Opinie o Splendid Fleet Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Splendid Fleet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Splendid Fleet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Splendid Fleet Sp. z o.o. w Kraków

Jarek K

Jeżdżę od początku marca i generalnie mogę ocenić na 4+/5. Plusy: - terminowe rozliczenie - dobry kontakt telefoniczny + dyżurni w nocy - szkolenie które miałem na początku z Panem Jackiem, super profeska - jeżdżę głownie Corolla hybrid z LPG :D bajka Minusy: - czekam 2 tyg na auto na wyłączność, podobno czekają na dostawę kolejnych samochodów

@Aneta

na początek jedzie się jako pasażer z przodu i Pan Jacek opowiada jak działają aplikacje, przyjmuje zlecenia i dzieli się swoim doświadczeniem, dostałem tez kilka istotnych wskazówek jak i gdzie jeździć żeby dobrze zarobić, kilka wskazówek jak traktować klientów aby dostać napiwek. Później sprawdzenie jak sobie radzę za kierownica. chyba można nie zdać, kwestia jak się jeździ samochodem, dla mnie to była formalność. Plusem jest to, że w kilka godzin wyrobiłem sobie schemat działania i wiedziałem co i jak działa. Jeżdżę nową Corolla, także dotrzymali słowa :D

Emma Nowy wpis

Poważnie koordynator floty zarobi teraz 4 500 zł brutto tak jak ktoś napisał? zastanawiam się co się stało z zarobkami, bo też widziałam te dawniejsza ofertę na wyższa stawkę. Pisali w niej wprost o atrakcyjnym systemie premiowym. To na jakiej zasadzie on teraz działa?

Tutaj koordynatorzy są może raczej stali? Nie widziałem nowszej oferty na to stanowisko niż takie ogłoszenie sprzed chyba trzech lat. chciałem się dowiedzieć czy teraz przypadkiem nie zarabia się około 10 tys, skoro kiedyś do 7 tys można było wyciągać.

tenor Nowy wpis

Tyle się nie zarabia, myślę, że maksymalnie 4500 zł i to brutto na fakturze.

Splendid Fleet Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Kierowca. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

krzysztof

pracowalem w tej firmie pol roku, wszystko bylo w porzadku, nigdy nie mialem z niczym problemu. Była to moja glowna praca wyplata na czas, z zarobków byłem zadowolony, jasne warunki pracy, jak najbardziej moge polecic

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Splendid Fleet Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Halina

O wypłatę trzeba prosić? A co jest tego powodem? Wcześniej cos pisali o kosztach przerzucanych na kierowcę ale nie wiem o jakich w zasadzie mowa? to jest w umowie uwzględnione czy tylko na rozmowie o tym mówią? Kiedyś wiem ze koordynatora floty do siebie szukali, ciekawa byłam warunków, tylko pytanie co z tymi finansami? Płynność jest zachowana?

Anonim 27

(usunięte przez administratora)O wszystko obarczają kosztami kierowcę, o nic nie idzie się na spokojnie dogadać i o wszystko pretensje. Wszystkie koszta trzeba pokryć za własne a i tak pretensje o "wypłate" ciężko sie doprosić

Czy w Splendid Fleet Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

pracuje w tej firmie 3-ci miesiąc, zadnych problemów nie napotkałam, miła atmosfera, samochody w dobrym stanie. Z pracownikami ze wszystkim po ludzku można się dogadać, na ten moment polecam w 100%

Stasiek

Poważna firma, co w tej branży się rzadko zdarza - elastyczne podejście, dobry kontakt, nowoczesna flota. PROFESJONALIŚCI!

