Opinie o Lakart Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lakart Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Lakart Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lakart Sp. z o.o. w Mielec

Bękart

Nie polecam pracy w tej firmie, nie wypłacają, mają długi których i tak nie spłacają i otwierają nowe firmy by tylko doić ludzi. Nie pozdrawiam, polecam omijać :)

Z lakartu

Za dobre kilkanaście miesięcy Od czego zależy? Jak nie zapłacili za kilka miesięcy i ludzie się zwolnili to nie zapłacili, widocznie uważają ze jak ludzie odeszli to już za pracę zapłacić nie trzeba, a te osoby które pracują i otrzymują wynagrodzenie (nie koniecznie na czas) boją się zwolnić bo wiedzą że jak to zrobią to ostatnich pieniędzy nie otrzymają i tyle Mam w Polsce patologiczny system prawny bo taka prosta sprawa ciągnie się już półtora roku a (usunięte przez administratora) bezkarni Nikt z głową na karku dla nich nie pracuje, sami nieudacznicy zyciowi

PIT 2022

Przypominam o wysłaniu rozliczenia za rok 2022 dla wszystkich byłych pracowników firmy "Lakart"

Bogusia
@Magda

Jak jest obecnie? Czy firma ma nadal pracowników czy może dostali wypowiedzenia? Ktoś pisał, że wypłaty są jednak na czas, chyba że coś się zmieniło.

Na jakim poziomie jest teraz pensja dla ślusarza? Znalazłem ogłoszenie sprzed 3 lat i wtedy maksymalnie proponowano 4k. W ogóle od czego zależy na dzień dzisiejszy wysokość wynagrodzenia, doświadczenia gra dużą rolę? Spoko, że dają umowę od razu, ale ile trwa ten okres próbny, standardowe 3 miesiące?

Ula
@Justyna

A jak kogoś nowego zatrudniają to taka nowa osoba też nie ma płacone od początku? Czy może jednak takie problemy występują po jakimś czasie od zatrudnienia?

Byly

Lekko ujmę że to nie są uczciwi ludzie, nie wypłacili zaległych wypłat wielu byłym pracownikom, sprawy w sądzie są Chcesz zostać (usunięte przez administratora) idź i pracuj

@Byly

Skoro sprawy o zaległe pensje s sądach, to padają że strony firmy wyjaśnienia? Nie płacili, bo... Zresztą jakkolwiek by nie było z powodami, to liczę na to, że aktualnie kasa jest na czas. Aczkolwiek nie licząc wspominanego tu ogłoszenia dla ślusarza sprzed 3 lat, nie widać jakoś nowszych ofert. A przez to i w obecnych stawkach trudno się rozeznać.

Justyna Nowy wpis

Dalej nie płacą wypłat na czas , szkoda czasu i pracy dla tych gości , święta idą a ludzie bez wypłat.

@Justyna

Nie na czas w sensie z poślizgiem czy w ogóle można nie dostać kasy? Myślałem o aplikowaniu na stanowisko ślusarz-szlifierz-polerowacz ale zaniepokoiłaś mnie tym co napisałaś o finansach. No ale chyba większości muszą wypłacać bo przecież nikt by tam już nie pracował a z tego co widzę szukają nowych ludzi.

Ula Nowy wpis

Ana

Witam. Czy są przyjęcia do firmy? Szukam pracy i chętnie zdobędę doświadczenie w produkcji. Czy to kolejna firma zatrudniająca jedynie "samców"? @Lakart

Aśka
@Ana

Kobieta się pyta o pracę w firmie a wy po żonie jedziecie... Ciekawe. Nie każdy jest w temacie a wiele osób po prostu szuka pracy. Wystarczy napisać (mimo wcześniejszych komentarzy) czy jednak warto się starać o pracę w firmie i czy są przyjęcia czy jednak nie....

