Opinie o Carpediem Care Group Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Carpediem Care Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Carpediem Care Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carpediem Care Group Sp. z o.o. w Opole

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy jest możliwość pracy w Carpediem Care Group Sp. z o.o. na część etatu?

iga60@gmail.pl Nowy wpis

Chcę jechać z tej firmy jako opiekunka czy polecacie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Carpediem Care Group Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Agnieszka Nowy wpis

Witam, polecam z czystym sumieniem, jest kontakt i wynagrodzenia na czas, praca jak w opiece czasem lepiej czasem gorzej, ale wracając nie muszę sie martwić o zarobki, a dodatkowo zbieram spore bonus za polecenia opiekunek

Aplikowałeś do firmy Carpediem Care Group Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Jaki dress code obowiązuje w Carpediem Care Group Sp. z o.o.?

Opiekunka

Pracuję w opiece już ponad 10 lat i mam wrażenie, że każda możliwa agencja już ze mną współpracowała, z tą agencją pracuje już 2 lata i na podstawie doświadczenia - serdecznie polecam, zawsze zdarzają się sytuacje na które ani ja ani agencja nie ma wpływu, ale w tej agencji mogę liczyć na wsparcie w takich sytuacjach, w kwestii wynagrodzenia jest takie jak podają a nie jakies wyssane z palce kwoty których realnie nie ma, jeżeli chcesz jechać na spokojnie to polecam ta agencję

kama.olszewska0@wp.pl

Całkowicie się zgadzam z opinią osoby podpisanej Kiedyś kandydatka - szkoda czasu, zresztą nie jedyna firemka traktująca zleceniobiorców jak (usunięte przez administratora)

@kama.olszewska0@wp.pl

A JA SIĘ ZGADAM Z TA PANIOM SAM ZOSTAŁEM (usunięte przez administratora) Z KOLEGĄ PONIEŚLIŚMY KOSZTY I SIĘ (usunięte przez administratora) OSTRZEGAM PRZED TA AGENCJĄ

MonikaOpiekuna24

Polecam serdecznie tą agencje - Panie są bardzo miłe i pomocne, nie tylko przed wyjazdem ale również podczas pobytu :) Terminowa płatność i wypłacają bonusy bez magicznych gwiazdek - jak bywa to w niektorych agencjach.

Kiedyś kandydatka
@MonikaOpiekuna24

Jak Panie są miłe przekonałam się jakiś rok temu i do dzisiaj szczególnie pamiętam i pewnie już nie zapomnę bo to jedyny taki przypadek w mojej wieloletniej pracy jako opiekunka. Niefortunnie zadzwoniłam chcąc zgłosić chęć pracy i spytać o jakąś ofertę zlecenia którą wyszukałam w ogłoszeniach. Bardzo szybko padło pytanie czy piję, odpowiedziałam że nie piję w ogóle...no i się zaczęło...chociaż trudno mówić że się w tym momencie zaczęło..bo od początku rozmowy miałam wrażenie że dzwonię nie w porę i pani z drugiej strony jest coraz bardziej nerwowa iż musi mi odpowiedzi udzielać. No więc kiedy powiedziałam że nie piję...pani się rozkręciła na dobre podnosząc głos coraz bardziej, usłyszałam że wy wszystkie nie pijecie, że kłamiecie, że później pijane leżycie itd itp... Próbowałam wtrącić dwa razy iż mnie obrażą. ale tak się nakręciła że chyba nawet nie słyszała i pokrzykiwała dalej. Rozłączyłam się. Tak pani z Carpadiem Care zrobiła ze mnie osoby niepalącej i niepijącej alkoholiczkę! Rzeczywiście panie bardzo miłe i pomocne a w szczególności ta jedna. NIE POLECAM.

@MonikaOpiekuna24

(usunięte przez administratora) WYSYŁAJĄ DO INNEJ PRACY NIŻ W OGŁOSZENIU PONOSISZ KOSZTY I TYLE

@Kiedyś kandydatka

(usunięte przez administratora) I TYLE WYSYŁAJĄ LUDZI BYLE GDZIE PONOSIMY KOSZTY A POTEM GŁUPA WALĄ

Marta Gorzów

Mysle ze nie znam odpowiedzi na pani pytanie

Zostaw merytoryczną opinię o Carpediem Care Group Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Carpediem Care Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carpediem Care Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carpediem Care Group Sp. z o.o.?

Carpediem Care Group Sp. z o.o.
  • Sadowa 6
    45-940 Opole

Carpediem Care Group Sp. z o.o.