Opinie o Inplus Home Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Inplus Home Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Inplus Home Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inplus Home Sp. z o.o. w Kraków

Marianna

Miła obsługa, profesjonalne wykonanie, mimo malutkiego opóźnienia, jestem bardzo zadowolona, z chęcią polecam.

Znalazłam już nieaktualną ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży nieruchomości. :( Widzę, że już ktoś pytał o tę pracę, ale chciałabym jeszcze zadać kilka pytań. Orientujecie się, jak często poszukują kogoś na to stanowisko? Poza tym, widzę, że firma oferuje umowę zlecenie bądź kontrakt b2b. Czy jest jakiś cień nadziei na uop czy raczej nie? Firma oferuje elastyczny model pracy. Co to oznacza? Może ktoś wytłumaczyć? Jestem zainteresowana tym stanowiskiem...

Niewielki opóźnienie, jednak wszystko zgodnie z ustaleniami. Miła obsługa. Polecam!

Patryk

Jak dla mnie profesjonalna firma, robimy kolejną współpracę. Mam wrażenie że niektóre negatywne opinie są przesadzone. (Ale nie oceniam) Z mojej oceny warto polecać usługi firmy dalej. Pozdrawiam.

do Patryka
@Patryk

a gdzie Państwo robią kolejna współprace jestem zainteresowana zakupem ale nic od długiego czasu nie widzę na rynku w ofercie? natomiast są komentarze nie przychylne dla Firmy za nierzetelność- chyba skąś sie biora

Agata
@Patryk

Ostrzegam przed tą firmą , lokale , które oferują to patodeweloperka , jest projekt, który wkrótce zabroni sprzedaży takich klatek dla ludzi.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Inplus Home Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Zbigniew

Firmę polecił mi znajomy. Jestem zadowolony z usług. Polecam.

Mirek

Mimo różnych opinii, skorzystałem z usług firmy i bardzo mile się zaskoczyłem bo wszystko było zrobione wedle wspólnych ustaleń, a nawet lepiej.

Wojtek

Jak to z reguły w budowlance, pewne opóźnienie było, ale jestem zadowolony z całokształtu

Jan

Polecam firmę. Wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami. Uważam, że warto skorzystać.

Wyłudzanie pieniędzy? Przejrzałam kilka opinii i widziałam, że niektórzy pisali o lekkich opóźnieniach ale o wyłudzaniu jeszcze nic nie trafiłam. Możesz dać znać o co dokładnie chodzi? Ja się bardziej interesuje firmą jako pracodawcą ale będę wdzięczna za odpowiedź

Krystian

Mimo niewielkiego opóźnienia, jestem bardzo zadowolony z realizacji. Polecam.

Nikola

Firma przeszła moje oczekiwania, oczywiście pozytywnie, jestem bardzo zadowolona z efektów pracy.

Mario

Dopiero co była w sieci ofert na stanowisko specjalista ds. sprzedaży nieruchomości. Stawka na zleceniu to 8–30 tys zł. Górna kwota jest realna do osiągnięcia? Ile wynosi prowizja a ile podstawa? Jest w ogóle jakaś stała wypłata?

Kontakt dostałam z polecenia. Dziękuję za sprawne wykonanie.

Milena

Profesjonalne podejście, skuteczne rozwiązania i przyjazna obsługa, bardzo polecam.

Danuta

Mimo niewielkiego opóźnienia, firma bardzo dobra, jestem zadowolona z usług, polecam, chętnie skorzystam ponownie, jeśli będzie potrzeba.

Ogólnie lekkie opóźnienie, w sumie to się spodziewałem, bo z reguły w tej branży jest, ale całokszałt realizacji jest ok wiec mozna polecać dalej serdecznie dziekuje

kaśka
@Marek

Niestety firma słaba nie polecam , w każdym calu fuszera i brak postawy godnej biznesmena, traktowanie klienta jak śmiecia zero profesjonalizmu

Dominują klienci, ale cóż...Może trafię na życzliwego pracownika :) Rok temu widełki na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży lokali były nakreślone dość szeroko, bo od 8 do 30 k brutto. Mogę zapytać, skąd bierze się tak górna kwota? To podstawa plus prowizja ale za jaką skalę sprzedaży? 5 mieszkań, 10? Więcej? I dlaczego wzięto do wyliczenia akurat tyle?

Dominika

Bardzo polecam firmę. Jestem zadowolona z usług. Wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Ola

Kup mieszkanie od nich to się przekonasz na własnej skórze

Agnieszka
@Ola

Olu mieszkanie:))) ???

yifei

ja też zostałam (usunięte przez administratora) przez tę spółkę w te wakacje, napisałam do Pani

@yifei

Czy wasze sprawy tyczą się jednego budynku? No bo na googlach widzę że firma ma też dobre opinie.. I zastanawiam się od czego to zadowolenie lub brak zadowolenia zależy?

Mira
@yifei

Czy może Pani coś więcej napisać? Właśnie zastanawiam się nad kupnem, ale wiele rzeczy wydaje się być podejrzane..

@Mira

Ja bym tej firmy nie polecił. Sposób w jaki traktuje się klientów którzy już kupili niedokończoną inwestycję: brak kontaktu z panem B.W. i sposób w jaki się załatwia zakup mieszkania w tej firmie to jakieś nieporozumienie!!!!! NIE POLECAM. DUŻO SZCZESCIA I POWODZENIA PRZY KUPNIE JAKIEGOKOLWIEK MIESZKANIA.????

bardzo miła współpraca, sprawnie, może lekka obsuwa, ale przynajmneij było bardzo dobrze jeżeli chodzi o jakość

Firma rzetelna, jestem bardzo zadowolony, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Inplus Home Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Inplus Home Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inplus Home Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inplus Home Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inplus Home Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 11 ocen.

Inplus Home Sp. z o.o.