Opinie o Moderna Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Moderna Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Moderna Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moderna Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Niedawno brałem udział w procesie rekrutacji do firmy Moderna. Były przeprowadzone ze mną dwie rozmowy, na każdej z nich zapewniono mnie, że otrzymam feedback niezależnie od decyzji. Niestety obietnica nie została dotrzymana. Do dnia dzisiejszego nie dostałem żadnej informacji o wyniku procesu rekrutacji. Odbieram to, jako brak szacunku dla kandydata, który poświęcił swój czas i zaangażowanie na zaprezentowanie się firmie i w konsekwencji zasługuje chociaż na informację zwrotną.

@Piotr

Oraz jeszcze podziel się proszę informacją jak wyglądała rozmowa itp :) Z góry dzieki

Nowy Nowy wpis

Cześć, co jakiś czas na stronie Moderny pojawiają się nowe stanowiska do finansów. Czy ktoś może powiedzieć jakie widełki jest sens powiedzieć na senior gl i managera? Zastanawiam się nad aplikacją ale kompletnie wypadłem z rynku i nie wiem jakie teraz stawki są.

Hela Nowy wpis
@Nowy

Ja nie mam info, bo sama szukam tu pracy i też jestem ciekawa managera w dziale finansów. Widziałam oferty na inne posady i one były opublikowane po angielsku. Może ktoś jeszcze napisać, czy jak bym tu aplikowała, to trzeba je wysłać też w tym języku? Czy wystarczy po polsku?

Kandydat Nowy wpis
@Piotr

Cześć czy możesz powiedzieć na jakie stanowisko startowałeś i jakie widełki zaakceptowali w modernie?

Kandydat Nowy wpis
@Piotr

Witajcie Widziałem sporo ogłoszeń na stanowiska managerskie itp. Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda proces rekrutacji (niezależnie od stanowiska), ile etapów, z czego składają się etapy? Z czego wynikają nowe rekrutacje? To nowe stanowiska, czy ktoś odszedł?

@Kandydat

Cześć wszystkim, ja też widziałam ogłoszenie i tez jestem zainteresowana. Wiecie, czy managerowie mają szanse na pracę hybrydową? Czy trzeba być ciągle w firmie? I co do rekrutacji, to ja jestem ciekawa, managerowie też mają jakiś okres/dzień próbny na start?

No nie wiem, ale przykładowo w ogłoszeniu dla contracts manager'a jest możliwość pracy zdalnej, wiec chyba się da. Ja bym chciał właśnie aplikować tylko wiadomo, że głównym czynnikiem decydującym są zarobki, więc ile na rękę dają? Tym bardziej, że obowiązków na prawdę sporo.

Nikt

#moderna w Warszawie robi redukcje na wszystkich poziomach - jest to związane z optymalizacją kosztów i przegrupowaniem związanym z a) mniejszym zapotrzebowaniem na szczepionki COVID-19 b) opóźnieniem development innych produktów sprzedażowych. Super firma, kapitalny zespół i biuro w Polsce, jednak trzeba ostrożnie.

Ksenia
@Nikt

To ile tak miesięcznie zmniejszają liczbę ludzi? Masz info, jakie etaty konkretnie zostaną i mogą liczyć na pewną robotę? Czy mimo tej redukcji szukają nowych osób i warto składać papiery?

xXx
@Ksenia

11-2023 były to głównie działy finansowe, 01-02.2024 to digital i logistyka. Na obecną chwilę mocno rozważałbym aplikowanie!

@xXx

A jakie działy jeszcze będą się uszczuplać? Czy firma zwolnionym ludziom może pomogła ogarnąć pracę gdzie indziej? Spotkałam się kilka razy z taką praktyką i wydaje się to być bardzo uczciwe.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Moderna Poland Sp. z o.o. na stanowisko Senior Manager - International Financial Controls & Compliance? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Serwisant rowerowy

Dyrektywa na forum? moja uwagę podczas przeglądania Woli zwróciło ogłoszenie dla specjalisty od dystrybucji oraz logistyki. Jest to jednak stanowisko seniorskie. Wiecie może cos przy tym na temat zatrudniania teraz osób początkujących w tym zakresie? Jestem świeżo po studiach

