiast maty wypasioną wannę z hydromasażem. Hydroterapia, to jest dopiero rewelacja i masuje całe ciało, a nie tylko wybrane miejsca. Zanim kupicie "cudowną" matę za tak dużą kwotę, to przemyślcie inne rozwiązanie. A ten masażer karku, który był w gratisie, to jest tak ciężki, że jakbym go założyła, to kark bolałby mnie jeszcze bardziej niż przed masażem. Poza tym żaden certyfikat na sprzęt nie był potwierdzony podpisem ani pieczątką. Dlaczego nikt nie chce się podpisać i zagwarantować cudotwórcze działanie sprzętu. Ludzie włączcie myślenie lub chociaż internet.

Stefan

Polecam produkty BardO dobre

@Stefan

Może i dobre, ale na pewno przepłacone kilkanaście razy.

wlodek

No dobre te sprzęty Mam już 3lata Byłem na spotkaniu i widzę ze są lepsze modele nowsze Ja mam starsze modele ale tez dają radę Dziękuje za laptopa i bony

gosc
@wlodek

3 lata pan używa ich sprzęt? trochę to dziwne bo spółka została założona w listopadzie 2021 roku.

@gosc

Wcześniej istnieli pod inną nazwą, ale zaczęli (usunięte przez administratora) ludzi i trzeba było założyć nową spółkę pod inną nazwą, żeby nie było negatywnych opinii. (usunięte przez administratora) i naciągacze.

Waldemar

Firma to oszustwo! Naciągacze! Za duże pieniądze sprzedają nikomu nie znane produkty. W środku produktów nie ma gwarancji , a na pudełkach gdzie jest sprzęt produkowany. Certyfikaty oryginalności są w pudełkach i nie są podpisane, ani nie są wypełnione, Tak jakby ktoś wydrukował komputerowo i włożył do paczek. Jak mogą oszukiwać biednych emerytów? Wszyscy kupujący powinni zrobić tej firmie sprawę zbiorową i odzyskać swoje pieniądze. Powinniśmy się wszyscy połączyć w działaniu przeciwko oszustom!!

TS z Białegostoku

Na prezentacji w dniu 23-06-2022 r. w Białymstoku moja żona wpłaciła zaliczkę ( 1290,00 zł ) za matę masującą i kilka badziewi jako gratis. 30-06-2022 zwróciliśmy zakupiony towar jednak zaliczki do dziś nie otrzymaliśmy. Ostrzegam wszystkich przed oszustami. Mata masująca za blisko 14000,00zl. to przesada. Sprawę kieruje do sądu.

Maria

Przykro ,że są ludzie którzy tak (usunięte przez administratora) dla swoich korzyści. Jak tak można?. Kto pracuje w takiej firmie?. Będę ostrzegała wszystkich znajomych przed tą firmą i inne tego typu podobne. Nie idźcie na spotkanie, Nie łudźcie się ,że coś dostaniecie albo tanio kupicie. Te produkty można kupić na allegro za 100 zł.

@Maria

Mam identyczną opinię o tej firmie.

Witam Spotkanie w Krośnie Odrzańskim, niestety również dałam się oszukać, cudowny obiecany laptop to zepsuty uszkodzny sprzęt i nie odbierają telefonu, sprawa trafi na policję , do prokuratury i wszystkich odpowiednich organów

rozgoryczony

Dodaj treść twojego wpisu

rozgoryczony

tak też było w Lesznie ZAMIAST LAPTOPA WSPOMNIANEGO PRZEZ TELEFON NA SPOTKANIU DROGI SPRZĘT ,PIĘKNIE MÓWIĄ A POTEM DEZODORANTY MARKETOWE DADZĄ I CZEŚĆ.PRZY WYGRANIU LOSOWYM MASAŻERA TRZEBA ZAPŁACIĆ PONAD 14 TYSIĘCY ZŁ,MÓWIĄC ,ŻE 3 PRODUKTY WARTE25 TYS. PRODUCENT DAJE ZA FREE.POTEM BIORĄ OSOBĘ DO PODPISANIA UMOWY Z PRZEDSTAWICIELEM BANKU ,MIMO ŻE TO BYŁA NIEDZIELA . I MAJĄ CIEBIE W GARŚCI. OSZUSTWO

Dziękuje za super sprzęty Jestem miłe zaskoczona ich jakością Wole oryginalne sprzęty niż jakieś marne podróbki za 500zl Mam porządny sprzęt na lata dziękuje

Dagmara
@Ewa

Ja tez wole porządny sprzęt CHytry 2 razy straci

Zostaw merytoryczną opinię o Medical Factory Sp. z o.o. - Poznań-wysogotowo

• Jak się pracuje w Medical Factory Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medical Factory Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medical Factory Sp. z o.o.?

Medical Factory Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 44 ocen.

Medical Factory Sp. z o.o.