Sonia

O co chodzi z tymi komentarzami o niewypłaconych pensjach? Pomagam mężowi zorientować się co do pracy w okolicach i spodobała mi się oferta dla Ślusarz - Szlifierz - Polerowacz. W sieci jest już co prawda od 2 lat ale może jeszcze uda się załapać? Kasa obecnie jest zawsze na czas? Widziałam, że umowa o pracę na czas określony, pewnie chodzi o okres próbny, a potem?

Iza

Pisaliście o tym, że wynagrodzenia dla zatrudnionych pracowników się spóźniają, ile wynoszą takie spóźnienia? Mąż zastanawiał się nad aplikacją dotyczącą produkcji ale z racji zobowiązań nie możemy sobie pozwolić na nieterminowe płatności. Jakie wymagania są od kandydatów na produkcję skoro według was pracują tam ludzie bez pojęcia o pracy? Żeby się dostać trzeba mieć doświadczenie?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lakart Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Edyta
@Bękart

Właśnie o tych długach trochę poczytałam w opiniach. Ale ta konkretna firma nadal funkcjonuje? Tutaj kogoś zatrudniają czy przed zatrudnieniem do nowych firm ostrzegasz?

Rafik

A znasz aktualną sytuację z tej tu konkretnej firm? Czy płacą na czas i ile płacą, choćby operatorowi linii produkcyjnej? Ja wiem tylko, że w ogłoszeniu z 2021 r. informowali o 2800 zł brutto.

@Rafik

Aktualnie niewiele mi wiadomo, więc ciężko powiedzieć a skłamać też nie chcę. Jeżeli chodzi o płacenie na czas, to chyba zależy komu, bo wciąż mają zaległości z wypłatami jezeli o niektórych pracowników chodzi.

@Bękart

Zaległości? Wielu pracownikom lakartu wiszą grubą kasę, sprawy trafiły do sądu Nikt im nie odpuści ani grosza

@Z lakartu

A z ilu miesięcy zalegają z wypłatami? Co w ogóle na to firma, trzymają się tego, że kasa będzie wypłacona? Ciekaw jestem czy odsetki za zwłokę też mają w planach wypłacić. Od czego w ogóle to zależy, że jedni mają pieniądze na czas, a inni muszą za nimi czekać?

Max

Czy ludzie obecnie zatrudnieni w firmie Lakart dostają wypłaty na czas? Wcześniej wypowiedziało się sporo byłych pracowników, ale nie widzę opinii kogoś z aktualnego zespołu. Bo chyba nie wszyscy odeszli?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Lakart Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

PIT 2022

@PIT 2022

Zapomnij o PIT. Zapewne rozlicza się za ciebie i zatrzymają pieniądze ????????

Spokojnie, mają czas jeszcze, do 28 lutego mamy otrzymać dokumenty, w przeciwnym razie odrazu zgłaszamy fakt nieotrzymania pitu do urzędu skarbowego, po czym na pracodawcę zostaje nałożona kara i tyle Ale i tak musimy się rozliczyć, tylko tutaj mamy trochę skomplikowana sytuację bo nie wiadomo czy się rozliczać z kasy na którą zostaliśmy przez nich (usunięte przez administratora) czy nie.. Ja sobie pojadę do urzędu skarbowego i wyjaśnię te sprawę

Helena

O co chodzi z tym, że nie dostaliście pieniędzy? Są jakieś zaległości w wypłatach? O jakie kwoty chodzi?

@Helena

Zalegają wszystkim którzy się zwolnili, sądząc po pozwie 15 osób to będzie tak ok 150 do 200 tyś. Takie dwa nicponie. żwirek i muchomorek. Albo się jest człowiekiem albie nie jest, w tym przypadku to dwie ameby żerujące na pracownikach.