Dyrektywa ds. równości

Moi drodzy, Rada Europejska przyjęła nowe przepisy o przejrzystości wynagrodzeń 24 kwietnia 2023 r. i rząd ma trzy lata na jej przeniesienie do prawa krajowego. Unijna dyrektywa ma pomóc zwalczać dyskryminację płacową i zlikwidować lukę w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn w UE. Na mocy nowych przepisów firmy w UE będą zobowiązane udzielać informacji o wynagrodzeniach i jeśli luka płacowa ze względu na płeć przekracza 5% – podejmować odpowiednie działania. Firmy zatrudniające ponad 250 pracowników będą musiały przedstawiać odpowiedniemu organowi krajowemu sprawozdania roczne na temat swojej sytuacji w zakresie luki płacowej ze względu na płeć. Mam pytanie związane z tą kwestią - jeśli mamy kłaść taki nacisk na równouprawnienie i równość wynagrodzeń, czy korporacje monitorują także podział zatrudnienia ze względu na płeć na różnych stopniach zaszeregowania? Czy na stanowiskach juniora, specjalisty, seniora, managera, leada, senior managera itd. zawsze jest udział mężczyzn i kobiet bliski 50%/50%? Czy kobiety i mężczyźni są awansowani i zatrudniani biorąc pod uwagę taki parytet, aby utrzymać balans? Czy taki parytet jest w ramach danego działu np. finanse, zakupy, IT, HR, sprzedaż? Jakie są wasze doświadczenia i czy należałoby podnieść taką kwestię uchwalając przepisy związane z dyrektywą? Czy było to adresowane przez zarząd Moderny?

Moderna Poland Sp. z o.o. w Warszawa szuka pracownika na stanowisko Senior Accountant. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Co jaki czas w Moderna Poland Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

NIK

Biuro istnieje w sumie od 2021 i wciąż nie ma jasnych i przejrzystych polityk. Poza tym jak to w korpo - jak sobie wyszarpiesz to masz. Jeszcze nie wiadomo ile będą wynosić podwyżki w 2023.

Zawiedziony

Mam negatywne odczucie co do postawy Moderna Poland. Jeśli zapraszacie Państwo kandydata na spotkanie i ten poświęca swój czas, to oczekiwanie, że dotrzymacie Państwo słowa o informacji zwrotnej nie jest chyba przesadnym wymaganiem. Nie dostałem od Państwa obiecanej informacji czy feedbacku, ale pozwolę sobie przekazać swój. Miejcie Państwo na uwadze, że niektórzy kandydaci nie wysyłają setki podań czekając, aż "ktoś" się odezwie, tylko świadomie aplikują tylko do Państwa organizacji na konkretne stanowisko. W takim przypadku brak odpowiedzi jest niejako stanem zawieszenia, który dość mocno utrudnia planowanie swojej przyszłości. Co gorsze, pozytywne wrażenie po rozmowie z Panią Agatą pryska, gdy upływający od spotkania czas pokaże, że te wszystkie deklaracje i dbałość o dobrą atmosferę procesu najpewniej stanowią tylko pusty frazes. Życzę Państwu możliwości pracy nad wspomnianymi słabościami.

Danuta
@Zawiedziony

No jeśli faktycznie tylko tutaj aplikowałeś to trudno się dziwić, że możesz być zawiedziony, zwłaszcza, że podobno obiecywali info zwrotne. :( Czyli tak naprawdę do samej w sobie rozmowy masz pozytywny stosunek, a przynajmniej miałeś? Ciekawa jestem czy tylko w Twoim przypadku tak się stało czy niestety byłoby więcej takich osób?

Traktujmy się poważnie
@Zawiedziony

Zastanawiam się jak działa Hr w tej firmie. Brak odpowiedzi to chyba już standard

Aleksandra
@Zawiedziony

Ehhhh faktycznie niefajnie, a ty pisałeś swoje Cv konkretnie pod ofertę tej pracy w firmie? Ta pani to ktoś z hr czy manager działu gdzie miałbyś pracować?

Yogi
@Traktujmy się poważnie

Nie działa, bo nie ma HR lecz jest raczej dział kadr i płac osadzony gdzieś w realiach sprzed 40 lat.

KW

Brałam udział w rekrutacji do Finansów. Nie udało się po drugim etapie. Feedback od pani Agaty telefonicznie przekazany i dodatkowe wskazówki na przyszlosc. Na plus

J.
@KW

Dostałam feedback tydzień po drugiej rozmowie na role w księgowości, niestety nie tym razem . Szkoda

Aneta
@J.

Wyjaśnili dlaczego Cię nie wybrali? Możesz opisać sam proces rekrutacji, ile było etapów ? I jakie padły pytania?

Hej, czy ktoś mógłby podzielić się opinią na temat tego pracodawcy? Jakie są warunki pracy?

Yupi

Moderna (ta od szczepionki Covida) rekrutuje w Polsce na prawo i lewo. Czy aktualnie pracownicy mogliby poswiecic kilka minut na podzielenie sie opinia o firmie? Na internecie czytam, ze w centrali jest mega zasuw.

Zostaw merytoryczną opinię o Moderna Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Moderna Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Moderna Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Moderna Poland Sp. z o.o.
  • Sienna 73
    00-833 Warszawa

Moderna Poland Sp. z o.o.