HR Now Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HR Now Sp. z o.o.

Hej:) Ja mam pytanie trochę z innej beczki. Nie o prace przez agencje, ale dla agencji. Mam doświadczenie w branży hr, czy nie znajdzie się tu wolny etat jako specjalista?:) Nie chce aplikować w ciemno, czy jesteście zadowoleni z pracy w firmie? Jakie widełki proponują? Są jakieś benefity? Podejście do pracownika jest na plus czy na minus? No i czego wymagają od kandydata?;)

spArr0W

Witam. Szykuje się wyjazd na magazyn, rozładunki.. miejscowość NEUENSTEIN.. ktoś, coś może powiedzieć w tym temacie? Wszystko jak jest obiecywane czy jakieś niespodzianki? Jak z kwaterami oraz ludźmi w pracy? Będę wdzięczny za info.

@Komendant

Rozumiem, że też jedziesz? Tylko kiedy dokładnie?

Komendant
@@Komendant

W sobotę a Ty?

@spArr0W

Największa sortownia GLS w Europie. Duże normy, mieszkania daleko od miejsca pracy, wszechobecne naekotyki, (usunięte przez administratora) praca ciężka, ale do przyzwyczajenia, kasa średnia jak za taką robotę ale da się zyc

Jaga

Napiszesz konkretnie widełki? Normy duże, ale do wyrobienia, tak? Kontakt z przełożonymi na plus czy na minus? Ile trwa taki wyjazd?:)

Hej, jak właściwie wygląda dojazd do tego mieszkania z pracy czy odwrotnie? Firma zapewnia dojazdy np. busem, czy jednak każdy sam załatwia sobie dojazdy? I jak sam, to firma finansuje, dofinansowuje dojazdy??

idrom

zależy od projektu, czasem trzeba coś własnego organizować

miekke
@idrom

dają jakies zwroty wtedy za dojazd?

erban
@idrom

Ale to jakos wczesniej o tym uprzedzaja raczej nie? nie tak na ostatnia chwile mam nadzieje

@erban

A to na rozmowie nie będzie o tym mówione? Kolega wyżej pisze ze to od projektu zależy, czy przedstawiają na tych rozmowach wszystkie detale? A Ty gdzie się wybierasz i czemu? Ja chyba na magazyn DPD, tylko jeszcze kminie, bo nigdy nie byłem

Gerwant

Na stronie jest oferta na lidera zespołu. Jaki poziom języka niemieckiego trzeba mieć?

rawr
@Gerwant

jeśli jest jakiś konkretny poziom wymagany to masz opisane to w ofercie. jeśli masz tylko że niemiecki to w takim stopniu żebyś dał radę rozmawiać z niemcami

język
@Gerwant

no nie wiem... na lidera to bym się zastanawial czy cos więcej nie trzeba... byles już na rozmowie czy coś i ci odpowiedzieli jak z tym jzykiem?

Rendo
@rawr

na jakiej stronie sprawdzasz te ogłoszenia?

left
@Rendo

jak wejdziesz na ich strone to tam sa zawsze aktualne ogloszenia

Bundy
@left

o dzięki za podpowiedź!

sick
@left

polecasz jakieś miejsce na wyjazd?

Szybs
@sick

no to pewnie zależy w którą stronę chcesz jechać i co chcesz robić xd

drop
@sick

raczej sam musisz sie przekonac co ci bedzie najbardziej odpowiadalo, a lepiej ci doradza na pewno z biura jak powiesz czego oczekujesz

Nikon
@drop

to fakt, też sam się zastanawiałem co najlepiej wybrać i mi doradzono ale jeśli się zastanawiasz to też bym patrzył po swoim doświadczeniu albo w czym w ogóle chcesz robić

peron
@Nikon

na wszelkie podpisywanie umow itp trzeba bedzie gdzies podjechac? czy to sie zalatwia wszystko przed wyjazdem?

Moody
@peron

to jeszcze podepnę się, można zdalnie takie rzeczy w ogóle załatwiać?

Beret
@Moody

Wszystko zdalnie, nikt sie po biurach bujać nie musi

Winsdor
@Beret

Podpisanie umowy też zdalnie?

bremom
@Beret

ile cały proces selekcji praconika zajmuje tak mniej więcej?

