HR Now Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HR Now Sp. z o.o.

Bartek

Obsługa przez panią Paulinę extra nic dodać nic ująć. Mieszkanie mega mnie zaskoczyło wporzadku. Praca wiadomo jak ktoś chce leżeć to nie dla niego ale jak ktoś chce pracować to polecam serdecznie

Ementaler
@Laura

Wysłał ci ktoś? XD

Ina Nowy wpis

chłopak będzie chyba jechał na te ofertę dla fizycznego bez znajomości języka. Piszą, że własne auto i doświadczenie byłyby mile widziane. czy to w ogóle na coś wpływa? Rozważamy to czy powinien w ogóle brać ze sobą auto. Za pierwszym razem też braliście?

Eho Nowy wpis
@Ina

Mile widziane nie znaczy koniecznie, więc teoretycznie wychodzi na to, że nie trzeba nie?

skrucz Nowy wpis
@Eho

nie trzeba, po prostu jak ktoś ma opcje to lepiej wziąć bo jest wygodniej, łatwiej i szybciej ;)

Mion

Witam, czy pracował ktoś w pralni przez tą agencję?

barna
@Mion

pewnie, a w jakim miejscu szukasz?

Kino
@barna

Ogólnie polecasz pracę na pralni?

Tropik
@Kino

Praca jak praca XD nie wiem czy da się to jakoś mega zachwalić no bo to jednak praca ale moim zdaniem znośna, na pewno jeszcze pojade

MN
@Kino

ogólnie polecam, byłem już dwa razy i po świętach mam zamiar znowu się wybrać, jak sie (usunięte przez administratora) nie boisz to dasz rade

kufel
@Tropik

pytanie jak warunki dojazdu i mieszkania?

Cichy
@kufel

Mnie tam by głównie te warunki mieszkaniowe interesowały, ile osób czy czysto

dm
@Cichy

jak będziesz sprzątał to i czysto będzie

@dm

Pytanko tylko czy inni także? bo wiadomo ze część wspólna to część wspólna… ja akurat na sortownie do Kolonii mam zamiar jechać. Tam do pokoi raczej wszystkich ludzi z agencji dają czy jednak też się znajdzie ktoś z zewnątrz?

Czyścioch
@dm

W sumie dobra rada

Byłem raz i miałem wszystkich z polski dużą ekipe

niki
@Adam

i jak bylo?

Eyo
@Adam

Warunki nawet spoko mieliscie?

Jurand
@Eyo

Jak ja kiedyś pracowałem to bardzo w porządku było, bez bydła

Pensar Nowy wpis
@Eyo

Ja też uważam że warunki były ok, zarówno miejsca pracy jak i zakwaterowania

Marina

Hej. ;) przegapiłam o w zasadzie miesiąc ofertę dla konsultanta ds. obsługi i rozwoju rynku niemieckiego. Myślę ze część warunków spełniam, na przykład znajomość języka niemieckiego czy też doświadczenie z klientem B2B. zastanawiam się przy tym w jakiej formie prowadzona jest sama rozmowa rekrutacyjna? W jaki sposób te wymagania są sprawdzane?

Tak. Gdzieś się zapodziało pytanie. Pytałem własnie czy ze wzrostem 170 cm to normalnie można tam jechać. Ja pracowałem już ładując takie paczki ale to był magazyn z ciuchami gdzie były czasem same koszulki to się je lekko rzucało na górę, i układalem wysoko dzięki temu. Pozatym tam nikt tak na to nie patrzył. Na sortowni takiego DHL to paczki chyba do 50 kg są nawet?

lama

myśle że wzrost nie ma znaczenia także nawet się nie zastanawiaj nad tym, tylko aplikuj :))

odwagi
@lama

no dokładnie, nie ma co się cyckać z tym, rozpisywać po forach wyślij aplikacje i zobacz co ci powiedzą

Byk
@odwagi

Ile trwa zanim się odezwą z pierwszą wiadomością zwrotną?

Niewyspany
@Byk

Mnie by interesowało czy dają znać jak ktos się nie zakwalifikuje

doja
@Byk

podbijam, a po jakim czasie się faktycznie zaczyna prace?

hejb
@Niewyspany

tego nie wiem, mówili że jak coś dadzą też wtedy znać ale na szczęście nie musieli. poza tym tak z dwa tygodnie czekałem na ich odzew po wysłaniu cv

Barracuda
@Niewyspany

Na sortownie? Tam się każdy kwalifikuje.

Firma HR Now Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektryk. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Qulson

Czy pracował ktoś jako magazynier w GLS NEUENSTEIN i może się podzielić opinią na temat; pracy, zarobków, atmosfery i współpracy z agencją.

