Opinie o Lakart Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lakart Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Lakart Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lakart Sp. z o.o. w Mielec

Wkurzony

Zgadzam się z wcześniejszymi wpisami. Kierownik który był magazynierem o pracy zero pojęcia. Faworyzujący swoją partnerkę nie za pracę a status. Nie szanujący dobrych i rzetelnych pracowników mowa o liderze który dobrze wykonuje swoją pracę a zna się na niej naprawdę dobrze. Haos i brak podstawowych umiejętności w kontaktach z pracownikiem to wizytówka kierownika który myśli że pracownik to zło i trzeba go zgnębić. Taka perspektywa odstrasza i chęci pracy w tej firmie spadają wraz z kolejnym wymyślonym problemem szanownego kierownika który myśli że jest u siebie i wszyscy tam pracujący mają go traktować jak króla. Co więcej? Zero odzieży roboczej. Jeden wielki Haos. Cóż wasz wybór. Nie polecam nikomu. A i wszędobylski pył. Cały czas wszędzie więc astmatyk nie popracuje. To tak na marginesie.

Niks
@Wkurzony

Bo to prawda szacunek i dobry kontakt rozwiązywanie problemów nie wyróżnianie ludzi traktowanie ich tak jak na to zasługują mam nadzieję że szefostwo doceni pracowników bo jakby nie było to oni na nich pracują i jakiś szacunek się im należy pozdrawiam ????

Gall Wall
@Wkurzony

Czyżby to była opinia o Tobie??? Napisał to gość który nie ma pojęcia o tej pracy i nawet sam nie wie po co tam jest ???? Gość który faworyzuje swoich przyjaciół śmie temu kierownikowi takie coś zarzucać??? Nie halo!!! Popatrz na SIEBIE!!! PROSTYCH ZADAŃ NIE UMIESZ WYKONAĆ!!! Tobie zamiast tej śmiesznej czapeczki KORONĘ wykuje się i to Ty będziesz tym KRÓLEM!!! ŚMIESZNY JESTEŚ ????????????

Ciao
@Wkurzony

Wkurzony a Ty to nie masz odwagi powiedzieć kierownikowi prosto w oczy co Ci leży tylko tutaj jesteś fifa rafa? Zazdrość (usunięte przez administratora) ściska ze ktoś jest ogarnięty a Ty juz tyle tutaj pracujesz i żadnych efektów? Może skup się lepiej na swojej pracy a szefostwo Cię doceni. Bo orłem to Ty nie jestes.. Mowisz o liderze który zwraca się do pracowników :zapierdalać,zapierdalać-to jest szacunek do pracownika????? Cos Ci się pomyliło ..

Srama
@Wkurzony

Nie polecasz nikomu ale nadal tam pracujesz??

Wow
@Niks

Pracuje tam i widzę jak ludzie wykonują swoją pracę.. Ludzie robią tak aby tylko do końca zmiany,na (usunięte przez administratora) się.. Polowa z nich juz dawno powinna być za bramą..a oczekują docenienia???

Faworytka
@Wkurzony

Wkurzony to ja Twoja faworytka :) zazdrość Ci ze ktoś został przez szefów doceniony a nie akurat Ty? Twoja zawiść nie zna granic FACHOWCU :) :) :)

@Gall Wall

Gall wall niewiem do kogo pijesz ale ewidentnie coś Ci się odkleiło gdzie przeczytałeś że chodzę w czapeczce lub faworyzuje przyjaciół myślisz o kimś innym i wylewasz tutaj swoje flustracje co cię tak ubodło? Prawda. Poczytaj wcześniejsze komentarze a nie szukaj sobie winnych. Jeżeli dokoła siebie nie potrafisz wywołać u ludzi szacunku to chyba jest problem a zrzucanie winy na innych to porażka. Nigdzie nie jest napisane o nikim innym tylko o kierowniku nie znalazłem nic więcej więc myślę że czepianie się tej osoby dla której chcesz wykuć osobiście koronę jest zachowaniem gówniarski ma nie właśnie godnym Pana K. Jeśli rozumiesz o czym mówię. I nigdzie też nie jest napisane że wciąż tam pracuje. Więc proszę o czytanie ze zrozumieniem na przyszłość tekstu.