@bremom

Prócz tego ile zajmuje mnie ciekawi na czym w zasadzie polega skoro tylko online sprawdzają, cos konkretnego jest brane pod uwagę czy każdy przejdzie? Z drugiej strony ciekawi mnie pod jakimi warunkami mogą kogoś nie wziąć? Karalność i tak dalej?

kig

no jak się okaże że jakichś rzeczy nie spełniasz, albo ty podczas rozmowy zorientujesz się że coś ci nieodpowiada to wtedy roboty możesz niedostać nie

Bartek

PS: Oczywiście, swoje auto używałem także w celach transportu do oddziału GLS.

Firma HR Now Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektryk. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
@Szymon

Witam rozważam prace na sortowni GLS w Neunstein czy ktoś mógłby coś powiedzieć na temat tej pracy oraz agencji ?

terez
@@Szymon

tak sprecyzowales pytanie ze az wcale, co chcesz wiedziec dokladnie?

Oki
@terez

No na przykład powiedz czy sama agencja jest okej bo ja na przykład wolę się nie naciąć...

teten
@Oki

nie wiem czy pracowałeś już w firmch z podobnym profilem ale na ichg tle moim zdaniem hr wypada całkiem korzystnie

wett
@Oki

Pieniadze mialem zawsze na czas, przekretow zadnych tez sie nie doszukalem. Watpie ze sie natniesz bo agencja jest serio spoko.

fryc
@wett

do którego wysyłają pieniądze? czy tutaj to tygodniówki?

Weka
@wett

Był ktoś tutaj na więcej niż jednym wyjeździe i powie po jakim czasie można jechać?

Okay

Firma godna zaufania, paski wynagrodzenia zawsze wysyłane na czas, tak jak i wypłata. Bardzo dobry kontakt zarówno z rekrutantami, jak i koordynatorami. Dostałam też świadectwo pracy i wszystkie paski wypłaty na czas, nooo oprócz karty ekuz, o którą się nie upominałam. Niestety trudno mi ocenić wrażenia z pracy, dlatego je po prostu opiszę, bo sama długo szukałam rzetelnej opinii. To był mój pierwszy wyjazd z agencją. Pracowałam przez 2 miesiące. Pierwsza kwatera była dla mnie okay do czasu. NIe miałam wysokich wymagań, szczególnie że mieszkanie było opłacane przez pracodawcę. Niestety okazało się, że kwaterę zamieszkują robaki, a dokładniej karaluchy. Kwatera została wybrana przez pracodawcę, a więc gdy tylko poinformowałyśmy agencję o incydencie agencję, zostałyśmy przeniesione natychmiastowo do tymczasowego mieszkania, tak by dać pracodawcy czas na znalezienie czegoś nowego. Uważam, że natychmiastowe działanie agencji w tej sprawie było kluczowe i czułam, że agencja starała się by zapewnić nam godne warunki mieszkaniowe. Ostatnia kwatera znajdowała się 7 min na nogach od pracy i w tym od centrum miasta co było dla mnie bardzo wygodne. Sama w sobie praca była ciężka ze względu na bardzo wysoką temp w pomieszczeniu o czym jednak byłam poinformowana przed zaczęciem pracy. Czasem nas popędzano w postaci krzyku szefowej na nasze współpracownice, ale sama atmosfera w pracy była niezmiernie przyjazna i dla mnie wynagradzało to niedogodności związanych ze środowiskiem pracy. Podsumowując, uważam że agencja jest godna zaufania. Kontakt z zespołem i dostęp do wszelkich informacji oceniam na 5 gwiazdek. Warunki kwaterowe mogłyby być lepsze, ale biorę pod uwagę, że ze względu na bezpłatne zakwaterowanie, pracodawca musiał lecieć po najniższych kosztach i byłam na to przygotowana. Jeśli ktoś miałby jakieś pytania, bardzo chętnie na nie odpowiem.

Paulina
@Okay

Wow super z ta kwatera, naprawdę fajnie. A możecie jeszcze napisać, ile pracownika kosztuje takie mieszkanie? Jakie to stawki? To jest kasa odtrącana od wypłaty, pracownik sam musi płacić, czy to jest darmowe i nie trzeba płacić za wynajem?

Olciakk

Czy ktoś pracował/pracuje w okolicy FULDA jako komisjoner i może wypowiedzieć się na temat pracy oraz zakwaterowania?

avici

jakie godziny pracy tam?

avici
@Olciakk

gdzie ewentualnie polecacie na komisjonera?

pytanko?
@avici

a trzeba mieć jakieś specjalne doświadczenie, żeby ubiegać się o stanowisko komisjonera?