Cześć, na jakie miasta na pralnie się jeździ? są teraz wrzucone tu dwie oferty w te zakładkę z nimi. w jednej jest oznaczenie Warburg w drugiej chyba przez pomyłkę dali Kraków a w treści nie mogę się doszukać nazwy miejscowości. Nie wiem czy mi się coś przeoczyło? To oferta do tego samego zakładu? Chce mieć większy wybór

Miro

Witam jedzie ktoś jutro do Neue str. 22, 34639 Schwarzenborn

Jan

Długo się czeka na wyjazd od złożenia aplikacji

Czy ktos jedzie na magazyn zywnosci przez ta firme ...ktos byl ....jakie warunki ktos cos ...czy mozna jechac bez problemow?

koala
@Zainteresowany

ja słyszałam dużo pozytywnych opinii, ale może niech się wypowie ktoś kto był

Fame
@Zainteresowany

Byłem na innym wyjeździe i było spoko, bez jakiś problemów, wszystko co mówią że zapewniają to jest wiec ja się nie mam do czego przyczepić

Mnie rekrutuje P.Justyna....super

Lili
@Zainteresowany

No i jak tam? Napiszesz coś więcej o rekrutacji? Wszystko sprawnie idzie? Na jaki czas podpisuje się umowę? Zadowolony z warunków?:)

Dzień dobry, HR Navigator i HR Now Sp. z o.o. to całkowicie odrębne firmy. Każda z nich realizuje obecnie nieco inne usługi z obszaru HR i rekrutacji. HR Now Sp. z o.o. to agencja, która świadczy usługi pracy tymczasowej w tym również na terenie Niemiec.

Prace w Fulda na magazynie zywnosci....jakie warunki....jak przez ta agencje...warto?

graf

są aktualne oferty?

Cześć, czy jak jadę bez języka to mniej zarobię? Są oferty dla fizycznych i na przykład w tej do Kessel już w tytule podkreślają, że bez znajomości języka można jechać, zastanawiam się czy w innych miastach byłoby mi jednak lepiej i warto się poduczyć?

Roman

Witam dostałem propozycje pracy tej agencji na magazynie Sortowanie paczek na jakie zarobki mogę liczyc przy stawce 13.50 brutto

On2024

Chodzi mi głównie o ładowanie tych kontenerów kurierskich , w sensie że one są wysokie , a te paczki trzeba układać jedna na drugiej jak najwyżej zapewne.

me
@On2024

nie no raczej na spokojnie bys to ogarnął, nie ma zadnych wytycznych co do wzrostu wiec mysle ze kazdy da rade

???
@On2024

Ale nie rozumiem ty pytasz o coś czy tylko się dzielisz że kontenery są wysokie?

malpa
@???

chyba sie usunęło pytanie, bo kojarze, że kolega wyżej pytał, czy da sobie rade pomimo tego, że nie jest za wysoki

Bartek

zelmer
@Bartek

co bys powiedzial o samej agencji? wszystkie pensje miales na czas zawsze?

Prix
@zelmer

ja też sobie chwalę robotę, pensje zawsze na czas

Prix
@zelmer

Sama agencja jest bardzo w porządku i jestem zadowolony z wyjazdu z nimi, natomiast zgadzam się z opinią, że jednak jedzie się tam pracować a nie leżeć ;)

aztek
@Prix

trzeba sie liczyc z tym ze zawsze sie trafia na ciezsza prace raczej czy czasami sie zdarzaja lzejsze?

aztek
@aztek

czy wgl dziewczyna dalaby rade sie tu na cos zalapac czy raczej zbyt ciezka robota?

Mistyk
@aztek

to pewnie zależy na jaką robotę chcesz jechać

szakal
@aztek

widzialem ogloszenie na pracownika do pralni przemyslowej co brzmi jakby to mogla byc troche lzejsza praca no ale wiadomo ze nigdy nie wiadomo dopoki sie sam nie spytasz. polecam kontakt z rekrutacja a nie z nami xD

witold
@szakal

od siebie możesz coś polecić? w sensie wiadomo że pracownicy w centrali nie powiedzą nic złego na pracę

brycz
@witold

pracowałem na sortowni gls w niemczech i było całkiem spoko :)

akrm
@brycz

na sortowni? ciężka praca czy do przeżycia?

oner
@akrm

na sortownię tutaj czegoś wymagają od ludzi szukających roboty? musisz coś wczesniej robic podobnego?

kosnp
@akrm

Wszystko jak sie chce jest do przezycia, dla mnie bylo calkiem okayy

berek
@kosnp

gdzie byłeś jeśli można spytać?

