Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Villa Nova Dental Clinic Kiworkowa Spółka Partnerska Lekarzy Stomatologów w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Villa Nova Dental Clinic Kiworkowa Spółka Partnerska Lekarzy Stomatologów. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Villa Nova Dental Clinic Kiworkowa Spółka Partnerska Lekarzy Stomatologów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści
Dentyści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Villa Nova Dental Clinic Kiworkowa Spółka Partnerska Lekarzy Stomatologów w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Villa Nova Dental Clinic Kiworkowa Spółka Partnerska Lekarzy Stomatologów prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Była recepcjonistka

Pracowałam parę miesięcy na recepcji i uciekłam, ponieważ dopadł mnie głęboki (usunięte przez administratora). W ciągu roku była rotacja ponad tuzina osób na stanowisku recepcji. Ciągłe pretensje i wytykanie najmniejszych błędów pracownikom, bardzo źle rozwiązana kwestia kasy która składa się z czterech spółek i są cztery kasy do obsługi. Bardzo łatwo o błędy i zastraszanie konsekwencjami.(usunięte przez administratora) Wzywanie na dywanik w błahych sprawach. Każdej nowej osobie odradzam pracy w tym miejscu. Zaoferowałam swoją pomoc poza moim zakresem obowiązków recepcji i wynagrodzenie jakie mi zaproponowano za wykonaną pracę było o (usunięte przez administratora)niższe niż minimalne wynagrodzenie rynkowe za daną usługę, lub nie zapłacono mi wcale. (usunięte przez administratora) dotyka 3/4 osób z recepcji. Odkąd zaczęłam w przeciągu 4 miesięcy odeszło 5 osób, z bardzo podobnych przyczyn.

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Villa Nova Dental Clinic Kiworkowa Spółka Partnerska Lekarzy Stomatologów - Warszawa

Firma Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Villa Nova Dental Clinic Kiworkowa Spółka Partnerska Lekarzy Stomatologów prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Specjalista / Specjalistka ds. obsługi pacjenta, Warszawa - Październik 2023
  • Marketing Manager, Warszawa - Luty 2023
  • Młodszy specjalista ds. obsługi pacjenta, Warszawa - Październik 2022
  • Recepcjonista Medyczny/Recepcjonistka Medyczna, Warszawa - Luty 2022

Czy pracujesz w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Villa Nova Dental Clinic Kiworkowa Spółka Partnerska Lekarzy Stomatologów lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Villa Nova Dental Clinic Kiworkowa Spółka Partnerska Lekarzy Stomatologów?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Villa Nova Dental Clinic Kiworkowa Spółka Partnerska Lekarzy Stomatologów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Przyczółkowa 219
    02-962 Warszawa