Polny
@pytanko?

A nie ma tego przy ogłoszeniu gdzieś napisanego?

Polny

Pracowałeś jeszcze może na innych stanowiskach i możesz coś o nich opowiedzieć?

Wygryw
@Polny

jak pytasz o taka robote za granica to zazwyczaj nic umiec nie musisz bo to sa raczej dosyc generyczne prace

w3ll
@Wygryw

a jak sie zglaszasz do agencji to dlugo szukaja oferty dla ciebie? bo mam jeszcze okres wypowiedzenia w obecnej firmie i z dnia na dzien nie moglbym pojechac

czas
@w3ll

czy ja wiem czy dlugo, chyba niezbyt, wiec no na spokojnie dasz rade skonczyc okres wypowiedzenia. przeciez sa planowane terminy wyjazdow to najwyzej bedziesz mogl sie dogadac i pojechac w pozniejszej dacie

bawełna
@Olciakk

a czym dokładnie się zajmuje ten komisjoner?

Róża

A czy bezpośrednio u nich dobrze się pracuje? Jest na ich stronie oferta dla opiekuna kontraktu, czyli miałabym kontakt z osobami które wyjechały za pośrednictwem firmy do pracy. Bardzo stresująco jest? Czy jest to praca zmianowa? I niby jest coś takiego jak "płatne dyżury telefoniczne", na czym to polega? Trzeba być pod telefonem zawsze po pracy? Jaka stawka za to?

pieg
@Róża

no ja w ogole nie pracowalem na takim stanowisku, ale jesli chodzi o same zdanie o agencji to mam dobre i moge ci szczerze polecic jesli masz zamiar wyjezdzac. raczej nie powinnas sie na nich przejechac

pieg
@Róża

Deptakon

Na jaki okres czasu maksymalnie można wyjechać?

Tokij
@Deptakon

No popatrz sobie na opisy projektów. Ewentualnie kiedyś słyszałem, że osoby z jednych projektów od razu na drugie jeździły, więc pod takim względem dłuższy był to wyjazd

Krab
@Tokij

A wiesz może jaki jest maksymalny czas pobytu na jednym projekcie? Chcę jechać na jeden, ale na jak najdłużej.

PRIMA
@Krab

a jak najdłużej to ile? bo mimo wszystko dla każdego to inne pojęcie, możesz mieć na myśli kilka miesięcy a możesz kilka lat

Statyk
@Krab

Ja byłem najdłużej na 3 miesiące jeśli dobrze pamiętam??? nie wiem czy można dłużej, w ofertach nie ma teraz tego opisanego?

Gom
@Statyk

a na krocej mozna sie ugadac czy raczej bez szans? bo ja bym wolal na 2 miesiace wlasnie i nie wiem czy jest sens do nich wysylac

Pingwin
@Gom

Może warto tam napisać maila z pytaniem?

gawron
@Deptakon

jedzie ktoś do Bielefeld? albo byl juz na produkcji w tych okolicach i moze cos powiedziec wiecej czy jest ok?

były
@gawron

ja robiłem i moim zdaniem bardzo spoko było, nie mam się do czego przyczepic w sensie produkcja jak produkcja wiesz jak jest

karlito
@gawron

a tam szukaja na produkcje? jakie sa warunki bo moze sie skusze??

bow
@karlito

zobacz sobie na ofertę na ich stronie, będzie ci łatwiej

Papa
@karlito

tak, szukaja gdzies niedawno widzialem ogloszenie chociaz tam czesto jest

kuba

serio jest aż tak źle? byłem z nimi raz na wyjeździe z rok temu i nie kojarzę żeby było tak tragicznie… gdzie takie straszne warunki?

Nik
@kuba

ja też z nimi wyjeżdżałem i nie spotkałem się z czymś takim jak napisał Anonimowy wyżej. u mnie było wszystko dobrze, kwatery czyste, ludzie wiadomo że różni ale mi to tam obojętne ważne że się szło dogadać a praca jak to praca męcząca i tyle

Smoke

WItam, oddzownili dzis do mnie z agencji, jak wyglada praca stanowisko magazynier sortownia kurierska, moze ktos dac swoja opinie z doswiadczenia prosze tylko o wypowiedzi osob ktore pracowaly tam. 1. Jak wyglada praca, czynnosci dokladnie w ciagu dnia. 2. Czy jest ktos kto tlumaczy po polsku, jak wyglada praca angielski komunikatywny starczy? 3. Czy ciezko sie polapac w pracy z jezykiem podczas wykonnywania czynnosci? 4. Czy ludzie w pracy sa dosyc znośni, no wieceie czy nie ma tam jakis (usunięte przez administratora)..? 5. Jak daleko dokladnie jest zakwaterowanie od pracy, jak ogarnac dojazd czy trzeba chodzic z buta codziennie do pracy ? 6. Czy kordynator to faktycznie taka osoba z ktora nie da sie wytrzymac z tego co wyczytalem w opiniach wyzej?

