Opinie o Piekarnia Rzemieślnicza Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piekarnia Rzemieślnicza Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Rzemieślnicza Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Rzemieślnicza Sp. z o.o. w Sosnowiec

Czy urlop w Piekarnia Rzemieślnicza Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Oliwia Nowy wpis

Ile zarobi się na stanowisku ekspedientki?i czy mozna pracowac na 2 zmiany?

Jakie warunki pracy są w Piekarnia Rzemieślnicza Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Cukiernik?

W Piekarnia Rzemieślnicza Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Ekspedient. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Jadwiga

Praca ekspedientki w tej piekarni , o samego początku to ciągle rozkazy,nie płatne niedziele ani nadgodziny , zero szacunku do pracownika od pani manager bo właściciel ma wszystko w dupie aby kasa się zgadzała

Łucja
@Jadwiga

Skoro nadgodziny są niepłatne to można je odebrać jako dzień wolny? Na jakiej umowie tam pracujesz?

Halina
@Łucja

Tak masz dzień wolny wykorzystują człowieka do wszystkiego , dziwne relacje w tej firmie szefa nie ma , rządzi pani Kasia każdy ma jej słuchać jak (usunięte przez administratora)bez własnego zdania bo inaczej wyleci ,tej pani się coś pomyliło wymaga bardzo wiele a sama składu chleba razowego nie zna co bawi , no ale coz firma rodzinną niekoniecznie z tradycją jest tam bardzo duża rotacja co bardzo wiele mówi także również nie polecam

Edyta
@Halina

Czyli w sumie to czego wymaga, skoro według Ciebie nawet nie zna przepisu itp? Co musicie robić ponad standard zawarty w umowie?

Halina
@Edyta

Czyżby ktoś z szefostwa się tu podszywał ? Odnoszę takie wrażenie że trochę prawdy i boli , niestety wszyscy tutaj piszący mają rację o niestosownym zachowaniu tejże firmy do pracownika

Halina Nowy wpis
@Edyta

Jak ktoś może ktoś coś od Ciebie wymagać skoro sam myli skład chleba - i podstawowych pojęć w piekarnictwie a raczej menadżer to jak by nie było twój przełożony który przekazuje wiedzę pierwszy raz spotykam się z takim zachowaniem i dziwnych wymaganiach a pracowałam w niejednej piekarni

Piekarnia Rzemieślnicza Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Sprzedawca / sprzedawczyni. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Refg

Właścicielka piekarni opryskliwa, chamska i nie miła. Dostałam skierowanie z urzędu właśnie do tej piekarni i po kontakcie telefonicznym pani Katarzyna stwierdziła że ona się skierowaniami nie zajmuje i mi go nie podpisze, ona szuka ludzi do pracy a nie zajmuje się skierowaniami. To po co Pani zgłaszała swoją ofertę do urzędu? Beznadziejna baba.

Beton
@Refg

Czy Pani się słyszy? Firma szuka kogoś DO PRACY, nie do podpisania świstka. Najwyraźniej nie interesują ich (usunięte przez administratora)

Edyta
@Beton

A to tak można, że po sam podpis tylko się przychodzi? Bo ciekawa jestem co urząd na to wtedy. No i słuszne podkreślenie, że "do pracy", ciekawe ilu stażystów tutaj ogólnie robi?

Karooo

Pani menadżer tej piekarni to okropna baba nie szanuję ludzi , jestem byłym pracownikiem tej piekarni i musiałem okazję się o tym przekonać rozkazy wymagania co 5 min każe robić co innego nie możesz nic powiedzieć bo poleci po pensji nadgodziny nie płatne to norma w tym niedziele pracujące ( 4 niedziele przepracowane masz bon za 50zl) co jest śmieszne , chcesz być (usunięte przez administratora) i pracować jak robot to powodzenia

Lama
@Karooo

Oj tak potwierdzam z tą baba nie da się normalnie krzyczy grozi pracownikom zero skrupułów i ludzkiego podejcia, masz chodzić jak automat i donosić na każdego jak nie to wypad jeśli szukasz spokojnej stabilnej pracy to lepiej omijaj to miejsce!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Rzemieślnicza Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Piekarnia Rzemieślnicza Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Rzemieślnicza Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Piekarnia Rzemieślnicza Sp. z o.o.
  • Warszawska 14
    41-200 Sosnowiec

Piekarnia Rzemieślnicza Sp. z o.o.