Energia dla Przyszłości Sp. z o. o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Energia dla Przyszłości Sp. z o. o.

Wiktoria Wodas
Klient

Wszystko załatwione za klienta ! Klasa ! Dobrze wydane pieniądze. Będę polecała znajomym !!! Pozdrawiam ;)

Karolina Grodzik
Klient

Po roku użytkowania pompy ciepła, zamontowanej przez firmę, mogę powiedzieć już, iż wszystko jest wykonane bardzo dobrze i w pełni profesjonalnie.

Ewelina Malik
Klient

Profesjonalna obsługa przed i po sprzedażowa. Montaż wykonany bez zarzutów. Bardzo dobry kontakt

Ryś Ku
Klient

Polecam wszystkim, ekipa zamontowała u mnie pompę ciepła, praca wykonana solidnie i fachowo, jestem bardzo zadowolony.

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na doradca techniczny w Energia dla Przyszłości Sp. z o. o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Wiktoria Wodas

@Wiktoria Wodas

Dziękujemy za opinię i przyszłe polecenia. Pozdrawiamy :)

@Wiktoria Wodas

Bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz! Polecamy się na przyszłość :) Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Bardzo dziękujemy za miłe słowa :) Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Walerian Lewko
Klient

Polecam. Na wszystkich etapach pracy nad instalacją, od projektu po realizację pracownicy firmy byli zawsze dostępni i gotowi do współpracy. Fotowoltaika działa bez zarzutu drugi rok i przynosi wymierne korzyści. Polecam firmę ze względu na rzetelne i fachowe wykonanie całego projektu

@Walerian Lewko

Bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz ! Polecamy się na przyszłość. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Karolina Grodzik

@Karolina Grodzik

Bardzo nas to cieszy. Pozdrawiamy :)

@Karolina Grodzik

Dziękujemy za miłe słowa! Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel handlowy w firmie Energia Dla Przyszłości Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Ewelina Malik

@Ewelina Malik

Wszystko się zgadza Pani Ewelino. Pozdrawiamy :)

Marcin
@Ewelina Malik

Ponieważ nie do końca tak jest

@Ewelina Malik

Serdecznie dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty! Polecamy się na przyszłość :) Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Dorota Musiał
Klient

Firma bardzo profesjonalna. Od momentu wizyty przedstawiciela handlowego, który rzetelnie przygotował i przedstawił ofertę instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła, poprzez bardzo profesjonalny montaż aż po obsługę posprzedażową.

@Dorota Musiał

Dokładnie tak jak Pani Dorota pisze, na każdym etapie realizacji dokładamy wszelkich starań, aby Klient był zadowolony. Dziękujemy za komentarz. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Paweł Krajewski
Klient

Instalacje założyłem 2 lata temu. Firma wywiązała się z zobowiązań. Jestem zadowolony, polecam wszystkim.

@Paweł Krajewski

A my polecamy się na przyszłość. Dziękujemy za komentarz. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Bruzda
Klient

Wzorowy kontakt, fachowe doradztwo, obsługa na najwyższym poziomie. Chłopaki wiedzą co robią i praca ubywa w mgnieniu oka. Schludnie i profesjonalnie. Polecam z czystym sumieniem.

@Bruzda

Dziękujemy bardzo za opinię. Pozdrawiamy, Zespół EDP

Piotr Ciępka
Klient

Profesjonalnie wykonana instalacja, super kontakt. Polecam wszystkim.

@Piotr Ciępka

Dziękujemy za rekomendację i polecamy się na przyszłość. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Andrzej Wolański
Klient

Chciałbym podziękować za bardzo dobrze wykonaną instalację baterii fotowoltaicznych na dachu mojego budynku i pompy ciepła oraz powiązanie z założonymi wcześniej przeze mnie solarami do ogrzewania cieplej wody.

@Andrzej Wolański

To my dziękujemy Panie Andrzeju za skorzystanie z oferty naszej firmy. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Patryk

Zarabiam więcej niż sobie życzyłem, polecam!

@Patryk

Dziękujemy za komentarz i za polecenie. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

MariaN
Klient

Mam instalację fotowoltaiczną od EDP i jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Pani Marlena była bardzo miła i pomocna, a ekipa monterska bardzo szybko skończyła montaż.

@MariaN

Dziękujemy za opinię i za miłe słowa o naszej pracownicy. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Jann
Klient

Panowie bardzo konkretni, wszystko było jasne od pierwszej wizyty. W tej chwili jesteśmy już dwa tygodnie po montażu i wszystko jest w porządku. Jesteśmy zadowoleni :)

@Jann

Bardzo nas cieszy Pana opinia. Zadowolony Klient to nasz ulubiony Klient :) Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Klient

Realizacja przebiegła bardzo sprawnie. Firma godna polecenia.

@anonim

Dziękujemy za rekomendację. Polecamy się na przyszłość :) Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Wiola
Klient

Pompa ciepła to produkt wysokiej jakości, zdecydowanie wart swojej ceny. A jak pompa to koniecznie od EDP, polecam.

@Wiola

Dziękujemy za komentarz i rekomendację. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Leon

Warunki pracy bardzo dobre, wypłata atrakcyjna i przede wszystkim miła atmosfera w firmie! Polecam osobom poszukującym pracy :)

@Leon

Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Super, że Ci się u nas dobrze pracuje :) Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Mariabb
Klient

Pompa ciepła od EDP okazała się strzałem w 10! Gdybym miała jeszcze raz wybrać firmę, która założy mi pompę, wybrałabym ponownie EDP!

@Mariabb

Bardzo nas cieszy Pani komentarz. Polecamy się na przyszłość :) Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Paolo

Firma naprawdę idzie na rękę pracownikom, odpoczywam właśnie na urlopie aż do Nowego Roku :) Pozdrawiam

@Paolo

Udanego wypoczynku :) Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Biernacki115
Klient

Profesjonaliści w każdym calu! Znajomy z naszego polecenie zdecydował się na instalację u siebie i też jest bardzo zadowolony.

@Biernacki115

Dziękujemy, że zdecydował się Pan na naszą firmę i za polecenie znajomemu :) Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Pawelmos
Klient

Pompa od EDP sprawdza się znakomicie! To ogromne ułatwienie dla domu.

@Pawelmos

Zgadzamy się w pełni, że jest to komfortowe rozwiązanie :) Dziękujemy za komentarz. Pozdrawiamy, Zespół Energia dla Przyszłości

Zostaw merytoryczną opinię o Energia dla Przyszłości Sp. z o. o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Energia dla Przyszłości Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Energia dla Przyszłości Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energia dla Przyszłości Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 21 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energia dla Przyszłości Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Energia dla Przyszłości Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energia dla Przyszłości Sp. z o. o.
Przejdź do nowych opinii