Jacek
@Smoke

1. Praca od 5:30 do 8 i od 14 do 18 (na innych lokalizacjach pewnie inne godziny). Otwarcie kontenera, wrzucanie paczek na taśmę, zamknięcie kontenera. 2. Tłumaczyć jak rzucić paczkę na taśmę? xD Albo z taśmy na kontener? xD 3. Jak wyżej. 4. W pracy nie ma warunków do pogadania, jest głośno a na załadunku robisz przeważnie sam. 5. Ja miałem zakwaterowanie jakieś 22 km od miejsca zamieszkania, dojeżdżałem z kolegami, zrzuta na paliwo. 5. Jeśli chodzi o koordynatorów to miałem doczynienia z dwoma: Katarzyna S bo RODO-Nie nadawała się do niczego, nieogar totalny, posadę w firmie dostała chyba po znajomości. Druga natomiast OK, niestety jej imienia nie pamiętam.

franklin
@Jacek

no i to są konkrety! dzięki wielkie, ogólnie w miarę robota? od poniedziałku do piątku?

Jacek
@franklin

Robota jak robota, prosta jak budowa cepa. Na początku psychicznie można odpocząć bo nie robisz nic skomplikowanego ale po 2 miesiącach juz zaczyna ta prostota nużyć i trochę doskwiera ta powtarzalność. Tak, od poniedziałku do piątku.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Oskar

22.04.2023 11:04

Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę jaką historią chcesz się z nami podzielić?

Oskar ikona wywiad

Wyjechaliśmy na początku kwietnia z kolegą do pracy za granicę, żeby dorobić do wakacji. Napisałem odpowiedzi do tego wywiadu będąc w roli obserwatora-można powiedzieć kandydata o pracę, bo nie przepracowałem tam nawet dnia, zważywszy na warunki socjalne. Z tego samego powodu nie przekazałem dalej przygotowanych dokumentów w celu zatrudnienia się. Niestety warunki, jakie panowały na miejscu zamieszkania okazały się jednym, wielkim nieporozumieniem - 25 osób w małym domku, gdzie był jeden prysznic. W domu był nieprzyjemny zapach papierosów,, dziury w ścianach, łóżka wszystkie były ubrudzone. Pozostali lokatorzy nie wzbudzili mojej sympatii, byli dość specyficzni w wyglądzie i obyciu - nie szata zdobi człowieka, ale daje to mniej więcej jakiś pogląd na sytuacje i warunki jakie tam panują. Niestety jedna z tych osób miała choroby skóry, co groziłoby zarażeniem się w sytuacji korzystania z tych samych pomieszczeń, toalety, prysznica. Po godzinie przebywania na kwaterze zaczęło nas wszystko swędzieć. Wykonałem 70 telefonów, żeby uciec stamtąd tego samego dnia. Nie wyobrażaliśmy sobie zostać tam chociaż 30 minut dłużej, straciliśmy około 3 tysięcy złotych. Po 1500 zł na osobę na transport w obydwie strony do Niemiec, zaświadczenie o niekaralności, medycynę pracy i podstawowe artykuły typu opłata za toaletę, jedzenie, pakiet na telefon itp. Po 30 godzinach bez snu mój stan psychofizyczny był ciężki - wyczerpanie, braku apetytu i odpowiedniego nawodnienia. Oczywiście przez stres zaczęły się wymioty, straszne bóle głowy i drgawki. Jeszcze trochę i trafiłbym do szpitala, ale było mi już wszystko jedno, bo byłem w drodze do domu. Z dodatkowych niedogodności, niewywiązania się z ustaleń: mieliśmy obiecany pokój 2-osobowy, a w rzeczywistości był to pokój 3-osobowy przejściowy. Mieliśmy obiecane wifi, a jak się okazało w praktyce, nie było sygnału. Jakbym miał więcej pieniędzy to zgłosiłbym tę sprawę do prawnika, żeby przestrzec innych ludzi, bo jest to narażanie ludzi na szkody zdrowotne i materialne, o innych rzeczach nie wspominając.