@Faworytka

Moja faworytka? Ciekawe. Kolejna która ma problem z czytaniem tekstu że zrozumieniem. Nigdzie nie napisane jest ze jestem wciąż pracująca tam osoba więc? Jeśli chodzi o ścisłość wyrażanie opinii tutaj jest celem tej strony więc jeśli nie potrafisz przeczytać tekstu go zrozumieć to tego poprostu nie czytaj. Fachowcu do kogo teraz pijesz? Chyba wiadomo bo raczej nie do mnie nawet mnie nie znasz jak to ujęłaś moja faworytka więc zluzuj bo i coś jeszcze pęknie z nerwów. Zazdrość a niby czego. Mnie moje szefostwo docenia więc nie jestem zazdrosna tak zazdrosna. A strona jest do tego aby można było wyrazić opinie. Więc trzymaj ciśnienie bo coś Ci puści. I nie będą to nerwy.

Przywalę w Ryj

Cel tej strony zeszedł na drugie miejsce. Skończcie już bo to do niczego nie doprowadzi. A Pan Wkurzony to jest MIERNOTA który nie jest w stanie ogarnąć niczego. Nawet żeby wyjaśnić zaistniała sytuację. Sam wprowadza zamęt bo nie zrozumiał do końca o co chodziło.

Bolo

Szacunek?? O jakim szacunku wy piszecie?? Nie wypłacanie kasy w terminie, to ma być szacunek dla pracownika, który poświęca swój wolny czas na pracę w sobotę. Zacznijmy od tego. Przykład idzie z góry, więc na niższych szczeblach też trudno szukać szacunku.. Tam się już nigdy nic nie zmieni.Przez to, że jak ktoś pisał jest wielki "HAOS". Ciągle podejmowane złe decyzje. Zmiana kierownika co miesiąc, w niczym nie pomaga. Takie moje zdanie. BRW miało się bać Lakartu, a okazało się że się z was śmieją.

Roku

Nie płacą za nadgodziny i udają ze nic się nie dzieje Wypłaty nie w terminie Tylko wymagania a zapłacić nie ma kto Nie polecam z takim czymś się jeszcze nie spotkałem

@Roku

Dokładnie, zaraz kierowników będzie więcej niż pracowników

Halina
@4422994

Masz na myśli, że tyle ludzi się stamtąd zwalnia? Masz takie info bo tam pracujesz?

@Halina

Tak pracuje tam niestety. Chodzi o to że narobili kierowników. Jest teraz trzech i jeden lepszy od drugiego. Ten ostatni to wogole oderwany od rzeczywistości. Coś podsłucha i donosi. I jeszcze ten gość co zdjęcia cały czas robi ???? pamięci ci braknie w telefonie.

W
@4422994

Skoro niestety to po co nadal pracujesz?????

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lakart Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Leszno

Praca w stałym kurzu ze szlifowania, szkodliwy bardzo dla zdrowia Brak odzieży roboczej, musisz sobie kupić własne ubrania, brak rekompensaty za ubrania, brak dodatku za pranie.. Jak ktoś wyżej pisał, w grudniu ludzie zostawali na nadgodziny i chodzili w soboty do pracy, bo dużo zamówień, pracy itd.. pieniędzy za te nadgodziny nie ma do tej pory, zero wyjaśnienia Brak szacunku do pracownika Nie warto tam iść, już Lear jest lepszym wyborem, przynajmniej zapłacą za każdą minutę

@Michał

Tak jak kolega pisał. Wszystko się zgadza. Brak szacunku do pracownika. Brak przestrzegania przepisów BHP przez co są często wypadki.Za nadgodziny nie płacą a wymagają aby chodzić w soboty i to jeszcze płatne 50% i pod stołem. Ludzie ogarnięcie się, pracy nie brakuje. Po co tkwić w takim (usunięte przez administratora) Po co tam pracujecie? Odpowie mi ktoś?

@Michał

Ludzie zgłaszajcie do państwowej inspekcji pracy to co tam się dzieje

Ghz
@2233445511

Dokładnie, nie dość że nadgodziny na lewo i 50% to jeszcze nie ma kto zapłacić..

Planuję aplikować na stanowisko Szlifierz do firmy Lakart Sp. z o.o.. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Nie polecam. Firma na poziomie (usunięte przez administratora)

Wirker

Szukaj gdzie indziej, nie warto

Zostaw merytoryczną opinię o Lakart Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Lakart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lakart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lakart Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 1 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lakart Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Strefowa 11
    39-300 Mielec