HR Now Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HR Now Sp. z o.o.

Niks

Agencja jak agencja

igor
@Niks

dość neutralnie oceniasz? jakieś plusy czy minusy?

fanta

HR Now to też agencja wysyłająca do pracy za granice czy coś innego?

lidka
@fanta

tak za granice ale w polsce podobno też

@lidka

A na Polskę ktoś jechał może? Ciekawa jestem jak różnią się warunki chociażby mieszkalne od tych za granicą. Chociaż wiadomo jak na zarobkach się wtedy wyjdzie?

gwizdek
@Maria

zawsze możesz sprawdzić :)

lidka
@Maria

chyba więcej osób wyjeżdża za granice z nimi.. musisz poczekać stricte na kogoś kto tam jest zatrudniony, ale myśle że podobne

@lidka

a to jak więcej na Niemcy to już pewnie cos sygnalizuje. Czyli polecacie bez doświadczenia na pierwszy raz? Bo ja dlatego o tę Polskę pytałam co by bezpieczniej się czuć. Jest jakiś okres / sezon, w którym najlepiej jest wyjeżdżać?

dino
@Maria

ja jechałem pierwszy raz właśnie bez doświadczenia, ale wybraliśmy się z kumplem co by było raźniej i powiem ci, że spoko, no roboty sporo, ale po to się jedzie, żeby zarobić, a nie leżeć

@dino

o dzięki. i wtedy jak to na zarobkach się odbiło? na jak długo jechaliście i ile udało się wyciągnąć?

dino
@Maria

stawki godzinowe masz w ogłoszeniach to co ja tu bede wiecej pisac.

@Maria

bardzo przyzwoicie jak chodzi o zarobki, a po co ci odpowiedź ile jechali?? haha trochę dziwne pytanie

na ile*

Zzz
@fanta

Tak, za granicę, ale nie licz na jakieś wsparcie koordynatora czy też opiekuna. Koordynatorzy nie umieją nawet się komunikować w języku niemieckim

alleine
@Zzz

dla mnie to nie problem, bo ogarniam dość dobrze niemiecki :)

bingo
@alleine

jadąc do pracy wystarczy umieć się dogadać czy jakoś to oficjalnie sprawdzają?

@oontek

No ciekawa jestem jak ktoś pierwszy raz się wybiera to na ile tak średnio i czy jakieś akcje się dzieją czy coś.... i czy to prawda, że koordynatorzy po niemiecku nie mówią jak tu pisali? to jak masz problem w robocie to kto to obsługuje lub pomaga?

w sensie jakie akcje?

@Maria

a na ile kto się wybiera, to nie wiem, nie wypytuje o to ludzi i średniej nie wyliczam

@oontek

Przykładowo coś z lokatorami.. lub problemy z samą firmą gdzie robisz? pisali, że koordynatorzy mogą nie mówić zbytnio po niemiecku... To trochę słaba pespektywa by była?

Eea

gdzie jest biuro ich fizyczne, żeby sie zgłosić?

Kostek

Szambelan, a regulamin goworka to czytał? Bo mnie wcale nie dziwi, że ci usuwają, o czymś takim jak RODO słyszał, czy się pod kamieniem uchował?

Szambelan
@Kostek

Oh faktycznie, zapomniałem ;) no cóż jeśli usuną to dodam kolejną opinie tym razem bez imienia :)

stary
@Szambelan

wygląda to tak jakbyś miał problem do tej konkretnej osoby i zamiast załatwić to bezpośrednio, to chcesz zabłysnąć tu.. no ale każdy ma w życiu jakieś hobby, nie? ;)

Firma HR Now Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektryk. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Uliusz

brak zeinkonta - co to znaczy i jakie to ma znaczenie odnośnie dla pracownika?

bzyk

pracowałem w tej firmie (usunięte przez administratora)i wlepiają kary za porządek jak cos potrzebujesz mają ciebiew (usunięte przez administratora) jak sie napijesz wylatujesz na ulice byłem swiatkiem tego zdarzenia . omijajcie tą firme HR NOW ZDALEKA

Bartek

Witam mam pytanie mam zamiar jechać na magazyn rozładunek wyładunek. Niech mi ktoś powie jak to wygoda jeśli chodzi o liczbę przepracowanych godzin tygodniowo i +/- zarobi miesięczni na rękę ?

polo
@Bartek

jaka lokalizacja i kiedy wyjeżdżasz?