Daniel
@Marcin

Za nikogo się nie mogą rozliczyć i żadnych pieniędzy nie zatrzymają, jeszcze karę dostaną od skarbówki ze rozliczeń nie złożyli, żeby każdy miał świadomość że musimy iść do skarbówki i powiedzieć o co chodzi, wodocznie kruczek i krząstka mają zbyt mało długów i pasuje im więcej także nie ma problemu, będą mieć

Byla pracownica
@były pracownik

200 tysięcy to było zanim odsetki urosły, teraz już jest ponad 300, a najlepsze jest to że oni myślą że skoro otworzyli nowa spółkę i "lakart" nie ma tyle funduszy to komornik nic nie zrobili haha, zobacza za jakiś czas

Helena

To ile tych ludzi przeszło do nowej firmy? Oni normalnie dostają wypłaty? Bez opóźnień? Jakoś nie potrafię się połapać po tych waszych komentarzach

Magda
@Helena

Może i mają wypłaty na czas w tej nowej "firmie" do czasu tak jak było wcześniej, też kasa była w miarę na czas, aż potem wszystko się wysypało, i tym razem też tak bedzie, długów mają mnóstwo na kilkaset tysięcy złotych, sprawy w sądzie są. Myślisz że nie przyjdzie czas na uregulowanie długów? Sądzisz ze otwierasz nowa spółkę to już tamte długi ich nie dotyczą? Jakby tak było to każdy by tak robił.. W Polsce takie sprawy się ciągną dosyć długo ale wkoncu przyjdzie czas zapłaty, a im dłużej to trwa tym gorzej dla nich bo odsetki rosną z dnia na dzień. Pozdro

Bogusia
@Magda

Hhhh

To ty chłopcze nie wiesz chyba kim kruka ojciec jest i jacy ludzie za nim stoją ja bym nie pisał takich treści

Heheh
@Hhhh

To podziel się opinią bo jak narazie głupiego konta na Facebooku nie potrafią usunąć od roku takie znajomości ????

Lekarz Psychiatra
@Hhhh

Choćby nie wiem kim był to uważasz że paprali by sobie ręce o komentarze? weźcie ludzie ogarnijcie piz*y a jak wam hajs wiszą to jest możliwości od cholery jasnej ale to wy jesteście nie zgrani ale co się spodziewać takie czasy lepiej popłakać sobie tutaj. nie pozdrawiam nikogo. Samo to że świadomie pracowaliście kiedy każdy miał informacje że może być gorzej.

Haha
@Hhhh

Kim jest ? Daj spokoj ten chlop ma sto lat jego czas dawno przeminol. A i na młodego przyjdzie czas sie rozliczyć , nie bedzie białego uśmiechu , nie wiem czy nawet jeden ząb zostanie , kwestia czasu

Jak tam sytuacja w firmie ? Szukają na różne stanowiska pracowników. Czy firma jest wypłacalna?

Ana
@1234

Gdzie są oferty pracy w tej firmie? Jakaś agencja rekrutuje?

@Ana

Na OLX

Mam pytanie odnośnie firmy KG front. Znalazłem ogłoszenie na olx , że poszukują pracowników na różne stanowiska, wynagrodzenie spoko i pytanie. Czy ta nowa forma tak prężnie działa i czy warto składać tam aplikacje. Komentarze dotyczą starej firmy i tak się waham, czy warto tam aplikować czy to strata mojego czasu.

aaa
@Zainteresowany

A które stanowisko cię interesuje? Ja też się właśnie zastanawiam czy warto podjąć tutaj pracę. Ktoś w ogóle wie jak wygląda rekrutacja? Aplikował ktoś i powie ile się czeka na odpowiedź ?

Robert

Witam, jak wygląda aktualnie sytuacja na firmie? Jestem doświadczonym lakiernikiem i szukam zatrudnienia

Justyna
@Robert

No to ja też dodam pytanko o prace lakiernika. Czy taka osoba dostanie na start umowę o prace na czas nieokreślony?? Czy jakiś inny rodzaj umowy dają?

Chodzi ci o te wpisy dotyczące nieterminowych wynagrodzeń? Pracowałeś tu? Czy nadal pracujesz? Zastanawiam się jak jest teraz. Czy coś się poprawiło z tymi wypłatami?

Ooo

Piszesz w kontekście niewypłacenia pensji? Bo sporo takich opinii było. No i czym zdobyło szefostwo Twoje zaufanie? Czytałem, że przez pewien czas wszystko było w porządku, aż nagle się posypało.

