Opinie o Nexineo Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nexineo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nexineo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexineo Sp. z o.o. w Kraków

Beata

Jak tu się pracuje jako konsultant telefoniczny? Kiedyś jak szukali oferowali HO czy teraz jest opcja zdalna? Stawka też by mnie interesowała, bo wtedy była wzmianka o 3,3 tys + wynagrodzenie zmienne, więc ile to w sumie teraz może wynosić? opowie ktoś coś więcej o tych konsultacjach? Jacy klienci się trafiają jaka atmosfera?

Była Nowy wpis

Za brak wyrobionego planu obcinają 20 % z wypłaty

pracuś

Przestrzegam kolejnych kandydatów przed niewłaściwym traktowaniem i podejściem. Panowie z C-level muszą nabrać więcej szacunku do polskiego rynku i pracownika. Zapomnijcie o długoplanowych relacjach, bo nie istnieją, no chyba, że kilka miesięcy na umowie B2B zatrudnienia to już szczyt. Widzę, że trwają kolejne łowy na pracowników. Skoro miało być tak dobrze i firma wybierała tych właściwych kandydatów, to dlaczego jest tak źle i przewinęło się już ich tylu?! Niech każdy wyciągnie wnioski sam. Życzę trafnych firm i rekrutacji.

Beata
@pracuś

A co konkretnie się stało? jak ktoś nie pracował jeszcze to ciężko się połapać. O jakiej specyfice pracy teraz piszesz? I tym wspomnianym traktowaniu? Ciekawa jestem konkretnych okoliczności odnośnie tej wspomnianej współpracy. I co ostatecznie z wynagrodzeniem za pracę?

domyślny Nowy wpis
@Beata

najwidoczniej podejście, może produkt? skoro nikt tam nie zagrzał długo. Firma ma jakieś lokum w ogóle

Oburzony Nowy wpis
@Beata

Podzielę się jak mnie potraktowano, bo mi takiej opinii brakowało zatrudniając się u nich. Wynagrodzenie nie zapłacone drugi miesiąc z rzędu plus koszty: hotele, amortyzacja auta...Plany na obecną chwilę i sytuację w budżetówce znacząco wygórowane i nie do zrealizowania, Trzynastka i czternastka niemożliwa, jak i pozostałe podwyżki w zwiazku z tym. Ewentualne rozszczenia tylko przez Słowację, w Polsce biuro wirtualne, póki co. Podsumowując: nieadekwatne i żenujące podejście na koniec jak widać. Szanujmy się, w końcu jesteście u nas gośćmi. P. S. W momencie rozliczenia ze mną, pozwolę sobie również o pozytywny, zakańczajacy komentarz.

oburzony Nowy wpis

Kontrakt nazwałbym - jednostronny, nie B2B. Czekam na wynagrodzenie za marzec i zwrot kosztów (mamy już maj) , kolejna faktura za kwiecień wysłana. Przeszanowny Panie Dyrektorze, nie ważne jak się tylko zaczyna, kiedy kogoś potrzebujecie, ale ważne też jak się kończy. Może na Słowacji można sobie przesuwać płatności wedle uznania, tak jak w firmie Nexineo wypłaty, w PL rachunki mają swoją datę płatności.

Zostaw merytoryczną opinię o Nexineo Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Nexineo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nexineo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Nexineo Sp. z o.o.
  • Św. Filipa 23 lok. 4