Energia dla Przyszłości Sp. z o. o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Energia dla Przyszłości Sp. z o. o.

Stanisław K.

Zainwestowałem w pompę ciepła z fotowoltaiką. Przedstawiciel Energii dla przyszłości faktycznie był ze mną przez cały czas trwania procesu, polecam ze względu na fachowe doradztwo i bardzo dobry kontakt

@Stanisław K.

To wszystko prawda, jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie realizacji. Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Joanna

Ekipa montażystów wykonała kawał dobrej roboty. Baliśmy się o uszkodzenia dachu, o których pełno ludzi pisze w Internecie, na szczęście nic takiego nie miało miejsca. Polecam z czystym sumieniem

@Joanna

Bardzo nas cieszy, że wszystko poszło zgodnie z planem. Dziękujemy za komentarz. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Odpowiedzieli na wszystkie pytania, doradca liczył ze mną ile czasu zajmie zwrot z inwestycji i ile w tym samym czasie bym zapłacił PGE, wszystko czarno na białym.

@Monika

Kolejna zadowolona Klienta bardzo nas cieszy. Dziękujemy za podzielenie się z nami wrażeniami po skorzystaniu z naszej oferty. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

-seba990-

Instalacja przebiegła sprawnie, nie mam żadnych uwag. Świetny kontakt z doradcą i szybka realizacja

@-seba990-

Dokładamy wszelkich starań, aby zawsze tak było :) Dziękujemy za miłe słowa. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Łucja

Szukają pracowników na stanowisko Doradcy Energetycznego ds. OZE, znalazłam takie ogłoszenie na stronie firmy. W obowiązkach jest że sprzedaje się instalacje fotowoltaiczne. Zastanawia mnie to, czy zarobek jest prowizyjny, czy otrzymuje się normalnie wypłatę w stawce godzinowej albo stałą podstawę?

@Łucja

Zapraszamy serdecznie do aplikowania. W trakcie rozmowy odpowiemy na wszystkie Pani pytania. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Mariusz

Moc wyliczona idealnie, w zupełności wystarcza naszym potrzebom. Fachowe doradztwo zawsze jest w cenie, ode mnie 5 gwiazdek :))

@Mariusz

Bardzo nas cieszy, że wszystko działa jak należy. Dziękujemy za komentarz. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Rafał

Znają się na rzeczy, zostałem naprawdę doskonale potraktowany, bardzo doceniam!

@Rafał

A my doceniamy Pana opinię i dziękujemy za nią. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Sylwia

Solidna, profesjonalna robota. Starają się od spotkania aż do uruchomienia

@Sylwia

A także po zakończeniu realizacji jesteśmy do dyspozycji. Dziękujemy za komentarz. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Jarek

najlepsza jakość sprzętu i obsługi

@Jarek

W pełni się z Panem Jarkiem zgadzamy :) Dziękujemy za komentarz. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Tylko oni zrozumieli mój zamysł na projekt i wszystko się udało gorąco polecam!!!

@Ewa

Bardzo nas to cieszy. Dziękujemy za polecenie. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Cześć. Tak myślałem o aplikowaniu na przedstawiciela handlowego. W ogłoszeniu podali, że dają służbowy samochód do użytku prywatnego. Prawda to? Bo w jednej firmie jak robiłem to też tak zapowiadali a później odtrącali z pensji :D Widzę, że też podają że organizują spotkania integracyjne. Jak często są one i czy wyjazdy w delegację też się zdarzają?

@Michał

Zapraszamy serdecznie do aplikowania. Podczas rozmowy rozwiejemy wszystkie Pana wątpliwości :) Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Dorota P.

Miła obsługa, szybkie doradztwo i montaż.

@Dorota P.

I o to chodzi :) Dziękujemy za komentarz. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Darek K.

Instalacja fotowoltaiczna na budynku została wykonana bardzo profesjonalnie.

@Darek K.

Bardzo nas to cieszy. Dziękujemy za komentarz. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Radosław P.

Firma bez problemu poradziła sobie z niestandardowym montażem paneli na wymagającej powierzchni. Jestem pełen podziwu i serdecznie polecam.

@Radosław P.

Bardzo miło czyta się takie opinie :) Dziękujemy. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Bożena Stańczyk

Profesjonalizm przedstawiciela który do mnie przyjechał skłonił mnie do montażu, bardzo dobrze wykonanana praca. Nie musiałam martwić się o formalności.

@Bożena Stańczyk

Dziękujemy za docenienie pracy naszego Kolegi :) Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Borys

Cały montaż potrwał tylko kilka godzin i przebiegł sprawnie. Po zakończeniu prac robotnicy wszystko posprzątali. Wszystko do tej pory działa bez zarzutu.

@Borys

Bardzo nas cieszą takie opinie. Dziękujemy. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Adrianna

Pomocni i uczciwi, ze świecą szukać takiej firmy

@Adrianna

Dziękujemy za miłe słowa. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Maria

Doradca bardzo uprzejmy i cierpliwy, wszystko wytłumaczył, od razu mu zaufaliśmy. Ekipa monterska bardzo wykwalifikowana i kulturalna, mam wrażenie, że montaż trwał 5 minut. Monterzy zostawili po sobie porządek, a to rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach. Będziemy Was polecać!

@Maria

To wszystko zasługa tego, że zatrudniamy prawdziwych fachowców :) Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Instalacja zamontowana szybko ale i szybko przestała działać. Wydzwaniam od miesiąca i się kończy na obiecankach, że przyjedzie ekipa serwisowa, zero reakcji. Na dzień dzisiejszy firma nie jest godna polecenia.

Julia

Do jutra jest czas wysyłania aplikacji na Specjalistę ds. finansowania. Będę Wam wdzięczna za bardzo pilną odpowiedź, jakie są zarobki na tym stanowisku, tj, jaka jest podstawa, a jakie premie?

Zostaw merytoryczną opinię o Energia dla Przyszłości Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Energia dla Przyszłości Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Energia dla Przyszłości Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energia dla Przyszłości Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 22 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energia dla Przyszłości Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Energia dla Przyszłości Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energia dla Przyszłości Sp. z o. o.