@Stasiek

Było jakieś dofinansowanie z Unii dla przykładu czy cos w ten deseń? mam na myśli to, że z miesiąc temu ktoś pisał o słabej jakości flocie wiec ciekawi mnie skąd kasa na jakiej ewentualne inwestycje? :D czy te w podwyżki również będzie można z czasem liczyć?

karol

ta firma to jedni wielcy (usunięte przez administratora) auta słabej jakosci, zderzaki posklejane taśmami, az wstyd takimi jezdzic... i nic z tym nie robia! do tego naciagacze... dramat. kazdy inny partner flotowy w krakowie wydaje sie być lepszą opcją

@karol

Co do tych aut to chodzi tylko o aspekty wizualne? Taśmy na zderzakach? (???) to co się z nimi działo tak w sumie? Co z ubezpieczeniem i odpowiedzialnością kierowcy? A pod maską jak wygląda sytuacja, normalnie się jeździ?

patryk1255

Nie wypłacają wynagrodzeń na czas, cały czas kryją się jak inni wspomnieli zabezpieczeniem które osobno im pozostawiłem (800 zł za fabię). Nie polecam, krętactwo i kombinatorstwo.

Zet

Cwaniaki!! Zero poszanowania dla pracowników, niejednokrotne opóźnienia w wypłatach! Jeśli szukasz partnera flotowego w Krakowie to chyba każdy inny to będzie lepszy wybór

Ooo
@Zet

A jak to może wyglądać na umowie? zastanowiło mnie to stwierdzenie dotyczące zabezpieczenia. Przed czym? Że w kolejnym okresie ktoś nie podejmie się dalszej pracy? zdarzało się tak?

Romek

Radzę omijać firmę szerokim łukiem…. opoznienia w wypłatach bez sensownego wyjaśnienia - chyba jak zarobiłem w danym tygodniu pieniądze to należy je wypłacić? Czy może się mylę? A nie przekładać przelewy i tłumaczenia typu „nie mamy wystarczającego zabezpieczenia” … a jak mozecie nie mieć zabezpieczenia skoro zostawiłem kaucje? Krętactwo na każdym kroku… niestety - nieuczciwy pracodawca. Jeśli nie chcesz sie martwić czy dostaniesz na czas pieniądze i wystarczy Ci na rachunki/opłaty - NIE POLECAM….

Pola

Co oznacza to stwierdzenie o chińskich oponach? Co w Twoim przypadku się z nimi działo w trakcie jazdy? Prócz nich co jeszcze składa się na ten wspomniany fatalny stan pojazdów? Pytam, bo właśnie zastanawiam się od czego to zależy kto na jakie trafi skoro opinie są rozbieżne

Jak wygląda kwestia awansu w Splendid Fleet Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Kierowca?

Pracowałam w firmie Splendid ponad rok - dobrze wspominam ta firmę, wypłaty na czas, brak większych problemów z samochodem i przede wszystkim łatwy i szybki kontakt z pracownikami, którzy prawie zawsze są pod telefonem :)

adam

mimo wczesniej przeczytanych opinii na GW mialem lekkie obawy o podjecie wspolpracy, aczolwiek podjalem ryzyku ze względu na dobre warunki - jezdze juz 2 miesiace i wszystko jest okej, bez zarzutów, polecam

Staszek

jestem emerytowanym kierowca Flix busa, jeżdżę w splendid 3 miesiące, podoba mi się podejście i chęć pomocy, dla mnie wszystko było nowe, ale każdy z biura ma wiedzę i doświadczenie żeby doradzić i pomoc. zarobki są zależne od tego ile się jezdzi i jak się jeździ. szacunek w dwie strony. traktują cię poważnie jeśli podchodzisz do swoich obowiązków na poważnie. fajni ludzie, rzetelna firma, 10/10

wynajmujący

osobiście nie jestem pracownikiem tej firmy aczkolwiek wynajmuję od nich samochodu juz od jakiegoś czasu, i patrząc na auta w branży taxi w Krakowie to z lepszym stanem aut sie nie spotkałem, bardzo polecam ;)

Aneta
@Jarek K

Opiszesz w sumie to szkolenie skoro taka profeska? jak długo trwa i co na nim się pokazuje? można teoretycznie "nie zdać"? i co z tym autem, ostatecznie jest już nówka i warto było czekać?

@Aneta

Zostaw merytoryczną opinię o Splendid Fleet Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Splendid Fleet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Splendid Fleet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Splendid Fleet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 24 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Splendid Fleet Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Wielicka 181A lok. 33
    30-663 Kraków
  • NIP: 6793190204 REGON: 384437759 KRS: 0000805362

Splendid Fleet Sp. z o.o.