Skowronek

Hejo ludziska. Były bony na święta? A raczej czy w ogóle dali wam wypłaty przed świętami? Czy jak zwykle nie macie nic,? Happy Easter ????????

Paulina
@Skowronek

To do którego tutaj są wypłaty, że wątpisz w to że ludzie dostali? poza świętami jakieś benefity pozapłacowe się zdarzają u was? Co w ogóle macie z takich rzeczy?

Świeżak

Jak to w końcu jest z tą firmą bo złożyłem podanie i po tych wszystkich komentarzach zastanawiam się czy warto się tam pchać

Justyna
@Świeżak

A była rekrutacja na jakieś konkretne stanowisko, czy po prostu cv wysłane do firmy bez rekrutacji? I czy dali już odpowiedź jakąś po tych kilku dniach? Jakiś kontakt był?

mm

Kto jest właścicielem firmy?

Donar

Pytanie - ta konfitura marcin to dalej pracuje ? na seronie chyba robił ?

Czy urlop w Lakart Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Arek

Tej firmy już nie ma tam nawet nie płacili

Były

Witam. Życzę wszystkim byłym pracownikom firmy Lakart jak i obecnym nieszczęśnikom firmy kg front szczęścia i dużej dozy cierpliwości w oczekiwaniu pierwszych na termin rozprawy w sądzie a drugich na zaległe wypłaty. Znalezienia pracy w której bedziemy docenieni a przynajmniej nie będziemy okradani. Osobą typu ,,zawiedziona" paulina aby więcej czasu w nowym roku poświęciły poprawnej diagnozie oraz leczeniu jak i własnym sprawą rodzinnym a pracownikom którzy nie rozumieją kto ich okrada i przez kogo ta nienawiść niech sie dwa razy zastanowią i nie oczerniają byłych oraz obecnych współpracowników. Przede wszystkim pragnę życzyć Panią prezesą ( korciło mnie żeby napisać panom ped..... czyli kamilek i jego grzesia sorry ale tak się zachowują, wszędzie razem brakuje jeszcze żeby pod rękę chodzili) radości z ostatnich chwil wolności. Nie żywię do was nienawiści ale żałuję że miałem tą nieopisaną przyjemność dla was pracować. Życzę wam aby cela była ciepła rachunki opłacone więc woda w kibelku napewno będzie światło prąd ( z przyjemnością zapłacę podatek na ten szczytny cel) oraz żeby spełniło się wasze największe marzenie o wspólnej odsiadce a jeżeli pójdziecie siedzieć zanim odbędą się sprawy w sądzie pracy to mam potwierdzenie że darmową dostawę z celi do sądu macie zapewnioną. Pozdrawiam były pracownik. Ps. Dajcie znać gdzie będziecie siedzieć to jak by co paczkę na następne święta już będę przygotowywał. ????

Www
@Były

Aleś ty (usunięte przez administratora) jak by chcieli w sadzac za takie pierdoły i za parę wypłat to właściciele prawie wszystkich firm by musieli siedzieć a po drugie coś tu nie pasuje w tych waszych opisach bo większość pracowników została i pracuje i nawet wypłaty dostają to nie rozumiem

@Www

Widzę że kolega niezorientowany, to po co się wypowiadać. Parę wypłat ? pierdoły ? Jeśli za to co zrobili pracownikom, kontrahentom, wierzycielom nie poniosą konsekwencji to w jakim kraju żyjemy. Otwierajmy wszyscy spółka po spółce ???? okradajmy ludzi ???? Skoro tak można to tylko bić brawo pomysłowości prezesów KG że z tego korzystają. Apropo ludzi którzy zostali? Zorientuj się dokładniej za który miesiac dostali. Nie potrzeba wkręcać tutaj osób którzy czytają opinie o firmie i chcą znać prawdę . Może jest ich 10 OSÓB(już nie pracują w Lakart tylko KG Front) z 60 i nie nie dostali wypłaty... podobno mają dostać od syndyka ???? ???????????????? kiedyś . Zanim zabierzesz głos zrób research aktualnych i wiarygodnych informacji.