Bartek
@polo

Lokalizacja jeszcze nie znana za 2 tyg

rikota
@Bartek

daj znać jak już będziesz na miejscu jak jest?

Bobek

Nie wydaje mi się żebyś mówił prawdę. Pracowałem tam dwa miesiące, nie wiem jak wyszło ci 900 euro, pewnie nie chodziłeś do pracy bo jesteś jakimś alkoholikiem czy innym narkomanem sfrustrowanym. Ja najmniej tam miałem 1400 euro. Kwaterę miałem ok ale to już każdy może trafić różnie, niestety za stan tych kwater właśnie odpowiadają takie Polaczki po podstawówce co to o nic nie dbają bo przecież to nie ich. Jak nie potrafiłeś sobie sam wyrobić klasy podatkowej to o czym my tu mówimy, jak nie umiesz zrobić sam najprostszej rzeczy w finanzamcie to w Polsce też pewnie sobie nie radzisz. A co do zaliczek to utwierdziłeś mnie, że jesteś jakąś patologią, skoro nie potrafisz gospodarować budżetem tak żeby starczyło Ci do kolejnej wypłaty.

Lipka
@Bobek

Zgoda co do wszystkiego poza nr. Steuer. Nie chodzi o to, że ktoś sobie z tym nie radzi. To wina Agencji. Trzymają ludzi w niepewności co do zakwaterowania. Nie wiadomo, kiedy będą nowe kwatery i możliwość meldunku na nich i uzyskania steuera. Na obecne kwatery kończą im się umowy na wynajem i właściciele blokują meldunki. Agencja powinna coś z tym zrobić. Bez meldunku nic nie zrobisz w urzędzie.

mana

jaki kierunek i prace polecacie dla osoby bez doświadczenia? na pierwszy wyjazd gdzie najlepiej sie wybrać?

mana
@mana

dodam, ze jestem kobietą i bez jakiegoś technicznego wykształcenia więc tego typu prace odpadają

ilona
@mana

a jedziesz sama? czy z ekipą?

ilona
@mana

też się rozglądam za robotą, ale na wakacje, a ty kiedy?

Zzz

Nie polecam, obiecują jedno jest drugie. Obiecują że na magazynie przy ciężkich paczkach praca w dwie osoby, niestety można o tym zapomnieć. Przy rekrutacji mówią że praca zawsze do max 15 km, a po dojeździe okazuje się prawie 30 km. Brak opiekunów na miejscu... I zupełnie inny lokal dostajecie względnie umówionego. Ogólnie całkowicie nie polecam, omijać agencje szerokim łukiem.

Hej. Szukam kogoś kogo można zapytać odnośnie miejsca zatrudnienia. Czy jest możliwość zatrudnić się w niepełnym wymiarze czasowym? Czy nastrój w pracy jest przyjazny? Serdecznie dziękuje za odpowiedź.

Vis

czy na niepełny etat to nie wiem, ale na pewno są oferty pracy tymczasowej, pogrzeb w ich ogłoszeniach to może znajdziesz odpowiedź

gro

dla mnie atmosfera była w porządku, a czy można w niepełnym to nie wiem

Małgorzata
@gro

Można wiedzieć czemu już tam nie pracujesz, skoro atmosfera była w porządku? Jaki był powód twojego odejścia?

gro
@Małgorzata

prywatny i może za jakiś czas znów się wybiorę, jak poogarniam sobie kwestie związane z budową domu, a ty planujesz się tu rekrutować?

się powodzi
@gro

budowa w tych czasach to jednak wyzwanie, wiem bo też zacząłem i na SSZ się zatrzymałem, a teraz właśnie myślę się wybrać z nimi gdzieś i sobie zarobić na dalsze etapy, długo schodzi z ogarnięciem wyjazdu?

tomuś

do biura trzeba zajrzeć podczas rekrutacji czy wszystko sie jakoś na odległość da załatwić? gdzie to biuro jakby co

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie HR Now Sp. z o.o.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

jfk

jak znajdziesz pracę dla siebie i chcesz wyjechać to warto moim skromnym zdaniem

@jfk

Czyli warunki zawsze są takie jak przedstawiają, żadnych niespodzianek po drodze raczej nie będzie? Szkoda się po prostu rozczarować zawsze warto mieć pewność

Jolka
@Maria

Ja jestem zadowolona pojechałam z chłopakiem na sortownie, jakoś bardzo się nie namęczyłam bo w sumie większość czasu skanowałam kody, a organizacyjnie bardzo fajnie, ogólnie polecam

alaa
@Jolka

a jak zakwaterowanie tak w parze, jeden pokój mieliście?

polo
@alaa

my wyjechaliśmy w 5 i taki dostaliśmy więc to pewnie do uzgodnienia.

para
@Jolka

a jak szukaliście tych ofert dla par? my też myślimy nad wyjazdem i nie wiem czy samej szukać po ofertach czy lepiej od razu podpytać u nich?

