Opinie o Inplus Home Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Inplus Home Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Inplus Home Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inplus Home Sp. z o.o. w Kraków

Adam K.

Przyjazna atmosfera, wspaniali ludzie, wszystko na poziomie. Serdecznie polecam.

Krzysztof Tomczak

Pracuję w firmie Inplus jako koordynator remontów od około 2 miesięcy. Wszystko jak na razie jest dobrze. Co do wynagrodzeń to nie wiem co niektórzy tutaj piszą, ale są zawsze na czas.

Ola
@Krzysztof Tomczak

Oj szanowny panie koordynatorze remontów to kiedy skieruje pan wykończenie budynku przy ul. (usunięte przez administratora)

Kacper

Zajmowałem się administracją biura. Za mojej kadencji wszystko było na najwyższym poziomie.

Paulina
@Kacper

a coś więcej na temat tej administracji w takim razie? jak w praktyce wyglądała i co konkretnie trzeba było robić?

Damian

Rzetelny pracodawca, z całego serca polecam. Miła, rodzinna atmosfera.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Inplus Home Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Filip Mazurek

Pracuje w firmia Inplus Home i nie mam nic do zarzucenia, miła atmosfera, zawsze można liczyć na pomoc, terminowo wypłacane wynagrodzenie.

Filip

Sprzątam biuro, czy to ważne czym się zajmuje. Mówię po prostu, że atmosfera w firmie jest ok, wynagrodzenie na czas.

zuzanna

Pracowałam jako projektantka i szczerze mogę polecić tę firmę. Projekty i aranżacja wnętrz na wysokim poziomie.

Małgorzata Walczak

Byłam projektantką w firmie przez około rok, bardzo dużo nauczyłam się przez ten czas, wykonując dużo projektów mieszkań oraz domów.

Mariusz Stykała

Pracowałem przy wykończeniach w firmie Inplus Home, żadnych zastrzeżeń, wynagrodzenie płacone na czas.

Kacper Mrowski

W firmie Inplus pracowałem około 5 miesięcy. Nie zawsze było łatwo, ale zawsze można było liczyć na wsparcie. Niestety przez natłok zajęć na studiach musiałem zrezygnować. Jeżeli będzie kiedyś okazja, chętnie wrócę na swoje stanowisko.

Filip Woźniak

Spotkanie kilka razy przekładane ale jak już do niego doszło wszystko poszło sprawnie. Osoba sprzedająca klasa oraz kultura osobista na najwyższym poziomie. Bardzo duża wiedza na temat sprzedawanych inwestycji. Pierwszy raz spotkaliśmy się z tak miłym działem sprzedażowym i gdyby nie kilka nieudanych spotkań na początku, to wszystko było by idealnie.

kunekunda
@Filip Woźniak

A w jakiej to świetnej lokalizacji Pan kupił nieruchomość? bo szukam okazji

Filip Woźniak
@kunekunda

W Krakowie w Nowej Hucie.

do Filipa
@Filip Woźniak

Dzięki ale Huta odpada, nie lubie tego rejonu Krakowa wiec słaby teren dla mnie

Damian

Współpracę zacząłem z firmą w 2019r I po dzień dzisiejszy nie mogę złego słowa powiedzieć. Czytam te wszystkie negatywne komentarze w sumie to chyba tylko jeden i tej samej osoby tylko pod innymi nazwami i śmiać mi się chce.

Igor

Pracuję w firmie Inplus od półtora roku. Miła atmosfera, młody zespół, codziennie ciekawa praca. Zarobki adekwatne do stopnia zaangażowania. Na dzień dzisiejszy nie planuje rozstawać się z firmą.

Sebastian

Współpracowałem z firmą Inplus, poszukując dla nich mieszkań do zakupów Współpraca przebiegała bez problemu.

Andrzej F.

Duży wybór mieszkań, początkowo znalazłem inwestycję przy ulicy (usunięte przez administratora) ale finalnie zdecydowałem się na mieszkanie w inwestycji na Pleszowskiej. Świetna cena, bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, sprawna transakcja. Polecam.

Hubert Czarnecki

Kupiłem mieszkanie pod inwestycję na wynajem w świetnej lokalizacji. Dopiero je wykańczam, ale co do samej firmy nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Proces kupna przebiegł bardzo sprawnie.

Alicja Nowak
@Hubert Czarnecki

Panie Hubercie szukam czegoś pod inwestycje czy moze sie Pan podzielic informacja gdzie Pan kupił mieszkanie? i podał jakiś kontakt na sprzedającego? bo z numerów podanych na olx niestety nikt nie odpowiada

Hubert Czarnecki
@Alicja Nowak

W Krakowie na Prądniku. ;) Rozmawiałem z Panem Bartoszem z numeru z OLX. Faktycznie najpierw był problem się dodzwonić, ale w tym samym dniu Pan Bartosz oddzwonił.

Hieronim

Miałem ograniczony budżet na zakup mieszkania i wtedy znalazłem mieszkania sprzedawane przez Inplus. Małe, przemyślane przestrzenie w rozsądnej cenie. Zaoferowali mi dokładnie to czego potrzebowałem.

Henryk
@Hieronim

Miałem ograniczony budżet i kupiłem małe, przemyślane pomieszczenie od firmy Inpuls, które nigdy nie będzie mieszkaniem. (usunięte przez administratora) i które ma złe pomiary całej nieruchomości wz z tym brak zgody sądu na wpis w księgę wieczystą!!!! I szlag trafił mój mały budżet!!!!

Alek

Jakiś czas temu zakupiłem mieszkanie w firmie InplusHome. Zakupione mieszkanie miało kilka mankamentów, jednak po ich zgłoszeniu zostały one terminowo i zgodnie ze sztuką budowlaną naprawione.

Adam Końdzik

Kupiłem mieszkanie wykańczane pod klucz zgodnie z moim projektem. Pani Lila cierpliwie słuchała moich uwag i wprowadzała je do projektu. Materiały użyte do wykończenia mieszkania są naprawdę wysokiej jakości a sam projekt funkcjonalny i nowoczesny. Samo mieszkanie w naprawdę atrakcyjnej cenie. Polecam wszystkim.

@Adam Końdzik

Jak nie tajemnica w jakich okolicach kupił Pan mieszkanie ze tak zachwala. Jeżeli Pan tak zachwycony to pewnie zdradzi ulice?

Zdzislaw n.

Kupiłam mieszkanie w firmie Inplus Home i jestem bardziej niż zadowolona. Pani Edyta przeprowadziła mnie przez cały proces zakupu cierpliwie odpowiadając na wszystkie moje pytania. Uwagi które zgłosiłam przy odbiorze mieszkania zostały szybko poprawione. Gorąco polecam.

Emil

Spotkanie pokazowe przeszło bardzo dobrze, mimo naszego nie zdecydowania. Pan Bartosz bardzo wyrozumiała osoba, pomógł nam pod każdym aspektem. Usterki znalezione podczas odbioru mieszkania naprawione w zaledwie kilka dni. SUPER !

do Ewy

Pani Ewo mam wrażenie ze ten wpis jest dokonany przez samego sprzedającego lub pracownika. nie znam osoby zadowolonej z zakupu.

Zostaw merytoryczną opinię o Inplus Home Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Inplus Home Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inplus Home Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inplus Home Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inplus Home Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 11 ocen.

Inplus Home Sp. z o.o.