J k g
@Www

Jedyna firma która znam na strefie która nie płaci to lakart a teraz kg front podziel się gdzie jeszcze nie płacą a jeśli piszesz głupoty żeby ich bronić to ustaw się w kolejce po (usunięte przez administratora) lub daj adres to pogadamy na żywo i zobaczymy ????

Aąa
@Www

Wiktoria ale głupoty piszesz. Weź przestań. Co oni ci obiecali że ich tak bronisz. Parę wypłat to dla ciebie pierdoły? Zostali tylko nieudacznicy co sobie pracy innej nie mogą znaleźć. Konrad ty Jola Sylwek itd

Wiktoria
@Www

Jak już się pod kogoś podszywasz, nie idź tylko biegnij po słownik języka polskiego :)

Aąa
@Wiktoria

Wika a co źle napisałam? Weź przestań. Dziewczyno ogarnij się. Lakart to tylko mała firemka na strefie. Możesz znaleźć inną pracę. Zdolna i pracowita jesteś napewno sobie poradzisz. Trzeba trochę chęci. Rozumie że to twoja pierwsza praca i nie znasz realiów innych. Ale uwierz mi na innych firmach dostaje się wypłatę na czas. Zrozum że kiedyś i ciebie zostawia bez wypłaty. Popytaj tych co odeszli jacy szczęśliwi są że tam nie pracują.

Wiktoria
@Aąa

Zapewne wiesz jak się nazywam, w związku z tym zapraszam do wiadomości prywatnych.

Była
@Wiktoria

Prawda jest taka, że żeby po wszystkim co zrobili dalej dla nich pracować to trzeba mieć tyle szacunku do siebie co panie stojące koło drogi Ja się cieszę że odeszłam w lipcu po tym cyrku z postojem w czerwcu/lipcu, i nie zapłacili mi za ten ostatni czas, ale chociaż teraz mam normalna pracę, i pieniądze najczęściej kilka dni przed terminem, a ci dwaj się wkoncu doigrają tak czy inaczej

Domysł

No no siwy aleś się rozpisał.. dlaczego nie byłeś taki cwany jak zarządzałes ludźmi i dlaczego wtedy nie stałeś w obronie pracowników? Opierasz opinię na wiedzy jak to napisałeś ale Twoje zdobyte informacje są oparte na domysłach.

Agata
@Domysł

A Ty czemu bronisz tych dwoch? Pracuj tam jak ci dobrze

Aaa
@Były

Jak czytam te wpisy paru nieudacznikow to mi się zygac chce tak jestem i byłem pracownikiem karty od początku i zeczywiscie było lepiej i gorzej ale większość firm w Polsce po wybuchu wojny miało problemy a meblarstwo najbardziej ale nie o tym te parę osób które tu tak wypisujcie te głupoty Nie wszystkie to nawet znam i wiem co sobą reprezentujecię nic potraficie tylko szczekać i z takich pracowników nigdzie nic nie będzie a co do kasy jest nas tu kilkanaście osób które zostały pracujemy i kasę mamy powyplacaną i nikt tu za darmo nie pracuje jak tam jakiś kretyn pisze ale trzabylo poczekać i porozmawiać i w skutek rozmów i ustaleń obecnie pracujemy jest super atmosfera bo zeczywiscie nie które osoby musiały wyleciec na zbity (usunięte przez administratora)żeby teraz było dobrze a szefowie Kamil i Grześ wiadomo raz gorzej raz lepiej jak w małżeństwie ale ogólnie dobre chłopy i można się z nimi dogadać i tyle !!! Wy te raptem parę osób siedźcie i narzekajcie i piszcie te głupoty i czekajcie na wakacje ????????????

Prof. Polskiego
@Aaa

To kup sobie słownik za tą wypłatę i go przeczytaj. Widać jaki poziom inteligencji na firmie został. Kto mądrzejszy, to dawno odszedł. Powodzenia.

Stary
@Aaa

Miej na uwadze tylko ze jak znajdziesz coś lepszego, czy z jakiegoś innego powodu będziesz się zwalniał to ostatnich pieniędzy nie dostaniesz, taka jest prawda o twoim kamilciu i grzesiu Pozdro

Abcd
@Stary

Dlatego najpierw wziasc wypłatę a potem nara ,wystarczy pomyśleć ,ale widocznie masz z tym problem

Stary
@Abcd

Jak weźmiesz najpierw wypłatę tak żeby Ci nic nie byli winni? Zakładając że odejdziesz odrazu po wypłacie to wypłata jest do 10 dnia kolejnego miesiąca (w tym przypadku nawet później, ale załóżmy że będzie w terminie) to już za ten tydzień przepracowany czy to na l4 czy na urlopie pieniędzy nie dostaniesz, potrafisz to zrozumieć? Ekwiwalentu za pozostały urlop też wielu.ludziom nie zapłacili Druga sprawa to praca w firmie gdzie musisz kombinować na koniec współpracy aby nie zostać oszukanym jest normalna? Widać kto ma tutaj problem z myśleniem

Wiktoria W. masz rację nic im nie zrobią. Ktoś ich dobrze prowadzi na granicy prawa. Możecie zapomnieć o wypłatach he he.

Lakiernik

Szukam pracy jako lakiernik. Czy są przyjęcia i na jakie pieniądze mogę liczyć na start. Mam doświadczenie. Proszę o merytoryczne odpowiedzi lub kontakt do kogoś z kim mógłbym porozmawiać.

@Lakiernik

Ty czytając te opinie ze nie płaca i robią ludzi w (usunięte przez administratora)dalej chcesz pracować , ty może jesteś lakiernik ale z pusta głowa jak firma taki lakiernik

kim kruka ojciec jest i jest..
@Lakiernik

Przyjdź zobacz. Firma naprawdę jest dobra i z tradycjami od(usunięte przez administratora) :) Kamil i Grzegorz uwielbiają siebie jak Paweł i Gaweł, jeden na górze a drugi na dole ;)

Tana
@Lakiernik

Jak chcesz malować w budzie bez wyciągów i bez wentylacji i do tego za darmo to drzwi otwarte, takich tam im trzeba

Dominik

Grzesiu wyrobił sobie taką opinie że nie jest godny zaufania w żadnym wypadku, to co odwalił z kamilciem. Nie płacenie pracownikom co się zwolnili należnych pieniędzy, kłamstwa jedno za drugim, brak podstawowej wiedzy o prowadzeniu działalności, zero pojęcia procesach produkcyjnych we własnej firmie (jak np. Wymyślił żeby lakierować w budzie zrobionej z odpadów płyt owiniętej folią bez żadnej wentylacji, o wyciągach nie wspominając) czyni go osobna niepoważna, nieuczciwą i niekompetentną

kim kruka ojciec jest
@Dominik

lecz z zasłyszanych informacji KG FRONT radzi sobie ... majo zlecenie z LAKART i dalej defraudują piniądz ... i się powodzi chłopcom zacnie. na proszek jest i na dobre auto.

Dominik
@kim kruka ojciec jest

Prędzej czy później przyjdzie czas uregulować należności, wtedy już zejdą im te usmieszki z twarzyczek, myślą że są takimi cwaniaczkami, czas pokaże Póki co cały Mielec i okolice po nazwiskach ich zna jako (usunięte przez administratora) i złodziei, ta opinia się nie zmieni

kim kruka ojciec jest
@Dominik

tylko wspomnę, że wcale się nie dziwię ... myślę, że już nikogo nie dziwi, że wydaje im się "czyt. kamil i grzesiu" są nieosiągalni szkoda tylko (usunięte przez administratora) ... i ile czasu zajmie im dojście do prawdy.

Zostaw merytoryczną opinię o Lakart Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Lakart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lakart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lakart Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 1 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lakart Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Strefowa 11
    39-300 Mielec