Mobilen

Kraków

Opinie o Mobilen

Kocur

Szefciu - siano w głowie, głupawy, na pewno chory psychicznie (rozdwojenie jaźni, schizofrenia?), myśli że wszystko załatwi kasą. Umowa wiecznie śmieciowa. Jako pierwsza praca super, ale na dłuższa metę nię polecam. Praca nie pewna, gdyż przez długi i przekręty w każdej chwili interes moze się zwinąć. Trzeba przygotować się na kłamanie iż szef jest w delegacji, kiedy to policja czasem wpada do firmy poszukując Wojciecha O.

NIEZADOWOLONY KLIENT

NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY NIGDY NIE ROZAPTRZAJA REKLAMACJI NA KORZYŚĆ KLIENTA!!! NIE WYMIENIAJA TOWARU ORAZ NIE ZWRACAJĄ PIENIĘDZY!!! NIE KUPUJCIE TAM NICZEGO!!!

Zostaw opinię o Mobilen - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobilen