Opinie o Zest Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zest Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zest Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zest Sp. z o.o. w Warszawa

Klient Nowy wpis

Przestrzegam przed "Firmą" piszę jako klient, osoba, która przedstawiła się że zarządza tą Spółką powiedziała mi w skrócie , że ma mnie gdzieś bo już sprzedałam mieszkanie i nie jestem ich klientem, brak profesjonalizmu PRZESTRZEGAM

Klient Nowy wpis

Jak najdalej od tej "firmy", piszę jako klient, w języku polskim słów brak aby oddać to na piśmie. PRZESTRZEGAM!

Witek

Firma rzetelna, dobrze rokująca. Prezes firmy otwarty a zarazem zdyscyplinowany. Zero problemów z wypłacalnością. W firmie miła atmosfera. Lokalizacja jest jaka jest, nic do zarzucenia. Łatwy dojazd, nie ma problemów z parkowaniem. Otwarci na sugestie i propozycje.

Ja Nowy wpis
@Witek

Hahahaha

Obecna

Przypadkiem czytam te opinie i dziwię się bardzo, ponieważ znam osobiście firmę, szefową od kilku lat,a także współpracuje z firmą. Co roku firma finansuje część balu charytatywnego Rotary a także daruje parasole zest na prezenty pod loterię. Znam firmę z opowiadan współpracownikow oraz osobiście. Z tego co mi wiadomo część pracowników odeszła z firmy lub została zwolniona. W każdej branży widoczny jest brak zapotrzebowania na luksusowe parasole w terenie, ale rozwijają sprzedaż online. Sama używam już 5 rok parasol tej firmy i jest bez zarzutu. Nikogo firma od jest jesieni 2019 nowego nie zatrudnia, więc chyba te wpisy to złośliwości pracowników na tzw L 4. Bezkarność jest porażająca. Kilka razy rozmawiałam z szefową, to wizjoner, ale zapewne już nie ma serca do parasoli po wielu latach prowadzenia firmy parasolniczej. Ciężko o dobrych i lojalnych pracowników właściwie już wszędzie(usunięte przez administratora)

Ja Nowy wpis
@Obecna

A co to jest Rotary? Z opisu w necie to dziwny twór... A ta odpowiedź jest chyba na zlecenie...

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zest Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kucharz / Kucharka?

Czy w firmie Zest Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

M.

W firmie jest reularnie uprawiany mobbing i chaos przez osobe decyzyjną.

Niedoszły pracownik

Prowadzenie firmy to pełna "januszerka", ciągłe zmiany terminu spotkania. Osoba, która prowadziła rekrutację sprawia wrażenie osoby, która nie ma pomysłu czego oczekuje i co może zaoferować. Omijać szerokim łukiem.

Tomasz
@Niedoszły pracownik

Napisz dokładniej w jaki sposób była prowadzona Twoja rozmowa z rekruterem.

Jaka jest kultura pracy w Zest Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Była

Kultury pracy w firmie nie ma żadnej

Mateusz

@witek jak zarobki?

Była
@Mateusz

Zarobki bardzo nie jasne, prowizja chyba wypłacana od widzimisię prezeski. Jednego dnia klient należy do ciebie, a jak ugrasz dobry deal to już nie jest twój, bo szkoda dać zarobione pieniądze pracownikowi.

A moje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej są wręcz przeciwne (styczeń 2018). Pierwszy etap - telefoniczny - był profesjonalny i zachęcający. Rekruter rzeczywiście ze starej szkoły, ale rozmowa merytoryczna i bez pytań osobistych, jak przeczytałem wyżej. Przedstawione warunki bardzo w porządku. Natomiast Prezes tej firmy zrobiła na mnie pozytywne wrażenie - energiczna i z fantazją. Niestety odpadłem na końcu. P.S. To była rekrutacja na handlowca.

@Andrzej

Panie "Andrzeju", jako były pracownik odnoszę wrażenie, że szefowa kazała napisać niezłą bajeczkę, przecież nawet na mieście jest znana ze swej głupoty.

Joanna
@Andrzej

Rzadko a właściwie wcale jako Szef firmy nie zajmuje się opinią Byłych pracowników lub kandydatów do pracy. W firmie nie tolerowane jest (usunięte przez administratora) i nieuczciwosc.... Skoro pisze były pracownik i mówi o głupocie szefowej, to zapewne został zmuszony do odejścia z firmy, z powodu braku wyników sprzedażowych. Nie ma idealnych pracodawców, wystrój biura już nieco zmieniony, szukamy nowej lokalizacji, ale nie ma także idealnych pracowników. Rekrutujemy i wciąż szukamy poważnych i uczciwych, pracowitych Handlowców. Na pewno nie tolerujemy braku znajomości rynku, którą wszyscy przyszli pracownicy podkreślają, że posiadają. Rezultat wykonania obowiązków często żaden i taki pracownik zostaje zwolniony. Szefowa raczej spolegliwa i daje szansę na poprawę, a pracownicy zwyczajnie jedni się sprawdzają a inni nie, Ci zlapani na kretactwie zwyczajnie muszą odejść. Myślę, że firma Zest nie jest jedyną firmą handlową, która ma problemy ze znalezieniem porządnych pracowników, długoterminowe. Obecnie to czas dla Pracowników, a nie dla Pracodawcy. Miałam styczność z firmą, jako obsługa graficzna i odniosłam wrażenie przeciwne. Generalnie trudna branża, która trzeba polubić, podobnie jak specyficzną i nietuzinkowe osoby, ma które można liczyć. Wypłata na czas, sumienność i solidność i duża kreacja wzorów. Na plus...

wiwaldi

Może się komuś nie podobać praca w firmie ale to nie znaczy, że możemy ludzi obrażać!!

Waldeck_13

Ponieważ jestem po spotkaniu rekrutacyjnym w tej firmie, to pozwolę sobie napisać parę zdań. Rzeczywiście firma mieści się w budynku, który wewnątrz i zewnątrz wygląda jak wyjęty z głębokiego PRL-u. Nie nastraja to zbyt optymistycznie. Podobnie pomieszczenia, które zajmuje sama firma. Małe, ciasne, zagracone. W trakcie rozmowy dowiedziałem się, że w firmie pracuje 9 osób, czyli docelowo 10 z nowym przedstawicielem i że w poniedziałki wszyscy handlowcy (jest ich dwóch czy trzech) pracują w firmie. No to sobie wyobrażam, jaki tam jest gwar i hałas i ciasnota, jeśli 10 osób ma pracować w tak małych i ciasnych pomieszczeniach. No chyba, że mają jeszcze jakieś inne, dla handlowców, ale nie wydaje mi się. No nie wyglądało to zbyt dobrze i już. W tych czasach to gdzie firma się mieści i jak wygląda, coś o niej jednak mówi. Sama rozmowa była całkiem miła, z dyrektorem handlowym czy kimś takim, nazwiska oczywiście nie mogę wymienić. Facet wydawał się całkiem w porządku i chętnie opowiadał o firmie i o pracy, ale już na początku rozmowy zaczął zadawać osobiste pytania o stan cywilny i dzieci. Ponieważ było to na początku spotkania, to w imię podtrzymania dobrej atmosfery odpowiedziałem na te pytania, chociaż nie musiałem, ale zgrzyt pozostał. W trakcie rozmowy dowiedziałem się, że praca ta to połączenie pracy typowego przedstawiciela handlowego (pozyskiwanie zamówień, utrzymywanie dobrych relacji z klientem hurtowym, itd) z van sellingiem i komiwojażerką (jazda samochodem dostawczym, wożenie towaru do klienta i wystawianie faktur). Ponadto przedstawiciel prowadzi ścisłą ewidencję czasu pracy (co do minuty) i jest monitorowany przez GPS, a dyrektor handlowy skrupulatnie sprawdza, czy raport pracy zgadza się z monitoringiem GPS. Żenada. Muszę przyznać, że dawno nie spotkałem się z czymś takim. Jeśli chodzi o płace, to na moją niewygórowaną propozycję odpowiedział, że żądam za dużo. A mam ponad 13 letnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy. No to nie wiem kogo oni szukają. Sam towar, czyli parasolki wydaje się całkiem dobry jakościowo, nie jest to jakaś chińska tandeta. Reasumując: firma jeśli chodzi o lokalizację i wygląd sprawia fatalne wrażenie, praca w poniedziałki w ciasnym niekomfortowym biurze, w terenie jeździsz jakimś dostawczakiem i dowozisz towar i faktujesz. Pewnie też przyjmujesz kasę, nie wiem. Ponadto ścisłe co do minuty raportowanie czasu pracy i monitoring GPS. A więc warunki pracy fatalne, szczerze mówiąc nie spotkałem się jeszcze z tak słabymi. Nie wydaje mi się też, żeby można było zarobić tam jakąś większą kasę, skoro całkiem nieduża podstawa to było dla nich za dużo. Jak dla mnie ten pracodawca jest zupełnie nieatrakcyjny, ale jest to moja subiektywna opinia, być może dla kogoś to co oni oferują będzie OK.

ZG
@Waldeck_13

Skoro rekrutują teraz ludzi z Zielonej Góry to jak wyobrażają sobie te poniedziałki w firmie. Dziwne.

Hubi

Też kandydowałem do tej firmy, ale po kontakcie z osobą http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,220396 zapaliła mi się czerwona lampka nad głową. Zasięgnąłem opinii u kolegów po fachu i usłyszałem wiele niepochlebnych opinii o firmie i sposobie jej kierowania.

wawka

Firma stosuje w procesie rekrutacji szereg pytań niedozwolonych,wręcz chamskich!!!!. Mieści się w starym budynku na parterze,a oznaczenie jak tam trafić to szereg brudnych,rozstawionych parasoli jak na bazarze w Pcimiu Dolnym.Warunki zatrudnienia trudne do określenia,bo na każde pytanie pełnomocnik odpowiada pozytywnie i zachwala firmę,nie zna się zupełnie na HR,ale z uporem maniaka brnie w tą dziedzinę .Prezes z głową w chmurach i nawet na grzecznościowe "dzień dobry" nie odpowie. Pomieszczenie dla 8 osób to czysty PRL z lat 60tych. Trzeba się mocno zastanowić by składać tam dokumenty aplikacyjne. Ja w każdym razie nie polecam.

pierrot

Witam Was serdecznie. Powiedzcie mi jak w tej chwili wygląda sytuacja w firmie jeśli chodzi o warunki pracy, mianowicie chodzi mi o warunki zatrudnienia dla pracowników.

admin

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy „ZEST” sp. z o.o.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zest Sp. z o.o. - Warszawa

Zest Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Czerniakowska 71
    00-718 Warszawa