Opinie o Signia Stone Production Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Signia Stone Production Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Signia Stone Production Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Signia Stone Production Sp. z o.o. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Halina Nowy wpis

Poważnie firma nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Bo widzę tu same skargi i reklamy jakiś firm windykujących. To prawda? Zna ktoś aktualną sytuację u nich?

Administrator Nowy wpis

Signia Stone Production Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Polecam Nowy wpis

Mieliśmy problem z ta firma, nie chciała zapłacić na czas, ale finalnie się udało. Współpracować dalej nie zamierzamy z uwagi na ich spore problemy płatnicze, ale mogę zasugerować, ze pod t. 790-203-424 dostaniecie więcej info w sprawie ściągnięcia rozliczenia. Mi pomogli. Polecam.

Mam zagwozdkę odnośnie warunków współpracy. Czy firma oferuje umowe zlecenie? Czy rozmowa rekrutacyjna odbywa się stacjonarnie? Dziękuje za pomoc.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko OPERATOR TRAKA LINOWEGO w firmie Signia Stone Production Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Nauczyciel języka polskiego
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 63 im. Wisławy Szymborskiej
(45 opinii)
logo firmy Księgowa/y
Domena & Trade Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Spawacz
GoWork Service GmbH
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Signia Stone Production Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Signia Stone Production Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Signia Stone Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Signia Stone Production Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Signia Stone Production Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Signia Stone Production Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Signia Stone Production Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pory 78
    02-757 Warszawa
  • NIP: 5213882179 REGON: 384863321 KRS: 0000813546

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Signia Stone Production Sp. z o.o.