Tabal
@para

Jak ci wygodniej. Możesz zagadać bezpośrednio, to od razu będzie szansa uzyskania odpowiedzi na jakieś pytanie, które będziecie mieli itd.

nowy

Witam czy nie mając 18 lat jest szansa zostać wysłanym do pracy za granice? (na wiosnę 17 lat)

bisz
@nowy

nie sądzę, musiał byś bezpośrednio z nimi rozmawiać ale jak dla mnie 90% nie

Sickalafou

Nic nie ogarniają, co innego jest w umowie a inaczej jest w rzeczywistości

@Sickalafou

Czym się ogólnie różni to co jest w rzeczywistości od tego co na umowie? Bo zabrzmiało to dość niepokojąco.

bmwo

pytanie, czy ich oferty są cykliczne i pojawiają się co jakiś czas czy to jednorazowe oferty raczej?

@bmwo

bo przegapiłem coś co mnie interesuje i nie wiem czy jeszcze kiedys sie u nich pojawi ta oferta?

beenek
@bmwo

trudno powiedzieć, może spróbuj się bezpośrednio skontaktować i dopytać

velo

gdzie znajde oferty pracy do tej agencji?

Leo
@velo

Na stronie Hr Navigator

Krzych
@Leo

i tylko tam mają?

@Krzych

nigdzie wiecej nie widzę, a po co ci więcej?

Man

Pracował ktoś na wózku w Coesfeld? Jakie warunki?

ginger

ktoś wie czy HR Navigator i ten profil HR Now to to samo?

@ginger

Właściwie to tak, profile dotyczą tej samej agencji

@ginger

tak, tylko to są różne lokalizacje, ale firma generalnie ta sama

@..

a gdzie szukać do nich ofert?

@..

na jakiej stronie? mają osobne czy jedną?

@lekeko

wpisujesz sobie w google hr now albo hr anvigator i ci wyskoczy ich stronka

@lekeko

*hr navigator miało być wyżej, literówka. no i tam masz zakładke oferty pracy i tam szukasz

Okey, dzięki. Już znalazłem

Beata

Tak, to ta sama firma

@Beata

Skoro tak to z czego wynikają te różnice w nazewnictwie? To jak widać może do pomyłek niestety prowadzić...

wat
@Maria

nie wiem, no może mają różne oddziały czy coś, ale jak już wyjaśniono to ta sama firma, więc takie pomyłki raczej nieistotne w tym wypadku skoro chodzi o to samo, nie?

polaris
@Maria

Powód jakiś na pewno jest. Poza tym różnice są takie, że i tak idzie się połapać. Moim zdaniem nie ma to znaczenia

Nake

Widzę tu jedno ogłoszenie na sortownie paczek. Powiecie co i jak tam? Warto? I nie pytam względem, nie narobić a zarobić tylko czy naprawdę jest to spoko zorganizowane wszystko

@Nake

Tylko co masz na myśli pisząc, czy coś jest spoko zorganizowane?

@Maria

Jak to wygląda w praktyce

Sanczo
@Nake

Ogólnie to tak. Czy warto, to zależy od ciebie, twoich mocy przerobowych, krzepy i chęci. Jak tego brakuje, to nie warto, bo się nie sprawdzisz. Jak się garniesz do roboty i nie jedziesz z nastawieniem na łatwy zarobek minimalnym wysiłkiem, to warto.

@Sanczo

Zgłosiłem się, z tego co zostało wymienione mam raczej wszystko

bond

I jak po zgłoszeniu?

@bond

A ile mają na odpowiedź?

dumle
@Maria

pewnie tyle ile potrzebują czasu, ciężko określić

@dumle

Nie no ale chyba 2 tyg to max? Dłużej ciężko tak czekać przecież...

@Nake

Agencja jak najbardziej na plus. Dobra organizacja ,fajne mieszkanie , miła obsługa i atmosfera. Praca - jak ktoś lubi dźwigać kilka ton paczek dziennie to polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o HR Now Sp. z o.o. - Siepraw

• Jak się pracuje w HR Now Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR Now Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Now Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Now Sp. z o.o.