@kosnp

Wszystko czyli co? Jacy są tam ludzie i jakie macie normy do wyrobienia? Jest chwila, żeby z kimś nawiązać kontakt? Pogadać i tym podobne? po ile średnio ludzie tam robią, na jaki okres czasu zatrudnienia się nastawiać? Chce dorobić

ranczer
@zelmer

jak dla mnie agencja jest jak najbardziej w porządku, wszystko dobrze zorganizowane a wypłaty były zawsze na czas także to duży plus

tetris
@zelmer

ze swojej strony powiem, że pojechałem i nie żałuję, zarobki na poziomie, kontakt z koordynatorem w porządku i wypłaty zawsze na czas bez żadnych opóźnień

KLTJF
@akrm

pierwsze dni sa cięższe bo trzeba ogarnąc co i jak - nowe miejsce itp. ale pozniej to juz serio totalnie git

KLTJF
@oner

jak ja jezdzilem kiedys to brali ludzi do przyuczenia, wiec to doswiadczenie nie bylo wymagane

sejm
@KLTJF

ale też nie na tyle ciężkie żeby się roboty od razu przestraszyć

nudle
@zelmer

ja bym określił wyjazd pozytywnie, organizacja była bardzo spoko, żadnego bałaganu, ludzie w porządku i wypłaty zawsze wtedy kiedy być powinny

midron
@nudle

pracuje się na nocki u was?

Proszę o zdj na kristofinio99@gmail.com

Laura
@Bartek

Moge prosic zdjecia mieszkania na email laura.adamcio45@gmail.com

Ementaler
@Laura

Wysłał ci ktoś? XD

On2024

Część Mam takie pytanko do tych co już pracowali na takim stanowisku. Czy mając 171 wzrostu facet poradzi sobie w pracy w sortowni kurierskiej przy rozładunku i załadunku kontenerów? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Student

Hejka szykujemy się z partnerką do pracy na magazynie Fulda przez HR now jakie opinie? Umowa polska co sądzicie?

NieNie
@Student

gdzie szukasz ofert?

@NieNie

Oferty to ja akurat tutaj w zakładce normalnie widzę. A te umowy o prace to dają zawsz tymczasowe? W mojej ofercie akurat tak jest wpisane i zastanawiam się co potem?

@Student

Hej, ja z partnerem również szykujemy się do wyjazdu do tej samej pracy. Jeśli możesz, napisz do mnie na maila kasia.bojarska2003@gmail.com

@NieNie

Paulina Rekeruter Facebook

Super

podłączam się do pytania, ja się w ogóle w tym temacie za bardzo nie orientuję więc jakby ktoś mógł powiedzieć jak umowy w ogóle działają na takich wyjazdach to byłbym wdzięczny

edzio
@Super

ja rowniez, jakby ktos tez wspomnial o tym czy da sie robic jakies nadgodziny/ewentualnie premie to bylbym wdzieczny

drynk
@edzio

czasami się da od roboty zależy

movie star
@drynk

a powiesz cos konkretniej na ten temat?

Rebdonmon
@movie star

Jesteście może w pracy w fuldzie? Możecie opisać jak wygląda wszystko, mam jechać tam i się zastanawiam. I też czy agencja wypłacalna?

Budzik

Zastanawiam się nad wyjazdem chciałem się tylko jeszcze zorientować jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca?

delek
@Budzik

to chyba było umowa o prace tymczasową tak to sie nazywa

barszcz czerwony
@Budzik

jak ja pracowałem to też był uop o pracę tymczasową

mailk
@barszcz czerwony

to albo uop albo umowa o pracę tymczasową heh

Karolka
@mailk

Piszecie „albo”, „albo” a czym one miedzy sobą się w zasadzie różnią? Zastanawiam się także z góry czy możliwa jest tutaj jakaś stała współpraca? Nawiązywał ktoś taką może?

Otton III
@Karolka

Z tego co widze ktoś tutaj pisał wyżej, że to jest umowa o pracę tymczasową, aczkolwiek nie do końca wiem co to miałoby oznaczać tak w praktyce

Otton III
@delek

wspominasz w porządku taki wyjazd? szybko się odzywają po zgłoszeniu kandydatury?

mail
@Otton III

do mnie sie dosc szybko odezwali, wyslalam im moje zgloszenie na maila i chyba po tygodniu mialam odpowiedz

mail
@Otton III

umowa taka jak wszędzie tylko na określony czas poprostu

zelis
@mail

określony tzn na ile?

Hej:) Ja mam pytanie trochę z innej beczki. Nie o prace przez agencje, ale dla agencji. Mam doświadczenie w branży hr, czy nie znajdzie się tu wolny etat jako specjalista?:) Nie chce aplikować w ciemno, czy jesteście zadowoleni z pracy w firmie? Jakie widełki proponują? Są jakieś benefity? Podejście do pracownika jest na plus czy na minus? No i czego wymagają od kandydata?;)

Zostaw merytoryczną opinię o HR Now Sp. z o.o. - Siepraw

• Jak się pracuje w HR Now Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR Now Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Now Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Now Sp. z o.o.