Na jakie stanowisko aplikowałeś/aś?

Oskar ikona wywiad

Aplikowałem na stanowisko magazyniera.

Jak przebiega/przebiegała rekrutacja – kto Cię rekrutował (HR czy bezpośredni przełożony)?

Oskar ikona wywiad

Rekrutowała mnie rekruterka z agencji HR Now.

Ile etapów obejmowała rekrutacja?

Oskar ikona wywiad

Musieliśmy zrobić badania lekarskie, załatwić zaświadczenie o niekaralności, potem było oczekiwanie na wyjazd. Nie było to podzielone na etapy.

Czy rekrutowano Cię zdalnie czy stacjonarnie?

Rekrutowano mnie zdalnie.

Czy proces obejmował jakieś zadania rekrutacyjne – jakie? W jaki sposób przekazano Ci ocenę zadania?

Oskar ikona wywiad

Napisali tylko,na czym będzie polegać praca, na miejscu dopiero dowiedziałem się, co to jest za praca, że polega na przerzucaniu 70 ton paczek dziennie. Co daje 350 ton tygodniowo, prawdopodobnie po tygodniu takiej pracy byłbym fizycznym wrakiem.

Jak oceniasz atmosferę podczas rekrutacji? Jak myślisz, z czego to wynika?

Oskar ikona wywiad

Atmosfera była bajkowa, sielankowa, pełna uprzejmości i żartów. Prawdopodobnie jest to sprytny zabieg polegający na "urobieniu" przyszłych pracowników, żeby byli bardziej chętni do wyjazdu.

Czy komunikacja z rekruterem była/jest sprawna? Co jest/ było dobre a co złe w tej komunikacji?

Oskar ikona wywiad

Rekrutacja tak jak wspomniałem, była bardzo dobra, zła komunikacja była jedynie z kordynatorem, którego miałem informować o etapach mojej podrózy, czyli wyjazd z domu, przejazd przez granicę, a także zbliżanie się do miejsca zakwaterowania. Koordynator w ogóle nie odpisywał.

W jaki sposób dowiedziałeś/aś się, jakie warunki pracy oferuje pracodawca oraz jakie ma oczekiwania względem oferowanego stanowiska? Jeżeli pracodawca nie udzielił takiej informacji, czy zapytałeś go o warunki i jaka była reakcja pracodawcy? Jeżeli pomimo Twojego zapytania, nie przekazano Ci takich informacji, jak myślisz, z czego to wynika?

Oskar ikona wywiad

Przekazano mi wszystkie informacje mailowo. Wśród obowiązków wymieniono: załadunek towaru, rozładunek, wiadomo proste prace magazynowe. Nikt nie wspominał o tym, że jest to przerzucanie 70 ton paczek dziennie, bo przecież jakby o tym wspomniano to by nikt nie wyjechał. Powiedziała mi to dopiero jedna osoba na miejscu zakwaterowania, która opowiedziała o normach i po obliczeniu wyszło 70 ton.

Czy poleciłbyś/ poleciłabyś rekrutację w tej firmie znajomym i dlaczego?

Oskar ikona wywiad

Nie poleciłbym tej firmy HR Now nawet komuś, kogo bardzo nie lubię. Nikt nie zasługuje na to, żeby spędzić chociaż jeden dzień w takich warunkach i przy takiej pracy.

Raper

pewnie usuwają przez dane, że osoba stanowisko i lokalizacja to już może podchodzić pod rodo. Ale wracając do tematu to ten typ ludzi to moi ulubieńcy, nie wiem co oni mają w głowach. słabo ale tak realnie patrząc to jeszcze nie trafiłem nigdzie w żadnej agencji żeby wszystko było gites na sto procent, już nawet się nie łudze. jak nie praca ciężka to zimno albo gorąco, to kwatera to koordynatorzy to współlokatorzy to opłaty to wypłata czy to wysokość, to terminowość ale tutaj nie mówie tylko o tej agencji tylko o tych przez które jechałem albo mi opowiadali ludzie albo czego się naczytałem na forach jak szukałem agencji. no nie ma bata żeby wszystko się tak poskładało żeby było ideolo

Szambelan
@Raper

Od tego jest te forum żeby wyrażać chyba swoją opinię na jakiś temat, zgodzę się z tobą że nigdzie idealnie nie jest bo zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie coś odpowiadać, ja nie pracowałem tam miesiąc dwa tylko 2 lata więc mogę się wypowiedzieć w końcu na temat osoby która tam zarządza, bo agencja jest naprawdę spoko a praca nie jest zła więc chociaż to na plus :)

Jeoa
@Raper

W takim razie jak nawet nazwy miasta nie możesz podać, bo rodo to jak przestrzegać ludzi?

