Opinie o Inplus Home Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Inplus Home Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Inplus Home Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inplus Home Sp. z o.o. w Kraków

Łukasz

Chciałem bardzo podziękować za realizację mojego mieszkania oraz polecić firmę Inplus Home dla innych. Bardzo dziękuję Państwu za kompleksowe podejście do tematu oraz doradztwo.

ala
@Łukasz

Witam a czy może podać pan gdzie ta inwestycja sie znajduje skoro pan taki zadowolony?

Czy jakiś specjalista ds sprzedaży mógłby powiedzieć, jak realnie wygląda stosunek pracy do zarobków? Znalazłam widełki z tamtego roku, podali 8-30 tys na umowie zlecenie, ale pytanie ile średnio na miesiąc można realnie zarobić? Bardziej dolne granice widełek czy górne? Warto tu aplikowac pod tym względem?

Basia

Skorzystałam już kolejny raz z usług tej firmy i się nie zawiodłam, usługi i praca na bardzo wysokim poziomie.

Jak dużo osób pracuje w Inplus Home Sp. z o.o.?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Inplus Home Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Patrycja

Polecam, jestem zadowolona z usług firmy, uważam że spełnili moje oczekiwania.

Ciekawe ile osób pracuje nad tymi inwestycjami? Może potrzeba kogoś nowego żeby zaczęli się wyrabiac z terminami? Interesuje mnie praca na stanowisku inżynierskim, czy ktoś wie czy jest opcja zatrudnienia się w tej firmie?

Jakie widełki są w tym roku dla specjalisty ds. sprzedaży nieruchomości? W zeszłym roku na b2b było 5,5 - 25 tyś i nadal b2b mnie interesuje. Jak na rzeczywistość przenieść elastyczny model pracy, godziny są dowolne?

Rysiek

Ktoś wspomniał z jak jest budowa to trzeb po kilkanaście godzin pracować. Dwanaście czy więcej? Płacą wtedy dobrą stawkę jak się siedzi dłużej? Ktoś wie jak teraz z pracą? Mamy sezon budowlany więc można się zaczepić nawet dorywczo jak się ma doświadczenie?

Czy w firmie Inplus Home Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

Tomasz

Czy firma Inplus HomenSp.z o.o. jest wypłacalna, pod względem pożyczek inwestorskich udzielanych jej?

Pracowałem w firmie blisko rok. Robota w budwlance cieżka. Praca po naście godzin. Każdy mówi, że dobra kasa z tego jest. Tak, ale jak masz terminy na głowie i szef nad tobą stoi bo klient czeka to wiadomo, że od razu atmosfera gęsta. Ale ważne że hajs się zgadza! :)

@Tomek

Naście to znaczy dużo nadgodzin czy nie było to w ten sposób liczone tylko wypłata była za dniówkę?

Mariusz

Chciałem podziękować za miłą obsługę i dobrze poprowadzony cały proces współpracy.

Henryk
@Mariusz

Ciekawe w czym Cię tak miłe obsłużyli i na czym polegała współpraca?

Paulina
@Henryk

czemu będąc zatrudnionym w to wątpisz? Pytam, bo przynajmniej tak idzie odebrać to zapytanie, chyba że serio nie wiesz? A Ty warunki pracy jak oceniasz? pytam, bo ktoś już chwalił ale bez szczegółów

Praca w nieruchomościach może każdego wiele nauczyć. Jeżeli chcesz poznać ten temat od podszewki i nie boisz się ciężkiej pracy to sprawdź Inplus Home.

Agnieszka

Miała okazję pracować w Inplus. Jest sporo pracy i dzieje się wiele rzeczy. Natomiast sumarycznie atmosfera jest bardzo sympatyczna i polecam!

Mariusz

Piękne kawalerki w bardzo dobrych cenach i świetnych lokalizacjach. Współpraca przebiegła bez zarzutu. Gorąco polecam.

Klaudia
@Mariusz

A gdzie pan kupił tą piękna kawalerke? bo od dawna nic nie ma w ofercie fajnego?

Anita

Firma zna się na tym, co robi i robi to bardzo dobrze. Polecam

Praca przyjemna, czasami ciężko, ale można wtedy liczyć na pomoc kolegów z zespołu. Nie ma problemu z wynagrodzeniami.

Artur

Świetna atmosfera, pomocni i mili przełożeni. Polecam z czystym sercem.

Agnieszka

Skoro taka rodzinna atmosfera, i wynagrodzenia na czas i ogólnie taka sielanka.To dlaczego jest tylu niezadowolonych klientów?

Łukasz

Jak dla mnie fajna, lekka praca, wynagrodzenie na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Inplus Home Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Inplus Home Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inplus Home Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inplus Home Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inplus Home Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 11 ocen.

Inplus Home Sp. z o.o.