Opinie o Clan City Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Clan City Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Clan City Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clan City Sp. z o.o. w Gliwice

Kryśka Nowy wpis

Dzień dobry. Było tutaj już wcześniej napisane, że każdy pracownik ma przedstawiana ścieżkę rozwoju. Teraz widziałam, że asystent zarządu jest poszukiwany i zastanawiam się jaka ścieżka w tym przypadku jest możliwa. Awanse ogólnie są nieograniczone?

Agata Clan City Nowy wpis
@Kryśka

Asystent zarządu to stanowisko ściśle związane (jak sama nazwa mówi) z zadaniami delegowanymi przez zarząd. Szukamy osoby, która będzie wspierała trzon firmy na wielu płaszczyznach. Tu potrzebujemy osoby, która będzie potrafiła dokonać analiz, napisać oficjalne pisma, która poradzi sobie zarówno w urzędzie, w social media czy na konferencji. Chętnie rozwiniemy kompetencje nowego pracownika, jednak szukamy kogoś, kto zwiąże się z nami na wiele lat, dlatego stawiamy na rozwój i nowoczesne podejście do branży edukacyjnej, które wspólnie zaszczepimy w naszych szkołach. Nie jesteśmy korporacją, awanse są ograniczone, na tym stanowisku raczej awans poziomy i podnoszenie kwalifikacji z obustronnymi korzyściami. Zapraszam do aplikowania :)

Czy jest możliwość pracy w Clan City Sp. z o.o. na część etatu?

Agata Clan City Nowy wpis

Tak, jak najbardziej, jest taka możliwość. Co więcej, zdarza się nawet, że prowadzimy rekrutacje tylko na cześć etatu.

Jak wygląda ścieżka kariery w Clan City Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

W firmie nie ma awansów, coś takiego jak ścieżka kariery nie istnieje. Przez wszystkie lata jak pracowałam w CC było kilka osób, które zmieniły stanowiska ale tylko dlatego, że chciały odejść i firma probowala ich zatrzymać. Z tego co wiem, to ostatnio kilka osób odeszło i przeszło do "sąsiadów" pracować, gdzie mogą się rozwijać.

Agata Clan City

Pytanie jest bardzo ogólne, a odpowiedź na nie- wymaga doprecyzowania. Ścieżka kariery zarówno w dziale metodycznym, administracyjnym czy pionie lektorskim jest jasno określona. Rozmowy okresowe są ważnym elementem naszej pracy, podczas których uwspólniamy z pracownikami to, w którym momencie rozwoju jest i dokąd zmierza. Na pytanie odnośnie trudności w zdobyciu awansu odpowiem: to zależy. Na awans ma wpływ wiele czynników poczynając od zaangażowania pracownika, jego chęci do rozwoju i realizacji kolejnych celów. Spełniając te elementy awans zawodowy może być kogoś łatwo osiągalny, a innemu może zająć więcej czasu. W naszej firmie większość pracowników to osoby pracujące wiele lat, które rozwijają swoje kompetencje na wielu płaszczyznach tworząc zgrany i rozwojowy zespół. Osoby zainteresowane pracą w naszym zespole zapraszam do kontaktu.

Hania

Każdy z pracowników ma przedstawioną ścieżkę rozwoju zarówno lektorzy jak i inne osoby pracujące w firmie. Pracuje w firmie od ponad 6 lat i przez moje wszystkie te lata w Clanie miałam zawsze wyraźnie nakreślone cele i możliwości awansu i rozwoju. Zawsze wiedziałam co jest od mnie wymagane, aby móc dostać kolejny awans – co uważam za bardzo fajne podejście do pracownika. Moim zdaniem zdobycie awansu jest całkowicie czytelne na każdym z stanowisk zarówno dla lektor jak i metodyk czy administrator i za to właśnie uwielbiam pracę w tym miejscu oraz za elastyczne i przyjazne podejście do pracownika :)

Goisa

Clan City to niesamowita energia i zaangażowanie wszystkich pracowników! Świetnie poprowadzone zajęcia! Bardzo logiczne i usystematyzowane przekazywanie wiedzy, umiejętności ćwiczone na wiele sposobów. Różnorodność doboru metod i technik. Bardzo dobrze poprowadzony cykl zajęć. Moja córka jest mega zadowolona. Serdecznie polecam!

Agata Clan City
@Goisa

Pani Gosiu, Bardzo dziękujemy za ciepłe słowo o naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań, by kursy językowe były prowadzone rzetelnie i jakościowo :) Dziękuję za docenienie naszej kadry :) i całym zespołem serdecznie pozdrawiamy!

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista Językowy - Asystent Metodyka w firmie Clan City Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
M.

Niestety ale firma reklamuje się pozytywną atmosferą i super zespołem ale jest wręcz przeciwnie. Niestety mobbing jest na porządku dziennym… Ostrzegam

aktualny pracownik
@M.

Pracuję w tej firmie od kilku lat, przeszłam różne stanowiska pracy i jeszcze nigdy nie poczułam, że jestem (usunięte przez administratora)bądź ktokolwiek w firmie jest. Dziwią mnie takie opinie, ja wręcz polecam pracę w Clan City.

@aktualny pracownik

Również nie odczułam negatywnej atmosfery i zawsze będę polecać pracę w Clan City!

Zostaw merytoryczną opinię o Clan City Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Clan City Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Clan City Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Clan City Sp. z o.o.
  • Pszczyńska 69