Firma HR Now Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Kraków. Ile płacą na stanowisku Operator Wózka Widłowego?

pomidorek

no na forum to raczej o zarobkach się nie gada, bo to zależy gdzie, ile godzin, jakie stanowisko i tak można wymieniać..

@pomidorek

a polecasz jakieś miejsce?

chce jechac 1 raz i coś z polecenia by siadło

pomidorek
@iguś

ciężko powiedzieć, bo ja nie wiem na czym ci zależy, ani nic nie wiem o twoim doświadczeniu, umiejętnościach itp.

Maria
@pomidorek

a gdzie tu najwięcej kobiet jest w takim razie?

@Maria

podbijam pod marie! chodzi mi właśnie o prace powiedzmy dla "kobiet" żeby nas wzieli i żebyśmy tam dały rade?

Zooza
@iguś

Też się nad tym zastanawiam...ale chyba najlepiej zadzwonić, skoro tu nie ma odp

woman
@Zooza

jaka praca dla kobiet będzie w miarę spoko? ktoś poleci?

Donald

Jeździłem już z navigatora teraz pierwszy raz będę testował now. Zobaczymy jak będzie, to jakby co za jakiś czas napisze coś więcej

grimmm
@Donald

to coś innego?

Dominik

Jakie lokalizacje polecacie? Może ktoś z was był na więcej niż jedna i wie która by była najlepsza na pierwszy wyjazd, żeby sie nie zrazić?

Oliwia
@Dominik

sama jedziesz? czy z kimś?

senio
@Dominik

najlepiej to wybierz taką lokalizacje, gdzie oferują typ pracy jaka ci odpowiada. np. lubisz robić na magazynie to jedź tam gdzie mają oferty z magazynu, jak produkcje to na produkcje. nikt ci nie powie gdzie się zrazisz a gdzie nie, bo różni ludzie sie mogą na miejscu trafić. a jak praca ci będzie odpowiadać to już 80% problemu masz z głowy

noo
@senio

potwierdzam, najlepiej tak!

Milus

Mój ostatni wyjazd jest z hr now i mogę ich polecić. Wcześniej już z nimi wyjeżdżałam. Po kilku miesiącach przerwy w Polsce znowu wyjechałam znowu jestem. Wszystko jest z podpisaną umową więc praca jest legalna, choć papierów dużo do podpisania. Dodatkowo można także już w trakcie wyjazdu liczyć na ich pomoc, więc jeśli się coś dzieje to można się kontaktować. Również w weekendy jest ktoś pod telefonem, więc ta pomoc z ich strony jest, nie ma tak że olewają osoby, które wysyłają do pracy.Jak dla mnie to duży plus i warto z takiej pomocy skorzystać.

Nikodeon

dzięki za opinie

lukas
@Milus

to ile schodzi czasu na takie ogarnięcie wyjazdu średnio?

samantha
@Milus

a gdzie wyjeżdżałaś i na jakie stanowiska??

Maria
@Milus

Tak z ciekawości kojarzyli, że już byłaś czy nie bardzo? Zastanawiam się ilu ludzi tu rocznie przez nich przechodzi i czy byłaby w ogóle na to opcja. Po takim czasie wszystko dosłownie tak samo przebiegało?

?
@Maria

pewnie charakterystyczne osoby będą kojarzyć no ale jakie to ma znaczenie? poza tym jak masz inną ofertę i inny typ pracy to może się ten proces trochę różnić, nie uważasz?

Katia

Znam HR od lat jeśli nic sie nie zmieniło to powinno być ok

Fenix

Polecam, mój pierwszy ale na pewno nie ostatni wyjazd

Orientuje się ktoś czy HR NOW i HR INTERNATIONAL to te same agencje?

Zostaw merytoryczną opinię o HR Now Sp. z o.o. - Siepraw

• Jak się pracuje w HR Now Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR Now Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Now Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Now Sp. z o.o.